Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no prave to jedine mame jinak...ale asi jsme nejaky dvojcata na dalku ci co :-D je to fakt srandovni!!!! Lucikk: jé ja zapomněla,že už jsem ti to posílala...nějak jsem to popletla ...promiň určitě to bude všem slušet nebooj! Já možná budu muset koupit malé ségře nakonec taky šaty...protože ta její matka (macecha) je neschopná a nechala by jí jít v oranžových šatičkách...to bych musela mít černobílý fotky s ní...takže koupím snad někde nějaké bílé nebo růžové aspoň an obřad...pak si může vzít klidně ty oranžový ;-) ale podržte se....na mojí svatbě bude jedna kamarádka v bílých dlouhých šatech...jsou to takové letní splývavé ala bohyně se zlatými doplňky...prý když nejsem klasická bílá nevěsta,tak si je může vzít... ]-( no mě by to až tak nevadilo...jen mi to přijde prostě ulítlý ...hlavně,že na její svatbu nesměl nikdo v růžovém,páč měla narůžovělé šatičky (i když na fotkách vypadali bíle) ...no budou lidi pomlouvat jí ne mě...ale co nadělám...přeci nebudu všem přikazovat a určovat,co si vzít mají a co ne...
Odpovědět
Profilova fotka
to joo satyy...to už začíná nabírat obrátek!!!! máš to fakt za pár!! ;-) a těch pár dnů volna si klidně vezmi,pokud můžeš....určitě si v klidu stihneš vyřídit spousty věcí!!! já měla taky párkrát volno...a pomohlo to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - si delas srandu.... bily saty kratky bych jeste pochopila... ale dlouhy?? to bych teda neprezila... to patri neveste..... a je jedno, ze nevesta neni bila.... Ja bych si dupla!
Odpovědět
Profilova fotka
původně si koupila krátký bílý s modro-bílým lemováním...byly moooc krásný ...a pak řekla,že se v nich necítí,že má tlustý nohy či co ...(i když je hubeňour) ...tak koupila tyto ...a ještě mi je přišla předvést se zlatými botkami a naušnicemi a tak... nooo ...já dupat nebudu...už je i pozdě...ale říkám,bude to její ostuda ne moje.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, prave ze to volno uz mit nemuzu... budu mit volno na zkousku ucesu na zacatku cervence a potom 14 dni po svatbe... takze to budu muset zvladnout po praci... :o( Jen kdyby nebylo tolik prace a starosti jinde, tak by to slo.... ale neni to tak hrozny... zatim se to zvlada....:o)))) A holky, nezapomente se kazdy den mohli za pocasi.... dlouhodoba predpoved rika, ze bude takhle krasne do 10.7., tak snad potom nezacne snezit. Mohlo by byt tak o 5-7stupnu min.... ale at sviti slunicko :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Eren - mas pravdu a hlavne na ty tvoje saty ani recka bohyne nema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to taky doufám,já už se modlím od zásnub,aby v létě bylo krásně každý den...a od února se modlím za 27.7. a tak přidám i za tebe 21.7. ;-) ono může být i pod mrakem,to jsou potom krásný fotky venku ..ale žádné deštivo a zima!!! to fakt ne!!! bude určitě teplooo až až...si myslím! 8-) prostě musí! letos to počasí musí na těchto pár krásných termínů být luxusní!
