Svatba 18. září 2010. Je tu ješte někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak kdopak má tento termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se též hlásíme na 18.9. v Přerově : )
Odpovědět
Profilova fotka
rasty: my to původně měli mít na zahradě, ale ta je trošku dál, takže dáme za pronájem loděnice 1500Kč - můžem tam být až do rána a dne předem si to nachystat, akorát asi budem vše muset zařídit sami - je tam i venkovní psoezení, takže budem grilovat a tak. Takže si též musíme vše zařídit sami
Odpovědět
Ahoj, tak se taky hlásím na 18.9.2010 na 12.00h v Linhartovech na zámku, ale asi tu nikdo od nás není co??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
piratka: proč se ti dobře pamatuje? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, taky se hlásím..... :-) :-) :-) :-) ještě pár měsíců a je to tady....
Odpovědět
no opravdu u jenpat, tri a kousek, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenca.levandulka: to ano, utíká to strašně!
Odpovědět
Profilova fotka
No jo holky....hrozně rychle to od zasnoubení uteklo....Ale je to moc hezké období x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Manzelinka: No prece 1.8.9.2.0.1.0. Prvni dve cisla davaji dohromady treti, pripadne jsou nasobkem tretiho a ctrvrteho a s desitkou na konci se mi budou lip pocitat spolecne roky. Neni to uplne primitivni (az mi skleroza postoupi, nejspis budu i tak litovat, ze to nebylo 10.10.), ale i tak se to zatim pamatuje dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nějak je tady mrtvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se hlásím k 18.9. :-)
Odpovědět
Ahoj, teď jsem objevila toto téma a hlásím se do "klubu" 18.9.2010. Máme obřad v 15:00. Holky co už máte zařízené?
Odpovědět
Článek se načítá
holky dnes je 18., tak presne az tri mesice..aaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Po delší odmlce jsem zpět. Konečně mám vybrané šatičky, vymyšlený účes i oznamko a hned se mi líp dýchá :-D mitote: taky jsem si to včera uvědomila a úplně mě zašimralo že před pár měsícema jsem neměla ani páru a teď...párkrát se vyspíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den po dlooooooooouuuuuuhé době opět zdravím. Samozřejmě že 18.9.2010 je to nej datum jaké jsme si mohli vybrat. 18 a zároveň 20 jde dělit 2 a tím pádem je z toho 9 a 10 a máme tady 18.9.2010....takže super a mě navíc přijde ještě lepší tím že se měli ten den narodit moje krásné holčičky (sice šli na svět dříve, ale i tak kráásné datum). Jinak co už máme...oznamko, šerpy na auto dodělám dneska, vývazky hotovy, doplňky taky, šaty, kadeřnice a květiny jsou zajištěny. Oblek taky, košile dojde dneska, regata je doma a boty máme taky....no už jen čekáme na toho 18.9.2010 Musím ale říct že se to blíží jaksi moc rychle :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, už se nám to pomalu blíží, moc se těším :-)
Odpovědět
Ahoj...holky tady moc nekecáte koukám..ale hlásím se taky s termínem 18.9.2010...čas ještě nevíme, asi 11 nebo 11:30h...:)!! Nemáme ještě nic, "bukovat" to jdeme v pátek, obcházím zlatnictví a byla jsem v 2 svateb. šatech a mám 4 adepty na šaty..v půjčovně ale ne na půjčení ale asi nakoupení(těch vyřezaných z půjčovny, jsou krásný a za hubičku).... Dál budem řešit restauračku...a co dál? Chcem něco malinkýho, 20lidí i s náma..
Odpovědět
Profilova fotka
misha88: ahojky my máme taky maličkou svatbu 17lidí obřad i hostina a pak slavnost na zahradě :-D ale i tak už nás to stálo tunu času, a taky peněz a to sem si říkala že malá svatba stojí míň...ale nestojí nevadí jsem ráda že tento den oslavíme s lidičkama na kterých nám v životě záleží nejvíce:-) Vše si dělám sama (skoro) a jsem zato moc ráda je sranda a více mě to těší
Odpovědět
lenco vy máte dvojčátka?No to budou družičky...No my na to nemáme moc peníze, aby svatba byla drahá, takže fakt bude šetření..no a i kdybych je měla..tak raději je procestuju teda :)!! No jsem zvědavá na jakou cifru se vyšplháme!Kde máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
misha88: Ano máme dvojčátka ...v září jim bude 14 měsíců...tak snad už budou chodit.....jinak už se těším na malou svatbu..byla jsem včera na velké a je to super to jo, ale přece jen mi to přijde lepší v malé společnosti o které vím že nebudou problémy a taky starání o to jak se kdo chová atd. svatbu máme v Napajedlých ve Zlínském kraji.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky po dlouhé době zase :-) Tak už se to kvapem blíží, přes léto jsme měli zařizovací pauzu tak teď dopřipravujeme zbytek :-) Zbývá košile, regata/kravata, boty, kytky a dort. Pak už jen dořešit auta a takové ty "detaily" ale na to si stačí sednou jeden den, a vy?
