Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
az to bude zarizeny a zabydleny, tak to bude mnohem hezci ;-) ted je to hodne prazdny... mame doma i ozvenu, jak tam nic nemame :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to musí být zajímavý :-D ten obývák je úžasnej...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) zvlást jak je prazdny, tak bychom tam mohli poradat plesy :o))) ale v utery jsme uz sestavili jidelni stul, tak aspon neco :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... na rychlo vas zdravim... myslim na vas, ale mam dneska v praci fofr, tak jsem jen mrkla a zase padim.... mejte se 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kiki, no a co svtba? Příští rok? Ahojky satyyy :-) zase jezdíš že máš tak napilno? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba?? No nevim.... snad to pristi rok vyjde..... zatim na tom nejsme s penezma moc dobre, tak se do svatby nebude poustet...... uvidime, jak rychle to zaridime... a treba to stihneme jeste letos ;-) co takhle v prosinci, to budeme mit vyroci..... i kdyz me je vzdycky hrozna zima, tak bych byla cela modra zimou a to by mi moc nesluselo :-( tak zatim nevim.... docela se vyzivam tim bytem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to ti pak z holkama budeme závidět, že to máš ještě před sebou a my už po... ]-( :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, jestli spis ja nebudu zavidet vam, ze uz to mate za sebou :-( ;-) ;-) ;-) ja se ted na chvili loucim, jdu si koupit neco k obedu..... brisko rika, ze ma hlad :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... tak uz jsem zase tady .o))) trochu jsem to po obede zacala flakat v praci :o(( tak jsem tu s vama.... teda, jestli tu nekdo bude se mnou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu jsem jen na kouknutí, peču peču peču... zadělala jsem si z půl kila a zjistila, že je to málo, tak čekám, až mi vykyne dalších půl kila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, ja to bych nedokazala.... ale nekdy to taky budu muset zkusit.... u vas to ted musi vonet x-) ja si budu pect svatebni dort..... taky jsem zvedava jak to dopadne :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-D - Luci - už napsala ta holčina ve žluté svatbě,že tu fizelínu má doma a je fakt krásně žlutá a do 3 dnů ji měla doma,když tak si to přečti,dám teda na ní a příští týden jí objednám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
many a jinak kavlitou je to taky stejné? to by bylo fajn... já tedy stejně musím objednat z inspirace, potřebuju lila, ten nemají, ale potřebuju i bílý, tak ten bych vzala tam... díyk ;-) JJ, Satyyy, voní a jak ;-) medovník v ledničce, rafaelo a koláčky na stole... ooooooooooooooooooooooooo ,..... sbohem dieto :-D bane, zatím se celkem držím x-) dorík bude oK, uviidíš, to zmákneš levou zadní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to tam nepíše,ale že je spokojená :-) já už dostávám hlad,tak se jdu něčeho nabouchat a pak budu hrát chvíli na flétnu,chudera leží na skříni a čeká,kdy si jí všimnu a já už nehrálo pěkně dlouho,tak pa pa nechte si tady dařit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já počkám, až si objednáš ;-) jinak balíček z kaly jsem si už objednala taky, myslím, že to byly ty růžičky, a opravdu to přišlo hned, kdyby nebyl bordel na naší poště, bylo to taky do těch třech dnů... dávno už jsem měla mail, že to paní poslala a mě to přišlo asi s týdením zpožděním, už je mám chuť rozrhat ]-( ]-( ]-( ty hraješ na flétnu? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to moje ničitelský zvíře mi okousalo hřebínek od závoje!!!!!!!!!!!!!!! sem myslela že jí rozthnu jak hada!!!! ]-( ]-( ]-( asi musím nějak sehnat nový hřebínek, nalepit na něj ty kytičky a přišít k závoji... chjoooooooooooooooooo, kdybych jí neměla tak ráda, tak dostala tak na prdel že by si to pamatovala nadosmrti, ale v tom šoku, když jsem jí viděla, jak mi leží na závoji, jsem dokázala jenom řvát a nadávat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...... jsem tu :o) luci - to jen tak nechas doma valet zavoj, aby si z nej pejskove delali pelisky??? ]-( vcera jsem se dovedela, ze milackova sestrenice se bude letos taky vdavat.... a hadejte kdy?? no preci 27.7. :-D tak to je mazec..... i kdyz mi prijde, ze je to trochu narychlo, protoze s tim klukem je teprve pul roku..... ale v Parizi ji pozadal o ruku.... tak to se asi neodmita :-x ja bych do toho asi po pul roce nesla..... uz aby bylo po obede... v jednu jdu z prace a potom huraaaaa, ctyri dny odpocinku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jsem tu asi jedina... Lucikk s Pavly si uzivaji ve meste... a my ostatni asi pracujeme, nebo co... Tak vam vsem preju krasny Velikonoce.... dejte si bacha v pondeli na pomlazku.... ;-) ja uz mam ted strach :-( V sobotu se asi stavim v kvetinarstvi, tak jsem zvedava, jestli neco vymyslime, tak taky neco chystam, posledni dobou to nejak flakam .o( Tak se mejte krasne.... at nam sviti slunico.... a ja se tu ukazu asi az ve ctvrtek :o(( do pondelka jsme pryc a potom jsem dva dny pracovne mimo ;-( bude se mi po vas styskat.... tak se tu moc nerozepiste, at to vsechno dokazu potom docit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem konecne doma, mam tu i muj prstynek!! jsem nadsena...... a velikonoce namam rada ]-( ,takze preju -prezit....jinak je neprozivam 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj Pavlííííííííííííííííííííííííííííííííííííííínkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, satyyy, co si tu bez tebe počnem??????????? :-( JJ, užívaly jsem si, bylo to super, můžete jen závidět :-p ;-) Já Velikonoce prožívám do té míry, že si vyzdobím byt, hezky to projarní a miláškovi a holčičkám nakoupím dobrůtky... a v pondělí dostanu na prdel, ale bez toho byh se i obešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci--muzes mi rict,na co jsem dneska myslela!!! tu cokoladu jsem si koupila s oriskama a jeste neco jsem zvorala....no fakt jsem byla zase mimo a uklidnila jsem se az tak v pul treti a nic pak uz nestihala :-. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, si říkala karamelovou....??? Ona byla oříšková? A co jsi zvorala? Ty už sis nic na sebe nekoupila????
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,byla oriskova a ne jogurtova!!!rikala jsi s jahodama,a ja sahla jinam,jsem v buse cumela 8-( jinak jsem si neco koupila a udela jsem si radost-pasek, naramek, tricka,svetrik...ale nic,co bych fakt potrebovala,co jsem puvodne chtela...ha ha...jsem mela myslenky jinde a navic jsem pak uz je zivala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že sis nakonec vzala jinou, ale myslela jsem, že záměrně, něco jsi tam říkala snad o karamelu nebo co, tak jsem mysella, že si bereš tu.... no vidíš, jak jsi byla úspěšná :-) ;-) sukni jsi nesehnala?
Odpovědět
Profilova fotka
luci,musim jit pryc...zatim pa jo sukni nemam!! :-( o karamelu ani nevim,ze sjem mluvila 8-( ,no jak jsem te videla,tak jsem se rozrusila,byla jsem rada,ze se vidime a na vse ostatni jsem se uz nedokazala soustredit,pak si pripadam jako pako..co dodat,musim jit,zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak zatím papa PS právě baštím ty jahody.... úúúúúúúúžasný x-) a co ty kytičky, ty sis koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky znovu-kyticky jsem nestihla-mam vztek,protoze jsem chtela stihnout i tu teranovu.... :-( u nas je nemaji a hlavne nemam cas pro ne nekam jet,za chvili jdeme pracovat na dilnu-jdu natirat podledy.... pritom bych radeji sla pro ty kyticky,nebo studovat tiskarnu - konecne ji mam,muzu tisknout!!!jenze je to silena masina i s faxem....tak se to nejdriv musim naucit...no snad treba vecer... a jahudky dobry jo... jo a jeste jsem ti chtela rict,ze me pak na andelu kontroloval revizor...takze jak vidis,ja fakt nemuzu jet bez listku!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, všem přeji krásné Velikonoce, chystáme se se na Velikonoce na šumavu tak se balíme 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?