Svatba v létě 2011. Už plánujete nebo je to brzy?

Zobraz úvodní příspěvek
Je to moc brzo??Na plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peoplesoft: ahoj tak to jste na tom jeste v celku dobre, my planujem svatbu na 3.9.2011 :)). No plánujem spíše zatím jen tak vybíráme co se nám líbí a co se nám nelíbí. Zatím ještě nic nezařizujem, na to je dost casu, jen chceme mít už trošku jasno. Ať to potom není všechno narychlo. Chceme si to nejak casove rozvrhnout tak, abychom meli na vsechno dostatek casu na rozmyslenou a na nalezení treba levnejsích alternativ. Takze vsem drzím palce a nenechte se odsuzovat za to, ze svatbu plánujete rok a pul dopredu :) Vsak je to vase svatba a jaký si to udeláš takový to máš :)))))
Odpovědět
makina_sroubkova: jee, tak září máme jako druhou variantu, pořád nevíme jestli červen nebo září... já si taky myslím že to není tak brzo, aspoň mám na všechno čas, my odléta budem psát ještě diplomku a na jaře státnicovat, takže času moc nebude...a tím, že to člověk naplánuje hodně dopředu, má čas vychytat různý akce a slevy... my zatím pořád řešíme celkový průběh svatby, jak jsem tu už někde psala, tak to klasické schéma - obřad, oběd, oslava, se nám moc nelíbí, takže to budeme dělat asi celý úplně jinak a po svém....hledáme místo a tak..:-) nic konkrétního zatím.
Odpovědět
Ahoj holky a kluku:-), my plánujem taky svatbu v létě 2011 a jsem moc ráda, že nejsem jediná, kdo shání informace takhle dopředu, připadala jsem si trošku jako blázen :-) Docela se děsím vybírání termínu svatby, chci určitě sobotu, ráda bych na Libeňský zámeček, kde snad ale oddávají jen každou třetí sobotu v měsíci a to se mi vůbec nehodí do plánů:-) snad se to nějak povede.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, v prosinci 2009 jsem byla požádána o ruku a svatbu taky plánujeme na rok 2011 - akorát ještě nevíme jestli duben, červen nebo červenec. Každopádně si chceme už v létě dojít zamluvit termín. Zatím vede kláštěrní zahrada ve Zlaté Koruně (okres Český Krumlov) - viz ve fotogalerii. Jinak zatím nic většího neplánujeme, jen já pokukuju po šatech, kytičkách a tak :-)
Odpovědět
Já taky jenom pokukuju, co by se mi líbilo:-) Dneska jsem volala na matriku a zjišťovala, kdy si máme zamluvit termín a bylo mi řečeno, že v září dostanou rozpis, takže dřív nemá smysl nic zařizovat. Ale třeba je to všude jinak :-)
Odpovědět
mykolaapsi: chválím výběr prvních šatů a místa. Úplně má představa. Taky chci mít lehoučký šaty a obřad venku tak jen doufám, že se to už nezmění.
Odpovědět
Profilova fotka
rbitwi: Díky ;-) Mně se zas líbí tá bílá kytka ;-) Jojo, tohle jsou dvě veci, ve kterých mám zatím jasno - obřad venku a co nejjednodušší a nejpohodlnější šaty. Jinak času na přípravu mám zatím víc než dost ;-)
Odpovědět
Ahoj, já a můj drahý se chceme brát v srpnu 2011- sice jsem ještě nebyla oficiálně požádána o ruku, ale bylo mi dost okatě naznačeno, že tato oficialita proběhne asi za 2 měsíce na moje nartozeniny ;-) O svatbě se už bavíme delší dobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pokud si lamete hlavu s tim, ze mate do svatby hodne daleko, co teprve muj datum. Mam ho nekdy az v roce 2012, diky tomu, ze jeste zijeme v Anglii a cekame az nasetrime penizky a pojedeme domu.Zasnoubena jsem od zari minuleho roku a muzu rict, na strankach beremesecz jsem pecena varena a pritom je to utrpeni, kdyz vim, ze to mam az za hoodne dlouho dobu. :-D Tak alespon ted vite, ze muze byt i hur :-p Ja bych se tak uz vdavala, ale jeste si musim par mesicu pockat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že pomalu plánujete svatbu na příští rok. Já se vdávám za půl roku, rařizujeme v klídku tak od října/listopadu a sice už toho hodně máme, ale taky