Podzimní nevěsty. Plánujete taky svatbu na podzim?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo plánuje svatbu v krásně zbarveném podzimu?
Odpovědět
Profilova fotka
safryy: Pokud vše vyjde, tak obřad bude v Kravařích venku u zámku, za špatného počasí v rytířském salónku. Jinak hostina by měla být v Hati u sv. Mikuláše. A nejsem přímo z Opavy, ale z jedné malé vesničky kousek od Hlučína. A jak jsi se ocitla tak daleko odtud někde tam daleko :-p ?
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: teda, obe varianty zni moc hezky....budete mit pohadkovou svatbu, je videt, ze te planovani bavi a budes to mit vymyslene do vsech detailu ;-) To se mi moc libi....ja jsem v tomhle hrozna trumpeta :-N A takze Ty jsi kousek od Hlucina? Tam jsem do pul hodky na kole :-) (tedy na sterkovne....) A kde jsem se vzala takhle daleko....no, chteli jsme na rok na dva vycestovat a zkusit zivot jinde a pak se hezky vratit. Takze ac je to srandovni, na dovolenou jezdivame do cech :-D lennnia: tak to budes vdana pani mesic prede mnou :-) a Ty uz mas vsechno zarizene? Vzdyt uz je to za chviiiili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
safryy: No některé věci se naplánovat opravdu tak dopředu musí, ale jestli vyjdou nebo ne, to se ještě uvidí :-) . Taky jsme tak trochu motorkáři, teda já jsem jen spíše ten batůžek, ale i tak pokud bude hezky tak chce přítel jet na motorce a doufám, že by se přidali i kamarádi :-) . A jinak jaké tam vlastně máte počasí? A plánujete se vrátit bydlet do čech nebo o tom už vůbec neuvažujete? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Uaaaau, tak to bude pecka!!! Zvlaste pak, kdyz se kamaradi pridaji a ja myslim, ze se stopro pridaji. To bude narez akce. Me se motorky moc libi, ale predstav si, ze jsem jeste nikdy na zadne nejela :-N .... musi to byt parada. A nebojis se nekdy? Ted uz aspon chapu ty pneu prstynky :-D . Pocasi je tu porad na prd....prsi a prsi a prsi....sem tam slunicko a pak prsi a prsi a prsi :-( anglie no. Jinak domu se vratit urcite chceme. V planu je behem pristiho roku. To zavisi na rychlosti uspechu posvatebnich aktivit :-) Snad se zadari co nejdriv. Z prace pak muzu odejit na materskou nejdrive v 7 mesici. Tady to maji s materskou docela naprd... 39 tydnu plati zamestnavatel a pak hajdy do prace....zadne tri ctyri roky jak je to u nas....naprosto silene. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
safryy: to největší zařízené už je.. šaty, hostina, obřad, hudba, fotografka, kameraman, oznámení.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
safryy: Tak bojím nebojím.. Když jedu s milým, tak se ani nějak nebojím, protože jsem s človíčkem, kterého miluju a on miluje mě a určitě by neriskoval zas až tak moc, když mě veze. Ale když jezdí sám, tak se spíše bojím o něj, už utržil nějakou tu havárku, ale musím zaklepat nijak zvlášť zdraví vážnou. A ohldně nějakého potomka.. No máme to zatím v plánu tak za rok dva po svatbě, ale kdoví jak to nakonec bude :-p . Jsem totiž po docela složité operaci hlavy, kterou jsem absolvovala v lednu tohoto roku a proto bych raději ještě nějakou tu chvilku počkala. I když doktor říkal, že už můžu i tlačit a rodit :-D , že to hlava vydrží :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
lenina: tak Tobě už chybí zajistit jen to dobré počasí :-) V albu máš napsané, že se Ti líbí kaly....budou nakonec? Kamarádka je měla a musím uznat, že to vypadalo moc krásně. Ale měla je v takové vínové barvě....moc hezké. A měli je také na dortu....v té samé barvě. A vůbec to měli všechno tak krásně sladěné x-) misahonza: No teda....to věřím, že se o něj bojíš....aby taky né že jo....no přeju Vám oběma spooooustu kilometrů bez nehod. Mě vetšina motorkářů strašně provokuje, páč to občas na cestách vypadá, jakoby byly snad rozdílné pravidla silničního provozu....ačkoliv...automobilisté na tom nejsou pravda o nic moc lépe.... :-S Poslední dobou furt nic nestíhám....dřem se 4x týdně v posilovně :-D .....ať nám to za ty 4 měsíce pěkně sekne....no shodit pár kilásků nemůže uškodit nikdy co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
