Svatba 4. 8. 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, doufám že nás tady sejde pár s tímhle termínem a podělíme se o zážitky s přípravami :-)
Odpovědět
@klarka26 U nás v salonu možnost půjčení není :-( Ty šaty mám už právě dost zdobené tak nevím, jestli k nim dlouhý závoj není už moc. A žádné děti na svatbě bohužel nemáme.
Odpovědět
@blauriesin Ahoj, vítám tě tu :-) No to nejdůležitější už máte, tak bych se nebála,že něco nestihnete. Doporučuju ještě zajistit šaty a kapelu, jestli ji chcete mít. Kdepak budete mít svatbu? Kolik je vám let a jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Já sem sice nepatřím, ale myslím si, že kameramana by sis měla vydupat. Je to jednou za život a fotky nezachytí úplně všechno. Pak tě to bude mrzet a video nikde. Mimochodem, tak nějak tuším, že u nás vznikne podobný problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Jéje, teď koukám, že už je to asi pasé 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@imsorry :-) Dopadlo to u nás dohodou. Profesionála nebudeme mít, ale přítel domluví zodpovědného kamaráda, který je šikovný, tak snad to bude ok. Každopádně díky za názor.
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 já si objednala a čekám... Oznámení chceme posílat na začátku června a už ho máme doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak ja teda jeste oznameni nemam hotove a taky jsem nevedela kdy se tak posila,ale jak tak ctu tak si budu muset pohnout :-) Jinak kameramana taky doporucuji,protoze neni nad video a jeste se u toho pobavite a zasmejete.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vsem tak jak pokracujete s pripravami?
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Ahoj, nám tento týden přišly snubní prstýnky a dárečky pro svatebčany! O víkendu chci začít s výrobou oznámení, rozhoduji se mezi 2 variantama. A to jsou u nás veškeré pokroky :-) Co u vás nového?
Odpovědět
@millimaus @kristynka_l Ahoj holky. Tak dárečky pro svatebčany mám taky- čokolády. Dnes jsem nakoupila v ikei vázičky a stojánky na svíčky. Taky jsme dnes zadali oznámení a čekáme na grafický návrh. Prstýnky zatím neřešíme, jen tak obhlížíme, kde si je necháme udělat. kristynka_l vaše prstýnky jsou moc pěkné. My chceme kombinaci bílého a červeného zlata. Ještě nemáme oblek a vůbec nic pro ženicha, tak to budeme muset napravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 @kristynka_l Ahoj Holky tak ja teda jeste darecky pro svatebcany nemam :-( vubec nevim co objednam a na kolik vas to tak vyslo penizku?
Odpovědět
@millimaus Já ty čokolády kupovala za 13,50 jednu. Ale můžeš si koupit čokoládky a přebalit si je vlastním obalem a to tě výjde levněji :-) Ale určitě to jde i úplně bez dárků, je to trošku zbytečný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@verusak87 Dekuji za tip :-) podivam se po necem. My uz jsme totiz do nasi svatby vlozili a jeste vlozime tolik penez ze mi uz ted je s toho spatne :-)) a jeste ke vsemu se nam pokazilo auto tak jsme si koupili nove :-)))
Odpovědět
@millimaus No svatba je vážně drahá záležitost :-S Snad se nám něco vrátí v darech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Tak to doufam taky hihihihihi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 Děkuju. Naše jsou taky kombinace bílého a růžového zlata, fotka není moc kvalitní, tak to nejde tolik poznat. Vybrali jsme je na veletrhu, proto je máme tak brzy. Pro ženicha taky nic nemáme a prý je ještě dost času :-) @millimaus My jsme jako dárečky koupili v Ikei svícínky cca 9,- a do toho dám voňavou svíčku v odstínech fialové cca 2,- Kč. A pro pány mám otvíráky na pivo - klíčenky cca 10,- Kč
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Když jsme dělali rozpočet, vypili jsme láhev vína :-) Teď, když už jsou jisté věci nakoupené, nemám odvahu to přepočítávat :-S
Odpovědět
@kristynka_l Tak ty svícínky z ikei jsem kupovala na stůl a taky v nich budu mít fialové svíčky :-) Jak jste na tom s těma oznámeníma? Nám došel náhled a moc spokojeni teda nejsme. Asi tam budeme muset znovu zajet a vysvětlit jak to chceme :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Tak to je mazec hihihi ja jsem taky zasla nad nasim rozpoctem :-) ale na druhou stranu na svatbe se nema setrit at to stoji za to.Ale uz se moc tesim az se to vsechno odehraje a budeme to mit za nami tesim uz se i na nasi svatebni cestu sice to nebude nikde do exotiky,protoze s moji malou by jsme v letadle urcite 10 hodin nezvladli,ale urcite kanarske ostrovy nebo malorka to bude no uvidime :-) Planujete taky nejakou svatebni cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
@verusak87 My jsme se nakonec rozhodli pro vlastní tvorbu. Když jsem spočítala, na kolik by nás oznámení vyšla a ani jsme moc s výběrem nebyli spokojeni - co vypadalo hezky na netu, bylo v reálu hrůza. Až je vytvořím, dám fotečku. Určitě bych tam zajela znovu, ať jste opravdu spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Tak to je dobrá náhoda! Taky do žádné exotiky nepojedeme, uvažujeme o Mallorce (byli jsme před 2 lety a bylo to super!) nebo o jiných španělských ostrovech. :-) Taky jsme přemýšleli nad řeckými ostrovy, ale chování řeků a španělů se nedá srovnat (dle našich zkušeností). Necháme to asi na poslední chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_l Tak to je super ja si taky Malorku a vsechny z Kanarskych ostrovu nemuzu vynachvalit.Achcete jet hned po svatbe nebo pockate nejaky ten tyden?
