Svatba 1. června 2013. Pojďte si pokecat :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Taky máte svůj den "D" naplánovaný na 1.6.2013? Jooo? Tak si pojďte popovídat 8-)
Odpovědět
@kakamilca no já bílý destnik také shánět už nebudu, máme doma takový tmavě modrý, tak si říkám, že to nebude až taková hrůza, když svatbu ladíme do modra.. a na kolik tě vyšlo to bolerko?
Odpovědět
Profilova fotka
A co holky na co se těšíte nejvíc? Povídejte. Ve mě to neskutečně vře. Na jednu stranu se těším až tenhle kolotoč skončí ale na druhou stranu si to strašně užívám ty přípravy ta tyhle dny těsně před jsou sice nejhektičtější, ale nejhezčí. Přítel měl o víkendu rozlučku se svobodou a vzal to opravdu od podlahy takže ještě dnes je mu špatně. A co u vás jaká byla rozlučka nebo rozlučky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka No právě půjčení na 500Kč :-| Docela dost no, ale já nemám úplně svítivě bílé šaty takže když se našlo nějaké, které by se barevně hodilo tak jsem ho vzala, zase je lepší mít zálohu :)
Odpovědět
@kakamilca my rozlučku neměli, já su těhotná, takže nikam nemůžu kvůli vycházkám a pít také nepřipadá v úvahu...no a přítel chodí s kamarády pořád někam, takže taky nemá žádný důvod:-)ty jsi rozlučku neměla a přítel ano? :-) tyjo za půjčení 500?? asi koupím nějaký bílý svetřík na zapínání za pár babek a bude to... to sou starosti, že..kdo měl vědět, že bude v červnu takto..
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka No já bolerko sice mám - ale je s krátkým rukávkem a celé krajkované (mám ho ve fotoalbu-co už máme, i s šatama) no a to je jakobych na sobě neměla nic... ale mám doma bílý kabátek teplý, balonkový střih - takže nejhorším si ho vemu jestli bude zima, alespon na ty venkovní přechody - horek zapnu a dole je kabátek široký takže moje široká sukně vadit nebude. A uvažuju o koupi gumáků :-D :-D A deštník raději taky ještě koupím :-D
Odpovědět
@lucy_89 jo tak gumáky mě taky napadly :-D to je stejně pech to počasí, ale třeba budeme ještě mile překvapeny ;-) koukala sem na to bolerko, ale to je právě to, že to tě asi moc nezahřeje..je dobře, že máš ještě v záloze ten kabátek..já už bych měla taky něco shánět. znáš to - Murphy nespí, takže když nekoupím nic na sebe bude mi děsná zima. a když si ho koupím, bude mi jistě ok bez něj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca No a rozlučku jsme měli mít dohromady - protože máme hodně společných kamarádů, ale snoubenec toho měl moc v práci, dost lidí v dohodnutý termín nemohlo a navíc bylo hnusné počasí (měli jsme zamluvenou chatu) , takže jsme to nakonec zrušili s tím, že po svatbě v létě uděláme místo toho u nás na zahradě velkou párty, i jako náhradní zapiječku po svatbě :-D i pro širší okruh kamarádů, které nezveme na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka Jo přesně tak :-D :-D taky si říkám - raději být připravena na zimu a déšt a pak ty věci nepoužít !! :-D no jako myslím že ve středu/čtvrtek už bude ta předpověď na sobotu jistější - teď jsou to zatím jen odhady, které se vůbec nemusí splnit... koukám na yr.no a počasí na sobotu mají každý den uplně jiné předpovědi :-D
Odpovědět
@lucy_89 přesně, koukám na počasí a každý den tam je něco jiného.. můj mobil mi navíc hlásí, že zítra má být nejteplejší den v týdnu :-D a to má být jen 15 stupnu..navíc každý portál na počasí také říká něco jiného.. nezbývá než čekat a nechat překvapit.. kdyby pršelo, musíme si říkat, že nám to přinese štěstí, nedá se nic jiného bohužel dělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka přesně :-D :-D ale zase fotograf říkal, že hezčí fotky venku jsou, když nesvítí slunko, ale když je zataženo - že je pro focení lepší světlo :-) tak aspon budeme mít kdyžtak hezčí fotky ! :-D
Odpovědět
@lucy_89 to je ale pravda , no vidíš další pozitivum:-) navíc si představ, že Tě fotí a Tobě svítí slunko do obličeje a máš ho celý zkroucený, vždyť by nám nebyly na fotkách vidět ani oči z oslnění, takže zataženo vadit nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka Taky mi to přijde šílený, že musíme v červnu tohle řešit :) No já měla rozlučku před 14ti dny :) Byli jsme s holkama pořádně zapařit a spíš než hlava mě bolely neskutečně nohy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukám, že řešíte počasí :) Kamarád z ČHMÚ mi říkal, ať se kouknu nejdřív na předpověď 2 dny předem, že jinak je to furt fifty fifty s nějakou pravděpodobností :) Já se na zimu nepřipravuju, nepřivolávám jí a deštník mám po stěhování zahrabaný úúúplně na dně :) A když....stejně s tím nic neudělám, tak se nehroutím :) Minulý týden mi odřekla vizážistka kvůli rizikovému těhotenství, pak to vypadalo, že se ztratil můj prsten ve zlatnictví a když se našel, tak jsem partnerův reklamovala kvůli špatně vsazeným kamenům a teď se čeká, zda do pátku bude vyrobený nový :) A co...stanou se horší věci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_84 To je pravda. Užijeme si svatbu i třeba za deště :)
