Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky me nejdou pridat fotky do priprav uz jsem psala adminovi,protoze v mem albu nemam nikde to kde bych mohla pridat fotky.Ze je to divne?Do profilu mi to pridat slo a do priprav ne???fakt divne
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé taky máme termín 4.8!Zatím teda šaty rezervované,místo zajištěné(doufám že bude pěkně,jelikož máme obřad venku) dort zadaný a cukroví obj. jinak sem tam nějaká dekorace koupená,družičky mají šaty nachystané .... ted řešíme fotografa! Nevíte o někom?Chceme jen na obřad a pak na pár fotek s rodinou a potom s manželem.Ale za ty 2 hodiny si berou teda drsný prachy!
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaplatenikova ahojky,a zkama jsi,že hledáš fotografa?Jinak za to focení chcou opravdu nehorázne prachy..my máme fotografku domluvenou jen na obřad a pak pár fotek s rodinou a v parku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katulle okres Břeclav svatba bude v Popicích
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaplatenikova aha tak to ti asi neporadím..jsem ze Vsetína a fotografku máme z Vizovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak si pridavate fotky do fotoalbumu do priprav me to opravdu nejde
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Když si najedu do alba, je tam dole modrá ikonka Přidat foto. Nevidíš ji tam?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ja ji tam mam,myslis tu vytvor album a pridej foto.Jak mile si vytvorim album tak uz to zmizne a nemam sanci tam zadnou fotku pridat
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l A nejhorsi je na tom ze se mi okamzite objevi album ulozeno,ale fotky mi tam nejdou pridat protoze to okamzite zmizi.
Odpovědět
Profilova fotka
No já už se teho děsím ted,to bude oslav a přípitků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě jsem chtěla,představte si,že tam byli už šaty zamluvený až na září :-x a na na 4.8. jsem byla už druhá nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Tak jsem si schválně vytvořila nové album a ta možnost tam zůstala a fotka se nahrála bez problémů. To musí být nějaká chyba v nastavení, admin by to měl opravit. Ty to asi nijak neopravíš. Ale nejsem žádný IT, vycházím jen z podobných zkušeností v práci. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kristynka_l Ahojky to mas pravdu uz jsem to jennysce psala adminovi a doufam,ze mi to brzy opravi,ale i tak dekuji za pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Ahojky tak uz jsem si tu chybu opravila a funguje to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus To je super. A jak se ti to povedlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Ahojky,takze admin mi napsal,ze si mam nainstalovat chrome,ale nepomohlo to.Tak se mi na to dival muj pritel ten se vyzna v pc,protoze s pc pracuje rekl mi ,ze ja mam novou verzi vindousu a loguji se pres mozilla firefox, a ze kdyz se naloguji pres internet explorer takze mi to pujde.Vyzkousel to a opravdu to slo :-) Tak muzu ted pouzivat oba programy,ale jen ten jeden na to, abych se sem dostala a mohla pridavat foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám :-)
Odpovědět
@nikitka2012 Ahoj, vítám tě tu. Jak jste spolu s přítelem dlouho a co už máte zařízené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Ahoj :) jsme spolu už 8 let... Zatím mám jen šaty a vybraný hotel - zítra tam budu volat tak snad budou mít volno :) zatím jsme pořád nějak podezřele v klidu :D A co Ty? Nečetla jsem si to tady zatím, tak nevím. Jak jste spolu dlouho? :)
Odpovědět
@nikitka2012 My jsme spolu 4 roky. My máme místo obřadu zámek Vizovice, zařízenou matriku, zálohu na šaty v půjčovně, fotografa a kameramana. Oblek a prstýnky tak postupně obhlížíme, když jdeme kolem obchodu. Oblek teda bude nejspíš z Bandi Vamos, mají moc pěkné a dobré ceny. Váháme mezi místem hostiny v místě obřadu a ve městě ( Zlín ). Hudbu mít budeme jen svoji na CD. Kadeřnici a kosmetičku mám asi taky vybranou, protože o jiných v místě bydliště ani nevím :-D Jinak jsem taky v klidu, nic jiného už nespěchá a doladí se chvíli před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda máme co dohánět :) Hodně věcí není ještě zamluvených ale už víme - víme jakého DJ, fotografku, kadeřnici, jaké kytky....takže to snad tvládnem! :) Teď se ještě dohadujem o barvě svatby a místě obřadu :D
Odpovědět
@nikitka2012 Chcete mít obřad v kostele, nebo třeba na zámku? Barvu budeme mít fialovou, ale nebudeme to s ní přehánět. Tu fotografku bych asi zamluvila co nejdřív. Místo obřadu, jestli není moc oblíbené, tak to tak nespěchá.
