Svatba v Areálu Botanika, 2013

Profilova fotka
Ahoj, plánujete nebo budete mít letos svatbu v Botanice? My už máme zamluvený termín na 7.9.2013.
Odpovědět
Ahoj, my tam plánujeme svatbu 24.8.2013 ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no já tam byla na svatbě kamarádky a nikdo cizí tam teda nebyl. Restaurace byla uzavřená jen pro ně. Jestli to "zviramami" byly zvířata, tak ty jsou přeci vzadu ne? a sice jsme se tam byli podívat naposledy v říjnu, ale myslim, že tam měli koně a králíky, ne třeba prasata a krávy:-)) asi je to otázka vkusu, někdo chce svatbu na zámku, někdo v přírodě )se všim, co k tomu náleží;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem tam na více akcích (svatba to nebyla) a tyhle problémy tam taky nebyly. Byla jsem tam před 14 dny a potkala jsem akorát dvě kočky :-) . Místo je to hezké a jídlo je super. Krom toho dítka řvou asi všude stejně :-D .
Odpovědět
My tam budeme mít svatbu 5.7.
Odpovědět
@kajina to je náhoda, taky jsme tam poptávali termín 7.9. ale tím, že nám nabídli pouze venkovní altán, tak to se nám moc nelíbilo - v případě, že bude pršet, tak se nedá nic dělat a v restauraci prý mají jinou akci... moc mě to tam na první dojen neoslovilo... to ubytování v té vile mi také nepřišlo moc konfortní - spíše takové spartakiádní:-). ale určitě to nevyvracím, každý má jiné představy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule007 Jj, v restauraci má být nějaká oslava narozenin. Jenže pro nás by to stejně nebylo. Bude nás maximálně 40 a to by jsme se tam ztráceli. Já spíš chtěla ten altán. I když v září je to risk. Na pokoje jsme se taky byli dívat, ale spíš jako zázemí pro nevěstu a nebo mimča. Bylo to jako když jsem přijela k babičce. Ale tak my hosty ubytovávat nebudem, takže nevadí. @poppapea Super. A v altánu nebo v restauraci?
Odpovědět
@kajina tak důležité je, že jste spokojení a že se vám to tam líbí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Botanika je krásná a má nádherná zákoutí na focení :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Tak se přidávám k nevěstám v Botanice, bude to 20. 9. 2013. :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak po dlouhém hledání a vybírání místa nakonec skončíme asi v Botanice. Dnes jsme se tam byli podívat a pan Trepeš nám vše ukázal, vysvětlil, obsluha byla velice milá a dokonce tam nebude problém ani s našimi třemi pejsky, které na svatbě chceme.. Plánujeme červen/červenec..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krista001 a jaké vám nabídli termíny? Docela se divím, že ještě nejsou rozebrané :)
Odpovědět
Soboty jsou bez šance, ale pátky ještě termíny mají. Jdeme na to asi 28.6. :-) Vzhledem k tomu, že svatba bude jen malá, tak nám ten pátek nevadí a doufáme, že tam díky tomu nebude moc lidí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :)) tak se přidávám my máme svatbu 7.7. :))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, byly jste se podívat v Botanice na židle? Chtěla jsem je mít na obřadu bez bílého potahu, ale nejsou nic moc, celkem oprýskané, jak to řešíte? Všechny máte ty potahy z Botaniky a mašle? A co barvy? Jaké letos v Botanice budou? Povídejte. :)
Odpovědět
@mikalan Jdeme tam v pondělí,ale jinak asi budeme mít jejich potahy s mašlí v mátově zelené:)
Odpovědět
@mikalan Ahoj, budeme to teď v sobotu řešit s panem Trepešem. Asi půjdeme do toho bílého potahu, tak doufám, že jim to psi neoslintají a děti neumatlají.. Jinak máme už zaplacenou rezervaci a konečný termín je 26.7. Zítra jdu do dalšího studia vybírat šaty - netušila jsem, že to bude takové peklo.. :-| Jinak jsme se rozhodli, že menu chceme to jejich top.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, všechny vás zdravím :-) přidávám se k vám do skupiny, vybrali jsme si také Botaniku a svatbu máme 6.9.13 Jsem moc ráda, že vznikla tato skupina, doufám, že mnohé z vás, které budou mít svatbu dříve se podělí o zážitky, rady, spokojenost, nespokojenost a tak dále :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kajina hed po nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás, už máte některé domluvené jídlo..oběd a pak raut? Je možné si domluvit i něco jiného, než mají v hotové nabídce, nebo dělají jen to co mají... a jak cenově s rautem a s nabídkou? Co se nechá vymyslet na raut? Vím že počty osob jsou různé a od toho se odvíjí cena..ale jestli budete mít někdo podobně jako my plus-mínus 40 lidí můžete mi něco k tomu říct..?
