Svatba v létě 2011. Už plánujete nebo je to brzy?

Zobraz úvodní příspěvek
Je to moc brzo??Na plánování :-)
Odpovědět
takže myslíš, že mám v srpnu si k tomu Pávovi zavolat a radši si to objednat?...no tak to ted hledím jak, že tady u nás v okolí tak svatby frčí..:-) a ty si přesně s kama?...my svícu asi někde na smraďavce, já jsem z Boršic u Buchlovic a přítel hraje za nás fotbal, ale jinak bydlíme spolu na bytě v Moravské Písku. A kolik na tom zámku je tak svateb v ten den tak 3-4?..jenže nejhorší je to, že tam nejsou svatby každou sobotu a při mojí smůle jak se znám tak zrovna na 6.8 nic..:-)....a v tom princessu nejsou tam drahé šaty? co vím tak u Pavlíny tak 6-8 tisic.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ze Starých Hutí,jestli víš,kde to je:-)No tak já si myslím,že za ten den je tam i tak 6 a více svateb.A tu hostinu si opravdu raději klidně zamluvte ten rok dopředu.Tak ty Buchlovice jsou prostě hodně žádané,každý chce mít obřad a hostinu na jednom místě,protože odpadá přejíždění apd. V tom Princessu nejsou drahé šaty,já měla za 6 tis a co vím tak taky tak od 6-8 tis.,takže stejně jak v té Pavlíně a hlavně pak nedělali žádnou vědu z toho jestli je to někde utrhlé,špinavé apd.Paní se na to pomalu ani nedívala :-)
Odpovědět
jj vím, kde to je..:-) Jinak ti zatím mooooc děkuju za informace hrozně si mě pomohla, tak snad si brzo napíšeme jak to se mnou a se svatbou vypadá..:-) měj se mooc hezky
Odpovědět
My už máme termín - 9. 7. 2011 na zámku Manětín :-D
Odpovědět
ahojky holky tak se k vam pridavam ....svatbu planijeme na cervenec 2011...ale terminy se rozdavaji az v zari tak musim jeste chvili pockat......par veci uz mam ...je to v albumu.....papa
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám, protože taky plánujeme svatbu na září 2011. Vůbec nic si nezařizuju. Máme vybrané zatím jen snubáky. Podle mě není brzo to zařizovat. Správně se má rok dopředu rezervovat místo a datum. Což splňujete :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my to plánujem na srpen 2011. Zatím hledám jenom místo, chceme to venku, ale aby tam bylo zázemí, WC a tak, pokud možno...Bude jenom raut, takže to ani nemusí být hospoda. Někde kolem Lán.
Odpovědět
To gabrielawehle: Manětín dobře znám, máme ta blízko chalupu. Nedávno byl někde v nějakým časopise doporučenej mezi top romantickýma místama na svatbu:-) Ale já nechci svatbu na chalupě vyfouknout ségře:-)
Odpovědět
Nevěřila bych tomu, že je to tak hrozně těžký najít si to pravé místo. Já to nemusím sice řešit, ale vybrala bych si nějakou zahradu...ale kde, co? Já vím, ono se to říká jednoduše.
Odpovědět
Co třeba Vrtbovká zahrada, Ledeburské zahrady?
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa.. ja ted nevim jestli je to pro me, nebo pro altche. Me teda setsakramensky vadi golfovy travniky. Samosebou, ze se nechci brodit v pulmetrovy trave, ale dnesni zahradnici v sobe nemaji ani spetku impresionismu nebo smyslu pro prirozenost.. teda ti nasi, v zahranici jsem videla nadherny zahrady :-(
Odpovědět
To je pravda. Jenže u nás nic moc jiného není. Nebo aspoň něco takového, jak si představuješ. Vím, co máš na mysli. Máme tu všechno upravované a ne "přirozené". jsem ráda, že tohle nemusím řešit a budee tam, kde jen zalévají a vše je na přírodě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím a přidávám se k Vám. O ruku mě drahý požádal 4.7.2010 a svatbu plánujeme na červenec 2011. Ráda bych datum 1.7.2011 nebo 22.7.2011 ale bohužel na úřadě budou mít termíny na příští rok až koncem roku, tak mě to docela štve protože bych ráda plánovala a aspoň zamluvila hostinu a tak, ale bez data je to těžký. Co vy, plánujete?
