Svatba v roce 2015, pojďme plánovat ;-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,tak mě tak napadlo,určitě je zde zaregistrovaných spousty slečen,které svatbu také plánují tak jako já.Ale chceme ještě dva roky počkat,jsou tu také mezi vámi slečny,které tu svatbu teprve plánují,nebo mají sen se později vdát?Pojďme si o tom povídat,plánovat,radit si... ;-)
Odpovědět
@maloira Ty jsi na rok v Americe bez přítele? Tyjo, smekám, já o tom taky přemýšlela, ale nakonec jsem do toho nešla, jednak kvůli svatbě, ale hlavně kvůli příteli, který by to nesl asi hůř než já. Tak jsem byla aspoň 2x v zahraničí po čtvrt roce, to se celkem dalo. Ale přemýšlíme, že ještě vyrazíme spolu někdy po svatbě, ale to se ještě uvidí, jak to dopadne. Jak to zvládáte? A co se probírá na tom wedding course, jestli se můžu zeptat? Já si z Ameriky přivezla bezva časopisy, tam maj svatební super.
Odpovědět
@suzuki8188 No já bych to nechala na tom,kdo nejvíc zlobí,tak bude hlídat před :D :D Milí,Milí....séééék :D :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 noooo to nevim, jestli jemu svěřím do péče moje vymodlené dítko ;-)
Odpovědět
@suzuki8188 Tak když nebude poblíž popelnice,tak bych se nebála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 te´d si mě rozesmála :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 co ty tady? :-D vždyď se vdáváme přeci PŘÍŠTÍ rok, ne?
Odpovědět
@suzuki8188 Tak víš jak,to bych se mu bála svěřit malého spíš večer,no vlastně už poznáme teď v létě až se pojede hromadně na chatu :-D
Odpovědět
@kaaacaaatkooo ♥ :-*
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme s přítelem spolu od roku 2011 a asi po dvou měsících jsme si ze srandy vzali kalendář a koukali na datum jaké by bylo krásné na svatbu...vybrali sme si ho na letošek a držíme se toho, svatba sice nebude do roka a do dne od zásnub ale kde je problém :-D postupně sme si začali říkat co a jak by se nám líbilo a po zásnubách sme to pomalu začali realizovat at sme hlavně v klidu a stejně sme půlku věcí 5x předělali :-D navíc přítel jezdí s autem a věčně není doma tudíž za 3 měsíce bych to opravdu nedala sama to naplánovat. Tudíž si myslím radši dřív než později, člověk má větší výběr ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec mi nepřijde divné se přihlásit na beremko klidně dva roky před svatbou. Za tu dobu tady můžeš nasbírat tolik skvělých inspirací, ale i zkušeností. A hlavně pokud jde o finance, je to super věc, plánovat a šetřit. A pokud to jde tak klidně i něco kupovat (to asi ne 2 roky dopředu, ale ten rok už si myslím, že je ok, pokud je to kam uložit :D). My se třeba chceme s přítelem brát v roce 2014 asi v červnu, zatím termín nemáme, na to je ještě čas, ale už třeba začínám nakupovat nějaké věci, protože studuju, s přítelem spolu zatím nebydlíme a domluvili jsme se, že já platím dekorace a on jídlo pití a pak samozřejmě prstýnky a květiny. Mám kapesné a nějaké peníze z brigády, ale nikdy bych si nemohla dovolit vyplácnout najednou několik tisíc, nebo dokonce desetitisíce najednou. takhle je to pro mě ideální řešení. Takže všem, které plánují, přeji pevné nervy (nejen tu, ale třeba i doma :D já pořád slyším, že to je všechno hrozně brzo a že o tom nechce radši ani slyšet, co jsem zase vymyslela - ale je to myšleno dobře, má ve mě důvěru, že to vymyslím pěkně). Krásné plánování ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kija Zacatky byly krusny myslela sem ze to tu zabalim... ale nasli sme cestu jak za mnou muze na 3 mesice v lete prijet :-) a z puvodniho roku jsou planovany dva(ne 100%) - rychleji tu vydelam na svatbu a jeste si muzem dovolit dovolenou v Miami:-) No ten wedding course je ,,online,, - zaplati se a oni ti poslou materialy ke studiu a pak e z toho zkouska... je to v podstate koordinatorka svatby :-) sice to byla palka ale zase sem si rikala tak coz :-)
Odpovědět
Ahojky,tak včera jsme se s vyvoleným bavili i o možném termínu 2014,chvilku mi to leželo v hlavě a pak si říkám,sakra,vždyť to je za chvilku a znám se,jak jsem pro něco chvilku nadšená a pak mě to na nějaký čas přejde,takže když jsem si to vše dala dohromady,tak jsem zjistila,že bych asi nakonec to za ten rok ani nestihla :-D Barvu dvatby máme vybranou,takže vlastně můžu postupně nakupovat a pak to pro nás ani nebudou takové výdaje,než abychom to pak kupovali najednou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já na tyhle stránky taky koukám s přestávkama už několik let. Vždy když kolem nás byla nějaká svatba, tak mě to chytlo a koukala jsem tady na alba. Ale nemohla bych vyloženě nakupovat a rezervovat dodavatele víc než rok dopředu. Vždyť se toho může tolik změnit!!!!!!!!!!!!!!! Jako první jsem měla zamluvený obřad a to cca 10 měsíců předem. Jinak vše ostatní stihneme v 5ti měsících.
