Společný datum svatby 29.9.2007. Kdo ho ještě má?

Profilova fotka
Ahoj holky-hledám ty, které se taky vdávají 29.9.2007 jako já napište aťnám to uteče.. :-D :-D :-D
Odpovědět
1
2
12
ahoj masulenko nejsem nevěsta ale vdávám dceru a zdá se mi.že to prožívám víc jak ona.Kde máte obřad?My v Miloticích.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) ahojky-první příspěvek to je fajn-my okr.Karviná Těrlicko směr Těšín ;-)
Odpovědět
Ahoj holky!!! Taky máme datum 29. 9., doufám, že taky máte rok 2007 :-D . Už je to jenom chvilka, obřad máme v Olomouci na radnici. Co vám ještě chybí na zařizování??? A už jste rozdali a poslali oznámení??? No honem, povídejte, přehánějte, ať v tom nejsem sama.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čááááu-to jsem ráda a vítám tě nevěsto :-D :-D :-D mám všechno dnes jsme byli obleknout ženicha :-D myslím si že akorád tchýně s dcerou družičkou jsou pozáádu!Jinak fakt vše..-hudba,hostina...vše!-koláče s oznámením máme na 17.9...pište pište pááááááááááá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Néééééééé :-o :-o to si děláš srandůůůů-TAKY ORANŽOVÁ SVATBA JA SE PO.... :-D a prsteny s bílého zlata?-jako my taky :-D Borůvko dobrýýý-jsme na jedné lodíí! ;-)
Odpovědět
Ahojky! :-D Jo jo, oranžová svatba :-p Máme oranžový všechno. Ještě vyfotím výzdobu na stůl a na auto mám úžasnou výzdobu - taky oranžovou, koupila jsem většinu věcí tady na beremese. Jinak my nemáme žádný družičky ani nic podobnýho, žádný děti na svatbě (teda kromě jednoho, ale to ještě není ani dítě, je u mě a je mu pár týdnů... :-D :-D ) a máme malinkou svatbu - 22 lidí (jelikož si to platíme všechno do puntíku sami, tak si myslím, že je to akorát ;-) ). Dneska jdeme do salonu na poslední zkoušku - já šaty s botama (mám bez podpadku) a musíme doladit ženicha. Už aby to bylo. Ještě mě zajímá, jak dlouho plánujete svatbu? My jsme si museli zamluvit termín už v únoru a to byly k dispozici na obřad jenom 2 časy v ten den - narváno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
čůůůsky :-D :-D no my kombinujeme oranžovou s šampaň-oslava je celá oranžová tak jako bude i má kytice + ženichova košile však mrkni na mou přípravu mám album jako ty ;-) ozdoby na auto šampaň on klobouk a já růže. Termín máme dohodnutý a celou svatbu od dubna! x-) už máme ůplně vše čekám na den dééé! Zavoláme si né po obřadě :-D menší gratulačkaaa :-D :-p :-D
Odpovědět
Noo, jestli myslíš, že budu schopná něco říct po tom všem :-D Za chvilku jedeme za cukrářem a už to bude taky všechno. Do Tvýho alba jsem se už dívala ;-) Můj ženich bude mít bílou košili, tmavý oblek a oranžové....to, co se dává kolem krku, ale není to kravata, je to taková krátká a trošku jiná kravata..no, hotovo, nevzpomenu si :-N
Odpovědět
A v kolik máte tu slávu??? My v 10:30.
Odpovědět
Profilova fotka
10:30 broučku takže na flek stejný...jo a hostů 35
Odpovědět
Čau holky, můžu se k Vám přidat? ;-) Borůvko, já bych měla jet do Litovle zítra. Budu mít asi jedny z těch nových šatů., co paní přišly. takže zítra jedu je povyzkoušet a vybrat konečnou verzi. :-p Včera volali, že máme hotovo prstýnky, takže v pondělí nebo jestli vyjde čas zítra, tak jdeme vyzvednout. Masulenko, už máte hotový prstýnky? Tak honem, vyfoť je, ať se můžu ještě víc těšit. Domyslím si jenom barvu žlutýho zlata. To je docela sranda, s borůvkou máte stejnou výzdobu a my máme zase stejný prstýnky. Jinak barvu pořád rozmýšlím - buď oranžovo-zelenou nebo žluto zelenou. Příští týden jdu domlouvat dorty a zkoušet účesy. Jsem zvědavá, co se mnou vymyslí. Borůvko, gratuluji k mimi :-D Tak papa Holky, musíme být hodný a poslouchat, aby nám vyšlo počasí. Budeme mít v záloze nějaký kabátek nebo budete věřit jako já v krásný babí léto a nic nezamlouváte?
Odpovědět
Ahoooooooj Janii!!!! My byli v Litovli včera. Na poslední zkoušce, protože máme dovolenou a pak by to šlo těžko. Taky budu mít šaty z nových šatů, jsou v albu, ale myslím, že víš který ;-) Taky nám tam paní pomohla doladit ženicha a navíc jsem zjistila, že perličky, co jsem si koupila k šatům vůbec nejdou se šatama dohromady, tak si půjčím přímo ze salonu náhrdelník a půjčí i naušnice, takže super. Jinak si buď jistá, že mám zamluvenej kabátek (s peřím - k šatům) a taky deštník. Ale neboj, ještě jeden deštník tam mají a dokonce si to ani půjčovat nemusím, podle toho, jaký bude počasí. A máš tam odtud i kytky? My máme pro mě 9 kal - oranžových, ženichovi kalu do klopy a maminkám po pěti gerberách s nevěstiným závojem a ona si nebere ani korunu za práci a všechno nás to bude stát kolem 1200,-! Děkuju za gratulaci, právě jsem psala na něvěsty v OL, že měří celých 15mm :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojda-pěkný je že se množíme :-D my máme z bílého zlata jsou v mém albu máme už všechno -ůplně všechno opakuji :-N -vše je v albu ;-) tak pááá holky a budme hodný...jestli bude lít tak to vzdááávám :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ty jsi mi už psala žé??!
