Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
 ahoj emoticon to je super,utíká to jako ďas emoticon už jen 4 měsíce emoticon
- dnes je zase tak nádherně emoticon a příští týden jak budu mít ranní,tak bude určitě hnusně emoticon
- tak si nechte dařit
27. bře 2007 v 10:10  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahooooooooooooj emoticon holky, miláček mě budil o půlnoci, že už za 4 měsíce a dnes ráno opět, radoval se, že to tak rychle utíká a že se prý moc těší emoticon emoticon já ho tak miluju!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon

jinak včera jsem jela na opravu nehtíků a pak hned do školy, byla jsem tam až do sedmi a už jsem neměla sílu se sem přihlásit emoticon jinak na mě se ta smůla s kadeřnicema snad lepí... včera mi volala asi ta majitelka salonu, že ta, ke které jsem obědnaná, se zrovna taky vdává!!!!!!!!!!!!!! Tak jsem to zrušila, že k tý druhý nepůjdu a ještě mám tip na jednu tady kousek za Říčanama a když to nedopadne, tak nejen že se líčím sama, ale i češu emoticon emoticon
27. bře 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 lucikku neboj určitě si nějakou seženeš emoticon to už by byl zákon schválnosti emoticon a to si určitě nezasloužíš emoticon
- 4měsíce emoticon 4měsíce emoticon 4měsíce emoticon
27. bře 2007 v 11:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 taky na to pořád dnes myslíš? Jako co touhle dobou přesně za 4 měsíce??? emoticon emoticon
27. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahoj kočky! Taky vám to začíná utíkat že jo? emoticon
27. bře 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 emoticon tobě víc emoticon emoticon emoticon emoticon
27. bře 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no to je vám podobný... jak tu není satyyy, není tu nikdo emoticon emoticon emoticon
27. bře 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 ahoj holky.... jsem tady .o)))
uz jen ctyri mesice?? to znamena, ze ja to mam o par dni driv :o))
luci se mas, ze se Vrata na to tesi... to ten muj porad rika, co se tak stresuju, kdyz je to jeste daleko.... ten to zacne resit tak tyden pred tim..... a jediny co bude resit je rozlucka se svobodou :o)))
dneska jsem chytala slunecni paprsky..... super, jen at to vydrzi emoticon
27. bře 2007 v 18:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 kolik jsi pochytala emoticon emoticon
tak tu bude řešit a rád taky emoticon emoticon ale jinak se těší na to celé, to jo emoticon neboj, ono to na něj padne dřív, nebudeš sama na nervy emoticon emoticon
27. bře 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak a mám na půl hotové krabičky na výslužky emoticon já si totiž vymyslela zas něco extra, takže jsem musela nakoupit čtvrtky, z nich podle šablony nastříhat a slepit krabičky.... to mám hotovo, teĎ ještě čekám až pžijde vlizelín a bude hotovo... emoticon dělala jsem jich 30, sem myslela, že mi hrábne emoticon

Jo a taky mám noviny a nevím teď, jestli jo nebo ne... Vráťa to skouknoul a vyjádřil se k tomu, že je to trapný... tak nevím... je fakt, že nic extra to není... mám takový ty všechny články, vtipy, textíky z netu, no a nevím, jestli tedy i hostům se to bude zdát trapný enbo naopak je to zabaví až my se budeme fotit... co myslíte???
27. bře 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Lucinko, já noviny mít budu, ale jen ve velmi zkrácené podobě, asi 4 A4ky, potřebuju hlavně tu úvodní stránku, tam bude třeba, že děkujeme, že chodí kouřit ven či na chodbuemoticon Pak na jedné stránce budou vtípky a zbytek fotky z mládí a společné fotkyemoticon Tak to by byla představa, teď jen nějakýho otroka, který by to udělalemoticon
Trochu-dost mě mrzí, že nebudu dělat rozlučku, sice se mi ta myšlenka loučení se svobodou ani trochu nelíbí, ale ráda bych, aby si s emnou kamarádky přiťuklyemoticon Jenže bydlí všechny daleko a nemá cenu je sem tahat teď a pak ještě na svatbuemoticon
Holky, za 24 dní! emoticon Mám připravené košíčky, dneska vyfotím, jmenovky, krabice na výslužky (to mám klasické dortové krabice na přání mamky), mamka má seznam lidí, aby zajistila auta, příští pátek jedu pro koláčky a rozvezeme je, solárko, kosmetika a vše kolem naplánováno... Když něco neklapne, tak se z toho nepo...emoticon Ale hlavní je, že se vdám emoticon
28. bře 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
 ahoj emoticon
28. bře 2007 v 09:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 teda Kačí... to je síla... už tak blízko emoticon emoticon úplně mě mrazí, když čtu tvé přípravy... a nějak na mě dnes padnul pocit, že toho ještě spoustu nemám... jenže takový blbiny jako nějaký věneček na dveře, svatební oblouk, etikety na vína, vlizelín na stoly... jsem magor prostě emoticon takový blbosti a takovýho času a mě by z toho skoro chytil nerv emoticon emoticon emoticon

