Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahoj kočenky, ženušky! Zdravím Vás po půl roce manželství!:-) Mně se v manželství moc líbí, je to strašně fajn!:-) Zatím mi nechybí a nevadí nic, tak uvidíme, co nám život přinese;-) Na miminko zatím nespěcháme, chceme si zvelebit domeček a pak uvidíme, nějak na to netlačíme. Ale všem maminkám blahopřeju a přeju stále jen samé krásné zážitky s dětičkami;-) Četla jsem v témátku "první rozvod", že už se tam objevily i naše dubněnky, to je mi tak moc líto holky! Jestli sem chodíte, přeju Vám hodně sil, mám chuť říct bojujte, ale chápu, že někdy to je k ničemu a na hranici ponížení. Takže hodně sil a ať si svoje štěstí najdete, leč už třeba někde jinde a jindy...držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčinky, to jsem ráda, že se duben zase dostává navrch diskusí. Jo jo, po půlroce je docela dost změn, u nás zatím těch příjemných, až na to, že s odstěhováním tchýně do nějakého zařízení pro ležáky, není nového vůbec nic ]-( Ale mám dost !svých" milých starostí,takže to teď už nějak moc neřešim.Doufám, že do vánoc to bude lepší. Je mi líto co se děje u dubňandy Míši, snad to tam dobře dopadne. Probouzí se mi ratolest, tak musim běžet...mějte se co nejlépe a kulaťte se, ať je "dubňáčků a dubňaček" ještě víc :-) Papa
Odpovědět
corsicanka: Gratuluju ka narození Michálka a přeji vám všem hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. Já bych se ráda kulatila (z důvodů nastávající maminky),ale bohužewl mi to zdraví a léky nedovolují :-( Kolem nás se teď narodilo hodně miminek, tak chovám a zamačkávám slzičky. Ale věříme, že se vše v lepší obrátí a o to víc se budeme těšit na děťátko. Jinak mi přijde,že se svatbou nic nezměnilo - každý se nás na to ptá.
Odpovědět
Ahojte holky :-) Coesi - moc gratuluji k Michálkovi - jsem zvědavá, tak se jdu hned mrknout na fotečky. Tak ať ti drobek hezky prospívá a ty ať jsi taky v pořádku, držím palce. ;-) Storm07 - neplač, on přijde i tvůj šťastný čas na mimko a o to budete mít větší radost a potěšení. Budu na tebe myslet, ať se zadaří. HOlky, jsem moc ráda, že jste sem zas zašli popovídat a sdělit novinky. U nás nového nic (tedy co se přírůstků týče - tedy pokud vím, tak ani synátor není tak šikovný - to by taky byla bomba v 18-ti !!! Vlastně jeden úbytek - v červenci nám umřel Benjík - psík, takjsme ho oplakali, pochovali a zapili, teď už je mu v tom psím nebi hej.)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, včera jsem brousila po modrém koníkovi a zjisila, že naše dubňanda Perada má kloučka od 26.9. a taky na nás nějak zapomněla nám přijít říct.Teď neví odkaz,a le má tam allbumíčko ;-) STORM, neboj, taky to přide a o to víc budete šťastní.My taky na Vali čekali 1,5 roku než se "uhnízdila" :-)
Odpovědět
Já vím,ale je to někdy těžké Tak jsem zabrousila na první rozvod a dost mě to šokovalo a bylo líto. Neumím a ani nechci si představit,že bych už teď musela uvažovat o rozvodu. Tak se holky držte a mějte se moc pěkně. Doufám, že se tu občas sejdeme a pokecáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se zase po delší době taky hlásím. O víkendu jsem přiletěla ze 14-ti denní dovči v Londýně a řeknu Vám, už na tak dlouho bez manži nikam nejedu! Bydlíme spolu sice jen rok, ale člověk si tak zvykne a mě se tááááák stýskalo! Ale mám alespoň nakoupené Vánoce. Jo a přivezla jsem si taky pěknou chřipku! ]-( Corsi a Perado: moooc Vám gratuluji k Vašim mimčům! Ať Vám pěkně rostou a moc nezlobí. My se zatím snažíme cca od svatby, tak doufám, že brzy už se taky budu kulatit ;-) . Byl by to pěkný dárek k Vánocům! Jinak snad nic nového u nás není. Ale možná každou chvíli bude. Ségra je po prvním termínu, tak pořád čekám kdy mi švára zavolá, že už mají mimčo. Alespoň budu mít průpravu! ;-) Tak se zatím mějte všichni pěkně a já jdu mrknou do albíček na mimča.
