Svatba 19.7.2014

Profilova fotka
Ahojte budouci nevesty termin mame 19.7 a rada bych planovala, radila , tesila s nevestou ktera se tento den bude vdavat tez klidne se seznanim I s jinymi nevesty
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej zde, budoucí nevěsto :-) Dobrá volba čerpat informace a inspirace zde na "beremku" :-) Přeji plánování v klidu a pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-), tak už jsme dvě, pro kterou je tento datum "rozhodující" :-). Mimochodem gratuluji ke svatbě. A povídej, přeháněj, jak a kdy došlo k Vašemu zasnoubení? Po jak dlouhé době vztahu? Co už máte a nemáte naplánované? Mě můj Kubík požádal přesně na den našeho ročního výročí, tedy 7.7.2013 v Paříži. Bylo to kouzelný. Číslo sedm má v našem vztahu neuvěřitelnou sílu. Máme je prostě všude :-), a tak jsme si řekli, že rozhodně musíme mít sedmičku i v datu naší svatby. Rozhodovali jsme se nejdříve pro 7.6., 5.7. nebo 19.7.2014. Minulý týden jsem ale byla u jedné paní masérky, která zároveň umí předávat energii (úžasná paní) a ta se mi na ty data ptala. Nejlepší datum pro nás prý bude 19.7.2014. Říkala mi o tomto datu tak hezký věci, že jsme se rozhodli, že na ní dáme :-). Navíc i v mém věku bude příští rok sedmička (27let), tak to asi tak prostě všechno má být :-). Někteří se nás ptali, proč tak brzy - dva roky od seznámení, se chceme vzít, ale my máme jasnou odpověď. Je nám spolu krásně. Máme hrozně moc společného a hned na začátku našeho vztahu jsme museli řešit tak těžké období, že jsme si akorát tím ještě více ověřili, že spolu máme být :-). Navíc já i Kuba se brzy cítíme na to, založit rodinku, tudíž další čekání nemá prostě ani smysl. A jak jste na tom Vy? :-)
Odpovědět
@ivancicka Ahoj, tak se taky přidávám do klubu:-) Já jsem byla požádána o ruku po 9 měsících - po letech prožitých s předcházejícím partnerem vím, že jednak nemá smysl na něco čekat a hlavně to, že on je ten pravý, i když to zní možná divně, vím to od prvního okamžiku:-) Co všechno máte nachystáno? My zatím máme zarezervovaný obřad a místo na hostinu...
Odpovědět
Profilova fotka
také mám termín 19. 7. 2014 - k našemu zasnoubení došlo téměř po 4 letech vztahu...požádal mě 19. 7. 2013 - takže svatba přesně do roka od zasnoubení..:-) my máme zatím na 100 % místo obřadu, hostinu, fotografku, kapelu...
Odpovědět
Ahoj holky, taky patřím mezi ty, kteří budou mít jejich krásný den 19.7.2014. :) Koukám, že někteří z vás už toho mají zařízeného celkem dost. My zatím máme zařízené jen místo obřadu. Rozhodujeme se mezi dvěma místy na hostinu a v současné době se dívám po nějakém vhodném fotografovi....
Odpovědět
@smejkynka Vítám do klubu:-) Já jsem byla celkem "nucena" zařídit termín na matrice a místo na hostinu. Pracuji jako výpomoc na matrice a musím říct, že už jsou zamluvené termíny na srpen či září 2014... A na místo hostiny měl už také majitel jeden z posledních volných termínů... Fakt jsem byla v šoku :-.
Odpovědět
@jitahh tak alespoň už to máte jisté a můžete zařizovat zbytek. :) do jaké barvy budete ladit svatbu, už víte?
Odpovědět
@smejkynka Jo, to je pravda, úplně jsem si oddechla, když jsem to měla potvrzené - místo obřadu i hostiny:-) My budeme mít svatbu ve staré stodole, takže bude přírodní s vůni levandule - krajky, juta a pytlovina + snítky levandule jako doplněk do kytky, na pozvánky atd. Snad se mi to podaří nějak vyrobit, mám ráda jednoduchost... A vy budete mít jakou barvu? Já úplně prvotně chtěla malinovou (fuchsiovou), ale do těch prostor bude lepší něco přírodního:-)
Odpovědět
@jitahh Jéé, to budete mít krásné. :) My budeme mít právě fuchsiovou - ale né nějak moc doplňků té barvy, jen tak decentně... na zpestření... :) taky se řídím tím, že v jednoduchosti je krása. Chci, ať převládá čistá bílá a do toho na zpestření prvky té malinové...
Odpovědět
@smejkynka No jo, malinová je moje srdeční záležitost - mám v té barvě i gumáky:-) Akorát jsem zjistila, že se to trochu hůř shání, ale věřím, že nakonec se vše sežene. Akorát se mi nelíbí, když je to přeplácané - takže čistá bílá s dozdobením fuchsiové bude nádherné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitahh: tak taky gratuluji :-).. má to tak určitě být! :-) No já jsem hrozný "organizátor" a zatím mě to zařizování hodně baví :-). Takže u nás je zamluvený termín na zámku - matrika, hotel kde bude hostina a večerní raut, fotograf, Dj. Byla jsem se podívat už i na šaty, ale chci se vydat hlavně v prosinci. Jinak už vím, kdo mi bude dělat výslužku a teď koukáme na svatební oznámení :-), ale na to je času dooost. Spíš jen tak pro inspiraci :-).
