Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vy se bavíte přes IP a pak to tady vázne!! ;-( |-|
Odpovědět
čau holky! Ty jo Máši, tak to jsi mě fakt dostala. Já to brala podle kamoščiných dětí. Borůvko chtěla jsem tě jenom poprosit o porovnání výhod a nevýhod hypotéky vs. stavební spoření.
Odpovědět
Hello! Masi, my se nebavíme přes IP. A hele, holky jsou vždycky trochu napřed. Já v tom nevidím nic na škodu ;-). Lepší, že máš dítě větší než aby Ti nejedla a nerostla a ták.
Odpovědět
Profilova fotka
Dělám hypotéky-určitě Jani hypo-přes stabení-spořka nic!-ale taky záleží na vaší situaci! Dělám pro KB nabízí ted to nej pro mladé! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..přes stavebka jsme pořád brali a dobírali a nic-moc jsme neudělali-a splátky podobné hypu-ale jak říkám záleží-jaké máte platy,čím budete ručit,kolik chcete nebo můžete splácet.. ;-) atd.
Odpovědět
my máme 4 stavební spoření, takže to vezmeme celý přes stavebka. Navýšili jsme u dvou cíl. částky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
...áha,takže musíte?-vemete hypo vyplatíte dluhy a jedete dál...? :-N né..?!
Odpovědět
Profilova fotka
...tak jsme se domluvily-ted čekám až napíšeš,já věřím že to dobře pro vás dopadne ;-) :-)
Odpovědět
Někdy vyjde SS líp než hypotéka! Jak už jsem řekla, je potřeba to INDIVIDUÁLNĚ posoudit a porovnat. A mezi náma, my měli hypo u KB a byla jsem štěstím bez sebe, když jsme měli na to, ji zaplatit. Byl to nářez. Joo a jinak, masi, já dělám u silné konkurence :-p :-D Hele a jak to, že pracuješ, když máš doma mimi??? Hmmmmm??? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo se nebojí letitého splácení např.20-30let tak je to superní! Každému sedne dle dluhu a potřeb financí něco jiného!Je dlu a dluh!!-určitě jste nedližili KB milion a více na to se jen tak prašule nenajdou-dělám pro 3 banky moment.vychází nejlépe KB-co se týče hypo pro mladé budující ;-) Mám spoustu práce vše řídím přes PC k tomu rehabky,masáže a elektro na záda+v pondělí se hlásím na operaci |-| vše se dá zvládat-je důkežité chtít to zvládnout!! ;-) Mimi se zvládá samo kromě mazlení :-D sama si vleze do mrazáku vezme si nanuk papírek vyhodí do koše řekne děkuji- a je to :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má moje maminka 46let :-D pustila jsem se do svátečního obídku-dělám ůžasné nakládané placičky z vepřového v zelenině! :-N |-| . Manžílek je ještě v práci ještě svíčky nachystám +kafíčko počkáme na tatku ten jel asi pro kytku a slavíme ;-) babička jako moje mamča si včera nakoupila zákusečky a nedalo nám to-střelili jsme si šáňo a dali po jednom :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
JINAK DĚVČÁTKA U NÁS JE SNÍH JO!! 8-) 8-) -JANČA NEVĚŘILA TAK JSEM JÍ POSLALA FOTO-A ZROVNA VČERA JSEM MALÉ KOUPILA KOZAJDY :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hodím to alba snad mi to tak brzy nesmažou... :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste?-jsem po fajn víkendu smutníček-byla jsem dnes na endoskop.nosu ;-( :-( :-( +záda |-|
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdo :-N Já jsem toho času nemocná, tak mám čas prohlížet fotečky ze svatby a vzpomínat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme dvě s nemocí :-x no já už možná zítra dodám umělecké kousky -konečně :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já si dneska jedu pro poslední fotečky a neobradni video k sestřenici, pak budu mít vše komplet a hurá vyvolávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je tu někdo?? Janculko, dnes jsem si znova prohlížela vaše fotečky a jsou fakt úžasné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vypadlo nám PC-takže na beremese musím dojíždět ,snad bude brzy vše v pořádku-ukládám fotky od profíka ;-) :-) papa -častěji bývám na Modrém koníkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak neukládám :-( jsou to bmp-musím to upravit 8-)
Odpovědět
čau holky, tak se hlásím po delší odmlce. Pavli, to je krásný, že koukáš na naše fotky. Měly by konečně tento týden dorazit, tak se nemůžu dočkat. A zítra posílám ještě nějaké fotky kameramanovi, tak to hned udělá a budeme mít ještě video. Na to se taky těším, konečně si to vychutnám, co se ten den všechno dělo :-p Jo a máte krásný pejsky, ale to už jsem ti je asi chválila, že? Masi, že ty nám neco zatajuješ? ;-) :-.
Odpovědět
Profilova fotka
...a co?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na Modrého koníka zatím ne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě přemýšlím,kdybych měla plánovat druhýho prcka ;-) Ted mi nabuzují imunitu a před Silvestrem beru poslední plátko antiko.-hopsadla :-D v lednu se máme rozhodovat kolik roků chceme zůstat na MD tak jsem si řekla 3 takže už aby jsme začli-malou jsme dělali 2 roky a po hormonech 9měsíců než se podařilo, když tak si najedte na koníkovi na téma rodina..a mé téma je- Kdy druhé dítě??
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych mimi už i jo, ale ještě studuju, takže až pak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahá..no přidala jsem fotky už jich je 50 mám jich ještě 350-ale nebudu to hrotit na 3 alba -jedno stačí mrkněte...
Odpovědět
Profilova fotka
Více o Týnce najdete na koníkovi na adrese:http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=78549&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 Konečně jsem i malé udělala album |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Halooooooo =-) =-) je tu někdo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já :-) :-D Vytiskla jsem si na naší tiskárně na fotopapír zkusmo tři svatební fotky - 24x30 cm a vypadaj nádherně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?