Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Apfele, mo moc blahopřeju!!!! Myslela jsme na vás jako ďas!:-) Jsem ráda, že vše dobře dopadlo, že jste řekli ano;-) a teď se jen těším na fotky!! 8-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty i vdané paní!:-) Snažila jsem se vykoumat, co všechno musím zařídit po svatbě v souvislosti s novým jménem. vypíšu to tady pro přehled a vy pak dejte vědět, co třeba chybí ju?;-) Občanka Pas Řidičák Zdravotní pojišťovna Banka (tam ale potřebují už novou OP) Techničák Zaměstnavatel (ten nahlásí na sociálce) Stavební spoření Penzijní a jiné pojištění Hypotéka Škola, poklud studujete Živnosťák, Finančák (pokud jste OSVČ) Mobilní operátor Katastr, pokud vlastníte pozemek Lékaři Společnosti, kterým něco platíte - plyn, elektrárny, vodárny, leasingová společnost, atd. Různé kartičky - MAKRO, ISIC, různé slevy na dopravu, do obchodů...
Odpovědět
Apfele, blahopřání jsem ti napsala do alba, ale zapomněla jsem na šaty - ohromně ti sluší, výborná volba.
Odpovědět
Katiz - na holky jsem taky myslela, v Praze bylohezké počasí skoro celý den. Máš to krásně naplánované, tka to určitě všechno zvládneš i bez nafukování :-) Držím palce.
Odpovědět
ahoj všem dubňačkám, držím vám pěstičky, ať vám vše vyjde, tak jak plánujete. nám vše včera klaplo ideálně, jak jsme si přáli :) teď se jen hrozím toho vyřzování všemožných dokladů ]-( katwind -> děkuju moc za ten souhrn, zrovna jsem se tu chtěla kouknout, jestli mi něco na mém seznamu nechybí a tímdle jsi mi moc pomohla :) + ještě, některá z vás tu psala, že ve svatební kytici chce mít lilie . určitě doporučuji, já je měla taky. kytička byla nádherná a ohledně vůně. celou dobu byla přede mnou a teď už manžílkem na stole a žádnou jejich pronikavou vůni jsme nezaznamenali, takže vše s nima bylo naštěstí OK :-D ještě jednou i vám ostatním přeju, ať vám vše krásně vyjde. my jdem třídit svatební fotky ;-)
Odpovědět
+ k tomu seznamu od Katwind mě napadla k doplnění už jen Česká pošta kvůli platbě SIPO, kterou zajišťuje. x-)
Odpovědět
masjo, blahopřeju moc moc!!! Jsem ráda, že to vyšlo jak jste chtěli! ;-) Jsem ráda, že se Ti seznam hodí, mě kromě té Pošty ještě napadl poskytovatel internetu, kabelovky, UPC a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a je tu chvilka klidu, byli jsme u rodičů na oběd, pak rychle domů bo miláček hraje fotbal... já půjdu až na konec... fotbal moc nemusím :-N Ohledně těch věcí k vyřízení po svatbě: je nutné přepisovat i stavebko? a pojistky? Přeji vám krásné Velikonoce!! A užijte si šmigrust!!! Jdu barvit vajíčka! Pa
Odpovědět
katiz, pokud měníš jméno, tak určitě ano;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty a mladé paní. Tak a je to. Už jsem paní Fojtíková Všechno se seběhlo tak rychle a krásně že si ještě pořád dost dobře neuvědomuju co se stalo ;-) Fotky už mám, ne sice všechny, ale nejdou mi dát do alba :-( Nevím čím to je prý servis neodpovídá...) Budu to zkoušet později.
Odpovědět
Profilova fotka
miso, přeji vám všechno nejlepší! na fotečky už jsem zvědavá. Můžou mít max. 700kB,ale třeba tu mají nějakou poruchu.
Odpovědět
Katwind - tvůj seznam je téměř úplný, napadla mě ještě legitka na MHD. Katiz - na stavebko stačí poslat o¨známení o změně jména s kopïí oddacího lsitu - tak mi to aspoň řekli na HYPO. Miso - moc gratuluji, jsem ráda, že všechno vyšlo jak sis přála a připravila. Těším se moc na fotky. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
MAsja - blahopřeji - mladá paní, hodně štěstí a těším se na fotečky.
Odpovědět
HOlky, mohly byste se mrknout na tohle a říct mi, co si o tom myslíte? Můžu s tím vyrukovat na oltář?? http://www.beremese.cz/album/view.php... díky.