Odpovědět
Profilova fotka
@petra312 My máme 60 lidí, občerstvení před obřadem, to je fakt velké, naši si ho poručili, cca 315/os, položky: (Celkem 3 ks na osobu) Kanapka se šunkou a pomerančovým máslem Kanapka se sýrem Ementál a olivou Minizávin s listovým špenátem a kozím sýrem Kanapka se škvarkovou pomazánkou Kanapka s pražskou šunkou a křenem Kanapka hermelínová se sezamovým semínkem a vlašským ořechem Doplňky : Založeno na koktejlových stolech. Celkem 30 g na osobu) Slané sýrové pečivo s mákem, sezamovým semínkem a solí Směs slaných oříšků Cena za jednu osobu bez DPH 21% 115,- Kč FINGERS FOOD 5ks na osobu Kuřecí nugetky s dipem Kuřecí špízek prokládaný ovocem Vepřový špízek se slaninou a klobásou Pikantní minikarbanátky Grilovaný zeleninový vegetarianský špíz Smažené tyčinky mozarelly s dipem Cena za jednu osobu bez DPH 21% 200,- Kč - Hosté přijíždí od 12.30, obřad ve 14.00, oběd nemáme, raut fakt velký za 800/os (ceny jsou bez DPH), máme od nich zdarma čokofontánu, koláčky, minidezerty a dort máme vlastní, kromě piva 10 nám doobjednali i 12, na naše přání objednali také malinovku (hodí se k naší barvě svatby). V rautu máme tyhle položky (kombinace jejich různých nabídek + našich požadavků - udělají cokoli, co si řekneš, je to vyhlášený kuchař, pořádají se u nich gurmánské akce, + my jsme u některých věcí omezili počet na míň hostů, protože víme, že všichni to nebudou): Přípitek - Bianco Servírovaný předkrm - uzená šunka od kosti v hořčično-javorovém glazé s čerstvě strouhaným smetanovým křenem a domácím sýrovým chlebem Studené speciality (Celkem 150 g na osobu.) Vepřová pečeně BBQ podávaná s rozmarýnovou Aïoli Vykostěná kuřata pečená s nádivkou ze slaniny, parmezánu a lesních hub Jihočeské kachny pečené s nádivkou z pekanových ořechů Domácí zvěřinová paštika s jablečným pyré a brusinkami - dvojitá porce na osobu Škvarková pomazánka Tatarský biftek + topinky 40x porce ( Celkem 100 g na osobu.) Saláty (Celkem 100 g na osobu.) Vytvořte si salát z našeho salátového baru s dresinkem a dalšími přísadami (krájená zelenina, trhané saláty, okurky, cibulka, olivy, Feta sýr,Kozí sýr ve slanině Botanika,, dresinky) Caprese salát Ceasar salát s kuřecím masem a krutony Polévka 35x porce Drůbeží consommé s játrovými nočky, domácími nudlemi a barevnou zeleninou Teplá kuchyně Teplá vepřová kýta na kosti krájená naším kuchařem 150g na osobu Kuřecí kousky na kari 150g na osobu Přílohy 200g na osobu Pekařské brambory Masa připavovaná na grilu s doplňky 17:30 hod. (Podáváno naším kuchařem z grilu. Celkem 250 g na osobu.) Rump steak grilovaný v čerstvě drceném pepři Prsa kukuřičných kuřat grilovaná v marinádě ze sladkého chillies Vepřové kotletky grilované v marinádě z limetek a hořčice Plátky libové slaniny grilované v marinádě z čerstvého koriandru Steak z norského lososa grilovaný s čerstvou bazalkou Přílohy (Podáváno naším kuchařem. Celkem 200 g na osobu.) Brambory pečené s čerstvým rozmarýnem Šťouchané brambory s mladou cibulkou Pečené divoké houby Výběr studených omáček a dresinků Teplé občerstvení v nočních hodinách 22:30 hod. (Podáváno naším kuchařem. Celkem 100 g na osobu.) Pikantní Zvěřinový guláš + sýry a pečivo
Odpovědět
Profilova fotka
@mikalan Tyyyy jo, to budete mít ve velkém stylu :-)) Musím se přiznat, že mě vůbec nenapadlo vynechat klasický oběd a ted jak to píšeš, mi příjde, že je to takhle super.. ono když ty obřady probíhají kolem jedné-druhé hodiny.. a ne jako za strarých časů dopoledne..tak už to tak o obědě moc ani není.. nehledě na to, že než proběhne focení a tak dále tak by ti chudáci hosté vyhladověli, pokud tam není tedy pohoštění před obřadem... No nasadila jsi mi ted brouka do hlavy.. :-N Tak popřemýšlím, co by bylo nejlepší a uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@mikalan Každopádně moc děkuji za odpověd a inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petra312 Tak potom pro inspiraci nahoď svoje menu, ať se taky podívám :) já bych ještě ráda nahradila to Aioli v předkrmu, protože vlastně nevím, co to je, raději bych něco "českého" a dobrého, co všichni znají, ale nevím, co by to mělo být. Prošla jsem tu diskuse, ale moc inspirace jsem nenačerpala, mělo by to být něco ve stylu škvarkové pomazánky a zvěřinové paštiky a krájené šunky, ale zatím nevím. Chystáte se některá do Botaniky na brunch? Že bychom se tam sešly a daly nevěstovský pokec :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mikalan Miruš co je to za akci? Asi hloupá otázka, ale neznám to.. a kdy se koná?
Odpovědět
Profilova fotka
@petra312 Brunch je taková pozdní snídaně / brzký oběd, jídlo vhodné pro oboje, používá se to volně, lidi tím myslí ne vždy pravý anglický brunch. Každopádně Botanika tyhle akce pořádá, zápisné je trochu drahé, ale je to výjimečná akce. Jejich seznam (data a druhy - vždy je to věnované tématu) najdeš v novinách Botaniky a ty jsou na adrese: http://www.arealbotanika.cz/aktuality... :)
Odpovědět
my to budeme mít skoro stejně jako mikalan - obřad taky od 14hod a pak raut. Klasický oběd vynecháme, ale abychom zachovali alespoň trošku té tradice, budeme mít předkrm, knedlíčkovou polívku a přípitek - potom teprve raut. Kéž by ještě to počasí vyšlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 kdy máte termín vy?
Odpovědět
@mikalan 24.8. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?