Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
KAT TOBĚ SE TO SMĚJE VIIIIĎ ...když už takové problémky neřešíš ;-) si snad půjdu dneska koupit nějaký tričko bez ramínek či co...nemááám ...nebo zákaz opalování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja mam dobre... saty mam zavazene za krk... takze bikiny to jisti... staci snurku na zadech dat poradne dolu, aby nebyla ve vystrihu a snurky za krk jsou slabe a nebudou pod satama vydet :o))) Jenze to resi jen umyslne opalovani pres vikend... ale pres tyden si opalim raminka od natelniku a satu pri pobihani po meste :o(((
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko když Ti napsali, že Ti to 6.7 přijde, tak to přijde. U mě to probíhalo naprosto stejně a ten termín dodrželi, tak to snad zvládnete u kadeřnice i s korunkou z půjčovny. A kterou sis objednala? Jsem zvědavá :-) Dík za pochvalu fotky, je to fotka ze sobotního výletu s Miláčkem, je taková normální, žádnej zázrak, ale poslední podoba. Kat, Tobě se řekne korzetek :-) Lepší byl skafandr, nebo rolák, než aby se nám opálily proužky, tak radši nic!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Wailin, objednala jsem si tu s kytickama, aby se hodila k vysivce na satech, asi budeme mit teda stejnou, jeji fotku jsem si stahla a dala do albicka...je moc krasna, uz se tesim, az mi dorazi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu musim doladit jeste nausnicky a neco na krk, ale to asi koupim primo v jedne mistni bizuterii, vyber z celenek tam moc neni, ale vseho ostatniho je tam dost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti koukala jsem k Tobě do albíčka a objednala sis úplně stejnou jako mám doma já. Je fakt hezká, mě se líbí, taková jemná. A je hezky pružná, dá se dobře tvarovat podle hlavy:-) Škoda že nevdáváš jiný termín, půjčila bych Ti jí :-) Ona má v sobě bílý perličky a průhledný kamínky. Já mám na šatech taky kamínky, a na krku budu mít bílý perličky, taky v uších a na ruce jako náramek. Bílý perličky budu mít i v kytce. Tak u mě to bylo jasný, tahle má i kamínky i perličky. Koukala jsem i na jmenovky. Budou krásný. A jak jsi na tom, máš je? Já jsem je konečně vyfotila, jeslti chceš, pošlu Ti je mailíkem.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dokonce za 1 :-D :-D :-D a miláček mi vaří večeři x-) x-) x-) a to je co říct, protože on vaření nesnáší.... a ani neumí, ale řízečky zvládne ;-) :-) tak mňam mňam a pak vás dočtu. no a zítra, až to všechno vyspím a dospím, se tu ukážu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky moc, že jste na mě tak mysleli, určitě mi to pomohlo x-) ;-) začali jsme v půl desáty a skoro do jedný čekali na výsledky těch písemných testů, pak byly ústní... asi okolo druhé půl třetí jsme měla hotovo. ale bylo to šílený, děsný nápor na nervy... tak jdu kouknout na jmenovky a wailin, určo mi taky pošli tvoje jmenovky ;-) jo a nááádherná fotka, moc ti to tam sluší ;-)
Odpovědět
Lucinko, jsi nejsikovnejsi sikulka!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciiii, gratulace velika a konecne jses na tom jako ja! Uz jen a jen svatba.... 8-) :-D :-D Wailin-jmenovky uz mam, jen je ted nemuzu vyfotit, teda spis je nemuzu dat do pocitace, protoze nam nejak blbnul a cele se to reinstaloval a ted se v tom nevyznam......,ale dodam je, jak to bude mozne... Jinak mi ty fotecky jmenovek posli, pokoukam a pokocham se :-) ja se s tema myma tak nepiplala, takze nakonec jsou takovy jednoduchy, ale jsou v barve svatbicky a urcite poslouzi stejne, hlavne ze naky budou, aby nebyl zmatek. Jooooo a maaame oznamko,konecne! Moc se mi libi, chteli jsme neco originalniho, ne klasiku, tak snad se to povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko :-) x-) jsi úžasná, díky moc ;-) MTR x-) :-) ;-) Marti, ty jsmenovky jsou sice jednoduché, ale víš co se říká - v jednoduchosti je krása a to rozhodně platí ;-) mě se moc líbí :-) jéééééééé oznamkooooooooooooo x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu v praci na skok, hlasim,ze jsme vcera byli v praze a milackovi se konecne dela taky sbubak!!!!!!!!!!!!!!!! a nakonec budeme mit alespon neco spolecneho-oba mame nakoec bile zlato!!! zacala jsem delat maslicky na oznamka-ze zblaznim,spatne se mi na tehletech odhaduje stred a navic to siju vlascem a navlekam minikoralek-stale navlekam a zavazuju a tak,no budu z toho asi brzo blazen, pak se vam konecne snad zase zacnu ozyvat a luci - jsi sikula!!!!!!!!!!!!! klarka by rikla,ze jsi ši, zbytek cist nestiham,jen zdravim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky... taky zdravi.... Pavly po dlouhe dobe rada vidim, Lucince gratuluju k jednicce... nic jineho jsme necekali ;-) x-) Marti- muzu se zeptat, proc mate na oznamenich tituly??? neni to moc obvykle.... i kdyz je fakt, ze ke stylu vaseho oznameni se to docela hodi... urcite vic nez k nejakymu romantickymu s hrdlickama..... ale ja jsem proti titulum na oznameni :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky! Luci- gratulace, opravdu Ti to přeju! Martinko až budeš mít v kupě PC, tak jsem zvědavá na jmenovky i na oznámko. Jinak já Vám pošlu svoje jmenovky e-mailem. Viděly jste už Erenky korzet a účes? Já být chlap, tak tomu Pepinovi normálně závidím:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Lucííííííííkuuuuuuu :-D :-D :-D mockrát ti gratuluji!!!!! Já věděla,že to zmákneš na výbornou ;-) jsi prostě JEDNIČKÁÁÁÁÁ!!! a te'd si můžeš užívat jen a jen příprav na svatbu...ti tedy závidím ...a Martince též... wailin děkuji ....se snad budu červenaaat ne? :-N x-) Holky jste moc šikovné,že už máte jmenovky...já stále ne...asi to bude na poslední chvíli u nás...páč to vypadá, že mi švagrová napeče perníčky srdíčka a ty buď dáme do celofánu s mašličkou a na to jmenovku a nebo do košíčku na cukroví a zabodnout do toho jmenovku na párátku nebo tak něco ;-) snad brzy budu moct poslat fotku s opravdovým účesem...zatím to bylo jen tak něco narafičeného ... ;-) holkyyy...se nám to nějak zázračně rychle zaačíná blížit žeeee :-) Joo a včera nám ten domeček ani nestihli ukázat, hodinu před námi si ho někdo už koupil 8-( takže smůla... :-( musíme hledat dále... nebo počkat rok nebo dva na nový dvojdomek ...ale to je na nás moc dlouho!!!
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem vám včera večer vyfotit ještě oznámení a pozvánku ke stolu...ale bohužel se mi to nějak nedaří...snad dneska při denním světle na světlejším pozadí ....jak ho máme i do stříbrna tak to nějak foťák nepobral nooo...škoda... Martí chci taky fotečku oznámení juuu ;-) nebo ho máš v albíku i?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky :-) :-) :-) já vstávala ve 12 |-| :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Erenko, ty šatičky jsou prostě ..................... nemám slov.............. =-) :-N :-) :-) :-) a ten účes ti taky moc moc sluší, i když byl jen tak napůl ;-) wailin, na čokoládky já se teď už konečně chytám :-D x-) x-) a jinak je to moooc krásné, díky za mejlík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
si holky předstvate, že jsem v pátek jela do Kadně, kde pracuje Pavlínka. Říkala jsem si, to bude super, třeba se uvidíme.... tak jí volám kde je a ona je že je v Praze na Andělu :-D :-D :-p ;-( Pro nezasvěcené - já byla v Kadani prvně a Pavly zas moc do Prahy nejezdí, takže šanci vidět se máme celkem malou a když už konečně, tak tohle.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, vstávat ve 12, to by se mi taky líbilo!! :-) To Tě nevzbudily ani Vaše holčičky? To naše Žanet mě přišla vzbudit už v 5 hodin ráno, chtěla ven, tak jsem jí musela pustit na zahrádku, pak jsem si šla zase lehnout, ale za hodinu a půl už jsem zase vstávala, takže nic moc. Ona si celej den spí doma, tak je pak ráno čilá:-) Pak mi ty Tvoje čokoládky vyfotíš, viď? Já už nedělám nic na svatbu, dokonce i ty mašle na auta jsem objednala z netu:-) Nějak nestíhám. V práci jsem od rána do večera, pak musím se psem ven, obstarat domácnost, mám spoustu koníčků kterým se věnuju po večerech, taky chci nějaký čas trávit s Miláčkem, na víkendy odjíždíme pryč, tak se mi do těch mašlí nechtělo:-) Jsem hrozná, ale přišlo mi nejgeniálnější objednat je hotové:-( Udělala jsem ty čokoládky -jmenovky, tak to musí stačit! :-) Eren, to je škoda, že ten domeček nemáte, večer jsem si uvědomila naše stěhování, jak už se to blíží, tak jsem si na Tebe vzpomněla, že jste někde na domečku na prohlídce. Škoda. Ale bude jinej, lepší:-))