Odpovědět
Elpi, je moc krásný! Fakt jsi šikovná!! Takže já bych neváhala a hned bych si ho připravila na svatební kupičku ;-)
Odpovědět
Katwind, díky moc, já jsem k sobě hrozně kritická a vím, co jsem mohla udělat líp. Takhle budu klidná, protože ty jsi nestranná.
Odpovědět
Už mám dvě "svatební" krabice - jednu na papíry - jmenovky, meníčky,... druhou na svíčky, čokoládky (oboje ještě není dodělané) a polštářek. Taky tam přidám vývazky - ty jsou snad už někde na cestě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, polštářek se mi líbí, spousta zajímavých detailů, jde vidět, že jsi si dala záležet. Možná by stačila jenom jedna ta fialová mašlička s perličkou, na mě je takový moc souměrný. dobrý nápad jsou ty červené korálky se skleněnými lístečky. ale mě se to kritizuje, sama jsem se ještě k ničemu nedokopala. mohla bych konečně aspoň došít kabelku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to mám za sebou... bylo to krásné, přesně podle mých představ - nejkrásnější den v mém životě... Stálo to za ty nervy, protože všechno klapalo jako hodinky a já si to mohla jen užívat. Tak Vám všem, co to máte ještě před sebou, přeji, aby se ten Váš den "D" povedl tak jako mně... Pak sem dám fotečky... Ahoj
Odpovědět
Corsi, dík za názor :-) já mám právě souměrnost ráda, hlavně jsou prstýnky 2, kdyby d¨byli tři :-D tak bych to udělala jinak. Tu souměrnost jsem porušila tou pravou delší mašličkou - to mě stačí ;-) Ty si šiješ kabelku?? Tak K tomu jsem se nedostala a asi ani nedostanu. Vlastně mě to ani nenapadlo. Nemáš fotečky?? Šárko, blahopřeji a přeji dos polečného života mnoho lásky, štěstí, optimismu a elánu.
Odpovědět
Apfele, s tím fotografem, to je fakt dobrý zážitek, to kdyby sis naplánovala, tak se nestane ;-) Hlavně, že jste si to krásně užili a srandy není nikdy dost x-)
Odpovědět
Míšo - paní Fojtíková - máte krásné fotky a moc vám to spolu sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
elpa: díky moc. takže pro všechny - fotky se podařilo dát do alba, konečně ;-) Ještě to nejsou od profesionálního fotografa, ty budou později. Už se na ně těším protože už tyhle se povedly :-)
Odpovědět
Sarko, misaugnerova, apfele...moc vsem blahopreju a doufam, ze i nam se to takghle vydari! ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak jak to jde? Jak jste daleko s přípravami? Prvním dubněnkám gratuluji a přeji hodně štěstíčka a lásky v jejich manželství. Nevíte, kde najdu seznam nevěst, které to mají "za pár"?
Odpovědět
lucyy, nahoře na stránce je seznam členů, když na něj klikneš, tak vpravo je sloupec nevěst, které mají svatbu nejblíže;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za gratulace. už se těším na vaše fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucyy - taky už to mám za pár, za 14 dnů. Ještě nemám všechno zařízené, ale zatím jsem v klidu. Chybí mi ještě sehnat pár drobností. Teď o víkendu jsme i s přítelem "zapíjeli svobodu". Porušili jsme tradice, protože máme společné kamarády a udělali jsme to dohromady. Kéž by bylo za 14 dnů tak pěkně jako bylo tento víkend. Máme hospodu s venkovní terasou, tak bych ji ráda využila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. taky to máme za 14 dní. Snad stihnu všecko zařídit. Jo, počasí by mohlo vyjít.... nejhorší asi bude to zařizování po svatbě... A taky si říkám, že ten svatební den určitě rychle uteče a ani si to nestihnu pořádně užít.... :-(
Odpovědět
Katwind, děkuji, hned to zkusím. :) Peve a Mievo, máme stejný termín. ;-) Taky mám takový pocit, že to bude strašně rychlé, takže si po svatbě řeknu, kolik času mi vzaly přípravy a je to všechno fuč. Ještěže existují kamery a fotky, u kterých budeme vzpomínat. Peve, my budeme mít ve čtvrtek před svatbou "zapíjení svobody" a taky dohromady, takže to je v poho. Přeci se nebudeme po tolika letech dělit jen kvůli tradici, ne? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?