Menu Forum

Svatba 24.8.2012. Jak jste na tom s přípravama?

2. srp 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nikolav
11
Registrovala se 29. září 2011 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 65 přátel. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
nikolav
11
Registrovala se 29. září 2011 na beremese.cz. Přidala 89 příspěvků. Má 65 přátel. Region Kroměříž.
 @macinax To sice nevezmou, ale v ten den tam budou mráčky
24. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macinax
7
Registrovala se 18. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 5 přátel. Poříčany, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
macinax
7
Registrovala se 18. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 5 přátel. Poříčany, Region Nymburk.
 @nikolav Tak se na ně usmívejte a dělejte, jako kdyby tam nebyli. Hlavně jim neukazujte, že jste naštvaní, protože byste jim akorát udělali radost, že vám zkazili na vaší svatbě náladu. Prostě nahoďte úsměv a den si užijte, jak kdyby tam nebyli. Já zase budu mít na obřadu mamku ex mého nastávajícího, na hostině bratra jedné, s kterou chodil a dělala nám scény, když jsme spolu začali chodit a sestru bejvalky, s kterou byl 6 let, chtěl si jí brát a stavět s ní dům. Také to nebudu mít úplně růžové, ale nějak na to nemyslím a říkám si, že mi ten den nikdo prostě nezkazí, ani kdyby chtěl a pomáhá to, takže jsem úplně nad věcí a nesere mě to emoticon
24. črc 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikolav
11
fotoportrét
fotoportrét
nikolav
11
 @macinax Svatbu nám to nezkazí a chceme je posadit někam na konec stolu. Ale zatím nemáme ještě plán stolu. Ale jak to vidím tak i přesto, že jsem nechtěla dělat jmenovky je udělat budu muset. Protože jinak by to bylo v organizaci opět tchýně. Protože my se půjdeme fotit. A jak mě je to jasný tak moji stranu odsune někam na konec a sami by si posedali k sobě. Jenže to chci sestavit tak aby hlavně ty čtyři byly od nás co nejdál a taky pradědu posadit tak aby měl blízko k wc atd. Babičku aby se jí dobře vstávalo atd. Takže asi budu muset začít. A až se tam bude volat tak to musím nějak dořešit.
24. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky přidávám se k 24.8. ani nevím jestli toho mám málo nebo hodně...Nějak o tom radši nechci přemýšlet protože pak nervuju emoticon Tak prozatím nenáme potvrzený raut - z toho jsem asi nejvíc na prášky, nebyla schůzka s fotografem a floristkou. Pro regatu frčíme se ženichem dnes emoticon A ještě jsem si říkala, že nakoupím nějaké krabičky na výslužky. A každopádně nevím hudbu na nástup emoticon
25. črc 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
carodejkajh
Registrovala se 30. března 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Drahotěšice, Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
carodejkajh
Registrovala se 30. března 2011 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Drahotěšice, Region České Budějovice.
 Holky klid, my se rozhodli ve středu večer, termín máme 25.8. 2012. Máme zatím jen termín a rozjednaná tři možná místa, taky máme prstýnky. Dnes jsem se bylo oměřit na svatební šaty, vymýšlím barvu svatby a na netu hledáme penzion pro 40 idí. Kapela v jednání. Dá se to všechno stihnou za měsíc. Jde to i za týden, záleží jen na tom, jak moc to člověk chce podle sebe a jak moc se to hrotí. My jsme oba pohodáři, nehrotíme nic a přesto jde všechno jak na drátkáchemoticon))
27. črc 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Hezký den všem, pokud Vám na termín 24.8.2012 vypadl fotograf, nebo uvažujete o někom na poslední chvíli, neváhejte se ozvat - uvolnily se mi srpnové termíny. Kontakt a volné termíny prosím viz profil. Zdraví Jakub
2. srp 2012 ve 21:34  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí