Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj nevím,taky je neznám.Ceně jsem se taky divila,ale ty obleky vypadají krásně.Otázka je,jestli třeba nemají v tý ceně jen pár nic moc obleků a ty pěkný budou drahý.Těžko říct.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka podle toho, co mají na stránkách bych řekla, že se všechny ceny pohybujou takhle nízko, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj snad to nebude nějaká levárna.na to,že tu mají být v březnu ani neudávají,kde přesně budou...od kdy...Nic.přitom je to za chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/b... zde je diskuze na tuto firmu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk jooo tak to nevím ale Filipa ze švermova znam, ale jestli je to ten samej nevim jukni na naší společnou fotku ze svatby je tam na ní. uplně na kraji vedle holky ve vínovejch šatech.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Tak je jesny , že ženich neni součástí tabule, ale zase já bych mu šampan dát nemohla když bylo všechno sněhově bílé a ta oranžová byla hezká , že ladila se všim. Já ale puvodně chtěla ružovou vyzdobu a do ružové košile bych ho taky nedostala, tak bych to musela řešit nějak jinak, třeba že bych měla vínovou kytici a on vínovou košily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika co maj všichni chlapi proti růžový??? =-) :-D :-D Nemla bys třebas ještě někdy chut se znovu vdát?Myslim za toho samýho chlapa.Prožít si celý ten den ještě jednou?! Tak bud ladit s celkovou kompozicí a nebo s nevěstou.Já budu mít kytičku taky v barvách svatby,ženich tím pádem korsáž.dokonce i oznámko bude v barvách svatby,jmenovky.Prostě všechno,takže pro mě jsou jasný barvy bílá-zelená-žlutá.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já se chci vdávat klidně furt a jelikož máme všechno svoje šaty i oblek , tak jsem vymyslela že vždy 3.7. si to obléknem a budem slavit ve svatebním každé vyročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika :-)
Odpovědět
@porodnibabka ahojky, tak jsem se dnes stavila v cukrárně mima, a pěkný dorty krásný i jsem nějaké koupila na zkoušku a objednala 200 minizákusků, snad to bude stačit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk :-o žjooo,200...to je pánečku...A kolik Vás bude?!A chutnalo?Spokojenost?
Odpovědět
@porodnibabka tak paní říkala tak 6 na osobu, což teda není, ale myslím si že když mám 9kg dort a ty muffiny tak to bude stačit:-)i jako na výslužky, zobla jsem věneček a výborný:-)budeš taky objednávat minidortíky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ver.kkk To bych jich musel vzít 360 =-) ale to fakt ne,tak jak na to koukám,tak jich budu brát asi podobné množství.a ty koláčky budeš taky brát od nich?
Odpovědět
@porodnibabka ty jo to máte 60 hostů, to je hodně:-)no já to beru jako rezervu a i tak to bude 800,ale je to nejlevnější co kde, třeba v Tuchlovicích v Panence pokud znáš, chtějí 6kč a skoro všeude, nene koláčky má na starost mamka:-)má známou ve Strašecí, paní na mateřské, a prý je má výberný:-)a ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk No,večer nás asi tolik bude.Budou kamarádi a rodina.ta sice bude i na obědě a budou mít dort,ale bojim se,že toho bude málo... :-N No a koláčky bych chtěla taky od nich,ale vůbec nevim kolik.chci to jen na stoly na raut...
Odpovědět
@porodnibabka no my budem mít 40 na hostinu a pak 4 páry kamarádů takže skoro k padesáti taky a možná ještě někdo:-), koláčky taky budem mít na rautu to je hezké a můžou zobat, no já doufám, že to vše bude stačit, ale víc toho už odmítám kupovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak pokračujou přípravy??? nějak je tu mrtvo .
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika To víš :-) Jen to vypadá, že se tu nic neděje. Já mám teď rozdělaných víc věcí - do pondělí by mi měly dorazit prstýnky, jednám se 2 DJ (zítra si jdeme poslechnout už toho druhého), v podstatě už mám asi i vybranou cukrárnu, ale ještě jsem neobjednala dort ani minizákusky. Vypadá to na Mimu v Unhošti, testovali jsme od nich zákusky :-) . Byli jsme i v tom krámku za Kaufem mrknout na ty obleky, ale ještě čekáme na otevření pobočky Bandi v Praze a pak to teprve rozlouskneme. Byli jsme taky na druhé schůzce v La Parku, aby jsme probrali dalších milion věcí... Postupně objednávám drobnosti jako bublifuky, manžetové knoflíky... Pořád nemohu sehnat takové spodní prádlo pod šaty, jaké bych si představovala... Jak říkám, to se jen zdá, že se tu nic neděje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Jů,prstýnky?Tak dej pak fotečku do alba.Takže nakonec Mima?To je supr. ;-) A co v tom oschůdku az Kafáčem.Našla jsi tam něco strhujícího?Kdyby nevyšlo Bandi,at vím,kam jít.Já se ted mučim s vývazkama a jde mi to strašně pomalu,ale docela ujdou.Joa dorty jsme taky zatím neobjednali,bud příští víkend nebo až ten další.No stress. :-) Jo a spodní prádlo taky nemám,ale je fakt,že nehledám.