Odpovědět
Jo jo,to jsem byla já :-N
Odpovědět
Boruvko, dala jsem do alba náhrdelník. Kdyby se ti líbil, tak ti ho klidně půjčím. Jsem na tom podobně, nebude se mi hodit k šatům. když tak dej vědět. Jinak kytku budu mít moc barevnou z orchidejí. Jsem si řekla podzim, tak ať je to všechno veselejší. Asi si v Litovli taky zamluvím kabátek a deštník. Ale já věím, že to nebudeme potřebovat. Doufám, že budu počítat mm po novým roce taky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky-moc,ale hodně mocká vám přeju at počítáte víc a víc ty mm- můj malý milimetrovník už má 81cm :-D :-D ted čekám přírustek od bráchy na Vánoce a včera potvrdili mé sestře 4mm :-) Jani ty prstýnky máme jiné -né jen že jsou žluté..
Odpovědět
Profilova fotka
jo Borůvko- já určitě vyzvedávám objednanou pelerínku s králičím kožíškem.. :-N
Odpovědět
Jani, náhrdelník je moc krásnej, fakt. Problém je v tom, že já nemůžu mít ani jednu perličku. Ale děkuju za nabídku!!! x-) Určitě budeš počítat mm taky! Já jsem měla hroznej strach, každej píše, jak čeká moc dlouho na těhotenství a třeba i rok, dva...a my napoprvé bum! Přesně podle plánu. :-D Holky, nevím jak vy, ale já už se těším, až ta svatba bude a ať už je i možná po ní... :-N Nemáte strach, že se něco stane??? Já jo a nevím co. Ale nebudu sýčkovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec né- A ANI NEUVAŽUJ NATOŽ MLUV!!!!!!!!!!!! Taky nechci perličku-jsou to do života slzy holky bacha!-a taky nic žlutýho!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den děvčátka-ikdyž u nás jsou povodně ]-( Chtěla jsem vás obě poprosit o fotky na email se svými příteli at mám trochu představu ;-) dík-masulenkaa@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hauuuuuuuuuu :-( :-( kde jste holkííí!!!!!!!!!!! =-)
Odpovědět
Ahoooj, já dneska cestovala. Přijela jsem před chvílí. Holky, já jdu až 17.9. na zkoušku šatů. To je docela nářez. Začínám být z toho nervózní. Ty jo, ale já zrovna žádnou nemám. Musím kouknout na CD. Jinak koukni na www.jancule.rajce.net. Taam jsem vyfocená já :-D jinak přeji krááásný víkend. Co budete dělat? Já bych se chtěla jít kouknout na letecký den. Loni jsem byla chvilku a byla jsem nadšená. Hlavně ta atmosféra a rachot letadel. Jo a ve středu asi půjdu jezdit na koně. Už se moooc těším. papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojda-já zítra nic moc-vytřít,utřít,navařit-příjdou nám montovat radiátory :-| teda našim dolů x-) a v neděli nás pozvala tchýně ,ale manžel má ranní-mimořádnou tak je to takový divný snad bude dobře i tak papec holky a žádný stresy!!!!!! ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hej baby kde jsteeee??? :-( celý víkend!! :-x je mi smutnooo :-D
Odpovědět
Holkkkkyyyyyy, :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ted říkali v rádiu, že od 25.9. by mělo přijít babí lééééto a teploty by mohly vyšplhat až k 26 stupňům. To by bylo skvělýýýýýý. Jaký byl víkend? my byli včera na hříbkách a donesli jsme plný košíky. To byl krásný relax. :-p Zítra jdu na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá, co mi tam vytvoří. A co vy? jak se máte? jsem dneska hrozně protivná, nějak na mě dolehla nějak škaredá deprese ]-( papa a krásný večer
Odpovědět
Profilova fotka
Čáááu :-D :-D no nekecej-díky za sqělou zprávu :-N tak babí léto :-D :-D :-D hurááá -doufám že je to pravda!! :-. No jinak marodím s páteří od min. týdne sem tam zůstanu v předklonu a musejí mi pomáhat vůbec vstát a chodit,ale je to problém od těhotenství a od středy budu mít rehabky snad na den Dé budu dobráá! :-N ale mám strašný bolesti..a k tomu tetu :-N |-| -chápete!-ale zase to mám na svatbu jistý že budu čistá a dobrá :-D :-D papa a žádný depky!
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( zase nííííc!! =-) :-x :-(
Odpovědět
Pěkný večer přeji, tak jsem dneska byla na zkoušce líčení a účesu. Tym jsem byla docela spokojená, ale když se teď doma dívám na fotky, tak už mě ta radost opouští. Holky, vy už jste se někde byly zkoušet česat? Masulenko, co ty tvoje záda. Už je to lepší? Za mnou přijede teta někdy ke konci přštího týdne, tak si taky budu svatby pěkně užívat. No a borůvka, ta to má jistý. ;-) Zítra jdeme objednat dortu a už by mělo být vše přichystáno a podomlouváno. No a ještě musíme vyzvednout prstýnky. Jsme ostudy, ještě je nemáme. Ale zase se o to víc těším. Já bych tak odjela někam do teplých krajin. Letos jsme mnikde nebyli a moc mě to moře a teplíčko chybí. Krásný večer a noc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám svatbu 27.9. Můžu se taky přidat :-N x-)?
Odpovědět
1
2
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?