Odpovědět
Profilova fotka
Kri tak to bych si klidně dal líbit, těch 14 dnů na dovče, ale určitě s tim manžou a malinkou.Bez nich bych to taky nevydržela, i když manža mě někdy pěkně štve.\Připadá mi někdy jak z jinýho světa, když po něm něco chci a než mu to dojde.Ale je to tim, jak já jsem s mimi doma, do města moc nevypadnu a on je v práci.Vymýšlim si tady nějaký vymoženosti a on přijde z práce je rád, že si lehne. Ale když jsem s Vali u našich a přijedem domu, to je pane radosti x-) Jo jo, souhlasim, že dát k vánocům všem mimi, by bylo super.Já to nevydrela manžovi neříct ani do mikuláše, tak to věděl o pár dnů dřív.Ale vydržet to před našima, to bylo něco.Dodnes vzpomínám, jak se mi udělalo špatně při smaení bramboráků a Míra to vymlouval na ten smrad.A nikomu nic nedošlo :-D :-D protože v tédobě jsem měla nějaké zdravotní porblémky, tak by to prý ani nikoho nenapadlo, Za chvilku přijede mamča s bráchou, tak mažu ještě vše zkouknout, ať tu nemám nepořádek 8-) Paa
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za blahopřání. Majklík nám dělá jenom radost. Zatím je zlatý. Většinou se napapá a spinká i 4 hodiny. Už se teda začíná víc rozkoukávat, hlavně večer a to s ním řádí taťka . Manžel mi moc pomáhá, z malého je nadšený, pořád ho pusinkuje, dneska ho koupal... :-) Taky jsem popsala svůj zážitek z porodu: http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Corsi, tyjo...já vám holky nějak nevím, kdy do toho jít...nějak mě ty zážitky vždycky odradí :-p každopádně moc a moc blahopřeju!!!!!
Odpovědět
Corsi .. přečetla jsem si tvoje líčení porodu a musím ti gratulovat ještě jednou. Tedy tobě i manželovi, nebylo to jednoduché ani pro něj. Tak přeji další nekomplikovaný průběh a hodně rodinného štěstíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, po dlouhé době jsem sem nakoukla. Všem maminkám gratuluji (samozřejmě i tatínkům), ať vám miminka dělají samou radost. My máme s mimi problémy, ne a ne se podařit otěhotnět, v lednu půjdeme do gyncentra v Ostravě, tak jsem zvědavá co mě tam čeká. Přeji vám všem krásné vánoce, a vše nej do nového roku!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
HOLKY a dítka, všem vám přejeme krásné vánoce a šťatný rok 2008!!! Kamča a Vali a manža :-)
Odpovědět
Ahoja kočenky! Zdravím Vás ve svátcích a opožděně všem přeju krásné dny plné pohody a klidu a ať všechny vstoupíme do Nového roku vesele, optimisticky a ať se nám splní, co si přejeme! Hlavně krásné manželství, hodné děti a nám netěhotným třeba nějaké to spojení pohlavních buněk :-D U mě je nového jen to, že mě povýšili v práci, dali veliké odměny;-) a těším se, že budu tetou:-) Manílek je hodný pořád, baráček se pořád postupně vybavuje a zkrátka je nám fajn:-) Od Ježíška jsem dostala nový počítač (notebooček):-) a vakcínu proti rakovině děl. čípku x-) A pak nějakou kosmetiku, mixér a tak:-) Byla jsem mooc hodná :-D Přeji Vám krásný čas!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím vás, máme nový rok 2008 a za pár měsíců budeme provdané už rok. Utěklo to, že? Co je u mě nového? S manželem jsme stále šťastní, a na začátku nového roku jsem zjistila, že pokud vše dobře dopadne, tak budeme v září už tři ;-) Tak snad vše dobře dopadne.
Odpovědět
apfele x-) x-) Blahopřeju moc!! To je krásné! x-) Tak se opatruj! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj, trochu opožděně se přidávám s přáním štastného nového roku! Hlavně zdravíčko a zdravé mimísky, ať na cestě nebo už narozené :-) To je ze všeho nejdůležitější. U nás se to všechno točí hlavně kolem mimušáka. Roste jak z vody. Z 3kilového miminka už je 6kilový pucek a to jenom kojím :-) V úterý měl Míša 3 měsíce, včera jsme byli na očkování... Hrozně to letí.
