Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plavat??? :-N :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja cely den umyvam okna, teda skoro cely den...Normalne na to nemam cas, tak jsem se do toho pustila....Tedka chodim okolo a zjistuju, kde mam smouhy...
Odpovědět
Profilova fotka
luci-jojo,plavat do sprchy :-D ,ale uz jsem tu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hani,to mi nerikaj,k oknum jsem se jeste nedostala...... myla jsem je naposledy v lednu....ale zacina mi kvest u oken lipa....tak nevim,jestli ma cenu vube zacinat,nez odkvete.....
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame nove plastaky, takze to jde jako po masle, jenom jsem trosku blazen a musim je mit 100% perfektni, takze kdyz objevim smouhu, lestim, lestim a zase lestim...takze jsem radsi zasedla k PC :-D Vyprala jsem i zaclony a milacek je povesil, jelikoz mame jenom jedny, tak to bylo raz dva...Jo a holky, dneska jsem varila slepici, co mi dala babicka, des bes...poprve a naposled...maso jsem otrhala a udelala rizoto...a mam docela dost vyvaru na polevky nebo omacky..ale teda priste se do toho nepoustim....
Odpovědět
Profilova fotka
já už se lekla že fakt někam plavat :-D o oknech mi taky nemluvte... j je tedy meju 2x do roka, na podzim a na jaře, vánoční mytí oken bojkotuju, kdo to má v mrazech dělat :-D takže mě to taky čeká, ale jak píšete, máme okolo všude stromy, teď to pokvete takže to stejně bude zbytečná práce... navíc já teda vždycky umeju a do třech dnů prší :-D :-( ]-( dávám do alba ty fotky, ale nějak mi to zas stávkuje a jde to děsněěěěěěěěěěěěěěěě pomalu ]-( Hani, a proč? Nešlo to pořádně uvařit viď?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak nejak, nemam tlakovy hnec, maso je takove nemastne neslane, suche, bez chuti...jeste ze mam ten vyvar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ještě to jdu popsat
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak koukám, ještě mi tam chybí koláčky, momentík...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, holky, se musím pochlubit... :-) miláček mě před chvilkou vytáhl ven na zahradu, že potkal zajíčka, který mi tam prý něco nechal... tak jsem musela hledat a hledat, až jsem na jednom stromečku našla stříbrný náramek x-) já ho tak moooc miluju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, Luci, ty jsi sikulka, moc krasne...Teda ty mas naskok, ja to mam jeste driv nez ty a nejsem jeste tak daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
no já trošku přebíhám ;-) zatím pa, jdu koukat na nema, přijdu o reklamě ;-) a jinak díííííííííííííííííík x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty uz mas snad uplne vsechno,co? Nebo ti jeste neco chybi?
Odpovědět
Profilova fotka
nemám ;-) chybí mi dodělat vývazky, vlizelín na stoly, na mašle na židle, prstýnky,,, a určitě ještě něco... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, co je lepsi? Vlizelin nebo organza na stul? Chci takovou tu nakrcenou uprostred jak je videt ve spouste albicek, vis co myslim? A ty budes mit jak? Vyvazky si objednam pres net, nemam na to cas ani trpelivost...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,omlouvam se za odmlku,ale museli jsem jit udelat papiry a nestihla jsem vam to ani napsat....
Odpovědět
Ahoj holky, moje:-) Tak my prave s broukem slozily krabice na vysluzky, nalepili na en nase etiketky, maslicky a je hotovo:-) Svatebni noviny jsme odstrelila a zaukolovala brachu, ze poveze na obrad v auet umely sklenicky, panaky...flasky a bude tam lidi bavit analevat jim, az se budeme fotit. Aspon se tam poseznameji trochu a nebudou se tam citit blbe, kdyz budou mit neco v ruce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda luci-to vypada dobre-ty jsi fakt dobra.....uz ted vysluzky,tak pekny a jeste jsi pekla-to smekam!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, dej nam do albicka fotecku krabicek. Z ceho jste delali ty etikety?
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, já budu mít vlizelín, ale rovný, jestli to chceš namuchlat, tak spíš tu organzu, protože ten vlizelín je mnoc tuhý a asi by to moc nešlo, zkoušela jsem to... takže spíš doporučuji tu organzu. Kačí, vy jste dávali koláčky teď a i pak po svatbě??? Teda, tak na to já peču... nechc se tam tím pak zabývat, takže dáme dopředu a hotovo. Jé, holky, já se budu z té chvály červenat :-. =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, diky za radu.Koupim teda organzu, ale jeste presne nevim, kolik budou mit stoly metru, tak jeste pockam.Jdu si umyt vlasy, tak krasny zbytek vecera.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, snad zas brzy ;-)
Odpovědět
Přidáno pár věcí v albu;-) K muchlání je asi lepší organza. Lucinko, teď jsme dávali klasické svatební koláčky, po svatbě, resp. ten den a den poté dávám jen výslužky těm, co mi se svatbou nějak pomohli - především řidičům, ale dávám i svědkům, matrikářce, kastelánovi. Menší dortová krabice, kam dám kus dortu, nějaký chlebíček...klasika.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) tak je po svátkách a zase do práce :-( ale zítra už je středa,paráááááda :-D jinak svátky byly super,každý den na zábavě,asi mám nějaké to kilčo dule :-D no musím jít něco dělat,za hoďku jdu na solárko,tak ať něco pouklízím - velikonoční výzdobu ;-) tak si nechte dařit,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí - aha, tak to jo, já spíš právě myslela, že jako všem... na tohle kašlu, řidiči se najedí na svatbě, kastelána nemáme, svědci si totaky mohou skvěle užít... ;-) x-) nechci se tím totiž zatěžovat, zvlášť, když hned ten druhý den chceme odjet pryč a nejraději bych se ani doma nezastavovala... jdu honem honem kouknout, hořím zvědavostí :-D ;-) Many, ty jsi celé svátky jen pařila jo? Tak to je hustý... x-) :-D ;-) Krásné to Velikonoce :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak od pátka až do neděle,v pondělí už žádná nebyla :-( tak zase musím vydržet do soboty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dnes jsem objednala tu fizelínu,tak jak bude doma,hned dám vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, kdyžtak taky hned objednám ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes nikdo???? :-( satyyy je fuč... chjoooooooooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky luci já jsem tu :-D :-D :-D včera jsme se vrátili z toulek po šumavě tak mě bolí celé tělo a porjíždím fotečky, nějaké dám taky do albíčka tak se pak mrkni jinak byl supr prodoužený víkend, počasí nám vyšlo, ubytování suprové, navštívili jsme český krumlov, české budějovice, telč, máme za sebou strašně moc km po horách, byli jsme na plešném jezeře, na kvildě, mrkli na penzion katky nojmanové, byli u pramenu vltavy no žážitků až až a jak jsi se měla ty??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?