Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem doma a s váma tu nic není... :-S ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucíku, zdravím Tě, koukám máš starosti se školou :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) JJ, nějak mi tam všichni štvou a mě na tom pomalu ale jistě přestává záležet... uvidíme... co ty, jak s emáš, coo nového??? Já bohužel za chvilku začínám učit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nic moc, hledám si novou práci (aby nebylo těch starostí málo), zítra mám dovolenou a malujeme chodbu a ložnici, v pátek nám příjdou stěrkovat podlahy. Nenudím se, se svatebními přípravami pomalu, ale jistě finišuji, už jenom 59 , strašně se těším, ale na druhou stranu si říkám, aby to všechno klaplo. Uvidíme. Tak se pěkně uč, ať ti to jde od ruku, nejhorší je se přinutit, vím, jak to bylo při těch státnicích :-) . a zatím se měj krásně
Odpovědět
Profilova fotka
já učila druhý, mě samotnou to teprve čeká ;-) a těžký to je, děsne :-S ]-( tý jo, 59... letí nám to letí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci já vám závidím, vy máte tak málo a já tak hodně auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-| :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji, pak budeme závidět my tobě x-) ;-) počkej, co za chvíli bude psát Kačenka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... zase vas po dvou dnech zdravim :o))) Byla jsem mimo internet :o(( Konecne jsem videla Kacenky fotecky.... byla to krasna nevesta..... Uz se tesim az budu nevesta ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno nevěsty :-D já taky poslední dobou nemám moc času ]-( vždycky mrknu něco rychle napíšu a zase valíme uklízet a nebo do práce ]-( ale teď se půjdu nasnídat a hodit opalovačku na balkon :-D
Odpovědět
Lucinko, musím se učit na státnice...22.5.:-(
Odpovědět
Profilova fotka
čauko hoky taky vás zdravím, kat budeme držet palečky, z čeho je děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo to je blbý,že ]-( sotva zkončila svatba a ty se musíš učit místo abysi vegetila ;-) tak ať to hlavně zvládneš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Kat... konecne te tu taky vidim mlada pani ;-) uceni zvladnes a za mesic se budes radovat, ze je to vsechno v pohode za tebou... Holky venku je tak krasne.... a ja tu drepim u pocitace :o(( odpoledne ale vyrazime s milackem na koleckovy brusle..... byli jsem v nedeli poprve po zime a bylo to super, tak se zase tesim.... Jinak nic noveho... jen me na zacatku tydne potesil muj milacek, kdyz mi rekl, ze se tesi az budu nevesta..... tak mam konecne pocit, ze tu svatbu nechci jen ja x-) pry se i na fotkach bude tvarit, jako ze ho to bavi a ne ze ho to strasne otravuje, tak jsem na to zvedava :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!! ahoj Kačenko, učení je otrava, já vím, ale víš jaký to bude, až budeš mít hotovo? ;-) :-) jak já ti budu závidět!!! ..... :-( Satyyy, nesmíš nám takhle bez ohlášení prchat pryč, už jsem se chystala ti psát smsku, jestli se tu dnes neukážeš :-D ;-) Kačenko, kdy budou profi fotečky? Máte je už opravdu dnes???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeda ženský.... ]-( ]-( ;-) sem si uvědomila, že se mi zase zdálo o svatbě - sehnala jsem na dokoupení lila ubrousky!!! :-D mám totiž jen dva balíčky, víc jich neměli a pořád nikde nemají...
