Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
svatba byla dokonalá, přeji všem dalším dubňačkám, aby se jim svatby vydařily a byly nezapomenutelné!!!
Odpovědět
Kstablova GRATULUJI....mooooc krásní jste oba byli :-) ;-) Chtěla jsem se zeptat z kolika růží jsi měla kytičku,líbí se mi velikost ;-)
Odpovědět
Kstablová - blahopřeji - máte krásné fotky a je z nich vidět láska a pohoda a vaše štěstí, tak ať se vás drží.
Odpovědět
Ahojky holky!!! no sobotní nevěstinky - NÁDHERA!!! Moc vám gratuluju!!!! A tak se těším na příští týden v sobotu!! :-)) Už jen 11 dní!!! Na Velikonoce jsme byli u našich a včera domluvit podrobnosti v hospodě. Jídlo si nechali dát k obídku a bude to výborné!!! svatebčané budou jistě moc moc spokojení!!!
Odpovědět
Perado, máme to spolu, a ty ještě jásáš, že jenom 11 dní? :-D Já teda moc ne. :-N A co budete mít k obídku?
Odpovědět
Luccy my se moc začínáme těšit! Že to bude krásný den! Nebojím se kixů...jistě budou, ale jinak by to asi nešlo...a hlavně s tím nemáme skoro žádné starosti. já vzhledem ke svému stavu to jen vítám :-) Vůbec nám nepřijde, že se svatba blíží... My budeme mít večeři, oběd né...ale bude to jako obídek :-) Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, Tovaryšova kapsa (kuřecí kapsa se šunkou a okurkou), am. brambory a obloha :-p Okurka mě děsila, ale je to naprosto výtečné!!! a ten sosík..mňamka :-) a druhá večeře bude rautík :-)
Odpovědět
Jééé, no zní to skvěle. To my jsme nervozní, ale nevíme z čeho. :-D Prostě jen cítíme tu nervozitu. A zdá se, že ženich je dokonce na tom hůř.
Odpovědět
Holky, my už jen 17 dní - dneska jdu objednat kytky, zítra koláčky. Utíká to utíká :-))
Odpovědět
lucy to my vůbec a jsem za to moc ráda!!!! elpo to jo!! Utíká to :-)))))
Odpovědět
ljd: jéje, já vlastně ani nevím, zkusím doma spočítat :-))). Nejprve jsem měla představu o větší, ale pak jsem byla šťastná, že je jaká je :-))) a moc se mi líbí :-)) elpa: moc děkuji, budeme Ti držet palce!!!
Odpovědět
Taky jdeme dneska objednat kytky a v pátek finální menu a počet hostů na hostinu ;-) a pak už je to opravdu za pár, zatím mě to nějaké zvláštní nepřijde, ale nervozita trošku je :-N kstablova: díky, budu ráda když se podíváš, malá je totiž asi praktičtější a milejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
perada: mame to ve stejny den a taky máme spíše večeři. Obřad je 15:15, takže než se všichni přemístíme, usadíme atd. bude skoro čas večeře ;-) Dnes jdeme domlouvat hlavní jídlo. Jsem zvědavá, co vlastně nakonec vybereme. Jedno je jisté - polívka s knedlíčkama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sarko, blahopřeji a přeji hodně štěstí, lásky, zdraví a prostě všechno nej do manželství. už se moc těším, až si prohlédnu všechny fotečky. Je fajn tu vidět známá místa ;) Počasíčko vám vyšlo, doufám, že se na konci dubna nějak moc nezkazí. elpo, jednu jsem už ušila, ale ta byla čistě bílá k původně zamýšleným bílým šatům. Bude ji mít Zuzka, jestli si to nerozmyslela :). Fotečka je ve fotoalbu. Další bude zase úplně jiná, hranatá a ve smetanové barvě. Ještě jsem ji nedala dohromady, pak ji taky vyfotím.
Odpovědět
Corsi - ta kabelka se ti moc povedla, já mít bílé šaty, tak bych taky takovou chtěla ;-) ... hranatá - to zní zajímavě - můj smysl pro symetrii zamrkal x-) Ty jsi tedy šikulka, tohle bych nesvedla, nemám na to udělátka :-N Taky jsme chtěli mít obřad v 16 hodin, ale na matrice řekli NE. My končíme ve dvě, takže v jednu nejpozději. Takže se budeme fotit na zahradě a pak mít pozdní oběd ve dvě.
Odpovědět
Profilova fotka
kstablova, k vám jsem ještě nedočetla. Takže taky moc moc blahopřeji! Je tu moře foteček, k vašim jsem se ještě nedostala ale už jsem moc zvědavá! elpo, kabelka byla ze zbytku látky a určitě bys ji zvládla taky, viz. polštářek. šila jsem si na převlečení korzet, jenže už ho dole nedopnu :) Je na zip a přešivat už se mi teda nechce. Sukýnku už jsem naštěstí ani nezačala. nakonec budu celou dobu v dlouhých svatebních, protože to s tancováním nebudu nějak přehánět.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsicanko, Elpo - kabelku mít rozhodně budu, už v ní připravené papírové kapesníky, náhradní CD s hudbou, jehlu a nit a prstýnky. Ženichovi je dám, až na místě. Pro jistotu :-D. Jsem hrozně ráda, že jí mám!!!Děkuju. Vdané mladé paní - moc gratuluju. Máte krásný fotky, všechny vypadáte moc spokojeně a šťastně. Ať vám to vydrží celý život!!!
