Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D to je super,utíká to jako ďas :-D už jen 4 měsíce :-D - dnes je zase tak nádherně :-) a příští týden jak budu mít ranní,tak bude určitě hnusně ]-( - tak si nechte dařit
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooj :-) holky, miláček mě budil o půlnoci, že už za 4 měsíce a dnes ráno opět, radoval se, že to tak rychle utíká a že se prý moc těší :-) :-) já ho tak miluju!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) jinak včera jsem jela na opravu nehtíků a pak hned do školy, byla jsem tam až do sedmi a už jsem neměla sílu se sem přihlásit :-| jinak na mě se ta smůla s kadeřnicema snad lepí... včera mi volala asi ta majitelka salonu, že ta, ke které jsem obědnaná, se zrovna taky vdává!!!!!!!!!!!!!! Tak jsem to zrušila, že k tý druhý nepůjdu a ještě mám tip na jednu tady kousek za Říčanama a když to nedopadne, tak nejen že se líčím sama, ale i češu :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lucikku neboj určitě si nějakou seženeš :-) to už by byl zákon schválnosti ]-( a to si určitě nezasloužíš ;-) - 4měsíce :-D 4měsíce :-D 4měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky na to pořád dnes myslíš? Jako co touhle dobou přesně za 4 měsíce??? :-) :-D
Odpovědět
Ahoj kočky! Taky vám to začíná utíkat že jo? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) tobě víc ;-) :-p x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je vám podobný... jak tu není satyyy, není tu nikdo ]-( :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... jsem tady .o))) uz jen ctyri mesice?? to znamena, ze ja to mam o par dni driv :o)) luci se mas, ze se Vrata na to tesi... to ten muj porad rika, co se tak stresuju, kdyz je to jeste daleko.... ten to zacne resit tak tyden pred tim..... a jediny co bude resit je rozlucka se svobodou :o))) dneska jsem chytala slunecni paprsky..... super, jen at to vydrzi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik jsi pochytala :-D ;-) tak tu bude řešit a rád taky ]-( ;-) ale jinak se těší na to celé, to jo x-) neboj, ono to na něj padne dřív, nebudeš sama na nervy ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a mám na půl hotové krabičky na výslužky :-) já si totiž vymyslela zas něco extra, takže jsem musela nakoupit čtvrtky, z nich podle šablony nastříhat a slepit krabičky.... to mám hotovo, teĎ ještě čekám až pžijde vlizelín a bude hotovo... x-) dělala jsem jich 30, sem myslela, že mi hrábne :-D Jo a taky mám noviny a nevím teď, jestli jo nebo ne... Vráťa to skouknoul a vyjádřil se k tomu, že je to trapný... tak nevím... je fakt, že nic extra to není... mám takový ty všechny články, vtipy, textíky z netu, no a nevím, jestli tedy i hostům se to bude zdát trapný enbo naopak je to zabaví až my se budeme fotit... co myslíte???
Odpovědět
Lucinko, já noviny mít budu, ale jen ve velmi zkrácené podobě, asi 4 A4ky, potřebuju hlavně tu úvodní stránku, tam bude třeba, že děkujeme, že chodí kouřit ven či na chodbu:-) Pak na jedné stránce budou vtípky a zbytek fotky z mládí a společné fotky:-) Tak to by byla představa, teď jen nějakýho otroka, který by to udělal:-) Trochu-dost mě mrzí, že nebudu dělat rozlučku, sice se mi ta myšlenka loučení se svobodou ani trochu nelíbí, ale ráda bych, aby si s emnou kamarádky přiťukly:-) Jenže bydlí všechny daleko a nemá cenu je sem tahat teď a pak ještě na svatbu:-( Holky, za 24 dní! 8-) Mám připravené košíčky, dneska vyfotím, jmenovky, krabice na výslužky (to mám klasické dortové krabice na přání mamky), mamka má seznam lidí, aby zajistila auta, příští pátek jedu pro koláčky a rozvezeme je, solárko, kosmetika a vše kolem naplánováno... Když něco neklapne, tak se z toho nepo...:-D Ale hlavní je, že se vdám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda Kačí... to je síla... už tak blízko =-) :-. úplně mě mrazí, když čtu tvé přípravy... a nějak na mě dnes padnul pocit, že toho ještě spoustu nemám... jenže takový blbiny jako nějaký věneček na dveře, svatební oblouk, etikety na vína, vlizelín na stoly... jsem magor prostě :-D takový blbosti a takovýho času a mě by z toho skoro chytil nerv :-D :-D :-D Many má dnes nějak doborou náladu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, jsem natolik nahlodaná, že jsem jen krůček od rozhodnutí česat se sama. V albu mám fotky účesu, který jsem si vytvořila sama na maturitní ples (tenkrát mi taky kadeřnice vybouchla - den předem, ulehla s angínou). Bylo by to něco podobného, jen bez těch kytiček, ale se tzávojem a korunkou. Tak co vy na to??? Potřebuji upřímný názor, takže jestli myslíte,že takhle ne, prosím fakt mi to napište!!! Díky moc ;-) Bohužel jsem nenašla lepší fotky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... uz jsem zase tady :o)) luci - ja myslim, ze mas jeste dost casu sehnat kadernici.... takze klid ;-) a klidne bych zkusila i nejakou v Ricanech.... pujdes na zkousku a uvidis, co umi.... to aby ses ucesala sama, tak u toho muzes zkoncit vzdycky.... a k tomu ucesu: vubec nevim, jaks to dokazala...... ja bych si do toho zamotala i ruce..... Ja preferuju rozpusteny vlasy, takze kudrlinky nejsou pro me... ale zalezi na tom, aby ses libila sobe a Vratovi.... asi tak. Fakt te ale obdivuju, ze jsi tohle dokazala spachat.... ja bych pri pokusu o tento uces samovyrobou zkoncila vzteky plesata :-( Takze, kdyz nesezenes kadernici, tak se v klidu uces sama.... ale porad mas casu dost, aby sis vybrala nejakou slecnu nebo pani, ktera te bude ve tvuj svatebni den hyckat.... ;-) kat - ty uz to mas za par..... to je proste super.... kolega se zeni ve stejny den, tak kdyz jsem s nim vcera mluvila o jeho svatbe.... jak uz pripravy vrcholi, tak jsem si zase na tebe vzpomnela.... luci - jeste k tomu nakupovani... jsem zvedava jak zavalis bazarek, az budes mit po svatbe :-D :-D a nebo si vsechno nechas doma?? uz mi prijde, ze se ti tam vsechno nemuze vejit.... ja mam zatim vsechny veci v jedne mensi krabici :-N no, budu muset jeste zapremyslet a neco si poridit.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, já x velkých krabic, tašek... :-D já vím, že bych sehnala, ale jsem z toho tak otrávená, že už mi naprosto přešla chuť cokoliv hledat, chodit na zkoušky... a pak je ještě dirigovat, jak to chci :-D no já se vždy na plesy češu sama, tak už nějakou tu zručnost mám ;-) takže plešatá ještě nejsem :-D kudrlinky mi sluší, ale rozpuštěný by asi dlouho nevydrželi, takže musím vyčesat... no já jsem za Kat normálně nervozní :-D je to síla... kat už to má za pár a až bude mít po, budeme za chvíli my to mít z apár :-o :-.