nám toho ještě dost chybí. Myslím si, že aby byly přípravy v klídku, je ideální mít více než půl roku. Jde to asi všechno zařídit běhěm dvou měsíců, ale nejen, že to je dost peněz najednou, ale taky dost času!! My oba pracujeme, studujeme, já do toho běhám kolem diplomky, zařizujeme si pozemek a k tomu ještě připravujeme svatbu. Buďte rádi, že máte dostatek časíku, všechno můžete promyslet, více si to užijete a je možnost volby například u termínu, místa obřadu, hostiny :o) Tak ať vám přípravy pěkně jdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mimochodem, taky jsme rozmýšleli, zda červen nebo září :-D
Odpovědět
Můj plan je takový, že jakmile budu mít v září termín, tak hned zamluvím restauraci, fotografa a hudbu podle toho, co si vyberu do té doby a pak se v klídku můžu zabývat šatama a ostatníma věcma, u kterých není takový nával :-) . Taky člověk musí nějakou dobu šetřit, že ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já se k vám holky přidám. S přítelem sme spolu tři a půl roku a 8.3.2010 jsem byla oficiálně (a podruhé-první zasnoubení bylo jen pro nás po ročním chození a tajně -už v tu dobu sme se chtěli vzít-ale bohužel musíme oba vyčkávat až přítel dostuduje :-D )požádána o ruku. No už sme to nemohli vyržet a kuli tomu studiu sme si zvolili termín 4.6. 2011-snad to kuli statnicím nebude problém. Všichni už o tom vědí a opravdu to nikoho nepřekvapilo :)) Chápu, že někoho zaskočí plánování na rok a půl dopředu. Každý máme své důvody. Pracuju grafik a bohužel moje profese obnáší i různé pracovní deformace. Třeba tu, že musim mít všechno tip ťop a jsem hrozně vybíravá :D (podle mého šiblého vkusu- a to znamená žádná organza, gelové nechty a dortové šaty) a většinu věcí si budu vyrábět sama, navíc nechceme aby nám svatbu platili rodiče, takže bude věci pomalu kompletovat sami. Lepší dát každý měsíc předběžně menší částku, než to pak honit najednou. Takže spíš občas koukám a pomalu budeme kompletovat.. času ještě dost, to je mi jasný.. Jen mě vždycky uplně rozmrzí, že se vždycky najde někdo komu, my budoucí nevěsty, co myslíme třeba až moc dopředu, připadáme na hlavu. Možná jen chceme stejně jako ti ostatní, aby naše svatby byly dokonalé.. Tak nám nezáviďte, že na to máme víc času .)) ne to byl žert :) Je to jak psala kata267 "je to na kazdym jak k tomu pristoupi" a ja nehodlam veci honit na posledni chvili
Odpovědět
Efe: Jéé, ty jsi tu taky:-) vítej:-) koukám, že to máš týden přede mnou:-) a máme i stejný důvody, akorát my čekáme až dostudujeme oba...:-) a i stejný názor:-) my sice budeme mít jen malinkou svatbičku, a tak spousta věcí odpadne, ale zato chci spešl retro šatičky, který si budu nechávat šít, což taky zabere dýl času a celou svatbu budeme chtít tak trochu jinak..takže se s tím spíš bavím:-) jediné, do čeho budeme opravdu invastovat budou prstýnky, ty chceme pěkný, je to na celý život....šatičky budu mít podle svého návrhu - retro 50.let, kytičku obyč - asi gerbery...jinak nic moc. také žádné drdoly, dortové šaty, knedlíčkovou polívku s bryndákem, kouli na noze atd ...
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: :-) VIVAT! potkávám tu stále víc a víc skvělých lidí s podobnými názory :-D děkuju
Odpovědět
Efe: Super, tak povídej, jaké máš představy ty, kromě věnečku?:-) My představy pořád upravujeme, ale chceme na obřad jen pár lidí - rodiče, sourozence - a jen přípitek, malinký raut (tak jeden dva chlebíčky na osobu:-)))) a konec....žádné přesuny omašličkovaných aut z hostiny na hostinu...potom bysme udělali oslavu s kamarádama stylem - každý ať přinese co sní a vypije, dá se to do kupy a bude to...svatba pro mě není důležitá jako událost, ale jako to, co tím začíná...nepotřebuju tam mít hromadu tetiček..