Odpovědět
Ahoj holky, všem dodatečně přeju do nového roku všechno nej. Já jsem stále na PN, tak o miminku si můžeme nechat jen zdát. Občas se nějaké neshody objeví,ale je to tou dlouhou nemocí. Všem přeji jen to nej a hodnně štěstíčka, zdravíčka, lásky, samé radosti a žádné starosti :-)
Odpovědět
Ahojte loňské dubňačky :-)) tak já se také připojuji s hodně opožděným přáním do nového roku - hlavně Apfele držím palce ať všechno dobře dopadne a Katiz, ať se zadaří - posílám pozitivní energii. A Storm, aby se uzdravila. Holky, chystáte se nějak oslavit 1. výročí??? Už se nám to blíží :-) Taky vám to tak strašně uteklo??? Mě hrozně. U mě nového nic moc není, jsme v pohodě, občas mráček, abysme si pak užili společně sluníčka - vyvdaný teenager má stále pubertu,... Jo, přece jen něco, pořídili jsme si nového pejska. Spíš pejskovou - krásnou kavalírku Mollynku. Je sladká, moje přítulná holčička. Psa si znovu vymyslel manžel, tak jsem aspoň chtěla fenku, abych tu nebyl jen se samýma chlapama :-)) Mějte se všechny krásně.
Odpovědět
to Elpa: Děkuju. Snad jsem ji chytla. Je už potřeba ;-) :-)
Odpovědět
Ahojte holky - za necelý měsíc tu máme roční výročí :-N Jak se na to chystáte?? My máme zatím dvě varianty oslavy - buď prodloužený víkend s cestováním po Saltzbursku (přes cestovku se vším pohodlím, jen my dva bez synátora a psíka) nebo romantický oběd (naše svatební menu), večeře při svíčkách a šampus a apartmá v hotelu, kde jsme se loni brali. Zatím není žádná varianta preferovaná, oběma se nám líbí obě, tak uvidíme, co z toho nakonec vyleze.
Odpovědět
Ahojky holky, tak co chystáte?? Já zatím nevím...na silvestra jsem se vybourala a poslala auto do likvidace, takže teď se nám to trochu bez auta plánuje hůř :-S ale manža říkal, že má pro mě překvapení, tak jsem zvědavá 8-) u nás proběhl první mrak, nějak jsme se rozladili a nemohli se zase sladit, ale už to je ok;-) pracujeme na sobě holt pořád no :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, tak jak se máte, my máme roční výročí už příští pondělí ;-) uteklo to hrozně rychle. Bohužel slavit budeme o víkend , manžel jede 7. a 8. na školení, ale 12. dubna jdeme na muzikál Tři mušketýři a večer zajdeme na pizzu , takže taková decentní oslava.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem už ve 4. měsíci :-) a miminko se má dobře, roste jak mimčo tak i maminka :-D
Odpovědět
Ahojky holky, s blížícím se výročím vzpomínám na svatbu a samozřejmě na naší zdejší diskuzi x-) Apfele, mooc gratuluju k miminku. Užij si těhotenství, ať je nadále bez problémů x-) Kat..s autem blbý..ale hlavně že ty jsi ok. Pak se pochlub s překvapeníčkem ;-) My si uděláme nějaký príma večer ve třech :-) A s dárkem pro manžela vůbec netuším... a přitom už bych měla mít vymyšleno, případně zakoupeno :-D
Odpovědět
Ahoj Holky, to je bezvy, že sem občas zajdeme mrknout co, kdo a jak, ne? Katwind - když je auto na šrot a t yjsi v pořádku, tak je to v pohodě. Hlavně, že se ti nic nestalo. Doufám, že se pochlubíš s tím překvapením ;-) Apfele - moc gratuluji k mimískovi, ať jste stále oba tak v pořádku jako do teď. Už víš, co to bude? a jaké jméno vyberete? Ta vaše oslavička vůbec nevypadá špatně ;-) , tak si ji krásně užijte. Perada - moc ti to s mimkem sluší, jsi krásná, šťastná maminka a mimko se má k světu. Tak moc gratuluji a přeji příjemný večer ve třech. Překvapení určitě snadno vymyslíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dubněnky, tak jsme byli včera na velkém UTZ a už víme pohlaví - čekáme CHLAPEČKA a bude se jmenovat Honzík :-D
Odpovědět
Ahoj Apfele, moc moc blahopřeji k Honzíčkovi. To je báječná zpráva. Doufám, že si to krásně užíváš. Hlavně ať jste oba v pořádku a v pohodě - držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přišla jsem vás tu opět zkontrolovat :-) apfele... gratuluji k miminku, at máš pohodové těhu u nas mimi stále nic, ale snad se to taky jednou podaří. Jinak zpravujeme domeček, nějaké fotky jsou na modré střeše co tady přibyl odkaz. Snad bude do měsíce komplet hotov k nastěhování se. Uživejte si krasného jara, tepla a sluníčka...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, tak co je u vás nového? Kde jste byly nebo kam pojedete na dovču? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?