Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ty zradíš svého Renouška?! =-) ]-( ;-) ;-) ;-) JJ, taky jsem říkala Majince, že jí pak budu závidět :-) ;-) Vlastně na datum přesně za měsíc, že?!!! :-N =-) :-. x-)
Odpovědět
Nám se te´d vdala těhulka Maalinka (původně v dubnu) a taky nám psala, jak nám už teď závidí:-) Ale už se moc těším, na svatbu i na to sestěhování x-) Asi vám zase písnu IP, nemůžu tady bohužel nic moc psát... ;-) Jedu do terénu, tak zatím pá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vím, viděla jsem její album ;-) tak jo, apk písni, až budeš mít čas :-) kampak vyrážíš??? :-. jsem zvědavá, no... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak máme dnes satyyy??????????????? =-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..... luci je mily, ze se ti po me styska x-) Jsem tu jen na skok ... mam toho dneska hodne.... tak vas zdravim a myslim na vas. kat - na me zadne oznameni nekoukna :o( dneska uz tu asi nebudu, mam ted nejaky zarizovani a vecer jdu na navstevu k pribuznym... tak se ozvu zitra..... papa
Odpovědět
Holky, vy sem vůbec nechodíte, jen Lucinka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... jsem tu..... dneska tu snad budu casteji... vcera jsem mela fakt fofr..... nekdy napisu ;-) a jeste k tem autickum..... ja se povezu svedkovou Oktavkou..... jen nevim, jestli ma nejake jsmeno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) jsme šli včera večer zas na Vratné lahve x-) x-) x-) a zeptali se mé kamarádky, jestli nám to odsvědčí... takže máme za svědky dvě ženský, obě mé kamarádky x-) x-) x-) :-) a dnes jdu na ten účas, tak jsem zvědavá, sice se vrátím až večer, tak v 9, ale hned vám napíšu jak to dopadlo ;-) :-) satyyy, Kat má renouška proto, protože je to renault ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ma kamarad asi Oktouška :-D :-D :-D Jsem zvedava, co budes vecer rikat po zkousce ucesu.... a jestli pri tom i prijdes o vlasy 8-) Ja mam zase za svedky dva chlapi..... proste tam jedina dulezita zenska budu ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D já bych třeba ráda jela v trabantě,který by byl pokreslený slunečnicemi :-D třeba nějaký seženu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
many - pritel taky uvazuje o tom, ze by jel trabantem.... ale ten, co ma jeho kamarad, uz bude asi v lete po smrti.... tak to mozna vyhraje Jawa z roku 1959.... tak jsem na to zvedava 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sranda musí bejt,idkyby na chleba nebylo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo, docela se tesim, jak mu tu "masinu" vyzdobim :o))) jen aby neprijel spinavej a nebo s kosili plnou much :-( uvidime, co nam dopreje pocasi.....
Odpovědět
Profilova fotka
doufám,že celý léto bude krásný a hlavně ty naše svatební dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem zase na skok tu-jak se mate???jdu se podivat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
shih - tak LUci,minule u nas nebyl,jen se ochladilo.Verim,ze jsi mela sok,asi jako ja,kdyz napadl minule z niceho nic u nas....no a co cert nechtel,ted u nas taky snezi - s destem.co to udela pres noc se fakt bojim!!!Mam stale letnaky =-) a do prace zitra musim 8-( Tak snad nebude tak mraziva noc!!!!! :-S auticko- ja mam taky "renautika" a rikam mu "blouk" - no blba,no.co dodat. satty- mouchy budou dobry-originalni!!!! :-D many-budu drzet palce,at to vyjde!!! lucikk-lahve jsou pry opravdu super,se na ne taky chystame a moc se tesime-a gratuluju ke svedkynim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravim jen na skok..... delam veceri...... tak at se mi to nespali.... :o))) Mejte se krasne, myslim na vas.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,já mám takovou radost :-D dnes už mi přišliy ty čokolákdky a žlutý kamínky,další tísícovka v prčici :-| ale to neva,zase mám něco navíc :-) jsou ty čokoládky fakt nádherný,mám se slunečnicemi a myslela jsem,že to bude nakreslený - ta slunečnice,ale ona je tam přidělaná,tak to vypadá úplně stejně,jak ty čelenky pro družičky a polštářek na prstýnky,tak to je parááááááááááda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many- to je super!!! jsem moc rada,ze to je tak krasne!!! kdy uvidime foto??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to fotila přes mobil tak to moc nejde vidět,tak uvidím :-| pokusím se
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se podivat,
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si prozkoumala album a je to docela i videt,ze je to pridelane...teda kdyz to ted vim!!! to musi byt krasneeee x-)
Odpovědět
Profilova fotka
many- cokoladky jsou fakt super..... vypada to moc pekne..... :o)) musis mit radost..... pavlinko..... jak se porad mas??? nejak nemam ted moc casu sem chodit.... vsak vis.... moc starosti... ale jsem za ne rada ;-) az bude po vsem tak napisu
Odpovědět
Profilova fotka
uz zase padim.... tak dobrou noc..... papa
Odpovědět
Profilova fotka
líp to fakt vyfotit nešlo,ale jsem moc moc moc spokojená a zezadu je poděkování,no parááááááda,ještě seženu nějaké svíčky a vázy na kytky a to bude stačit,no ještě objednám žluté balónky a konec,tak dobrou a sladké sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
saty-taky ted mam casu hodne malo-tak 5 min denne.bohuzel,jednou si to vynahradime ;-) ...jinak se mam dobre, uz mi trochu povinnosti odpadlo,jsem moc rada...konecne se mi do hlavy vejde i trosicku te svatby.... doufam,ze i tobe!!! ;-) - a starosti musi byt krasneee, si je sama pamatuju - super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
many,vypada to super,ti zavidim,ze uz neco mas doma :-| ;-)
Odpovědět
Holky moje, mně je krásně! Dneska jsem měla fajn den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano... je super, ze jste vsechny spokojene.... :o))) Luci - jak dopadla zkouska ucesu???? Chceme detaily a fotku do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D - pavly - dívala jsem se na tvoje alba a máš to krááááááásný,i ten pokojíček na svatební noc i tam jak ztrávíte zbytek bude určitě nádherně :-D my jedeme na Pasohlávky k Brnu,našli jsme to na netu,poradili nám známý,že tam jezdí na dovču a jsou tam teď nový stránky a je tam fakt krásně,taky se s miláčkem moc těšíme,ale my jsme nechtěli jet sami a bereme kámoše s kámoškou,tak bude určitě sranda ;-) každý rok jezdíme někam pod stan,ale letos,když se bereme,tak jsme si řekli,že ať máme aspoň svůj pokojíček a budeme v bungalovech,tak máme i kuchyň,sprchu,záchod svoje a nemusíme se se všemi dělit :-D jedeme hned 28.7,takže po svatební noci vstaneme,najíme se a vyrazíme :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?