Odpovědět
holky, tak se k vám přidávám..svatbu máme venku a i raut..k tomu půlročního prcka :-) ..to bude mejdan..asi si radši ještě koupim holinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také mě čeká v sobotu focení svatby a sleduji netrpělivě počasí :) Hlavu vzhůru, pořidte si barevný vtipný deštník - ať nemáte na fotkách květovaný, půjčený od babičky. K tomu barevný holiny, fajn náladu a fotečky i památka bude jedinečná :) ;-)
Odpovědět
vono to v sobotu bude dobrý, uvidíte už bude tepleji, možná občas nějaká přehánka, ale vykoukne i sluníčko, a půjde to k 18 -k 19 st. možná budou hezký proměnlivý mráčky a tím pádem pěkné fotky nemají být žádné velké slejváky / kromě čtvrtka/ a to je dobře, protože to už by snad byly povodně :-| u náš je řeka totál plná a hučí, ufff
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám holky objednané mraky jak ze Simpsonů :) Užijeme si to tak i tak, uvidíte .)
Odpovědět
@smurfka ahojky taky bylo to pro nas z Pardubic daleko k nemu ale za to to stalo,prstynky prisly tak jak jsme chteli a cenove jsou vyboren a pristup Ulrichových bezvadny...my spokojení za dlaku to stalo :D
Odpovědět
Profilova fotka
prostě počasí bude takové jaké bude, ale hlavní je přece naše svatba ;-) . Neříkám, sluníčko by bylo lepší, ale déšť nám přece náš den nezkazí. Teda, škoda, že mě ten barevný deštník nenapadl, hold se popřípadě přidám smetanovou klasikou objednanou na poslední chvíli :-) . Prostě jak bude v sobotu, uvidíme až v pátek a do té doby nemá cenu se tím zabývat. Počasí nedělá svatbu, ale my dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka To je hezky napsáno :)
Odpovědět
Profilova fotka
A co holky jak se těšíte? A jak se těší váš protějšek? Je nervózní? Ten můj asi trochu jo, ale nechce to přiznat :-D Máte zařízeno všechno co jste chtěly nebo jste třeba nestihly vše co bylo v plánu? Já musím ještě dodělat ty moje kapsičky na příbory, které jsem si vymyslela a ozdobit vázičky a už to snad bude vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca přiznávám, že čím víc se to blíží, tím více se mi to zdá neuvěřitelné, že se v sobotu vdávám :-D . Takže já si tyhle dny vyloženě užívám, jdu si sednout do hospůdky, raduji se, že vysvitlo slunko a tak :-) . Ty jsi holka šikovná, takže ty kapsičky doděláš raz dva, moc dobrý nápad, vypadají pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka Děkuju děkuju :) Nojo taky bych rada nekam posedet. Zkusim ted poklidit a neco vyprat (zítra už se s přítelem každý rozjedeme do svých rodných domovů) a zkusíme si dnes zajít ještě na skleničku, abychom si to předsvatební ještě užili :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca tak je to správně :-), jít si někam sednou je skvělý nápad. To já jsem se právě z důvodu klidu, rozhodla k našim jet až v sobotu hodně brzy :-) , ale mám to kousek. Tak si to užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@keeshka No já taky doufám, že se u našich uklidním než abych se tam vynervovala. Už jsem si trošku odvykla na bydleníčko s našima a ten víkend mi povětšinou bohatě stačí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kakamilca tak to u mě by na 100% měli snahu mě vynervovat. Jako moje mamka má tenhle týden dovolenou, aby všechno stihla a ráno mi volá, že už od 6-ti hodit nemůže spát, jak se nervuje :-D . Ke všemu tam budou babičky, tetičky,... už v pátek, takže já tam ráda nepáchnu a v klídku budu doma :-) . Tak ať ti ten klídek výjde, protože to je hrozně důležitý cítit se dobře a hlavně v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claryka No prosím tě jako at je zataženo,at je klidně chladno...Ale at neprší aspon na to focení :D
Odpovědět
Profilova fotka
Balení v plném proudku,všechno sepsaný v deníčku :D a polovinu věcí stejně zapomenu...No snad to bude v pohodě :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechci malovat čerty na zeď, ale vypadá to, že nám bude opravdu pršet štěstí, že? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?