Odpovědět
Profilova fotka
hele dámy, moc to tu nestíhám číst, takže nevim jestli se na to taky někdo už neptal... zjišťovala sem, jak je to s oddáváním, když vám navyhovují podmínky obecního úřadu.... krom úředníků smí v české republice oddávat cca 7 církví, které mají právo oddávat... každej si hned představí křesťanskou církev nebo nějaký svědky jehovovi, ale jsou i církve, které jen vydělávají.... Ze zkušeností kamarádek vím, že jsou 2 církve, které nechtěj žádný náboženský blbosti (bez úrázky pokud tu jsou nějací věřící): 1. církev chtěla jen 3 sezení s oběma partnery, aby se pořádně poznali a obřad byl pak v duchu toho co říkali na sezení, takže to bylo o tom jak se seznámili, co si jeden o druhém myslí a bylo to moc romantický.... 2. církev, kterou mi doporučovala kamarádka chtěla jen 2-3 litry na ruku a řekli jim, že je oddají kdekoliv a kdykoliv v rámci normálních míst (žádný skoky padákem nebo někde pod vodou) - kamarádka to měla na jedný zřícenine při západu slunce - moc krásný!!! Takže pokud se Vám nelíbí to co nám nutí obecní úřady, tak se nedejte a udělejte si svatbu podle sebe - krásnou a fantastickou!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikitka2012 Ahojky ja te tady taky vitam a odkud jsi'?A kdepak mas misto svadby?Mas uz zajisteny obrad?Napis nam vice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud ste některá z Prahy a blízkého okolí - doporučuju zajít tenhle víkend na svatební veletrh do hotelu Diplomatu - vstupné se neplatí a nejni to nic pro snoby - chodí tam fakt normální lidi.... Mají tam vazby květin, fotoalba, pozvánky, prsteny, šaty, dorty a slevy do různých obchodů (cca 10-30%).... já tam strávila asi hodinu až hodinu a půl - celý sem si to vklidu s přítelem prošla a pochytila super tipy... na veletrhu jsou i obchody z jižních čech, moravy (Hodonín, Šumperk, Ostrava..), ale taky z Prahy a dalších koutů česka a výjmečně i slovenska... Pokud máte teda čas tak doporučuju!
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Ahoj, jsem z Frýdku-Místku, místo ještě není úplně jisté ale mělo by to být na Čeladné i s obřadem :-) Jediný jistý je zatím ženich :D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikitka2012 Ahojky tak na Celadne je to krasne u Holubu delaji to tam i s obradem,potom na Prosperu Golf.Akde to budete mit vy jestli se muzu zeptat a neni to tajne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nezná někdo z vás někoho kdo se bral na zámku Lobeč nebo Houska?
Odpovědět
Fialovo-bílá je krásná. Elegantní a přitom veselá. Plánuješ i fialový doplněk na šatech? Krásně vypadá třeba jen stuha v pase apod.. Šaty určo vyber takové, aby sis v nich užila celý den, uvidíš, že se ti z nich nebude chtít :D! Hezké dekorace jsem našla tady: http://svatba-stylove.cz/produkty/dek... Sehnali mi i vysněné dekorace, které jsem měla jen na fotce a nevěděla, kde sehnat. Jsou perfektní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se budu po pulnoci prevlikat do jinych bilych satu co jsem si specialne nechala objednat z daleka a jeste mi zatim neprisly.Budu si je muset vyzvednou beztak na celnici,protoze me se styl strasne libil a nikde jinde ten strih nemeli tak jsem si je objednala z daleka a tak jsem zvedava kdy mi prijdou.Jsou elegantni a urcite se mi v nich bude lepe tancovat nez ve svatebnich :-) Jinak nevim jestli jsi to psala me nebo komu tak ja budu mit taky svadbu do fialova ale na satech zadny fialovy doplnek mit nebudu.Budu mit jen ocni stiny do fialova.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?