Svatba v Areálu Botanika, 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, plánujete nebo budete mít letos svatbu v Botanice? My už máme zamluvený termín na 7.9.2013.
Odpovědět
@krista001 Manžel mě viděl až u oltáře:) Jinak taťka na mě čekal pod schodištěm a vyrazili jsme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 my budeme mít toto zdobení oblouku, stáhla jsem to myslím z jejich stránek, ale možná i někde odtuh, už vážně nevím, tak snad se nějaká nevěsta nebude zlobit je to břečťan, protože to chci co nejvíc přírodní, stůl bude bez látky, jen s drobnou květinovou dekorací, místo těch stojanů s břečťanem postavím dvě vysoké štíhlé vázy "píšťaly" (půjčené z místa, odkud budu půjčovat vázy na stoly) a do nich do každé jednu velkou větev orchideje (moje kytice) a bude, cena toho bohatého břečťanu je u mojí floristky z Talpa flowers 1500, cena kdyby byl jen zepředu po té přední linii, což se mi ale moc nelíbí, tak 1000 jinak já budu schovaná a ženich mě uvidí až v uličce a u oltáře, chystat se asi budu nahoře, ne ve vile, protože se mi líbí ty dřevěné schody a chtěla bych po nich scházet s tátou, i když se ještě musím podívat, stejně tam jednou pojedu ještě na doladění věcí, jestli se tam vlezu při své velikosti a tátově velikosti ještě se šatama :)
Odpovědět
@mikalan takhle přesně bych si to taky představovala - co nejvíce přírodní ;-) Vypadá to moc hezky. Musim to jít ještě do Botaniky pořádně omrknout - co kde bude potřeba nazdobit. Já se obávám, že už takhle budu v těch šatech sotva chodit (jsem malá a šaty dost dlouhé :-), takže schody radši nebudu riskovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 já právě mám výšku 172 a šaty mi jsou přesně, takže budu mít co nejnižší podpatek a tím pádem si to můžu dovolit, ale zase u mě a táty je tam ten :) jistý :) rozměr, který to dělá trochu nejistým :)
Odpovědět
@mikalan tak to já mam cca 163 cm a šaty takový, že nejdou zkrátit :-| Takž ted hledám boty na vysokym podpatku a doufám, že v nich dojdu aspoň k oltáři :-) Pak už budu klidně chodit bosa;-) Tak koukám, že každý máme něco ;-) ale hlavně, že se našim budoucím manžílkům libíme takový, jaký jsme ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 no jasně :-)
Odpovědět
Volila jsem ještě trošku jinou výzdobu oblouku, aby to bylo přírodní, ale trošku živější. Za týden pošlu foto.. Byli jsme v Botanice o víkendu a vše doladili , pan Trepeš je prostě neuvěřitelný :-) Ukázal nám ještě jedno zákoutí, které jsme vůbec neviděli a bylo to na hostinu přesně to, co jsme potřebovali. A jako bonus.. Brunch byl dokonalý. 2 týdny po svatbě je tam sushi víkend a já úplně přesně vím, kde budu :-D Jinak je týden před před svatbou a já ještě čekám na vyjádření 4 lidí + 3 dětí.. Jsem z toho už na nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
@krista001 To vyjadřování lidí mě taky dostává, nebo to, že všichni vědí, že je to pátek, teď jsem odesílala podrobné informace - cestu, ubytování atd. a stejně mi přišel dotaz "ono je to v pátek?", vím, že lidi neustále nemyslí jen na to, že někdo, koho znají, se vdává, ale prostě me to dostává, něco jiného je to u malých mimin, tam se uvidí na poslední chvíli a jinak to nejde, ale ono vůbec sejít se s někým, abychom mi předali oznámko, to je u nás ohromný problém :) Do Botaniky jedu příští týden v úterý na zkoušku dekorace. :) Co to bylo za zákoutí?
Odpovědět
@krista001 Tak to jsem zvědává, jak to budete mít nazdobené ;-) Sushi bych si taky dala, to já můžu :-) jinak my ještě ani nemáme svatební oznámení, natož aby nám lidi potvrdili účast :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 @krista001 @poppapea @kajina @petra312 Holky, jak jste řešily / budete řešit ten jejich nakloněný a dost zchátralý oblouk? Dnes jsem tam byla a moc mě teda nenadchl, od zimy hrozně zestárl. Zkoušely jsme ho s koordinátorkou narovnat, jestli nestačí jen pohnout těmi "nohami", ale ani se nepohnul, museli by to dělat chlapi a nějak přitlouct hřebíky nebo tak, aby se srovnal.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokusila bych se na to upozornit na recepci a požádat o opravu, určitě tam nějaký údržbář bude. Takhle to fakt není nic moc. Na jaře byl ještě pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mikalan My budeme mít obřad u toho druhého oblouku a ten je myslím kovový. Jedině to zamaskovat nějak organzou, pokud by to neopravili.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kajina Ono ne všude to jde. Třeba dole jsou ty květináče fakt ošklivě oprýskané, tam už se to zakrýt moc nedá, na styčném bodu levé nohy a oblouku je naprasklý, vůbec mi přišel celý vysloužilý, no, u fotek zblízka, kdy fotograf stojí u nás a za námi je oblouk, je vnitřní strana, která se nezakrývá, no prostě zklamání, no.