Odpovědět
Profilova fotka
chápu :) my budeme mít snad taky menší svatbu a po obědě je všechny pošleme domu :D. Jen s místem si lámem pořád hlavu a asi to ještě potrvá. Chtěla bych něco přirozenýho, přírodního. žádnej zámek, zámeckej park ani nic takového, i ty kýčový zrekonstruovaný statky co maj venku "zámkovou" dlažbu a parkoviště. ééé! Sme s přítelem hrozně vybíravý ;-) Chtěla bych něco jako velikananánskej strom v hezký přírodě, nebo na vinici, u rybníka s molem, nebo před malou kapličkou vystřiženou jak z filmu kytice, hostinu na starým oprejskaným statku co je ještě cítit po zvířátkách a podobně :) prostě přirozená romantika.. takže to neni vubec lehký najít. A počasí člověk taky neporučí.) Jinak s přítelem sme oba basáci, milujeme francii, rock, umění, a mám slabost pro art deco a někdy hipiesácký sklony-viz věněček. HA romantika ze mě úplně čiší zastřelte mě :))
Odpovědět
efe ascvrcek: Ahoj holky tak s částí vašich názorů se úplně stotožňuji- lehký šatičky( žádná šlehačka), jednoduchou kytku z gerber a koprestinek a především svatba venku( žádná radnice, žádný zámek). My máme vybrané místo obřadu a hostiny v oboře.Takže jsme se museli podřídit počasí a budeme doufat že nebude pršet. Na druhou stranu by mi bylo moc líto, kdybych tu svatbu zabalila hned po obědě. My tam budeme mít asi 22 nejbližších kamarádů a s těmi budeme slavit dokud nepadneme.
Odpovědět
rybitwi: no tak bezva:-) uděláme tady z toho takové "rebelské" téma:-) máš krásné šaty v albu, takové podobné mám společenské, černé...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-) rebelanti
Odpovědět
Ahojky holky, jsem tu poprvé a tak ještě nevím tady co a jak :-N .....Jen jsem se chtěla podělit o to, že ten mlj mě požádal o ruku a termín by byl 11.11.2011 :-) ...tak bych chtěla,abyste mi poradili,co vše plánujete, co vše musíme zařídit atd....je to nsice ještě brzy, ale m,ám obrovskou radost! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se k vam taky pridavam. 8-) Sice 11. cervna jeste nebude oficialne leto, ale v letni pocasi doufame. :-D No a my uz mame zamluvenou restauraci a kontaktovala jsem kostel. A v podstate mame jasnou predstavu o vsem - barva svatby, misto, presun hostu, podoba oznameni, internetove stranky, vyzdoba... Planujeme vse ze zahranici a pro spoustu zahranicnich hostu, tak musime s dostatecnym casovym predstihem. Jsem rada, ze mame dost casu na vybirani a nemusime stresovat a vzit prvni, co nam prijde pod ruku. Zalozila jsem tu i tema 11.6.2011, ale tam se zatim nikdo moc nehrne. :-S Tak treba casem. :-D :-D A nazorum, ze blaznim a ze je na planovani prilis brzy, nevenuji pozornost. Je to nase svatba a my si ji zaridime podle sebe. :-) :-)
Odpovědět
Ahoj. tak my plánujeme na 27.8.2011... Místo už máme vybrané. TOP HOTEL PRAHA...
Odpovědět
scvrcek: No šaty v mým albu jsou téměř božský,ale otázkou je,jestli mi budou střihově sedět. Chci hlavně něco pohodlnýho a aby se v tom dalo dobře chodit a tancovat. Takže budu doufat, že ty poslední dvoje co mám v albu mi sednou. Ještě si obejdu tak na podzim salóny, vyzkouším a uvidím a pak asi požádám kamarádku,aby mi je ušila. Rozhodně nedám 7000 a víc za půjčení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a víte holky už místo? my furt ne.. je to dost těžký v těhle podmínkách. Ve Francii nebo Irsku bych věděla hned kde :D Tak to děláme tak, že si zapisujem každý zajímavý místo a o víkendech to budem objíždět a koukat :) naživo je to vždycky nejlepší 8-)
Odpovědět
efe: nevíme:-) já bych "přežila" i radnici, ale nevím, jestli by nás tam nechali potom ještě na chvíli na přípitek a rautík...to asi ne, tak vymýšlíme něco jiného...máme už jedno místo vyhlídnutý, ale ještě nic definitivního...je to takový polorozpadlý a opravující se zámeček kousek od Jičína, je tam krásná zahrada, takže by byly hezký fotky..ale zas nevím to zámecké prostředí se mi moc nelíbí..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to znám a chápu :)) ale to porolozpadlý zní moc hezky :) uvidíš, že nakonec budete mít i třeba ten malej oběd
Odpovědět
Profilova fotka
efe: a to se ptas na misto obradu nebo pak hostiny? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: obřadu :) hostina už je pak v pohodě.. co se najde v okolí to se najde.. jen pořád hledáme to místo
Odpovědět
Profilova fotka
hledáme různý zajímavý kapličky , památný stromy, vinice nebo sady.. :) Neni to moc jednoduchý
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?