Odpovědět
zzaneta: na některých úřadech to tak mají, u nás už mi to zarezervovali na 6.8.2011, ale prý jsem na ten srpen první :-D, není tady takový tlak jako v jiných městech. Je dost času, ale byla jsem z toho nervózní a taky jsem chtěla datum.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to gratuluju :) Prave ze my to chceme v Pruhonicich na zamku a tam je o to dost zajem, takze jsem nervozni :D Tak uvidime :)
Odpovědět
zzaneta: to je jasné, zámky je třeba rezervovat jakmile vypíší termíny, ale buď v klidu, víš o tom brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
bella22: tak diky za uklidneni :) a co jinak, pripravy v plnem proudu?
Odpovědět
zzaneta: no třeba moje máma plánuje o106 :-D , ta jak nemá co na práci, tak furt někde na něco kouká, atd. Já mám termín obřadu a domluvenou fotografku :-D. Psala jsem jí, že je asi hodně brzy a ona už má něco obsazenýho i v létě 2011, takže ještě že tak. No a orientačně napíšu do restaurace, jak to vypadá, kdy bych to asi měla zamluvit. Je to šílený, víc jak rok předem, ale když to tady čtu...
Odpovědět
zzaneta : Taky se mi to občas zdá šílenost. Mě jde jen o datum. Až ho vybereme a rezervujeme svatbu, tak mám klídek. Potřebujeme mít prostě jistotu, no? Když už si nás chtějí konečně vzít :-D zzaneta a bella: Vždyť ten rok utíká jako blázen. za chvíli jsou Vánoce a rok 2011 je tady. Pak to bude utíkat. Kort když se řeší přípravy. Já být váma, tak bych chtěla mít před svtabou min týden klid a už nic neřešit. Proto musíte začít teď. Já to budu mít totálně o klidu, takže tohle neřeším, ale citím s váma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja teda planuji i kdyz nam v kostele jeste nepotvrdili termin...ale myslim, ze by to melo vyjit...taky chci byt v klidu a hlavne me planovani a reseni bavi :)
Odpovědět
nanyska : Tady to baví skoro každou :-D Snad vám termín vyjde. mě to taky baví na jednu stranu, ale já to budu řešit tak duben, květen...svatba je až v září 2011
Odpovědět
Profilova fotka
no my chceme 4.6.2011, původně jsem chtěla 11.6., ale to začíná Smetanova Litomyšl, takže to nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
No právě holky, rok uteče ani nevíme jak a týden před svatbou už chci mít relativní klid. Navíc měsíc před ní budu mít zkouškové tak to taky bude zajímavé. A bavit mě to taky baví, to snad musí každou ne? :D I moje mamča je do toho úplně zapálená, takže budu doufat že termín vyjde a basta :D
Odpovědět
Já budu mít taky v červnu zkouškový, takže budu ráda, když v tom červenci ještě budu mít trochu času, ale jinak mám určitě radši všechno v klidu a s jistotou, tak proto ty přípravy. Navíc, ten den strašně uteče, takže si přípravy užívám. Navíc když člověk nemá žádnýho koordinátora, tak je to asi potřeba trochu dýl promýšlet.
Odpovědět
Je pravda, že ten den uteče jako voda. Přípravy zaberou takovou dobu a pak během pár hodin to zmizí...Vymýšlíte taky svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda. Utece to jako voda tak aspon to planovani si uzijeme poradne :) nekdy mam pocit ze si to uzivam az moc :-N
Odpovědět
Vždyť na tohle všechno budeš vzpomínat, proto si to vychutnávej. Máš plno času docílit dokonalosti.
Odpovědět
Profilova fotka
pridavam se s datem 2.7.2011:) bud radnice Znojmo (to mame jisty) a nebo zamek Vranov nad Dyji (to budu vedet ve ctvrtek)
Odpovědět
berinka: Ahoj:-)! Jinak ty poslední, smetanové šaty, co u tebe vedou, jsou nádherné!
Odpovědět
Profilova fotka
bella:diky:) pokud to vyjde,pujdu si je zkouset o vikendu,tak jsem zvedava..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?