Many má dnes nějak doborou náladu emoticon emoticon
28. bře 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak holky, jsem natolik nahlodaná, že jsem jen krůček od rozhodnutí česat se sama. V albu mám fotky účesu, který jsem si vytvořila sama na maturitní ples (tenkrát mi taky kadeřnice vybouchla - den předem, ulehla s angínou). Bylo by to něco podobného, jen bez těch kytiček, ale se tzávojem a korunkou. Tak co vy na to??? Potřebuji upřímný názor, takže jestli myslíte,že takhle ne, prosím fakt mi to napište!!! Díky moc emoticon Bohužel jsem nenašla lepší fotky... emoticon
28. bře 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj holky..... uz jsem zase tady :o))
luci - ja myslim, ze mas jeste dost casu sehnat kadernici.... takze klid emoticon a klidne bych zkusila i nejakou v Ricanech.... pujdes na zkousku a uvidis, co umi.... to aby ses ucesala sama, tak u toho muzes zkoncit vzdycky.... a k tomu ucesu: vubec nevim, jaks to dokazala...... ja bych si do toho zamotala i ruce..... Ja preferuju rozpusteny vlasy, takze kudrlinky nejsou pro me... ale zalezi na tom, aby ses libila sobe a Vratovi.... asi tak. Fakt te ale obdivuju, ze jsi tohle dokazala spachat.... ja bych pri pokusu o tento uces samovyrobou zkoncila vzteky plesata emoticon Takze, kdyz nesezenes kadernici, tak se v klidu uces sama.... ale porad mas casu dost, aby sis vybrala nejakou slecnu nebo pani, ktera te bude ve tvuj svatebni den hyckat.... emoticon

kat - ty uz to mas za par..... to je proste super.... kolega se zeni ve stejny den, tak kdyz jsem s nim vcera mluvila o jeho svatbe.... jak uz pripravy vrcholi, tak jsem si zase na tebe vzpomnela....

luci - jeste k tomu nakupovani... jsem zvedava jak zavalis bazarek, az budes mit po svatbe emoticon emoticon a nebo si vsechno nechas doma?? uz mi prijde, ze se ti tam vsechno nemuze vejit.... ja mam zatim vsechny veci v jedne mensi krabici emoticon no, budu muset jeste zapremyslet a neco si poridit.... emoticon
28. bře 2007 v 19:21  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Hmmm, já x velkých krabic, tašek... emoticon

já vím, že bych sehnala, ale jsem z toho tak otrávená, že už mi naprosto přešla chuť cokoliv hledat, chodit na zkoušky... a pak je ještě dirigovat, jak to chci emoticon no já se vždy na plesy češu sama, tak už nějakou tu zručnost mám emoticon takže plešatá ještě nejsem emoticon kudrlinky mi sluší, ale rozpuštěný by asi dlouho nevydrželi, takže musím vyčesat...