Odpovědět
Holky, už víte jakou budete mít na svatbě hudbu? Živou kapelu nebo DJ? My jsme první byli jedině pro živou kapelu, že ta udělá na svatbě výbornou atmosféru, ale teď spíš uvažujeme o DJ, protože ten má mnohem širší výběr hudby... zahraje i nejmodernější písničky, což kapela asi těžko zazpívá.... jak to vidíte vy?? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak jsem mezi vámi, 19.7.2014 to vypukne... den na to má moje drahá polovička kulatiny, tak si to tam hezky rovnou oslaví... Místo, datum už je vyřešené, fotografa taky máme, takže už jen ty maličkosti :-D - šaty, oblek, auta, výzdoba, zákusky, kytice, prstýnky, hudba, oznámení, hlídání dětí, nocleh pro přespolní, kadeřnice, kosmetika, .... atd, však to znáte.. Jsem do příprav jako divá, vše mám na povel já (nebráním se!!) akorát prstýnky a kytici nechám v režii skorochoti :-) Je to pro nás oba druhý pokus (ten první byl na zkoušku a teď prý pojedeme naostro). Krásný den a příjemné chvilky u plánování (BEZ STRESU) Vám všem! Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak jak pokračujete v přípravách? My máme domluvené místo obřadu, hostinu, kapelu, fotografa, autobus pro svatebčany, mám zaplacenou zálohu za šaty, hotové svatební razítko, seznam hostů, téměř hotový svatební web s informacemi pro svatebčany a teď řeším svatební oznámení a výzdobu. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
At take neco popisi s pritelem sme spolu 3 roky a mame 1, 5 starou holcicku pritel me pozadal zari 2013 den po me operaci .zarizene mame matrika hostina obrad venku, saty, oblek , foto, dj, kvetiny a auto pro nevestu veteran jak ste na tom vy
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj,taky se přidávám. Jsme spolu 3 roky a zařízeno zatím foto,matrika obřad venku,šaty,oblek a zítra jdu objednávat prstýnky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se také přidávám :) zatím máme místo, fotografa, předjednaný catering, nějaké ubytování... ale šaty by to už chtělo... :) zasnoubení po 4,5 letech na konci ledna, takže docela rychlé zařizování.
Odpovědět
Profilova fotka
i já se přidávám :D svatbu budeme mít na www.vanuv-statek.cz. Bereme se po roce vztahu a zasnoubili jsme se na dovolený v Africe na romantický terase našeho bungalovu v bushi. Máme zařízenou hostinu, kapelu, obřad, výzdobu, svatební oznámení, kadeřnici a ještě doladíme cukroví a květiny. Jo a na autě budeme mít panenku :) jen ještě nemám šaty. V lednu jsem měla úraz, dvojtou zlomeninu kotníku, tak teď to rozcházím abych nekulhala. Je to dřina :)
Odpovědět
Taky se přidávám. Máme zařízené datum, oznámení, šaty, hostinu, oblek a už nevím co všechno ještě. Snad to všechno dopadne dobře. Nemůžu se dočkat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my už taky pomalu začínáme :-) ... jsme poměrně flegmatici, protože jediné, co máme, je zamluvený termín, místo, fotografa, plány v hlavě ohledně "hostiny" a šaty pro mě. A oznámení je ve výrobě a snad už se ho dočkáme, jeho výroba se různě zdržuje a prodlužuje :-/ ... Abych to ale vysvětlila, máme maličkou svatbu a spoustu věcí úplně přecházíme. Kdyby bylo na nás dvou, vezmeme se klidně někde sami, jen se svědky a místo nákladné svatby odjedeme někam do tepla užívat si jeden druhého... Docela dlouho mě ty přípravy nebraly, pořád jsem si říkala, že je na všechno dost času atd. Až jsem si na začátku května jela vybírat šaty... zkusila jsem jedny, hrůza. Zkusila jsem druhé, mnou vybrané, a byla to ta láska na první pohled, jak tu často píšete. I když jsou nakonec úplně jiné, než jaké jsem si představovala. No a od té doby jsem to začala brát tak, že jde opravdu o moji vlastní svatbu :-) :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak už se nám to pomalu ale jistě blíží...už jen 46 dní! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, delate si vyzdobu restaurace sami nebo to nechavate na ní? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak my máme zařízené místo oznámení skoro rozvezené muziku jídlo na půl domluvené zbývá upřesnit týden před svatbou, dort šaty se šijí , oblek, boty, auta spíš už zbývají takové drobnosti foto neřešíme a kameramana taky nee a jinak se berem po skoro 4 letech známosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
40 dní.... začínám lehce panikařit....pořád mám pocit, že nemám spoustu věcí :)
Odpovědět
i já mám v tento termín svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak milé nevěsty za týden už budeme paní....hodně štěstí...jooo a má byt krásně :))
Odpovědět
I my máme 19.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, za tři dny je náš velký den. Těšíte se nebo jste nervózní? :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?