Odpovědět
Holky, já kabelku nemám, budu mít co dělata, abych nezmačkala v ruce tu kytku:-) Kabelku nechám běžnou u někoho, asi u makky nebo svědkyně... do ní hodím lesk na rty, pudr, jehlu, nit, kapesníky, náhradní punčochy:-) Ještě tady někdo doporučoval ibalgin, kdyby přišla náhlá bolest hlavy ze stresu:-) Jinak perado - já už s etaky těším! I když takové lehké napětí je;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta kabelka je moc pěkná, taky jsem ji okukovala. Já bych jí někde ponevírala :-D úplně si to dovedu představit. Takže jsem se rozhodla, že nic:-D. Dost na tom, že mi bude zavázet kytka :-) Tento týden mám v plánu se juknout po spodním prádelku. A novomanželatům taky blahopřeji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, vdaným vám všem gratuluju prohlížela jsem si albíčka, jééé. Kdyby to tak klaplo i nám. Já mám teď spíš starosti, svědkyně na mě prdí, takže jí ruším a čekám, že to budemít dohru. V restauraci kde má být hostina si najednou dávají úplně jiné podmínky, najednou je vše dražší, takže vůbec nevím jestli to dopadne. Možná budu muset hledat jiný místo, což za 17 dnů - super :-( Nervózní začínám být pekelně :-) Já budu mít pompadůrku, chchi si někam dát do kupy pár věciček co potřebuji.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, na obřad s sebou kabelku taky neberu, ale potom do restaurace už jí budu mít po ruce. občas poopravit make-up, na kapesníčky... Zuzko a s prstýnky to vidím úplně stejně. kocko, teprve jdeš kupovat prádélko? To u mě bylo to první, co jsem si pořídila :-D
Odpovědět
Kočko - nenech se Corsi znervóznit, já prádélko taky ještě nemám - vzhledem k tomu, že jsem si před týdnem koupila šaty to zas nevidím tak tragicky. Potřebuji bordó kabelku - pána jána, ... Corsi nemohla bys mi pošoupnout plánek/ střih??? a jak na to,... PLS S prstýnkama bych to řešila taky jako Zuzka a Corsi - jen mít tu kabelku, do které je dám !!! Lastovko - klid. Kdes měla tu hostinu mít původně??? V Selském dvoře? Kolik vás je?
Odpovědět
Profilova fotka
elpi - selský dvůr byl první varianta, pak jsem přemýšlela zámeček, ale ten byl na nás drahý a pak jsem dohodla restauraci Montfort. A teď nevím.
Odpovědět
Lastovku - zkus hotel Elizza http://elizza.cz/hotel/uvod.htm
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, kočko, nechtěla jsem nikoho vůbec znervóznit. prádélka je velký výběr. jen jsem tím chtěla říct, že jsem se asi nejvíc těšila právě na tu chvíli, až půjde vidět, co mám pod šaty :-D Jak si tak prohlížím ty krásné fotečky ze svateb, jak to všem slušelo... začínám se hrozně těšit! určitě budu furt bulet. mě už se chce teď :-) elpo, nápadů na kabelku mám plno, ale jak je dostat k tobě? Leda nějaký nákres, že bych ti naskenovala. Střihy si dělám sama a záleží, jaká velikost tobě vyhovuje. Narýsuj si to na papír a pak vystřihni z látky s přídavkem na švy. První kabelka byla ze dvou dílů (postup šití stejný jako u polšárku, navíc je zip, ouško a vevnitř podšívka). místo zipu lze přišít "klopnu" a zapínat na cvoček. Takovéto "psaníčko" je asi nejjednodušší. nebo si nějakou můžeš ještě vypůjčit. Tady ve svatební salónu půjčují i večerní šaty a k nim kabelky. určitě to tak funguje i u vás. konečně si ji můžeš ještě koupit ;) a jestli budeš nějakou tvořit, tak se pak dají pošít různě korálky nebo můžeš látku různě řasit... vycházela bych z šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, jinak ti klidně napíšu nějaký podrobnější návod do IP, jestli budeš chtít. záleží, jakou máš zhruba představu. Kdysi jsem chtěla být učitelkou :-D Jen si říkám, jestli to není zbytečné, když vidím tvůj polštářek...
Odpovědět
Corsi - díky za uznání, hidtoricky jsem si dost věcí šila sama - teď už na to není čas a hlavně leccos se dá koupit - máš pravdu, mrknu se po kabelce - stejně nemám materiál na ušití, uvidím. nechci tím trávit víkend, tak se nsjspíš někde mrknu co se dá půjčit nebo koupit. Šatky jsou moje na plesy a do divadel, tak bych ji určitě ještě užila. Když tak bych ti písla o pomoc :-) nejdýl mi trvá přijít jak na to - správný postup, abych si něco nepřišila dřív než mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, ta práce s tím + materiál, fakt to asi nestojí za to. Sama jsem viděla dost kabelek, které by se mi šikly a nebyly ani moc drahé. a jinak klidně napiš.
Odpovědět
Corsi máš pravdu - na to nemám čas - někam vyrazím na nákupy ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Kam budete dávat blahopřání? myslím, že jsem někde viděla vlastnoručně tvořenou hezkou krabici, kam se všechny přáníčka dala a pak to bylo skladnější. Jak to řešíte vy? :-)
Odpovědět
Lucyy - to je dobrá otázka - jedno blahopřání mi tu už leží. Na svoji sbírku svatebních oznámení mám založenou krabici od bot - zní to nic moc, ale mají tak různé rozměry, že se mi do ničeho jiného pořádně nevešly. Takže na blahopřání nějakou krabici vyrobí - asi rozměr A5. Jako základ použiju krabici od něčeho a polepím ji k nepoznání :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?