Svatba srpen 2012. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, máme tu už založené téma pro svatby v roce 2012 tak mě napadlo založit i téma pro srpen. Budu ráda když se nás tu sejde co nejvíce, takže neváhejte a pište :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lendicek Tak to jste na tom o figurku a polštářek líp než my :-D
Odpovědět
:-D No jo...my máme akorát termín a žlutý kamínky na výzdobu :-D To ostatní taky spíš jenom v hlavě nebo v počítači :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@huty Však jídlo je nejdůležitější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chevalinka ty máš taky svatbu 24.8.? Jé holky to bude paráda... to se tady ten den asi nesejedeme :-D no jen aby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky přišel mi dnes elixír mládí, tak jsem na to zvědavá... budu na svatbě za 15ku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine hmm..tak hlavně aby Tě poznal ženich:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@huty Taky pravda, to nesmím přehánět... s tou intenzitou jak často se vidíme, by se to mohlo lehce stát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine a co to máš za zázrak? Že bych taky zkusila omládnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@huty Mám vzorek tohoto wewewe.probeauty.cz/elixir-mladi/ (dej pryč ta e) :)
Odpovědět
@lamorgaine Prosim tě...kolik ti je, že potřebuješ mládnout? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova no dost na to, abych už začla :-D
Odpovědět
@lamorgaine tssss :-D Od loňského října mi můj nejdražší říká stará....tak nevím, jestli bych neměla teda taky... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lamorgaine Koukám, že to má velmi široký záběr použití...hmmm..to si nechám projít hlavou:-) Ale nepíšou, za jak dlouho se má dostavit efekt omládnutí. Musíš dát vědět, jak to zabralo.
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova Téda ten je drzej... :)
Odpovědět
@lamorgaine ..tak víš jak...on vedle mě mládne, zatím co já vedle něj... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@huty To víš že se pochlubím... ikdyž mi po tom třeba narostou fousy :-D... ještě víc než teď teda :-D
Odpovědět
@lendicek @huty tak holky, vítejte mezi námi a hezké plánování! :-) jinak přímo na 18.8. už tu je i diskuze, takže se můžete připojit, budeme rády ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky tak nějak vás nestíhám dočítat... tak jsem zaregistrovala, že jste řešili oznamko... tak to já budu muset doma přitvrdit... prej je na to čas, mi bylo řečeno. Ale říkala jsem, že do března mu dám pokoj a pak ať se těší na organizování. Bere to sportovně, ten můj nastávající, se začal hrozně smát. Znovu jsem se ho ptala, jestli se mu rozležela ta nabídka na zahradní obřad. Tak mi bylo řečeno, že se mu to teda nerozleželo. :-( Ale tak co už... Teď celkem řešíme prstýnky, protože nastávající neví jestli ho bude nosit. Není na to zvyklí a tak si není jistý. Tak jsem říkala, že jestli nebude prstýnek nosit, tak by bylo zbytečné kupovat zlato, pro něho.. Tak teď přemýšlí o tom...
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek Tak zařiď zahradu a na něj se vykašli :) a bude to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine no to by nedopadlo dobře... :-. já mám ráda klid v rodině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek tak by si mohl koupit z chirurgické oceli...ty vyjdou levně a přesto vypadají jak bílé zlato...tak když ho nosit nechce, tak aby neměl prsten za draho a pak ho schovával v šuplíku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jj, přesně takovou variantu jsem navrhovala.. není si jistej, jestli by ho nosil nebo ne, že prej nikdy žádný prstýnek nenosil. Tak neví, jestli mu třeba nebude vadit. Ještě jsem říkala, že by si mohl třeba půjčit (od někoho) na víkend a zkusit, jak se bude citit.
Odpovědět
Profilova fotka
@cepinek tak myslím, že ta ocel by byla nejlepší...kdyby ho nakonec nosil, bude prstýnek vypadat dobře a kdyby ne, nebudete litovat vyhozených korunek...
Odpovědět
hele holky plánujete některá svatební cestu když máte děti?jde mi o to že nebudeme mít aktuální pas (vdaná) a nebudu tam mít zapsaného synka..co s tím? :-.
Odpovědět
@chevalinka Od června musí mít stejně dítě svůj pas, (příp. občanku v rámci EU), taky jsme to řešili..
Odpovědět
No to mi připomíná, že já pas nemám, protože jsem vždycky cestovala na občanku, takže asi pojedu do dža! :-( Holky, ono to sem asi moc nepatří...ale parádní písnička!! :-) http://www.youtube.com/watch?v=2aZpDS...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no my to budeme taky řešit, ale asi žádný násilí. Vzhledem k tomu, že se budeme někdy během podzimu stěhovat do toho UAE, tak budu taky řešit pasy a víza k tomu :), a protože se budou měnit jména i dětem, jsou po mně :), bude to o to veselejší. Ale asi pojedeme nejdřív s drahým si "odpočinout", aspoň na týden :)
Odpovědět
@lamorgaine Stěhovat jako na stálo? :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@pupickova No nastálo snad ne, ikdyž nevím, třeba se nám nebude chtít se vracet. Tam je všechno úplně jiný, má svou logiku a nějaký význam, není tam žádná kriminalita a tak. Ale myslím, že se snad jednou vrátíme :). třeba až nám poleze sluníčko krkem :-D (což u mě asi nehrozí)
Odpovědět
@lamorgaine Jsi odvážná :-) Zrovna tam bych se asi trochu bála, navíc s dětma, pípnout neumíme... :-) A to horko by mě teda zabilo. Pošleš mi pohled? :-) Já říkala miláčkovi, když najde práci, tak že půjdeme do NL, protože to miluju od první návštěvy :-) Ale asi to bude muset počkat až holky vyrostou, nedomluvily by se a asi by byly nešťastný daleko od babiček a kamarádek...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?