Svatba v září 2009 v Kladně. Máte tipy pro přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, vdává se některá jako já 18.9.?! Nebo dokonce taky v Kladně?! Byla bych ráda, za všechny rady na přípravy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme hostinu v Laparku na Kladně, je to tam super, ale uvidíme, kolik na konec přijde lidí a jestli to vůbec bude mít cenu dělat hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: taky? no konečně někoho poznávám :-) a kolik vás tam bude a jak to budete řešit? my máme nejdřív oběd pro 40 lidí a pak večer raut pro cca 60-70 to místo mě naprosto nadchlo, když jsem to viděla a kuchař umí divy :-)
Odpovědět
xslim: my máme místo oběda rovnou raut pro 60 lidí.....je to tam krásné, tak doufám, že to dopadne dobře. Mluvila jsem ještě s jednou nevěstou tady, co to tam měla a ti nedopadli zrovna dobře, natrefili na špateného provozáka (střídá se jich tam asi 4) a nějak jim popletli jídla :-( tak si na to dej pozor...já to taky bduu ověřovat ještě den předem, jestli opravdu to co mám objednáno uvaří....
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: můžu tě uklidnit, provozáci jsou tam již jen dva, oba dva jsou super. Majitel ty předchozí nedávno vyhodil a najal jednoho nového. Situaci ohledně provozáků jsme právě řešili, protože když jsme to tam chtěli, tak jsme narazili na toho špatného, tak jsme se sešli s majitelem, vyříkali si to a od té doby se situace změnila a všechno klape. jsme domluvení, že až uděláme zasedací pořádek, tak jim ho dáme a u každého napíšeme, co má k jídlu, to nám dokonce pochválili, že jim je vždycky trapně, když se čtyřikrát ptají jednoho člověka, co má k jídlu...
Odpovědět
tos mě uklidnila, tak to snad dopadne dobře....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se, i když teda s termínem 19.9. :-) Filu, vy to máte 18.? My totiž taky ve Villa Voyta...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky taky se hlásím s datem 18.9. ale já v Mladé Boleslavi :-) . Tak co děvčata už máte všechno hotovo a přichystáno? Nebo jako já stresujete a nevíto co jste ještě zapoměly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka.skyvova: Ahoj jé já jsem momentálně taky z Bolky už to budou 2roky :-) kde to máte?? No já stresuju momentálně se zasedacím pořádkem do aut. A s tím že nemám ani páru kolik pití vypije 40lidí a fakt nevím kolik alkoholu nakoupit když bude 80litrů piva :-) ale jinak jsem happy, jen nejsem opálená, naprosto nevím co mám dělat řeším jen blbé připomínky rodiny že tohle by takhle být nemělo a že oni by to udělali jinak, a fakt už se těším až to vypukne :-) a co ty máš vše?? Pro kolik lidí to máte??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my taky začínáme stresovat, zjistili jsme, že si nemůžeme pořád vybrat hudbu na nástup.. nic se nám nezdá dostatečně vhodné a klasika se nám nelíbí... favofrenki: pro 40 lidí bych koupila tak 20 lahví tvrdého (je to s dostatečnou rezervou) - s tím, že počítám, že mu všichni holdujou.. a ono, když se to nevypije, tak se to vypije někdy v budoucnu, mslím, že se to prostě neztratí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xslim03: Hudbu na obřad si taky nemůžu vybrat pořád hledám a když si hezkou písničku poswlechnu 2x tak už mi přijde ohraná :-) a vůbec nevím co na polibky prstýnky a podpisy. Líbilo by se mi něco sestříhat aby na polibek bylo třeba Pusu mi dej od Alice Spring ale tu nemůžu nikde najít a na podpisy už nejsem volná :-) Ty jo tolik tvrdýho tak to já mám podstatně míň říkám si že budou pít hlavně to pívo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máme s hudbou stejně, taky když se mi to na poprvé líbí, tak na podruhé už to není ono... po prstýnkách vím, máme moc rádi film Moulin Rouge, takže pak bude Come what may.. Už nejsem volná je výborná písnička... já to s tím alkoholem hodně nadsadila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo my máme omezený rozpočet :-D já bych potřebovala nějaký termín do kdy mám ty písničky donést na matriku, ale tam to chtějí až ten den takže vždycky když ženich slyší zase nějakou melodii začne se smát a říká že takhle to CD budeme vypalovat 17 večer:-) holt chci něco co bude fakt nezapomenutelný mám totiž pro někoho naivní představu že se vdávám poprvé a naposled :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
