Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jsem se sem dostala az dnes, vcera jsme byli s Jirkou v Pze ohledne bytu a praci...nedopadlo zatim nic....do Prahy jedu znovu ve stredu, to uz bych mela asi podepsat pracovni smlouvu...dneska budu asi odpocivat, pokoukam po obchodech, vyzehlim....jinak kuchyn se libila ;-) ted cekam na nove skrinky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) téda, o víkendu jsem se sem absolutně nedostala a včera večer mě to sem nechtělo pustit!!! ]-( jinak teda cestovní horečřka propukla už asi v celé své kráse, mám vyndané kufry a postupně do nich snáším co mě tak napadne a tak........... už aby to bylo!!! Tento týden máme s miláčkem heslo za tři týdny na tři týdny :-D :-D :-D jinak na dnešek se mi zas zdálo o svatbě, problém s kytkama, já nevím, co to mám........... už jsem se naprosto srovnala s tím, že prostě už je po, žiju teď jinýma věcma a ono mě to začne lézt do snů :-p :-p :-p ]-( Pavlínko, my Alpy plánujerm na cca polovinu března ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jdu vas pozdravi sem,vic jsem napsala na kone, tak zatim pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem si to přečetla :-) ;-) jen hezky testuj a netaj se s tím ;-) vždyť je to krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... jen v rychlosti...... Luci - o dovoleny nemluv... jela bych taky, ale videla bych to zase v lete na dovolenou u tchyne.... tak na to radsi ani myslet nebudu :o(( Pavly - myslim na tebe, tesim se s tebou.... a jsem zvedava na utery... ty se rano budes asi radovat a me bude zrovna mucit zubar :o((( Marti - jeste aby se kuchyn nelibila, kdyz jsi ji oddrela vlastnima rukama jo a v sobotu se mi zdalo, ze jsem byla Hanicce na svatbe.... fakt tam byla jako nevesta... a ja ji tak zavidela.... asi mi hrabe :o)) padim umyt nadobi a venovat se muzovi, vcera jsem prijela ze spinningu az pred devatou, tak jsem si ho moc neuzila :o( tak zitra se tu asi neukazu, budu v Pelhrimove, ale ve ctvrtek se na vas zase prijdu podivat... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnjko, ahojky, to jsem ráda, že o svatbě se nezdá jenom mě :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim. V Londyne bylo skvele, jenom se mi hrozne moc styskalo po manzelovi. Tak tedka ho obskakuji jako den po svatbe :-) , abych mu to vynahradila. Vse nam vyslo, pocasi jako na objednavku. Super damska jizda x-) . Me se vecer spatne pripojuje na beremko, takze nemuzu moc prispivat a z prace se bojim, aby nebyl prusvih (viz me minule zamestnani). Tak se mejte pekne. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Pavli to je super,že taky čekáš miminko :-) moc moc moc blahopřeji :-D
Odpovědět
Pavly vážně?Tak gratulace!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Haničko :-) moc jsem na tebe vzpomínala a je super, že jste se měly fajn!!! Co jinak, co ta práce??? večer beremko blbne i mě... :-S a jak se jinak máte? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... jsem mrtva... za posledni dva dny mam najezdeno cca 1000km za volantem.... jsem mrtva.... ted jsem dorazila... dam neco do bricha a jdu si lehnout... zitra jeste musim ridit do prace.... a potom uz auto nechci nekolik dni videt
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky satyyy, taky jsem dnes cestovala viz.IP :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky,jsem nejak brzo v praci,tak vas zdravim¨ marti-gratuluju k praci, jak pises,je to praxe a to je uz super tak jako tak,casem to bude urcite nekde jinde lepsi ;-) saty-ty jso fakt dobra, tolik najet!!mas muj obdiv a nedivim se,ze jsi mrtvola! luci-uz mas zabaleno?¨ hanicko-jsem rada,ze jste si londyn uzili, ja na tebe vzpominala,muselo to by super! tak ja zase jdu,nejradeji bych ale sla spat!!! tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... zdravim od pocitace z prace.... zaparkovala jsem auto a nechci ho ani videt..... na to, ze jsem se jeste loni branila rizeni a nechtela jsem o aute ani slyset..... az me v praci donutili po cca 8letech nerizeni sednout za volant (od te doby, co mam ridicak, jsem neridila)... a takhle to dopadlo..... :-x myslim na vas..... zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
fíha, Kristýnko, a proč všechno řízení nechají na tobě??? Pavlínko, nemám, ale už mám dlouhatananánský seznam :-D skoro jak před svatbou :-D :-D :-D no a co ty? Jak je, maminko? x-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ridim tam, kam potrebuju dojet.... takze neni kdo by tam jel za mne... jezdime ale s kolegyni, takze se obcas prostridame... ale jelikoz ja s tim autem vyjizdim z domova a zase s nim koncim a ji jen po ceste naberu a potom zase vylozim, tak ridim i tu dlouhou cestu tam a zase zpet.... ale aspon se do toho dostanu.... kdyz si vzpomenu, jak jsem se pred rokem bala a ted me to zacina i bavit x-) Luci - hlavne nezapomen opalovaci krem s vysokym UV ... a fakt vysokym... i kdyz jsi takova cerna... kamaradka byla loni nebo predloni tamtez a rikala, ze se sice mazali, ale nemeli moc vysoky faktor a ze se hned spalili, proste tam to slunicko smazi...... to tady uz skoro ani nevyleze :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