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, já j pustila v osm ráno, když vstával miláček a pak zas šupky dupky pod peřinu :-D :-D a ony mě nechají spinkat. Jenninka si dá hlavu k té mojí a šmíruje, kdy otevřu oči, aby mi mohla hned celou olízat :-D :-D :-x no když na to nemáš čas, tak to naprosto chápu ;-) já se teda na to těším, si to teď budu užívat x-) x-) x-) erneko, taky věřím, že najdete ještě lepší domeček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych toho potrebovala tolik zaridit, ale vubec nemam cas.... i na zkousku ucesu me musela objednat skoro tchyne :-N Potrebovala bych asi dva dny dovolene, abych stihla vsechno obstarat a nemela potom nervy. Zitra zase jedu pracovne na dva dny pryc.... a zenich porad nema boty :-( on snad bude muset jit bos. Eren - diky za fotky na mejl. Moc ti to slusi a ty saty jsou fakt pohadkove.... x-) Luci - taky dik za mail a za nazor.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy - vy potřebujete ženichovi jaký? černý??? neboj, ty seženete v pohodě ;-) ve čtvrtek budu mít knížku deník šílené nevěsty, napsala jsem sousedce, co pracuje v knihově, jestli jí mají, abych nemusel aotravovat tebe, tak už s ena ní těším x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hlásím - v albu mám prstýnky!!!! x-) x-) konečně... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no to se mas na co tesit... je to sranda..... :-D jojo, shanime cerny boty, ale aby meli podrazku jako na tancovani, ne tu cernou gumovou, aby to mel i na plesy.... a porad to neni ono... zvlast, kdyz ho poradne nemuzu nikam dostat... a za chvili budou prodavat uz jen sandaly a bude zle... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, černý boty mají pořád, určitě seženete ;-) :-) ale s tím ho někam dotáhnout... to znám.... mám doma to samé, akorát jsem ho dnes konečně ukecela, že jdeme na boty ve čtvrtek (ne nety svatební, normální, jedny do práce k obleku a jedny k normálním kalhotám) tak jsem zvědavá....
Odpovědět
Profilova fotka
se mas :o) ja to budu muset naplanovat na pristi tyden.... taky musim sehnat nejaky kvalitnejsi papir na oznameni..... uz mam typ kam zajit, jen si na to najit cas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a kam??? myslím pro ten papír... ;-) já že jsem si koupila v ulici Národní, za super cenu a mají úžasnej výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucííí ty se máš....ti ted budu pořád závidět to volníčko a flákáníčko!!!! ci takyy...snad dám výpověď ...dneska k tomu nebylo moc daleko :-D nebo honem domeček, a't máme kde bydlet a huráááá na mimčo ;-) satyyy: nemáš zač, ráda vám je pošlu ...když už nemám to album žeee... Jejda černé boty by snad měli mít ještě ne? My jsme třebas boty objednali pro přítele v salonu, jsou kožené bílé a moooc krásné za 1600 ...což si myslím,že jde...Nevím jak daleko máš třebas na Buštěhrad,tam ti je objednají klidně dvě čísla a když nepasují,tak je prodají na salonu a tobě prostě objednají jiné ...tedy ne tobě,ale příteli :-D Ale snad mají černé společenské celoročně i v obchodech neee? držím palce! wailin: tě tedy obdivuji, já bych v 5 nevstala,ani kdyby mě budil ten náš mega pesan Badík :-D jsem děsný lenochod, ráno prostě nefunguji!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky v pět ani náhodou.... :-p :-D erenko, JJ, teď je mi fajn x-) x-) x-) právě jsem si objednala vlizelín na mašle na židle na obřad.... x-) x-) x-) jééé, to je super pocit........... :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?