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš ježiš, já odběhnu na poradu a Vy jste se tu rozjely, že to nestíhám dočítat. Jste tu sešly v hojném počtu, zdravím Kat a Satyyyy! Ale kde je řeč o plánování miminek, u toho nesmím chybět :-) Ale koukám, že jsem z Vás asi nejstarší, to je teda děs :-((
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim, ze bude krasne cely rok 2007, protoze se chce skoro kazda letos vdavat.... tak bude proste krasne..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
wailin: ale tak aspoň máš z nás nejvíc životních zkušeností žeeee.... a zas o tolik nejsi ...tak se nedělej!!! ty naše sedmnáctko :-D ;-) Satyy: díky za podporu!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, dík za podporu, každej je tak starej na kolik se cejtí, že? Ještě vloni jsem na diskotéce na dámský jízdě dvacetiletejm klukům u baru vykládala, že mi je 18, tvařili se sice divně, ale neodporovali:-) Vloni jsem o miminu nechtěla ani slyšet, nejdřív kariéra, byt a do bytu vybavení a pak... A letos? Chtěla bych hned! Jsem nějak zmoudřela, nebo co:-) Eren, tak až odbydeme svatbu, tak založíme nové téma a budeme si psát jak jsme na tom daleko s miminama, ne? :-))
Odpovědět
Profilova fotka
to bychom mohli!!!!! ;-) super nápad :-D ale asi budeme muset změnit server...páč tady je to o svatbách...ale tak třebas by se to mohlo jmenovat...jak se daří novomanželkám otěhotnět... :-D nebo prostě novomanželský život :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem si davala ted doma obed.za chvili jdu delat ty maslicky na oznameni a myslela jsem si,ze u toho doctu vse,co jsem nestihala-ale to jsem se seplatla-to vzdavam,pac jsem dojedla a nestihla jsem vubec nic.... proto prosim o jednu vec, holky, napiste mi prosim strucne co je u vas noveho!!! a nove nevesty prosim o strucny popis - odkud jsou a tak...at o vas taky neco vim....vse mi uteklo a mrzi me to, diiiiky moooooc (myslim klidne do IP,pochopitelne!)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ale aby se nám to za chvíli nezvrhlo a nemuseli jsme si to povídání zřídit na nějakejch erotickejch stránkách :-D :-D :-D Eren, Vy sháníte domeček na Kladensku? Moje sestřenka se vdala do Kladna, teď mají mimi a je na mateřské a je tam nešťastná, protože tam nikoho nezná a celé dny je sama doma s malou. Taky bych bal nešťastná někde, kde nikho neznám. Ale polohově je Kladno docela atraktivní, viď? Kousek do Prahy a vlastně vše realtivně blízko.
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, erenka- kde mate album!!!!?????? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pavly ...bohužel nemáme...už bychom ho nestihly udělat ...písnu ti do IP jů ;-) wailin: nee to by se nezvrhlo neboooj! Joo na kLandě bydlí ? ...to je super..no ono přímo Kladno moc hezký město není,ale vyžití tam tak nějak najdeš a do přírody je blizoučko...i do Prahy 20 min.autem někdy i dřív...my chceme raději domeček u Kladna někde ve vsi,ale zas blízko do města...to bych asi taky byla nešťastná bydlet pryč od kamarádek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jsem tu zpátky, učila jsem hoďku anglinu :-) ;-) jdu vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
wailin-jo a pavly.pavly@centrum.cz ;-) budu rada!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bydlim od kamaradek a obcas hodne rvu, je to fakt tezky, staci nekdy jedno kafe a svet je jednodussi.....
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, já jsem Ti písla do IP. Erenko my taky sníme o baráčku, proto Ti přeju, aby Vám to vyšlo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
wailin, přišel ti mailík??? pavlínko, mě bylo v pátek tak líto, žes byla v Praze... ;-( ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky se těším, až konečně aspoň kopneme do základů.... už aby to bylo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no luci,ani nevis jak me, v tu dobu vzdy koncim,normalne bych mela volno!!! a asi pul mituny sjem si myslela,ze me odnekud pozorujes a stale jsem se rozhlizela
Odpovědět
Profilova fotka
to vám holky věřím...domeček je prostě takový nějak v nás zažitý ...je to prostě parádičky mít právě potom kam vypustit ty ratolesti a mít si kde v klídku posedět na vzduchu ;-) Pavly to je mi líto...ale tak občas se aspoň vídáte ne? a budou na svatbě ? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to přesně tu půl minutu jsem se ti pokoušela dovolat :-D nejdřív mi to nějak nešlo... taky jsem si právě myslela, že budeš mít po škole... no nic no... tak příště. a hele, až bys jela do Prahy a chtělo by se ti, tak mi písni, už mám volno, takže kdykoliv bych přijela x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
erenko, to mi povídej... tak moc se těší,. až bdu mít tu svojí terásku, kytičky, kočárek pod okny... aaaaaaaaaaach x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to jste tedy měly dobrou smůlu, takhle se minout...tak příště vám to určitě vyjde!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a psala jsem vám, že už máme vybranou písničku na náš první tanec???
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to tu ted nejak pada, stale me to vyhazuje ze stranky.. ]-( luci - jedu si pro prstynek pro milacka-asi 4.7. :-D a jaka je ta pisnicka!!!?? jo a baracky vam zavidim!!!!! my zatim netusime,kdy se k nemu dostaneme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...a jaká je to písnička????? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?