no já jsem za Kat normálně nervozní emoticon je to síla... kat už to má za pár a až bude mít po, budeme za chvíli my to mít z apár emoticon emoticon
28. bře 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Holky, nechte toho! Já sem asi přestanu chodit, vždycky jsem v pohodě, pak si tady přečtu, jak jsou za mě všichni nervózní emoticon Teď jsem četla diskuzi, jak holky mají průjem a já nevím co...se snad vdávat nebudu emoticon emoticon
28. bře 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 jéje, Kačenko, to ne! emoticon buď ráda, my tu nervozitu odneseme za tebe a ty budeš v klídku a pohodičce emoticon emoticon ježiš, teda doufam, že až tak hysterčit nebudu, aby mě chytal průjem emoticon emoticon emoticon
28. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Holky, jsem právě přišla na to, že my chybíteemoticon se těším, až se zase sejdeme emoticon
28. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 si na to přišla až teď? emoticon fňuk emoticon emoticon

nooo, mě napadlo, že až ty budeš mít po, my před... co takhle osobně probrat zážitky?.... emoticon emoticon
28. bře 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj holky... taky mi chybite..... klidne budu pro nejake setkani, volny vikend mam nekdy v cervnu emoticon zrovna dneska jsem totiz koukala do kalendare a zjistila jsem, ze uz mam na skoro vsechny vikendy do cervna neco naplanovaneho..... to je desny...

za dva dny v praci na slunicku jsem si pekne opalila obicej... skoda, ze nebylo takove teplo, abych vystavila i jine casti tela .o))
28. bře 2007 ve 20:14  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
 ahojky holky moje
tak vas alespon ve spechu zdravim, mam spankovy nedostatek,sileny tyden - stale jsem v praci i doma stale makam...uz at je vikend....
ale myslim na vas,dokonce jsem si i jeden den asi na 10 minut zkusila vymyslet oznamko a jmenovky na stul-mam pocit,ze mi vse utika....
uz chci byt zase s vama casto....chybite mi!!!!!! emoticon
28. bře 2007 ve 20:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 satyyy, taky chci být venku a slunit se emoticon emoticon

Pavlínko, doufám, že už to bude brzy, co tu budeš s námi emoticon stýská se mi emoticon

MVR emoticon
28. bře 2007 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahojky.... tak jsem zase tady s vama :o))
zdravim vas, preju krasny den.... a mazu pracovat, mam toho dneska hodne...
29. bře 2007 v 08:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky, taky přeji krásný den, dnes zas pádím za dětičkama na praxi... sice bych radši byla doma s těma svýma holčičkama emoticon emoticon ale na druhou stranu je to tam celkem fajn emoticon takže zatím pápá emoticon
29. bře 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 157 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahojky holky,všechny vás po delší době zdravím emoticon emoticon
Katwind - Držím palečky ať ti to všechno vyjde tak jak si představuješ,už se ti to pomalinku blíží a neboj všechno bude naprosto v pořádku,budeš krásná nevěsta emoticon Üž se hrozně těším na tvoje svatební albíčko emoticon emoticon

Jinak pro všechny ostatní nevěsty pořád na vás myslím a jsem nešťastná,že se mi nedostává času jako dřív emoticon emoticon emoticon
Teď nám změní pracovní dobu tak snad bude více volného času,tak přípravám zdar emoticon Maruška
29. bře 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky emoticon emoticon emoticon emoticon jak vám to budou měnit?? Tak se už moc těším, že tu budeš s námi častěji emoticon emoticon něco nového? emoticon
29. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 Ahoj luciku emoticon emoticon
Měnit nám to budou na 12 h šichty,takže 3 dny denní,3 volna,3 noční, 3 volna a furt dokola,bude tam více volna takže snad mi to vyjde emoticon Nové snad to,že máme hudbu,fotografa,kameramana a v dubnu jdeme na oznámka a prstýnky,jinakteď nám budou dělat tu kuchyň 19.4 přijdou na montáž tak se hrozně těším a taky mi zrovna vytekla pračka a nevím proč tak se jdu na to podívat a co u tebe?
29. bře 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 my se chystáme příští týden na prstýnky a už tedy skoro budeme mít vše to nejdůležitější emoticon i když tedy mám pořád pocit, kolik mi toho chybí emoticon a už pomalu trošku plánujeme domeček, na konci roku necháme udělat už projekt, abysme příští rok mohli zažádat o stavební povolení, udělali přípojky... a máme rezrvovanou svatební cestu emoticon mám nějaké fotky v albu jak to tam vypadá.
29. bře 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
fotoportrét
fotoportrét
maruska39
 jééé domeček tak to je super,to jsou krásné starosti emoticon a kam se teda chystáte na tu dominikánskou republiku? A kdy jedete? Mrknu do alba emoticon
29. bře 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš