Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu... :-) tedy ještě u toho vařím :-D Včera jsme si byli pro oddaci list a pro video z obřadu... Nádhera... :-) Ještě bude i video ze zbytku dne - kámoš natáčel... Tak se těším :-) Dávám dohromady fotečky ze všech zdrojů a přísští týden snad už konečně dám výběr vyvolat, pošlu děkovné fotky a založím albumek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu.. :-. teda Kiki mě tu bombarduje že si chce hrát-nemám nikdy u toho klid. :-x No my měli oddací list hned v pondělí po svatbě -jakto že ho máte teprve ted?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
drive nebyl cas :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nějak v poslední době nestíhám se tu za Vámi zastavit. Nám přišly oddací listy poštou ve čtvrtek, ale byla to sranda. Přišlo mi to na nové jméno a pošta mi to nechtěla vydat. Tak jsem musela jít do tajné místnosti a otevcřít to před něma, aby mi věřili. Video ani fotky ještě nemáme. Vidím to ještě na cca 3 týdny. Nejdřív ještě musím někde najít fotky z dětství a dát to kameramanovi. A fotograf mi polal ještě pár fotek mailem a prý zbytek už mi pošle na DVD. Už se tak hrozně těším. Protože ty co mi poslal byly moc krásný. Co děláte holčiny o víkendu? Já jdu teď uklízet. Vařit nemusím, dostali jsme od mamky svíčkovou. Už se moc těším. Pavli, už se těšíme na fotečky. Masulenko, jak je tvoji sestře? Už je líp? :-( Borůvko a co Tvoje mimi? Holky, přeji Vám krásný víkend. My se asi odpo pojedeme podívat na pozemek a začneme vymýšlet ten náš mini baráček. Spíš chaloupku. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janculko, my jedem na chatu, dáme asi nějaký výletík s pejskama. Přemýšlíme také o baráčku... máme byt v Praze, ale začínám koukat po baráčku... :-)
Odpovědět
Pavli, tak krásný výlet s pejskama. Co máte za pejsky? dneska svítí krásně sluníčko. Hned bych sedla na koně a valila někam do lesa, ale bohužel kamoščin má něco s nohou, tak nemůže 6 týdnů ven. Ach jo. Až bude moc, tak bude zima. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
www.kokrizhradku.wz.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky |-| jo segra to vzala sportovně a snaží se to překonat-ve staré práci dala výpověd a našla si novou v ponděli nastupuje-vzala to tak že práce je lék..dnes se odjeli odreagovat na chatu,a my stále pracovně |-| omítka se zítra definitívně dokončí-borci si seberou lešení a šlůůs :-p a zase bude třeba uklízet :-| .Dnes mě manžel překvapil-vzal mě do okeye koupil mi pračku-říkám proč??-vždyt máme novou co naši kupovali-no a co -tvůj koníček je praní vyber si která se ti líbí :-N byla jsem nadšená-do zítřka musí stát,tak asi nebudu spát |-| =-) . Pavli-MILUJI KOKRYYY-zlato moc krásné fotky máte a ty komentáře :-D :-D pánička+pániček :-D supÉÉÉr. (škoda já už pejska nesmím!-z alergie se mi vyvinulo astma nesmím nic :-( :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak vás všechny zdravím po delší době, nějak se mi nedařilo dříve sem dostat, tak co jak se máte novomanželky
Odpovědět