Odpovědět
Holky, nechte toho! Já sem asi přestanu chodit, vždycky jsem v pohodě, pak si tady přečtu, jak jsou za mě všichni nervózní :-D Teď jsem četla diskuzi, jak holky mají průjem a já nevím co...se snad vdávat nebudu :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, Kačenko, to ne! :-) buď ráda, my tu nervozitu odneseme za tebe a ty budeš v klídku a pohodičce :-) ;-) ježiš, teda doufam, že až tak hysterčit nebudu, aby mě chytal průjem :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, jsem právě přišla na to, že my chybíte:-) se těším, až se zase sejdeme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
si na to přišla až teď? ;-( fňuk ;-( ;-) nooo, mě napadlo, že až ty budeš mít po, my před... co takhle osobně probrat zážitky?.... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... taky mi chybite..... klidne budu pro nejake setkani, volny vikend mam nekdy v cervnu :-N zrovna dneska jsem totiz koukala do kalendare a zjistila jsem, ze uz mam na skoro vsechny vikendy do cervna neco naplanovaneho..... to je desny... za dva dny v praci na slunicku jsem si pekne opalila obicej... skoda, ze nebylo takove teplo, abych vystavila i jine casti tela .o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky moje tak vas alespon ve spechu zdravim, mam spankovy nedostatek,sileny tyden - stale jsem v praci i doma stale makam...uz at je vikend.... ale myslim na vas,dokonce jsem si i jeden den asi na 10 minut zkusila vymyslet oznamko a jmenovky na stul-mam pocit,ze mi vse utika.... uz chci byt zase s vama casto....chybite mi!!!!!! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, taky chci být venku a slunit se :-( ;-) Pavlínko, doufám, že už to bude brzy, co tu budeš s námi ;-) stýská se mi ;-( MVR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... tak jsem zase tady s vama :o)) zdravim vas, preju krasny den.... a mazu pracovat, mam toho dneska hodne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky přeji krásný den, dnes zas pádím za dětičkama na praxi... sice bych radši byla doma s těma svýma holčičkama :-) ;-) ale na druhou stranu je to tam celkem fajn ;-) takže zatím pápá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,všechny vás po delší době zdravím ;-) :-) Katwind - Držím palečky ať ti to všechno vyjde tak jak si představuješ,už se ti to pomalinku blíží a neboj všechno bude naprosto v pořádku,budeš krásná nevěsta ;-) Üž se hrozně těším na tvoje svatební albíčko :-) :-) Jinak pro všechny ostatní nevěsty pořád na vás myslím a jsem nešťastná,že se mi nedostává času jako dřív :-( ;-( ;-( Teď nám změní pracovní dobu tak snad bude více volného času,tak přípravám zdar :-) Maruška
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) x-) x-) x-) jak vám to budou měnit?? Tak se už moc těším, že tu budeš s námi častěji ;-) :-) něco nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj luciku :-) :-) Měnit nám to budou na 12 h šichty,takže 3 dny denní,3 volna,3 noční, 3 volna a furt dokola,bude tam více volna takže snad mi to vyjde :-) Nové snad to,že máme hudbu,fotografa,kameramana a v dubnu jdeme na oznámka a prstýnky,jinakteď nám budou dělat tu kuchyň 19.4 přijdou na montáž tak se hrozně těším a taky mi zrovna vytekla pračka a nevím proč tak se jdu na to podívat a co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
my se chystáme příští týden na prstýnky a už tedy skoro budeme mít vše to nejdůležitější x-) i když tedy mám pořád pocit, kolik mi toho chybí :-D a už pomalu trošku plánujeme domeček, na konci roku necháme udělat už projekt, abysme příští rok mohli zažádat o stavební povolení, udělali přípojky... a máme rezrvovanou svatební cestu ;-) mám nějaké fotky v albu jak to tam vypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé domeček tak to je super,to jsou krásné starosti :-) a kam se teda chystáte na tu dominikánskou republiku? A kdy jedete? Mrknu do alba ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?