favofrenki: Ahoj no my to máme v Galatee, mame asi 55 hostů takže peklo pořád to někdo komplikuje, spoustu veci mame z rodiny jako video a fotky ale meli jsme mit i hudbu z rodiny a ten ted rekl ze musi do prace tak ze se prijde jen podivat na obrad. no tak nevim kde mam nekoho sehnat. mame taky dost omezenej rozpocet uz kvuli tomu ze mame tolik hostu a vetsina penez padne na jidlo a piti. Piti jsme řešili tak že jsme řekli že zaplatíme nealko, pivo a víno azbytek si platí každý sám abychom nedopadli jako sestřenka, tam platili všechno tak si každej dával to nejdražší samozřejmě, samá whisky, a míchaný nápoje za 150.. Pořád jsem ještě nebyla schopná vybrat si hudbu na nástup ,ale jak se zdá dneska jsem konečně objevila to pravé, klasické svatební pochody nemáme ani jeden rádi ale proti klasické hudbě nic nemám takže asi nechám hrát Pachelbelův Kánon ten je se hodí na obřad venku nad vodou ,alespoń myslím že jo ještě to musí odsouhlasit ženich, lae tomu je zdá se většina věcí dost ukradená :-) Dost se těším až bude po všem :-p :-D No opálená taky nejsem ,ale to už mi vůbec nevadí hlavně že stihnu to ostatní jako třeba přijít včas na obřad :-D Zasedací pořádek do aut teď vůbec neřeším snad jen aby bylo dost řidičů ale jinak ať si sedne kdo kam chce, spíš výzdoba mě trochu děsí, nemůžu sehnat organzu na moje a ženichovo auto.. :-( Ty už máš jinak vše?
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme hudbu vyřešenou aparaturou a kompem, hostů cca 40 a kupujeme všechno máme to v jedné rybárně. Hudbu na nástup mám takéPachelbelův Kánon teda zatím :-) když jsem ho slyšela poprvé tak jsem se rozbrečela a řekla že to je ono a ted když ho poslouchám tak už mi přijde ohranej :-( ale asi vyhraje ono nic lepšího asi nenajdu. Tak ženich mi pomůže když zoufale vykřiknu já nevím pojď mi poradit ;-) jinak to jde taky kolem něj snad tam aspon přijde:-) Taky se těším až bude po všem teda po všech přípravách. Já řeším všechno i když prý jako nevěsta bych měla práci jen rozdělit jenže nikdo to neudělá jak chci já každej to dělá dle své představy a to mě štve. Tchýně prská že chceme čokoládový svatební dort a jen jedno patrovej odmítám řešit stojany takže bude pár jednotlivých dortů a jeden bude nejozdobenější a ten zakrojíme. No a pak tetička dělá výzdobu kytek na stůl a taky mi řekla že už to nemám měnit ani nevím co chystá,ale pokud se mi to nebude líbit tak to tam nedám má se poradit. Nesnáším když lidi dělaj něco za mými zády vím že mi chtěj pomoct ale furt říkám že o všem chci vědet a furt je mi to prd platný :-| výzdobu aut tvoří ona tetička, ale je mi to jedno důležitý je aby to slušelo mě. No vše asi ne ale blížím se snad do finiše, ještě sehnat boty znovu vyzkoušet líčení, sepsat seznam jídla, harmonogram dne, všechno nakoupit a pak si konečně jet vyzdobit stůl. Já se spíš děsím že cesta k oltáři bude moc krátká a já si to moc neužiju :-(
Odpovědět
Profilova fotka
