Svatba 16.6.2012, Opava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, pokud máte některá termín 16.6.2012 v Opavě nebo jejím okolí, přidejte se. Jak jste na tom s přípravami? My už máme rezerované místo - zámek Loděnice, fotografa a už mám vybrány svatební šaty. Takže to nejdůležitější je myslím hotovo a teď bude čas na spoustu dalších věcí kolem :-)
Odpovědět
Kameramana jsme nakonec vybrali Tomáše Trávníka, videa má taky pěkné, tak snad budeme spokojeni. Dal nám slevu, takže nás bude stát na celý den 6000kč:) Nemáte někdo s panem Trávníkem někdo zkušenost?
Odpovědět
O fotografce uvažuji o paní Holoubkové, nemáte také někdo prosím zkušenost????
Odpovědět
Profilova fotka
@luucik Tak to se pak musím na jeho videa podívat, vůbec nic mi to neříká :) Paní Holoubková má překrásné fotky, ale byla v uplně jiné cenové kategorii než jsme si mohli dovolit, nicméně fotky jsou opravdu úžasné, jen na to nemáme :) Naši přátelé jsou na to připraveni, že na obídek odjedou a pak zase přijedou ... Těším se až ze Setiny pošlou průvodce na tento rok, už bych doma chtěla nějakou kalkulaci :)
Odpovědět
Noo, také na to čekáme:) A vy jste sehnali jakého fotografa? Nejsem z Opavy, přistěhovali jsme se, tak hledám jen podle recenzí. Neznáš prosím tě nějakou dobrou paní co peče skvělé dorty?? Psali tady paní Jeřabovou, ale mě vadí, že se na dorty dělá umělý marcipán, ze sušeného mléka s aromatem mandlí:( @martella
Odpovědět
@martella A kameramana máte jakého?
Odpovědět
@martella A kolik budete mít vlastně lidí? My budeme mít okolo 65lidí, tak nevím kam by všichni odešli, asi by měli hlad:) ti naší kamarádi:) Raut vám pak teda začíná v kolik hodin?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme mít kolem 50ti lidí na hostinu a dorazí asi 15 kamarádů, kteří budou s náma od rána a akorát na oběd si někam zajedou :) Raut ještě vůbec nevím, obřad máme na 13:00, takže dřív než ve tři se obědvat nebude, takže potřebuju udělat velké snídaně :D Takže raut kolem šesté-sedmé bych viděla :) Nás bude točit Kamil Vitásek, videa má fakt super a dorty ... nooo super dorty prý Pudová z Kravař, pak peče moje kamarádka dobré, ale ta to má jen jako přivýdělek u mateřské. :) Za chvíli budou svatební veletrhy tak to chce vyrazit a pozkoušet, já už se na ně moc těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martella jen pro upřesnění, Pudová je z Dolního Benešova, z Kravař je Jařabová, a my teda určitě budeme mít dort od Pudové, už jsme jich pár od ní měli, a jsou fakt výborné ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@haninka712 Děkuju, trochu se mi tam ty vesnice motají a nevím která je která. My jsme ještě neměli a ani nevím jak je na tom s termínama, měla bych se začít už asi po cukrářích dívat ... :-)
Odpovědět
O paní Jařabové jsme uvažovali, ale recenze dobré jsem moc nečetla, prý je moc drahá a nejsou až tak dobré:( Tak nevím:( Holky nemáte někdo zkušenost s šata z eshopu e-elegance??
Odpovědět
Už ani psát neumím:) myslela jsem s svateb. šaty :)
Odpovědět
Ahojky holky, doporučíte mi nějakou vizážistku? V tomhle oboru jsem úplně mimo. Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@luucik Ahojky, mě pekla dort mamča, dřív pracovala v cukrárně, dneska to dělá jako koníček. Mrkni ke mě do alba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@millimaus a kde to nakonec máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky...tak my máme svatbu 23.6. v Opavě a hostinu v restauraci Oliver ve víceúčelové hale.... Co se týče Setiny, také jsme o ní uvažovali, ale pan provozní nám mimo řádky řekl, že svatba pro 50 lidí je pro něj malá, že by v tom termínu mohl mít větší svatbu, tak jsme se na něj... a navíc nebyl moc ochotný... Jinak fotografa budeme mít Kamila Valuška, ve čtvrtek s ním jdeme na schůzku. Šaty budu mít ze salonu Karina z Ostravy, kde mají stejné šaty jako ve většině salonů v Opavě, ale o polovinu levnější. A dort a cukroví nám bude dělat podle mého návrhu příbuzná, vyučená cukrářka, a dorty dělá výborné, kdyby jste některá potřebovala, můžu se poptat... a co se týče vizážistky, našla jsem paní, co dělala maskérku v divadle, líčí a češe, tak jsem se pro ní rozhodla, má kdyýtak i webovky...líčila a česala kamarádku a moc jí to slušelo...
Odpovědět
Ahojte holky, ...tak to jste mě dostaly, my už máme setinu zaplacenou( zálohu) a ted jsem teda dost zklamaná, aby to tedy za ty peníze stálo:( Neměl tam prosím někdo svatbu? Ať nám napíše, že to bylo fajn, jinak budu trnout až do září:( Ach joooooo...to je dilema ta svatba:)
Odpovědět
@lukianna A odkud přesně jste? A kolik by asi stál takový dort, co dělala maminka tobě?:)Čím byl potažen a z čeho byly kytičky a uvnitř byl jaký?:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, u dortíku není téměř nic nemožné, myslím, že ať ti ho bude dělat kdokoliv, záleží jen na tobě, jaký ho budeš chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mlýn u vodníka slámy - Lhota u Opavy. Máte zkušenosti???
Odpovědět
@ha78 Kouklas na toto téma: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... ?
Odpovědět
@janule23 jé, tebe mi poslalo samo nebe. Mohla bych poprosit o kontakt nebo www stránky na paní vizážistku?Dělá paní příbuzná také dorty? Popř. mohla bych poprosit o fotografie? Děkuji moc za veškeré info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra Uričtě, písnu do IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kavulenka Na Bilé Holubici měla loni svatbu kamarádka. Na svatbě jsem byla, tak kdybys ještě stála o info písni.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janule23 Můžu poprosit o kontakt na tu vizážistku?? Nebo nevíte některá ještě o nějaké jiné?? Díky..
Odpovědět
Profilova fotka
@paaja16 Odesláno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím, o radu kam na pěkné botičky...
Odpovědět
@janule23 info se vzdycky hodí. ...tak pisej .....ale celkem to tam známe...
Odpovědět
Profilova fotka
@kavulenka No, kamarádka měla velkou svatbu a bohužel zrovna pršelo, takže obsadili restauraci i salonek...takže bylo to trošku nepraktické, že svatebčané byli rozdělení při hostině do dvou místností, byť i na sebe navazujících...kdyby bylo hezky, měli v plánu venku stany....jinak s jídlem i obslouho byli moc spokojení ani já jako host jsem nenašla chybičku, domluva bez problémů, ceny solidní, akorát nevím, jak tam vypadá ubytování, my jsme nepřespávali...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?