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Přítel nejdříve chtěl co nejdříve po svatbě, ale asi pojedeme na konci srpna nebo přelom srpen - září. Uvidíme, co bude za nabídky. A kdy chcete vy?
Odpovědět
Teda holky, já jen koukám, jak už to máte všechno vymyšlený a zařízený. Já se vdávám ve stejný den, ale kromě šatů a ostatních věcí na sebe a oblečenýho snoubence nemáme ještě skoro nic. Vlastně jo, zamluvený sál a cimbálku. Pořád řešíme oznámení a nemůžem se dopracovat k finální verzi..
Odpovědět
@johuline Ahoj, kde budete mít svatbu? My na zámku ve Vizovicích. Taky toho ještě hodně nemáme. Trápíme se teď s oznámením. Stále nejsme spokojeni s návrhem. Z restaurace, kterou máme zamluvenou nám nějak dlouho neodpovídají :-( No bude to ještě boj :-D Šaty budeš mít z půjčovny nebo si necháváš šít?
Odpovědět
Svatbu budeme mít v kostelíku v Novém Malíně (u Šumperka). Oznámení si děláme sami a momentálně vybíráme nějaké moudro, které bychom tam vložili :-) Ale až to budeme mít, tak to určitě dáme nějakému grafikovi na úpravu, zas takoví machři nejsme :-) No a šaty..hrozně dlouho jsem vybírala-chtěla jsem si nechat ušít z mimibazaru kolem 5000,-. Když jsem se ale dozvěděla, že to šijou v Číně a často to pak nesedí a člověk ani neví , jaký materiál to bude, tak jsem se jen tak zašla s mamkou mrknout do půjčovny a hned jsme vybrali :-) A kolik máte hostů?
Odpovědět
@johuline Taky jsem si vybrala šaty až v půjčovně. Jsou teda dražší než jsem chtěla, ale příteli se líbí a to je hlavní :-) Počítáme tak s 35 lidmi i s fotografem a kameramanem, když příjdou všichni, které pozveme. Dost lidí o svatbě ještě neví, tak uvidíme jaká bude účast. Kolik lidí budete mít vy?
Odpovědět
4.8 bylo původně také naše datum. Dohromady to dávalo krásně 12:)
Odpovědět
Tak to máte krásný! My pocházíme oba z velkých rodin, takže buď pozveme jen sourozence a rodiče nebo všechny, tím pádem bratrance, setřenice a kamarády.. No a rozhodli jsme se pro to druhé..takže kolem 130 lidí :-p Abychom se mohli někam umístit, tak restaurace nepřichází v úvahu, takže jsme pronajali sokolovnu.. Bude to hold megasvatba .. a tý výzdoby! A kolik stály šaty? Já chtěla původně ušít do 6000 a nakonec mám půjčený za 6500,- ;-(
Odpovědět
@verusak87 Tak to máte krásný! My pocházíme oba z velkých rodin, takže buď pozveme jen sourozence a rodiče nebo všechny, tím pádem bratrance, setřenice a kamarády.. No a rozhodli jsme se pro to druhé..takže kolem 130 lidí :-p Abychom se mohli někam umístit, tak restaurace nepřichází v úvahu, takže jsme pronajali sokolovnu.. Bude to hold megasvatba .. a tý výzdoby! A kolik stály šaty? Já chtěla původně ušít do 6000 a nakonec mám půjčený za 6500,- ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?