favofrenki: není to naivní představa, já v to doufám také, jinak bych se nevdávala... statistika je jedna věc, ale druhá věc je, že spousta lidí se bere přes to, že si není jistá, že ej to na pořád... jinak koukám, že ti chybí ty poslední detaily a sejné jako mě :-) holky Pachebellův kánon je moc hezký, taky se mi líbí, ale my nechceme právě klasiku, chceme něco bližšího nám a to je strašně těžký vybrat... ale s tím rozdělení úkolů to je pravda, já taky nejdřív říkala, že to nechci dávat nikomu na starost, protože to nikdo neudělá tak jak chci, ale na druhou stranu pak bych si tu svatbu vůbec neužila, tak jsem to rozdělila mezi několik velmi spolehlivých kamarádů a je to všechno najednou mnohem snazší... a ti, co do toho kecají negativně,t ak těm se snažím vyhýbat.. zatím to opravdu funguje :-)
Odpovědět
Ahoj holčiny,taky se hlásím ss datem 18.9.,budeme to mít na Liběňském zámečku.Řeším už jen detaily,ale i tak je to na palici.A začla jsem být nějaká nervozní.Hlavně hodně věcí jsem řešila po e-mailu jako např hudba,kamera a tak jen doufám,že doarzí a vše bude ok.!!
Odpovědět
petromila: taky mám na zámečku :-) máte to ve velké síni, nebo v kapli? já budu mít kameramana, co mi doporučila matrika,ale jen na obřad...zatím jsem to s ním taky dohadovala jen po mailu, tak tam musm skočit těsně před svatbou, snad bude mít ještě volno..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petromilo, taky řeším většinu po mailu a zatím dobrý :-) kolik budete mít hostů a kde budete po obřadu pokračovat?
Odpovědět
Ahojky nějak jsem neztíhala...Aci máme to v obřadní síni,na matrice mi řekli,že pátky v kapli nejedou,ale mě to neva,hlavně že je to na Zámečku ;-) ...Já jsem taky kontaktovala kameramana z matriky co mi doporučili e.mailem a nic víc po mě nikdo nechtěl.Psal jen,že to potřebuje potvrdit,tak jsem odepsala,že určo joa víc nic,tak doufám,že tam bude :-. ...Jinak jsem ho chtěla taky jen na obřad víc nepotřebuju.A fotografa taky necháte ze zámečku nebo máte svého?? Xslim ahojky budeme mít na hostinu 17 lidí a od čtyř začnou chodit další zvaní hosté,dohromady nás bude asi 35.A co vy kolik budete mít lidí??A po obřadu a focení jedeme na Jahodnici do restauračky,když bude pěkně tak budem po hostině mít oslavu venku na zahrádce tak snad to klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme na oběd cca 36 lidí a odpoledne přijde dalších cca 30.. Jste už někdo nervozní? já si pořád říkám, že je čas, ale tělo si nedá říct... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xslim03 Ahoj já jsem nervózní, už mám i ty děsný sny že nemám šaty že něco nestíhám a tak :-D Doufám že bude líp už se těším ale mám i trochu trému :-) Už to máme za pár ;-) A co ženichové těší se nebo dělají mrtvé brouky?? Ten můj se těší v podstatě se do svatby uvrtal sám tak ještě aby se netěšil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně se zase zdá, že jsem svatební den prospala a že všechno proběhlo beze mě :-D jinak ženich se taky těší a účastní se všech příprav, mám to štěstí, že jeho organizace všeho možného opravdu baví, tak řešíme úplně všechno spolu. za to jsem opravdu vděčná, bez něj bych to už asi nedávala :-)
Odpovědět
Tak já jsem nervozní už od minulého týdne,ale ono to tak utíká,že si to vždycky uvědomuju nejvíc v práci :-) ...ženich se těší,ale skoro vše jsem zařizovala já s mamkou,jen prstýnky a hospodu byl se mnou vybrat...Taky je to jeho druhá svatba,takže je to trochu jiný...Teda xslim to budete mít hafo lidí odpo...Taky jsem měla praštěný sny,ale jakmile jsem sehnala šatky a doplnky tak jsem se nějak uklidnila a jsem beze snů :-D...Já jen doufám,že bude alespoń trochu pěkně...V kolik hodin to holky máte?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, hafo lidí bude, taky se toho děsím :-) ale v dobrém :-) holky, hezky bude, čtvrtek má být jasno a 23 stupňů, takže v pátek to bude minimálně stejně. Zítra bude první předpověď.... my teď momentálně řešíme alkohol na rautu, ano nebo ne.. resp jaký.. pivo a víno bude určitě a teď váháme, zda povolit tvrdý... asi povolíme vodku s džusem, ale jinak nic.. bychom se nemuseli doplatit...
Odpovědět
Profilova fotka
xslim03: Tak tenhle sen jsem měla na dnešek :-) a ženich se taky předvedl, ráno se probudím v 6 z tohohle snu a začnu se tulit on se probudí a ptá se" Miluješ mě?" Tak jsem se začala smát protože jsem nechápala, a jemu se chudákovi zdálo že mě den před svatbou zkontaktoval můj bejvalej a že jsem svatbu zrušila a vzala si svého ex :-D jsme holt ujetý oba a proto se berem :-) Jinak doufám že bude hezky. Dneska jsem viděla prostory a kuchaře kterej mě i přítele pěkně naštval. Normálně mi řekl že do rautovejch stolů mu nemám co mluvit že to je jeho a že chce žlutý a červený ubrousky i když vše ostatní bude modré. Nezajímá ho co na rautu chci. Jenže ho sehnala přítelova máma a kdybychom ho odmítli bylo by peklo ;-( takže dneska to stálo za prd, zachránila to až moje mamka která když nás dva zničený viděla tak nás nabila svou pozitivní náladou. Ono to nakonec dopadne snad dobře :-) Ale upřímně hodně nás mrzí že jsme to neudělali jen ve 4 měli bychom klid tohle jsou děsný nervy :-D Už máte natrénovanej podpis nebo to neřešíte?? Já trénuju jako vzteklá, ale můj svobodnej podpis je furt silnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máte pěkný sny. O svatbě ve 4 resp jen ve 2 v zahraničí jsem uvažovala mockrát a po oznámení rodičům ještě víckrát, ale je to pryč a teď ničeho nelituju a snad ani nebudu. Všechno určitě dobře dopadne. A počasí taky. Musí.:-)
Odpovědět
Jojo taky jsem si říkala,že svatba ve 4 by byla fajn,ušetřilo by se a hlavně by odpadli nervy,ale co takhle si člověk zařádí a jak doufám bude dobrá zábava...My jsme objednali určitý počet tvrdého alkoholu,který nám dají do icekýblů na stůl a když se to vypije tak zbytek si bude platit každý sám.A kdyby chtěl někdo něco extra taky si to cvakne,jinak to nejde.Ale pivo,víno a nealko platíme až do konce...V pátek jsme byli dohodnout konečnou verzi hostiny,tak jsme nakonec na přípitek dali ginfizz,nevím jak se to píše :-) .Tak se těším na příští týden jak pujdu na nehty a kosmetiku,to bude relax...Jiinak podpis jsem taky trénovala a nejde mi to,tak to bude psina až se budu podepisovat na obřadě...Co se týče počasí už na to kašlu,každej říká něco jiného,jen ten déšť bych nerada no,ale to je ve hvězdách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já do toho všeho onemocněla... ;-(
Odpovědět
¨Tak to mě mrzí xslim,snad se ti to do pátku zlepší,budu držet palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspoň´jsem doma a odpočívám, snad budu mít aspoň hodně naspáno :-) jinak co vám zbývá ještě dořešit? my ještě probrat s Dj co a jak a snad je to všechno, pak už jen vyzvednout všechno možný a jdem na to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?