Ahoj holky. My jsme měli oddací list hned na místě. Svěřili jsme ho svědkovi a pak ho nikdo nemohl najít :-N Jinak Pavli, krásní psi! Já kokry moc nemusí, ale máš je fakt hezký. Vypadají naprosto spokojeně a nejsou vypasení, jako většina. Pěkné! :-) My máme taky pejsčí mimi - Yorkšira. Jmenuje se Ričinek a je prdlej :-D Ještě s pánečkem teď svorně chrápou. Jani, mimi je v poho. Asi teda. V úterý jsem ho viděla na ultrazvuku jak sebou šije (nemám ještě žádný břicho a ono si tam normálně plave a hýbe se!). Ale holky, řeším teď dilema. Moje gyn doktorka má prý průšvih. Prý nepoznala, že matka nosí měsíc mrtvej plod. To není poprvé, co o ní slyším, že není nic moc zdatná. Tak nevím....přestoupit, nepřestoupit...spolehnout se na genetika, kam jedem za 8 týdnů...fakt nevím. Mám pocit, že svatba byla tak před rokem. Fakt. My jsme měli všechno hned - oddací list ještě v sobotu, fotky a video v pondělí. Takže u nás je překvápko dávno hotovy ;-) Jo a Masulenko, gratuluju k druhé pračce a taky se podělím o svoji radost. Včera jsme si objednali sedačku. Je nádherná, dostali jsme ji jako svat. dar od rodičů. Nikdy se mi o takové ani nezdálo (už kvůli ceně - je to komplet český výrobek), tak mám radost jak malá. Ještě nové nádobí a můžeme se pustit do pokojíčku. Je to děs, co holky, člověk aby pořád něco vymýšlel - rekonstruoval, opravoval, kupoval, stavěl.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji Borůvko ;-) a určitě od té gyndoložky pryč-vážně! Sestře to poznal hned den po té...naštěstí máme dobrého doktora v Havířově jeden z nejlepších-naštěstí,ale nemocnice stojí za prd- tam mi chtěli Kikču živou vyškrábnout kdyby né Slonky -tak malá není |-| A Borůvečko-nechci tady nějak vyčnívat z davu,ale podle zkušeností-si tento stav velice užívej a šíleně se rozmazluj ,až bude malá vedle vás v postýlce či kolýbce znovu se ti pocity těhotenství vrátí a je moc krásné se nad tím kochat x-) -a tím že nemáš bříško se nezaobírej to příjde samo-já se starala a pak jsem měla 20kg navíc-ani na kozu jsem nevylezla :-D do 5měs.jsem neměla břicho a pak tohle =-)
Odpovědět
Profilova fotka
...užijte si sedačku a už plánuj kde se ti na ní bude dobře kojit :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D Přesně vím, kde na ní budu kojit. Bylo to první, co mě napadlo :-) Jo jo, s tím přibráním mi pořád volá mama a říká: prosím Tě, hlavně nežer! :-D :-D Zatím jsem klidný, ale taky říkala, že přibrala 25 kg až po pátým měsíci :-) Máši, moc Ti děkuju. Jsi moje první znamení, protože jsi napsala: ...až bude MALÁ vedle vás v postýlce..... tak, že by fakt holkaaaa? ;-) :-D To se dozvíme za 8 týdnů. A už teď je to napínavý jako kšandy x-) Ještě mi leží v hlavě,...ty budeš jako prát ve dvou pračkách naráz? Tyyy jo =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky-Borůvečko-já fakt napsala malá :-N ty já si to ani neuvědomila-přeji ti děvčátko-já jsem za ní strašně ráda! No vlastně jsem nenapsala proč mi jí tak strašně šel hned kupovat tu pračku,protože potřeboval tu starší do sklepa na montérky když se těd buduje :-p :-D Můžu říct že jsme tu první kupovali před 4 rokama Fagorku z vrchním plněním aby nám nelezly děti do bubnu :-D a nic jí nechybí stále super stav i výkon-no jo ale já porád básnila o 6 smyslu víš...stejně to není nic zase tak zázračnýho :-. ale je krásná byla v akci později by jsme se asi na prajdu za 17 000 nezmohli tak raději táák! Jsme asi stejné ženské-my jak kupovali sedačku tak jako první mě zajímaly podhlavníky-a kde budu kojit :-D letiště jsem zavrhla-nebylo to nikdy pohodlné a v noci jsem byla nucená!-určitě se všechny těšíme až se vám drobeček narodí a budeš nám tady vyprávět ve chvilce klidu a odpočinku jak bude mimi hajat |-| :-) ale prvně se těším až písneš co to bude :-N