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 neeeee svatbu máme my, nééé vy, nech si ji na rok 2015, nemůže tu být taková senzace 2x, to by nerozdýchali :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@suzuki8188 No tak my teda zůstanem u 2015,to se prý bude lépe pamatovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 ty jsi holka šikovná :-)..stejně si to pamatovat nebudou :-) ;-)
Odpovědět
@suzuki8188 Tak hlavně,abych si to pamatovala já a vyvolený...Víš přeci,jaké mám výpadky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj babičkoooo :-D :-D :-D :-D my už máme vybrané hosty :-D :-D :-D :-D :-D tak buď hodná :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@suzuki8188 Já a zlobit?To já vůbec neumím :-D :-D Slušnější holku ve městě nenajdeš :-D :-D Jak babičko ??? Výpadky jsou vždy až od té chvíle,kdy nemám boty :-D :-D :-D
Odpovědět
@maloira To se nedivím, na začátku to muselo být hodně těžké. To je paráda, že může přítel přijet, to si to aspoň vynahradíte a na 3 měsíce, to je luxus :-) Miami určitě doporučuju, já si to město zamilovala, tak si to pak hlavně pořádně užijte a pak tu svatbu! Nedala bys sem třeba nějaký tipy ohledně toho kurzu? Něco, co by se nám třeba mohlo hodit. Děkuju :-) A užij si to v US ;-)
Odpovědět
@maloira Já před tebou smekám.Měla jsem teď možnost odjet na nějaký čas do Španělska a dlouho jsme o tom přemýšleli a nakonec jsem si řekla,že bych to asi nezvládla,že by mi bylo až asi moc smutno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kija Kurz mi prijde v zari :D ale mame casu dost tk pak se ozvu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 Dikybohu za Skype a pritele kterej je ochotnej na nem se mnou travit denn 6-8 hodin :)
Odpovědět
@maloira Aaaha, tak pro mě to bude už pozdě, já jsem tu totiž tak trochu vetřelec, nejdřív jsem jen kroutila hlavou, co se tu všechno neřeší a pak mě zaujal ten Tvůj komentář o Americe, tak jsem sem napsala. Ale tak i potom se ráda podívám, třeba se inspiruju zas na nějakou další svatbu :-)
Odpovědět
@maloira Tak vy tam vlastně taky máte nějaký časový posun,pokud se nemýlím,tak asi 8 hodin,mám rodinu v Americe a čekám na ten den,kdy se vše vydaří a já tam poletím,akorát ja poseroutka z vejšek :D :D Ale tak je to super,že jste takhle hodně v kontaktu,já bych se tam bez něj asi utrápila,když ani nejsem už schopná odjet třeba na týden na dámskou jízdu a to je jen v Čechách :-D Máš můj obdiv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 jj ja sem v NJ tz posun je ,,jen,, 6 hodin... zvykla by sis:-) tky sem si to neumela predstavit ale diky tomu vim ze lepsiho chlapa nikde nenajdu i kdyby se mi nekdo snazil namluvit(snzej se) ze sem nic jinyho nezazila(prvni kluk ve vsem) :-)
Odpovědět
@maloira ale tak to je přeci krásný,když je to první kluk,jen zřídka se to podaří,že ty dva spolu zůstanou,já si to taky říkám,že jsem raději se vším nepočkala až na toho pravého ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@sofiii88 ahoj holky, vidím že tahle rozprava nějak skončila už v únoru...doufám že se to tu ještě nějak rozjede protože sem momentálně jedna z těch co "plánují" svatbu na rok 2015 :) a klidně si mě tady za to odsuďte 8-)
Odpovědět
@manteca73 My jsme se totiž uklidily všechny nějak jinak :-) Pošlu ti do IP odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já vám teda něco řeknu, třeba já jsem zasnoubená už víc jak 10 let... a svatba zatím nebyla.. :D :-p skoro celou tu dobu se o tom sem tam pobavíme, co by kdyby.. ale pak jsme koupili baráček, nějakou dobu rekonstruovali, pak jsem otěhotněla, tak zase nic.. teď jsme si řekli, že se teda příští rok už konečně vezmeme, a hele, bude se vdávat přítelova ségra, v podstatě ve stejném termínu, jako by jsme chtěli my, tak jsme to zase o rok posunuli,, no a co.. a rádi si sednem a podíváme se, co by se nám líbilo a v podstatě celých těch 10 let víme, do jaké barvy budeme všechno ladit, jaké asi šaty bych si představovala.. jo třeba jsme už několikrát změnili místo, ale na tom přece nezáleží.. @sofiii88 super diskuzní skupinka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?