Odpovědět
hmm, tak to já si ani nevšimla, že je takhle nakřivo, byli jsme tam už před nějakou dobou. Nedávno jsem zrovna někde na internetu viděla, že mají v akci tyhle oblouky, tak to kdyžtak pošlu panu Trepešovi, jestli by ho nechtěli jako výhodnou investici do budoucna zakoupit ;-) a nebo tam můžeme přenést ten druhý kovový oblouk;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý nápad. Určitě by nebyl problém ho přenést. Nebo ho tam nemít vůbec. Šlo by ozdobit stolek a ty dva sloupky či co to je. Taky by to nemuselo být špatný. I když je pravda, že by pro ně nebylo tak moc nákladný, koupit nový.
Odpovědět
@mikalan Potom pošlu ještě lepší foto, kde je lépe vidět celá výzdoba, kterou jsme měli. S obloukem jsem problém neměla - foto ze včerejška :-)
Odpovědět
Milé dámy, včera proběhla svatba a bylo to prostě dokonalé :-) Co se týče veškerého personálu a přístupu Botaniky celkově, tak všichni byli úžasní. Není nic, co bych zpětně mohla vytknout. Všichni od rána příjemní, jídlo dokonalé, paní Vopatová udělala nádherné květiny a výzdobu. Všichni hosté si vše pochvalovali, takže Botanika byla skvělá volba, lépe jsme vybrat nemohli.
Odpovědět
@krista001 Moc gratuluju novomanželům ;-) To vám kromě Botaniky krásně vyšlo i počasí ;-) budem se těšit na fotky ;-)
Odpovědět
@gloria82 Děkujeme :-) Vše vyšlo opravdu ideálně. Posílám zatím foto z mobilu, pořádná budou později.
Odpovědět
Tak se přidávám ke spokojeným nevěstám z Botaniky ;-) Svatba byla úžasná - vyšlo nám skvělé počasí (v neděli už lilo, tak jsme si toho vážili o to víc) a ze strany Botaniky bylo všechno perfektně zajištěno. Hosté si chválili jídlo, obsluhu a prostředí celkově. A pan Trepeš je opravdu příjemný a ochotný člověk;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 Ať jste spolu dlouho šťastní. :) Jo, nevšimla sis, jestli tam už padalo listí? Dneska jsem při venčení koukala, že tady u nás už javory shazují. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to mám taky za sebou. Bylo to úžasný a všichni si to moc chválili. Počasí, jídlo, prostředí, zábava, vše bylo perfektní :-)
Odpovědět
@mikalan dekujeme :-) jinak myslím, ze listí ještě moc nepadalo ;-) ale přiznám se, ze tohle jsem moc nesledovala :-) @kajina moc Vám gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 Děkujeme :-) @mikalan Já myslím, že listí ještě nepadalo. Já jsem si totiž při focení říkala, že by to bylo hezké, kdyby jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajina Mně by se to právě taky líbilo, zvlášť kdyby bylo dočervena k naší svatbě :) ale většinou je barevné až v říjnu, tak s tím nepočítám, jen mě to napadlo. :) Hodně štěstí do manželství! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už se tak těším! :) Vše důležité je hotovo, chybí už jen vyzvednout šaty, napsat slib, zkrášlovací a relaxační procedury a přesunout se ve čtvrtek večer do Botaniky. Nejradši bych tam vysedávala už teď a říkala si, co a jak bude vypadat. :)
Odpovědět
@mikalan :-) Tak si ty přípravy a hlavně relaxaci před svatbou užij ;-) A samozřejmě si pak užijte svatbu :-) Škoda, že to tak rychle uteklo, klidně bych si to střihla ještě jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gloria82 Dnešek byl vše jen ne relaxace :)
Odpovědět
:-) tak to zkus dneska napravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to se nedá popsat! Máme jen tyto dvě fotky, ale hodím vám je sem. Oblouk jsme měli nakonec hodně podobný jako @poppapea, ale s břečťanem kolem a orchidejemi místo srdíček, foto přidám později. Byla to pohádka, nádherné, dokonalé, dojemné, já brečím ještě teď. :) A zítra odlétáme do Provence na svatební cestu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?