Odpovědět
jeden den? no ja mam dojem ze porad nestiham a funim kolik toho jeste je
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky mám pocit,že nestíháme a máme toho ještě hodně. Jsem ráda, že už máme podrobný plán od rána do obřadu vč. podrobného vypsání úkolů a který auto co poveze :-) Ještě vybrat fotky a hudbu do videa, doplánovat zbytek dne. Dneska se jdu domlouvat do Nejkrásnější svatby na výzdobě, budou nám zařizovat jmenovky, magnetky. Pak domluva s houslistou, varhaníkem a kapelou na večer. Musím si koupit svatební prádlo, doupřesnit kvítka s floristkou, je toho ještě hodně a času nějak málo :-(
Odpovědět
pejsanek: tise zavidim, my jeste nemame ani ta auta :-/ no me trosku nastvala Nejkrasnejsi svatba, poslali me vcer akalkulaci na 9 tisic :-/ mely byt 2-3 svicky al enajendou jich bylo 6, rekla jsem ze mosnicky na mandle mam vlastni a oni jich tam napocitali 32, prace byla domluvena na 5 hodin a najednou byla v kalkulaci 8 :-/ tak jsem jim to tam pekn eproskrtala :-D jo jinak toho mam taky hodky, dodelat vyzdobu s tou Nejkrasnejsi svatbou a odvezt jim veci, doladit s floristkou vsechny kytky, dodelat hudbu na obrad, domluvit se s divadlem na kulisach, domluvit se s techniky, zvukarem, svetlovacem a uvadeckou, zkouska liceni, zkouska ucesu, ostrihat psa, nabalit minivysluzky na raut, objednat mini vina, objednat 30l vina na raut, dothanout vsechny druzicky na zkousky satu, pak saty vyzvednout, pak vsem druzickam predat vse na svatbu, doladit dorty, doladit menu v rstauraci a napoje, koupit zenichovi kosili a kravatu na prevleceni, udelat svatebni noviny, koupit si parfem, udelat vysluzky detem, pak zabavu pro deti - omalovanky z nasich fotek a nachystat kridy a tak, zavolat matrikarce a napsat ji svatebni rec a nam svatebni slib, dodelat pulku playistu pro kapelu, sehna thelium, dodelat jmenovky na stul ,koupit LEDky a at je do lampionu an sviceni, objet lokality na foceni, domluvit hnostroj :-D hahahaha a to mame jen 23 dni do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Svatební noviny vlastně nemáme taky. Víno a slivovici naštěstí už máme, jen musíme víno vyzvednout. Ještě vymyslet tombolu a koupit na ní věci :-) Objednala jsem nám svatební trička, tak snad dojdou do našich rozluček 11. 9. :-) pak ještě Vašek musí vyřídit dispenz na faře a já ještě zajít na MMB vyřídit povolení vjezdu ke kostelu. Na MMB je hrozně protivná ženská, tak snad jí nezabiju :-)
Odpovědět
pejsanek tombolu uz bych nedala :-D i tak mam dojem ze to nidky nemuzu stihnout :-/ rozlucku mam taky 11.9., nad trickem taky uvazuju, kde sje objednala? ja ted vybiram hudbu na obrad a tohel je dojak jak prase, dala byt to pod svatebni sliby, pak na to gradovani ANO a na to nej polibek a pak prstynky :-D a vsichni budou rvat :-D http://www.youtube.com/watch?v=faqWaf...
Odpovědět
Profilova fotka
trička jsem objednávala ve svatbadekor.cz Snad dojdou včas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít mimo jiné na housle hraný Hallelujah ze Shreka, to budeme všichni brečet, doják jak hrom :-)
Odpovědět
to ja nechci chci neco mene znameho ale dojak, jinak nakonc nechame pustit normalne z CD hudbu, v divadle pri kvalitni nazvuceni to zni krasne :-) svatba dekor? to si muzes zaje tpro to ne? vcea jsem tam byla kdbys rekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak vymyslet auta, a takové ty drobnůstky zaberou jeden den, kolik by měly zabrat? :-) Co se týče výzdoby restaurace, o tu se postarají sami :-) Nejsme nároční tak si užívám předsvatební klídek! Výslužky a líčení a účes ještě nemám. Ale to musím počkat až se mi vrátí maminka z dovolené :-) Nejvíc nervozní jsem z toho, že mám stále u švadleny šaty, ale té příští týden budu volat. Počítáš dny? Já vím že je to něco okolo tří týdnů :-D pejsanek: Hallelujah máme taky :-) na příchod....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?