Odpovědět
čau holky, jé borůvko, já ti tak závidím. Taky bych chtěla vybírat místo, kde budu kojit atd... No asi místo vybírání místa teď přemýšlím, jakou brigádu nabrat, abychom měli na splátky domečku. Už jsme vybrali typ. chcete ho vidět? Tak kuknite na http://www.euroline.cz/index.cfm?Modu.... Jak se Vám líbí? No přiznám se, že mám docela z toho strach, ale to by asi člověk si nemohl dovolit nic. Borůvko: Já ti přeju holčičku, ale i chlapečka - takže dvojčátka. Já bych tak moc chtěla dvojčátka. x-) . A budeš nám posílat fotečky a psát každý den, kdde jste byli na vycházce atd... Jééé, já už se těším. Pavli, ti kokříci jsou krásní. Strejda měl taky, Sendinku, ale byla zlatá (rezavá). Ale museli ji nechat utratit, měla rakovinu. Ale byla fajn. ALe hrozně tlustá, oni ji moc vykrmovali. Jdu dělat, že něco dělám. Mějte se krásně, užívejte sluníčka. TAky u Vás mrzlo, já ráno měla na bobanovi mráz, tak jsem musela škrabat. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
-jo mrzlo :-x já jsem ted v Havířově u tchýně a na výchazky chodíme na houpačky do parku a do Kaufu =-) ještě jsem se chtěla zeptat kolik si myslíte že má kikča ročků-nebo měsíců??? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) :-x
Odpovědět
čau holky, dneska jsem byla u Vizovic a tam bylo nádherně. Seděla jsem na sluníčku a vzpomínala na svatbu atd... Ale už jsem zpátk a musím pracovat. Dneska tu budu do večera, ach jo. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já fajn ;-) :-) zatím.. |-| :-x
Odpovědět
Profilova fotka
...holkýý typňete kolik má Kristý ročků-moc mě to zajímá :-D
Odpovědět
Ahoj, já tipuji tak 3-3,5 roku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D -jako vážně jo? A co vy ostatní... ;-)
Odpovědět
Ne, tak 3,5 - 4 :-N
Odpovědět
znovu: 4 - 4,5 :-N
Odpovědět
znovu 3- 3,5 :-N
Odpovědět
2,5-3
Odpovědět
určitě jsem se jednou trefila, že? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel vůbec!-malá se narodila loni :-N je to miminko-já si myslela kdo ví jakou máte představu |-| je trošku nadprůměrná..-doufám že to nebude do budoucna na škodu :-.
Odpovědět
Ahoj holky. Tak masulenko, tos dostala i mě, protože jsem si říkala, že jí bude tak 2,5 roků. Ale pak mě taky napadlo....že bys dopustila, aby tak veliká měla ještě dudlíka, to mi bylo divný a možná tehdy jsem malinko vduchu připustila, že by mohla být mimi. Moje kamarádka má taky nadprůměrnou holčičku. Byl jí teď rok, ale třeba vůbec nepoužili oblečení na půlroční dítě. Rovnou šli do ročního :-D Jani, díky, ale já teda raději dvojčata oželím a naštěstí jsem si jistá, že dvě nejsou :-D Jak píšete, strašně se na mimi těším. A to není ještě bříško. Teda manža tvrdí, že ho tam malilinkatý vidí a možná má i pravdu, tak třeba fakt už roste. Maličko. Jani, co ta IP? Já dělám (nebo, před mimi jsem dělala - ještě před 3 týdny ;-) ) v bance. Velké. Mohu Vám nějak pomoci??? :-D :-D :-D (to nesnáším x-) :-o )
Odpovědět
Profilova fotka
No my zase nevíme co je to velikost 56-58 narodila se měla 4kg :-N samoz.císařem :-| a pak se nám nedostaly do ruky pleny vel.2-5kg :-D a pak vyjela šíleně rychle od půl roku do 11 měs. neuměla ještě sedět ale už chodila -a zuby né jeden po druhém ,ale vždy polovina naráz a ted druhá půlka -nemá boční+oční,ale už má stoličky :-D no free né??! :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?