Odpovědět
Profilova fotka
za třiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii měsííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) už jenooooooooooooooooooooooooooooooooooooom 3 měsííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííce :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sakra!!!!!!!!!! ]-( tak až teď =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si na to dnes musela počkat noooooooooooooo :-N :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko... jsi blazen... takhle trcet do noci u internetu, jen aby sis uzila ty tri mesice ;-) Jojo, zase jsem musela pracovne pryc... tak jsem tu nebyla, ale dneska jsem tu :-D :-D :-D Taky se tesim na profi fotecky Kat, tak doufam, ze se tu brzo objevi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-tak jsem sem vlitla v praci kvuli stejnemu duvodu!!! uz jen 3 mesice!!!!!!!!!!!!!! je ,zacinam se bat!!!!!!!!!!!! nestiham sem chodit,jen strucne - vcera jsem domluvila a objednala kyticky, - zaplatila jsem na matrice poplatek-docela me rozhodila, jsou tam dalsi svatby!!! vic priste - kamarad mozna o vikendu pozada o ruku kamosku - jestli to zvladne, jede si pro prstynek-tak drzim palce,bylo by to super!!! tak zatim pa,jdu pracovat!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj palvy... tebe jsem tu uz dlouho nepotkala..... :o(( tak doufam, ze vsechno v pohode..... a snad se nekdy uvidime nazivo :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D nestíhám,mám hodně práce,tak chci jen pozdravit a popřát pěkný víkend a krásnýh 1.Máj :-D asi se tady neukážu,bude hodně zábav a akcí,tak nebudu vědět kam dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, no to musíš napsat, popsat jaké kytičky a tak!!!!!!!!!!! my dnes jedeme do Liberce do Babylonu, na koupačku, pak tam bude rautík, vinný sklípek, diskotéka.... x-) x-) x-) ale zítra sem nakouknu :-) tak se tu zatím mějte všechny krásně a Kačenko, už nás nenapínej x-) ;-)
Odpovědět
Holky, díky za podporu! Snad to nějak doklepu... Lucinko, včera jsem byla celý den v Praze, nakupovala jsem v Ikea:-) A přijeli jsme až v 11 večer...tak fotky budou dnes odpo...takže pro Tebe zítra:-) LIberecký Babylon, super! Závidím! My to dali mým rodičům jako dárek - poukaz na jednu noc v hotelu, all in, plus nějaká masáž. Jedou v květnu, tak snad si to užijou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, v ikee se tu obvykle nakupuje na svatbu :-D ;-) x-) jéjé, to se budu soužit až do zítřka... ;-( ;-( ;-( ;-) Vráťa když se mi vrátil, tak mu říkám: Kačenka už má fotky na netu a on: Fakt??? No tak to mě tam okamžitě pusť!!! A pka si ještě pročítal diskuzi, co jsme si s tebou psaly :-D taky ho to nějak vzalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď mu říkám, že si stebou píšu, tak mám pozdravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci, tak si to v babyloně užij, my tam byli v loni a pořádně jsme si to užili, koupili jsme si lístek i na takové to muzeum hraček a pak jsme se šli vyřádit do herny, hlavně zkus jít na ten trychtýř vypadá to děsně ale fakt je to supr zážitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... pomalu to balim na vikend... takze vam preju krasny slunecny vikend..... kdo ma v pondeli volno, tak tomu uprimne zavidim ctyri dny volna.... ja musim v pondeli na skoleni :o(( tak se tu ukazu jen rano na skok..... a potom az ve ctvrtek, protoze ve stredu budu mimo internet..... tak se mejte krasne.... a doufam, ze takhle krasny pocasi vydrzi cely rok, aby vsechny nevesty 2007 meli krasne na svatbu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak my byli z babylonu trošku zklamaný... :-( voda studená, takže já to tam strávila celé ve výřivce, kde byla teplejší a maji - já se tohohle děsně bojím, takže jsem nešla ani na tobogán, natož ten trychtýř... bych se nevrátila živá :-D jídlo bylo dobrý, ale vůbec tam nebyli lidi, takže diskotéku zavřeli už o půlnoci, hráli tam děsne, takže jsme tam nebyli ani moc my... nevím, čekala jsem to větší a lepší... a co jinak??? Vy tu vůbec nejte!!! Teda....
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, máme to rovných 90 x-) myslím, že teď to budu už hlídat po desítkách x-) :-D v pátek mě úplně mrazilo... v babyloně bylo celkem všude vidět datum... a ta 27 mi způsobuje mravenčení... stejně nechápu, že už je to pod 3 měsíce, že za 14 dnů budeme posílat a rozdávat oznamka... běhá mi mráz po zádech x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?