no plánuju 25 nebo 30... na djerbě jsem první dva dny mazala 25 a pak 12 a koncem jen 8 :-D :-x ale Vráťa je posera, takže asi ta 30 to jistí... a asi rovnou 2x... no a pak nějaký ten nižší, možná tu 20... nějak nemám ponětí, kolik čeho vypotřebujem za 3 týdny :-N tak jsem i volala do cestovky a skutečně jen 20kg na osobu :-( |-| tak jak to teda poberu, fakt nevím... :-( a prý poplatek za kilo navíc je 7 euro, takže na tomůžu zapomenout... by mě Vráťa nechal na letišti i s mým kufrem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, ještě jsem vám chtěla napsat - 5. listopadu to máme 100 dní!!!!!!!!!!!!!!!! Že by zase náhoda, že zrovna odlítáme na líbánky??????????? :-N x-) tý jo, když to bylo 100 do svatby............... to jsem byla nadšená, že už to není 300 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky tak se zase po týdnu hlásím a tady mrtvo, no jo já žiji víkendem a přes týden pracovně, a jak se jinak máte?marti gratuluji aspoň ti poběží praxe my o víkendu budeme makat a já ještě budu dodělávat nějaké restíky, tkaže se fakt nebudeme nudit a večer jdeme na pizzu a pivíčko, v neděli jdu fandit kolegovi z práce, hraje basetbool tak se jdem mrknout, takže pěkný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... kde jsteeeeeeeeeee?????????????????????? my o vikendu lenosili u nasich, v patek jsme si byli pro koberec do loznice a vcera vecer jsme si ho polozili..... je krasne mekouckej, je to super v nem chodit bosky..... x-) Pavly, Many - co delaji briska?? Pavly, zitra u zubare na tebe budu myslet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Satyyyy - zatím je to v pohodě,ale už se těším na kontrolu,ale jdu až 6.11 tak jsem nervózní,chtěla bych mít už něco za sebou,ať vím,jestli je drobeček v pořádku :-) jinak zatím nezvracím a na sklidnění žaludku mi pomáhají obyčejné bonbony na cumlání :-D Jinak já víkend proseděla u počítače a u bedny :-( je to naprd,už abych měla vycházky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many - a to budes doma az do porodu? asi nemas praci, kde bych mohla byt, co? to ja bych to doma tak dlouho asi nevydrzela..... bych se jen valela a jedla a byla bych jak kredenc...... brrrr ... ale kdyby to melo byt dobre pro miminko, tak by se asi nedalo nic jineho delat....... a toho 6.11. si prineses uz nejakou fotecku miminka? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak jsem myslela, jak vás budu muset dočítat a ono nic... teda kde se flákáte?????????? Já aspoň tedy nešidím školu, ale vy přece u práce můžete! ;-) Jinak hlásím, že v pátek už nám přišly letenky!!!!!!!!!!! Jupííííííííííí!!! Vše je tak, jak má být, jen teda nevím s tím, že vás přibalím do kufru... na osobu máme povoleno 20 kg a každé kg navíc je 7 euro....... :-( :-| takže teda faaakt nevííííííííím.......... jio a už mě bere vánoční atmosféra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik je 75kg x 7euro??? a jeste x 2 jako zpatecni cesta.... to mame 1050 euro, tak to je jen za me.... to mame cca 30tis. No, to uz bych tam skoro mohla letet jako normalni pasazer..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak opet hlasim novinku...mame rezervovany byt...pronájem Strasnice novostavba, vybaveny vsim krom posteli a skrini :-) konecne nemusim cely den sedet u pocitace a hladat, uz mi z toho sla hlava kolem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti, tak to je super..... kdy se budete stehovat ?? :o))) a jak to vypada u vas s kuchyni?? uz je to udelano uz je to hotovo?
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, to skutečně mohla, a ještě mít k tomu all in :-D Martí, to je supeeeeeeeeer!!!! Moc gratuluju!!! Chápu, jaká to musí být pro tebe úleva... od kdy tam budete bydlet? A za kolik nakonec?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak za kolik dni letite??
Odpovědět
Profilova fotka
Letíme 5., za 14 dní budu touto dobou sedět v letadle ;-) a budeme mít 100 dní od svatby x-) holky, co je to anotace? jakoby stručný obsah??? Mám kurz diplomní seminář a máme za úkol vytvořit anotaci DP (a to ještě ani nemám téma DP :-D :-p )...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas blby, ze to musis psat, kdyz jeste nemas tema.... ale anotace je neco jako ten obsah.... musis jako napsat, o cem ta prace pojednava..... taky jsem to psala..... asi aby si to kazdy mohl precist a rozhodnout se, jestli tu praci bude cist dal a nebo ze ho to tema vlastne vubec nezajima .o))) my meli taky kurz diplomovy seminar... ale vubec to nic nebylo... jen kdyz jsme napsali diplomku, tak nam vedouci diplomky v indexu podepsal i ten seminar ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?