Svatba v září 2009 v Kladně. Máte tipy pro přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, vdává se některá jako já 18.9.?! Nebo dokonce taky v Kladně?! Byla bych ráda, za všechny rady na přípravy :-N
Odpovědět
to jo,jen pěkně odpočívej,budeš svěží nevěsta :-) ...taky musím ještě dodělat hudbu k hostině,svatební noviny jsem už nezvládla,takže smůla...A přesně jak píšeš jen vyzvednout a jít na věc...Jsem čím dál tím víc nervní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej, takhle jsem se necítila ani před maturitou :-) když jsem si byla naposlede zkoušet šaty, jestli sedí, tak se mi rozklepaly kolena, jen jsem koukla do zrcadla... :-D svatební noviny taky nemáme, na to jsem si říkala, že čas nebude, ale docela mě mrzí, že nemáme webovky, te'ď pořád někdo volá a ptá se kdy a kde mají být, kam dát dary atd... otázky jak přes kopírák a to jsme jim to už nejmíň třikrát všem říkali :-)
Odpovědět
:-D No jo je to zvláštní pocit...Tak mě naštěstí nikdo zatím nevolá,ale je fakt,že určitým lidem jsme taky několikrát říkali v kolik,kde,jak a atd.,je to s nimi těžký no :-) ..Já dary odbourala hned na začátku,řekla jsem že když někdo bude něco chtít taky peníze,ale žádný dary,jelikož máme stejně celou domácnost zařízenou.Odkud jsi jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Prahy, přítel taky. S darama jsme si hlavu hodně lámaly, taky jsme nejdřív chtěli peníze, ale pak jsme usoudili, že kolem sebe máme převážně lidi, kterým by to bylo asi nepříjemný, stejně jako nám, kdyby to někteří naši kamarádi chtěli...
Odpovědět
Tak každý to má jinak.U nás,když někdo řekl,že se to nehodí dávat peníze,tak jsme to nechali na něm ať tedy dá co chce.A kde to budete mit?Jo a hudbu při hostině máte jakou?Nám přijede kapela ve čtyři,takže musím ještě nějakou hudbu do hospody donést.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jsem ve fázi kdybych to nejraději zrušila, nastávající tchýně začíná kombinovat a vymýšlet hovadiny, jako že nepojede s ženichem a kdesi cosi a navíc úplně s klidem řekne no tak se s tím a tím domluvíte v pátek. Proč není schopná pobrat že se berem a ten den fakt nic řešit nebudem?? Měli jsme se na ten oběd vybodnout, ona se stejně pojede převléknout a přece se nebude scházet u nevěsty když nikoho nezná. Chce se mi křičet a brečet. Pořád nic nemám ve středu musím do práce. Nádobí mi milostivě tchýně zařídila na čtvrtek. to jsem už nechtěla nic řešit. Pane bože jak tohle dopadne. Bojím se že se v pátek neudržím a jestli vymyslí nějakou hovadinu tak budu hnusná a naštvaná a zbytečně si zkazím svůj svatební den na který se těším celý život. Omlouvám se ale potřebovala jsem to někomu říct
Odpovědět
Profilova fotka
petromila: obřad máme v Botanické zahradě a hostinu v Dolních počernicích v Léta Páně.. a hudbu při obědě budeme mít z kazeťáku, vybrali jsme nějaký starší CD a na 17 hodinu dorazí DJ (teda doufám, ještě se neozval na potvrzení) favofrenki: to mě mrzí, ale neboj, v pátek to nebudeš vnímat. tchýni neřeš, z čeho to jde, tak ji úplně vynech, když ona nechce vyjít vstříc, tak se na ní vykašli, ať si dorazí kam chce.. ty se v pátek obklop především lidma, které máš hodně ráda a uvidíš, že oni to všechno vyřeší z atebe, dkyž bude potřeba. každopádně holky, změnili předpověď a v pátek má být krásně :-)))
Odpovědět
Xslim,tak to budete mít krásné v Botanické zahradě.Taky jsem uvažovala nad staršíma CD,no juknu co je na netu dneska ať to má zkrku...No ta předpověď mě dostala,tak snad to tak už nechají a bude parádně.Já už se moc těším... Favofranki:vím jaký to je když tchýně začne mít věcný,taky mě to vyprudí,ale chce se na to vyprdnout,neposlouchej jí a udělej si vše podle sebe a ona ať se dopraví na svatbu třeba pěšo :-D...Nenechej si zkazit ten krásnej den...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jaká? m naprosto úúúžasný.. pořád jsem v takové zvláštní euforii a cítím se moc hrdě :-) (příjemně hrdě) počasí vyšlo na jedničku, pro fotky to bylo úplně nejlepší světlo, co mohlo být... byl to tedy náročný den, znovu bych se vdávat nechtěla, ale stálo to všechno za to :-)
Odpovědět
Ahojky,já jsem taky pořád ještě z toho mimo,bylo to úžasný,to počasí bezvadný, a oslava neměla chybičku...Vydržela jsem až dokonce v šatech i když mi z toho nebylo dvakrát jak mě tlačil ten korzet,ale bylo mi líto je sundat...Jak dlouho jste vydrželi slavit??My jsme dorazili domů asi ve tři,takže do půl druhý jsme slavili.Do postele jsem padla a spala a spala,jak píšeš byl to náročnej den....Taky bych se znovu vdávat nechtěla,ráda pujdu někomu na svatbu a užiju si to,takhle člověk měl hafo starostí a nervy,aby vše klaplo...Jo už máte oddací list?My ho máme na matrice,neztihla jsem ho dneska vyzvednout a zítra budou i fotky a video tak se těším...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?