Svatba na Kolínsku

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem budoucím nevěstám na Kolínsku. Také Vás letos čeká svatba? Jestli ano, tak přijďte poklábosit :-D
Odpovědět
1
4
5
Taky gratuluji, je super, že se Vám to povedlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marbljan - velká gratulace :-)
Odpovědět
Děkuju všem fotky zkusím vložit večer. Holky nevěsty hele chci upozornit nafotografa p.Vidrnu-strašné zklamání až bych brečela.když jsem byla objednat fotografa byly výborný usměvy a není nic problém a bla bla. A před obřadem nás čekal jeho zástupce takový neaktivní bez nápedu a fantazie.Tak že polovina fotek je nijakých každý kouká jinam nic nehlídal šaty mám na fotkách neupravené a podobně.Fotky které má každá nevěsta z kolínské radnice, mám hrozné lidí roztahaný no děs.... měla jsem krásné družičky a nemám s nima ani jednu krásnou fotku brečela bych . ještě doufám že mi tam něco fotil kamarád ale no uvidíme.Uplně se stydím je sem dát.Bylo mi divný že neříká takové to naronejte se kousek nahoru a dolů a usměv ...nic a taky tak to vypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
Marbljan - já jsem měla taky pana Vidrnu - teda fotila mě nějaká paní a zase naopak naprostá spokojenost, vše tak, jak sem chtěla..... :-N je teda pravda , že na můj termín měli asi 4 nebo 5 svateb, takže jsem taky měla strach
Odpovědět
marbljan nenech si tím zkazit posvatební období. Hlavně, že svatba byla krásná. To že nejsi spokojená s fotkami je sice blbý, ale znám holky, co mají krásné fotky, ale na svatbě se to nějak pokazilo a tak na ni ani raději nechtějí vzpomínat.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se nám to postupně přibližuje. Jak jste na tom s přípravami?
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, nemáte nějakou zkušenost s motelem v Kojicích?
Odpovědět
Ahoj Pep, tak jaká byla svatba? jde jste měli obřad a hostinu? doufám,že se dočkáme nějakých foteček?
Odpovědět
Piorito, tak už jsi vdaná paní. Gratuluji a přeji hodně štěstí.
Odpovědět
Ahoj holky :-) Jsem skorokolíňačka, tak jsem k vám nakoukla, i když svatbu mám na Mělníku :-) Pinkky - v Chateau Kotěra, kde budete mít hostinu bývala škola, chodila jsem tam :-D Hodně štěstí při zařizování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Befanna-omluva za zpoždění, fotky jsou už vyvěšený, ale trochu mi to trvalo. Svatba byla super, ale asi 3 týdny jsem se z toho vzpamatovávala, bylo to docela náročný ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj všem z Kolína, mám dotaz - na naši svatbu máme předběžně sjednanou kapelu Eso z Kolína - nemáte s nimi někdo zkušenost? Díky moc, Katka
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
markytana: prosím o nějaké refarence :-) my máme zatím pana Eliáše, kterého nám dohodil pan Jan Strnad, kterého jsme původně měli mít, ale má už bohužel obsazeno :-S tam jsem viděla přesně jak a co dělá, tady nevím :-|
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?