Svatba v létě 2011. Už plánujete nebo je to brzy?

Zobraz úvodní příspěvek
Je to moc brzo??Na plánování :-)
Odpovědět
1
5
6
berinka: tak dej potom vědět!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec jsem je objevila v jinem salonu,ne tedy vylozene kremove jak jsem chtela,ale svetlejsi odstin..na me teda nevypadaji jak na slecne z fotky:D viz album,objevila jsem jeste jedny,tak vaham:)
Odpovědět
berinka: no jo, na modelkách to vypadá vždycky jinak :-D , ale já bych naopak řekla, že ti hrozně sluší! Škoda, že je neměli v té krémové - jednak si myslím, že by ti šla líp, jednak jsem na krémové šaty ujetá (sama mám takovou barvu) a jednak v ní mají asi větší šmrnc. V té krémové je nikde nemají? Ale mně se na tobě líbí i ty hodně princeznovské (ty poslední) :-) .
Odpovědět
Všechny šaty ti moc sluší, ale mám dotaz: vy nechcete vybírat v salonech z nové kolekce, která dorazí před Vánocema? Máte totiž ještě rok čas...
Odpovědět
ada: já si chtěla šaty koupit a za šaty z nové kolekce bych musela dát 60 tisíc. Navíc jsem našla své vysněné, takže je mi jedno, jestli jsou ze staré nebo nové kolekce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás proběhly předevčírem zásnuby a svatbu plánujeme na příští léto. Strašně se těším až nevím, kde začít s přípravami :-)
Odpovědět
Přijde mi optimální začít plánovat na rok 2011. A když se podívám na volná místa některých fotografů, míst a restaurací, pak je mi jasné, že rozhodně není brzy. Ale samozřejmě, svatba se dá dobře naplánovat i za měsíc, jen už se musíte spokojit s tím, co zbylo.
Odpovědět
Jéje, to jsem omylem odpovídala na příspěvek na první stránce :-N :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
adazbrna: k nám teda kolekce na rok 2011 přijde v září a ne až před Vánocema, to už z ní moc nezbyde :-) :-)
Odpovědět
verisek:faakt? to se máš! já jsem se už informovala v salonech a prý v listopadu-prosinci. Já chci z nové, aby byly zářivě bílé, nečištěné.
Odpovědět
adazbrna: a to můžeš nějak ovlivnit, že budeš první, kdo je bude mít na sobě?
Odpovědět
No vzhledem k tomu, že svatbu nejspíš přesuneme z léta na začátek března, je tam vysoká pravděpodobnost :-) Ony budou i v létě hezké, ale nechtěla bych takové, co se půjčovaly už rok, chci mít totiž čistě bílé a na těch by to bylo poznat.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to potom jo ;-) . No dneska jsem právě byla v jednom salonu okouknout závoje a ty šaty vypadaly dost jetě...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer holky, muzu se k vam pridat? Sice mame svatbu naplanovanou jen v obrysech, ale doufam, ze v lete probehne ;-)
Odpovědět
slunecinecko: Ahoj :-)! A jaké máte představy? Místo, šaty, výzdoba, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
bela22: misto vybrane mame....na kopci u lesa je kaplicka...je videt siroko daleko, takze tam :-) prítel pochazi z toho kraje, takze to vybral spis on, hostinu planujeme radeji nekde vevnitr, predbezne je taky vybrana a vyzdoba vubec nevim :-D :-D ale preferuju cistej bilej styl :-D uzh abych zalozila nejaky albicko :-)
Odpovědět
slunecinecko: Jé, vy máte prcka :-). Místo bude určitě nádherné! Já bych chtěla bílo-krémovo-zlatou kombinaci, takže taky podobnej styl. Kytička v albu je nádherná, ale fakt jsem zvědavá, kdo ti jí tady u nás udělá, kdyžtak mi na něj dej kontakt :-D :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: jj, mame mimouse, uzh ma skoro sedm mesicu, ale zacatky byly krusny :-( :-( narodil se skoro o dva mesice driv, ale je zdravej jako ripa a vsechno dohnal....ja prave chodim do jednoho kvetinarstvi v olmiku, kde delaji naaadherny kytky, takze na ne spoleham...a dnes jsem videla naaadherne saty, tak je musim jit vyzkouset...zkusim najit foto na netu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..mohu se pridat??my jdem pristi tydne rezervovat datum na matriku:-) a svatba bude 24.6.2011 je to teda patek a vetsina pribuznych nadava,ale je to nase vyroci,tak se v ted den chceme i vzit!
Odpovědět
slunecinecko: tak hlavně, že to malej zvládl. Na svatbě bude kouzelnej:-). Až zkusíš ty šaty, tak dej vědět ;-) . sweetynka: ahoj :-) , já myslím, že v pátek je v pohodě. Všichni si to volno určitě nějak zařídí...
Odpovědět
Profilova fotka
bella22:taky si myslim,kdo bude chtit dorazit,tak si volno udela:-)........... a co?kolik veci uz kdo tady ma prichystano??ja uz mam zarizeni liceni,kadernici,nehty,kytici a uz ziram po satech:-)
Odpovědět
Ahoj holky. Můřu se k vám přidat? Plánujeme svatbu na červen/červenec 2010. Ještě nemáme zamluvený termín.. Ale vypadá to na 2.7.2010, tak snad nám to vyjde. Jdeme to zamluvit v polovině září, až se vrátíme z dovolené.
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka teeeda, to uzh mas zarizenych hodne veci...my jeste nemame ani termin, takze zatim nic moc domlouvat nemuzu...ale kytka asi vybrana, kadernik je jasnej, nehty nevim nevim....a ty saty co mas v albicku to je moje kamaradka, ta fotka je z caxa vsisko, ze jo? tam jsem si pujcovala na prodlouzeny do tanecnich i na maturitak :-D
Odpovědět
ahoj, taky se pridavam. :-)
Odpovědět
Ahoj,taky se přidávám :-) máme už i zamluvený termín ale asi budeme měnit místo tak nevím jestli bude ten termín tam volný...nakonec jsme se rozhodli pro zámek blíže k bydlišti a hostině :-)
Odpovědět
Ahoj, nadšeně se přidávám,jelikož jsem právě zařídila obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se taky přidat, máme svatbu 20.8.2011, takže už plánujeme co se dá ;-) Máme kromě termínu místo obřadu, teď řešíme hostinu, máme fotografku, snad kapelu (pokud nezměníme místo) a varhanici na obřad ;-) a ještě mám šatičky :-D
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám a to s datem 8.7. :) zatím máme předběžně zařízenou restauraci, kadeřnici a líčení a koukám po šatech. Co se týče kytek, tak mám kamarádku květinářku, takže v tomhle problém u nás nebude. Z čeho jsem nervní je obřad, neboť v Průhonicích budou data na příští rok prý rezervovat až "tak od půlky ledna, slečno" :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak my budeme mít na 90% termín 29.7.2011 obřad a oběd pro rodinu a 30.7. raut pro kamarády. máme potvrzenou chatu a teď pořád váhám s místem obřadu - radnice nebo zámek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak se k vám všem přidávám... plánujeme to zatím na konec srpna-pokud to vyjde tak 27.8..Bude to přesně rok od žádosti o mou ruku.. ;-) Zatím nemáme nic zamluveného.Už přes měsíc hledám vhodné místo na hostinu, ale ikdyž je to k nevíře, tak Brno a okolí moc bezbariérových hezkých míst nenabízí :-( Co se týče obřadu-snad nám vyjde Stará radnice..
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?