Odpovědět
@porodnibabka ahoj, tak mi dneska dorazily ty koláčky z Mimy. Mně chuťově moc nechutnají, přítelovi celkem jo, takže je asi potřeba si udělat vlastní názor :) možná jsem moc náročná. Minulý týden jsem si objednala ochutnávku z Krušovické pekárny a ty byly luxusní, akorát maličký, menší než z mimy, ale zase tam bylo hodně náplně a málo těsta, což mi chutnalo. Dala jsem to testovat holkám v práci a rodině a všem jim moc chutnaly akorát problém, že se zas nelíbí přítelovi :) Chuťově mu chutnají, ale nelíbí se mu, že jsou malinký :) takže prekérka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha A kolik je náplně v těch koláčcích z Mimy?A copak že nechutnaly?!Nejsou kynutý? Udělejte kompromis ;-)
Odpovědět
@porodnibabka hodila jsem ti k sobě do alba fotky těch krušovických i mimáckých tak se mrkni kolik je v těch z mimy náplně ;) Já jsem rozhodnutá pro ty z těch krušovic, jen se ještě shodnout s nastávajícím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha TY Krušovický jsou 100% lepší a hezčí.Tamty z Mimy jsou teda dost odfláknutý. :-( Jo a máš překrásný šatičky. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka jj, esteticky vypadají ty krušovický o 100% lépe a mají méně těsta, takže si člověk aspoň vychutná tu náplň, akorát jsou prostě malinký. Taky jsou asi o 40 Kč za kg dražší. Každopádně ty z té mimy nejsou chuťově zas tak špatný, přítelovi chutnaj, takže jestli to nechceš nějak řešit tak je vzít můžeš. Já to trochu víc řeším, protože mi na koláčcích záleží :) Děkuji za pochvalu šatiček :)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Prstýnky zatím nedorazily, tak snad v pondělí. Už se na ně moc těším a jsem zvědavá, jak budou vlastně vypadat. Když jsme je objednávali, vypadalo to asi takhle: Chceme tyhle, ale bez tohohle, sem přidejte tohle, na pánským udělejte rýhu, jeden udělejte takovej a ten druhej takovej :-) Jo, vypadá to na Mimu. Ochutnali jsme od nich zákusky, přišly mi chuťově průměrný, babičce a ženichovi chutnaly. Mám v plánu od nich vzít dort, ale chci tvarohovou náplň, a 150 minizákusků. Až budeme mít cestu kolem, objednáme to. V tom obchůdku za Kaufem se určitě dá vybrat. Je to italská móda, takže stejný styl jako Bandi. Zboží jim ale asi nechodí moc často. Další várka jim přijde okolo půlky března. My bysme tam určitě vybrali, ale ještě chceme počkat na otevření Bandi v Praze a případně bysme se do toho obchůdku vrátili po té půlce března. Teď mají obleky tak v jedné nebo dvou velikostech, celou velikostní křivku od jednoho obleku tam prostě nemají. Vývazky jsem ještě nezačala dělat. Lepíš je nebo přišíváš? Teprve si musím sehnat kus polystyrenu a pořádné lepidlo. Taky si myslím, že to bude docela piplačka, ale přítel mi pomůže a on je podstatně zručnější než já :-D A času je přece dost... Řeknu ti, sehnat podprsenku champagne s odepínacími ramínky je poněkud problém. Všude mi "nutí" tělovou barvu a když už narazím na champagne, nesedí mi. Buď mají samé maličké velikosti nebo mi naopak padají v obvodu a nebo mají příšerný tvar... Už si začínám pohrávat s myšlenkou, že si podprsenku prostě nevezmu. Budeš mít punčochy? Já ještě ani nevím, jaké budu mít boty, ale kvůli teplu bych si je nerada brala. Na druhou stranu, jestli si budu brát balerínky, co mám doma, tak mám odzkoušené, že když je mám naboso, potí se mi v nich a klouže noha. To je taky dilema: krásné spodní prádlo s podvazkama a punčoškama nebo jen kalhotky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova k těm vývazkum á je zkoušela podle toho návodu jak je tady všude stim polistyrenem a nějak mi to nešlo a byla to piplačka, tak jsem je motala v ruce vždy sešila a pak tu kytičku jsem na to přilepila letovací pistolí a bylo to hned. A jestli máš korzetové šatičky, tak si myslím, že podprsenka je zbytečná a jelikož máte svatbu v červenci, tak by ti bylo i horko.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika Mě zkušební vývazek v ruce moc nešel, tak jsem si říkala, že ten polystyren by mi to mohl ulehčit. No uvidím, až to zkusím. Šaty korzetové nemám, jsou jen vzadu stahovací. Ještě budu to prádlo shánět, zatím čas je a uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova já je teda dělám na polystyrenu,mám už ty velký zdobnější pro svědky a rodiče(mám je taky v albu,jak se dělají),je to teda piplačka,ale mně to nevadí.No a ty malinký pro svatebčany zatím nemám.Mám jen jeden,ale prostě nebyl čas.přítel mě za ně moc pochválil,prý jsou krásný a nevěřil,že jsem je dělala sama. :-D Tak držím palec,at jsou prstýnky co nejdřív doma.Já zas takhle čekám na regatu. :-| taky furt nepřišla.Ve čtvrtek jsem byla na poště a poletím tam zase.což se mi teda fakt nelíbí.Vždycky tam strávím aspon 30 minut,fakt zabitej čas. Jo a já třebas podprdku mít nebudu.Ty korzety jsou fakt fest vyztužený a takhle je to pohodlnější.spíš si dám záležet na výběru kalhotek.No a ty punčochy...Asi samodržky jo,ale to se uvidí podle počasí.Když bude hic,budu na boso.
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika Já se chystám tou lepící pistolí k těm mašličkám přidělat buxus nebo případně myrtu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Díky fakt za ty foty.Doma jsem to ukázala přítelovi a ty z Mimy fakt nechce.Já bych se fakt styděla to dát na stůl,takže koláčky budeme shánět odjinud. ;-) fakt díky,ani nevíš,jakou službu jsi mi udělala.Koláčky prostě musí být dobré,ale taky se na ně musí dobře koukat...očima jíme jako první.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?