safryy: líbí se mi kaly a asi budou.. i když uvažuju teď i o klasických růžích (čistě bílé).. Holky, já se v posilovně vůbec nedřu, ani by mě to nebavilo - já si říkám, že začnu zase žít "letně" - beach volejbal, kolo, plavání, atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
safryy: děkujeme za ty kilometry, bude to potřeba :-). A je pravda, že někdy se na motu pravidla poruší, ale nebývá tomu jinak ani u jiných v autě. A jezdíme obojím, takže vím jak to je. Jinak jestli můžu trochou do mlýna jak se říká.. Tak jeden fotograf mi doporučil, aby kytka nebyla úplně do bíla barvy, protože na fotkách trochu zaniká v šatech.. 8-) Tak huráá do barev :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? My planujeme svatbu na 7.11.2009. Ja uz teda vdana jsem. Mam manzela cizince a svatba byla v Recku v lete 2007, ale abych pravdu rekla, tak jsem si ten den vubec neuzila. Nemela jsem tam rodinu (jen mamu) a cely den byl stresujici. Rekli jsme si, ze po recky svatbe udelame taky svatbu v CR pro mou rodinu a ted je ten spravny okamzik :-) . Moc se tesim.....uzivam si pripravy, ktery jsem na prvni svatbe vubec nezazila.
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: já jsem o tom neslyšela, že by kytka neměla být čistě bílá - naše fotografka mi nic takového neřekla, ale určitě se jí teda zeptám.. díky za tip!! marakann: to víš, že se můžeš přidat.. :) vítám tě tu!! Užívej si "druhou" svatbu tady v Čechách.. :) a tu první svatbu jste teda měli v Řecku?
Odpovědět
Profilova fotka
lennia, dekuju za privitani :-) . Byla v Recku. Takova....neplanovana a rychle zarizena. Pro me a myslim, ze i pro meho manzela bude tahle druha svatba opravdovou svatbou. Usoudili jsme oba dva, ze jsme si tu prvni moc neuzili a ted planujeme spolecne a jsem opravdu rada a vidim, ze se taky tesi. Ja bych taky moc rada kaly...bud ciste bily nebo svetle ruzovy. Koukam, ze tu mam predposledni termin :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pardon..ja zapomela jedno "n" do tvyho nicku
Odpovědět
Profilova fotka
marakann: to "n" vůbec nevadí a už vůbec se mi neomlouvej :-) Já mám na šatech barevnou výšivku, takže nevím, zda by se mi barevné kaly "nebily" se šatama.. protože si myslím, že když je barevná kytka, tak na sebe "upoutává" víc pozornosti než šaty.. to je můj názor.. tak proto bych asi volila bílou, ale pořád nevím!! 8-) už jsi byla zkoušet šatky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
linnnia: Tak pokud máš barevné šaty a né bilé tak to zase může být s tou kytkou něco jiného. Myslím si, že to by až tolik bílá nevadila a taky by byla v kontrastu, ale pokud jsou bílé šaty a k tomu bílá kytka tak je pravda, že mnohdy docela zanikne. markann: Taky tě tady moc vítám. A určitě si tu svatbu moooc užij i když už jsi vlastně vdaná. A hlavně si do ničeho moc nedej mluvit :-) ať si to můžeš udělat dle tvých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: jj, úplně souhlasím.. pokud jsou bílé šaty, tak by čistě bílá kytka byla škoda.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, lennnia bila kala k tvym satum jak popisujes bude urcite lepsi. Ja bych chtela mit saty jen bile, tak proto asi radeji ty kaly barevnejsi. Ale jeste nejsem uplne rozhodnuta. Saty si teprve zkouset budu. Tim, ze zijeme v zahranici, tak je to takovy slozitejsi. Ale datum zkousky uz mam :-) . Pak se jeste rozmyslim, jestli mam radeji nekde pro manzela koupit vestu s kravatou, nebo bude lepsi si to pujcit....jenze on prileti nejak tyden pred svatbou a to mam strach, ze v pujcovne bude vsechno uz pujceny a zamluveny. Stejne vam holky tak nejak zavidim (v dobrem samozrejme :-) ), ten pocit po svatbe....cetla jsem prave tady diskuzi o tom, jak se citi novomanzelky a ja to vubec nezazila. Cely den byl takovy divny....moc bych si prala, abych to ted zazila, i kdyz to zni divne, kdyz uz jsem vdana :-N misahonza, budu se snazit si to zaridit podle nas, ale tim, ze je to tak jako oslava pro mou rodinu, tak abych pravdu rekla, hodne beru ohledy i na ne....aby si to uzili opravdu vsichni. Bohuzel uz dalsi vec nam nevysla a to muzikant (na nas termin ma uz plno), tak nevim, jak zajistit zabavu na vecer. Zatim jediny, co nas napadlo, tak dat plno pisnicek na cd a poustet to tam.....ruzny styly, leta, cesky, anglicky, recky...ale preci jen si myslim, ze muzikant dokaze udelat tu zabavu vetsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) lennnina: a jakou barvu vysivky na satech budes mit? Jak tak okukuju posledni dobou vsechny mozne vylohy se svatebnima satama (a ze jich tu je na kazdem kroku pet prdeli...) tak si vsimam, ze to zacina byt velice in :-) Vypada to uzasne x-) marakann: jeee, tak to ja uz nestihnu zkouknout svatebni foto....ktere pak urcite dodas :-) ....my odletame 8.11.09 Taky bych chtela ciste bile saty, ale asi jen nejake lehke vetracky a zabky k tomu :-D Jinak myslim, ze asi bude lepsi tu kravatu i s vestickou koupit....cert vi, jestli v tech pujcovnach bude zrovna to co se ti bude zamlouvat....Jo a k te zabave....zkus sehnat jineho muzikanta....je to mnohem lepsi. Oni vzdycky umi udelat trochu show a vubec u zive muziky se bude parit jedna radost. A jak to vubec bude probihat, kdyz uz svoji jste? Uplne stejne jakoby jste svoji nebyli? Myslim tim urad a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
marakann: neohlížej se na ostatní.. já se taky pořád ohlížela, chtěla jsem, aby si ten den všichni příbuzní a známí užili, ale když jsem viděla reakce některých lidí (přítelovy rodiny), že ani na svatbu jet nechtějí.. že by je to jenom obtěžovalo a jeli by tam z nutnosti a tvářili by se kdoví jak.. tak o to opravdu nestojím, i když jsem z toho upřímně byla zklamaná.. Ale teď (asi 5dní poté, co jsem se tohle dozvěděla) si říkám, že je to jejich věc a že my tam budeme mít lidi pro které to bude naopak čest a budou tam s náma rádi. Myslím si, že nebudou pak fňukat, že tohle se jim moc nezdálo, tamto by oni udělali jinak.. atd. Co se týče pocitu po svatbě jako novomanželka.. tak si to užij s plnou parádou!! Řekni si, že v Česku vlastně vdaná nejsi :-D takže si to můžeš užít stejně jako my!! safryy: výšivka je růžová.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, ja jsem vdana i v Cesku. Po svatbe jsem poslala vsechny papiry do Brna a behem dvou mesicu jsme dostali cesty oddaci list. Proto to nemuzeme mit na urade (jen v kostele, ale nejsem krtena). Tak jsme to nejdrive vyresili tak, ze znamy, ktery je starostou v jednom mestecku by nas oddal na jejich zamecku. Jenze zamek je momentalne v rekonstrukci a je to docela daleko od hostiny. Nakonec to dopadlo tak, ze si pronajmeme kaplicku u zamku v Horsovskym Tyne a tam nas ten samy znamy odda :-) . Ale stejne si to chci uzit jako opravdovou svatbu a budu se snazit nejak presvedcit (vnitrne :-) ), ze to je ta prvni svatba. Ona ta prvni byla neplanovana...ja otehotnela a tehdy s pritelem jeste jsme se dohodli, ze svatba bude az po porodu. Nakonec najednou zmenil nazor (hoooodne velky vliv rodiny, ktera by neprenesla pres srdce narozeni ditete do nemanzelske rodiny) a narychlo se udelala svatba. Opravdu to bylo rychly. Behem tydne jsme zaridili nejak tak nejdulezitejsi veci a svatebni den...o tom snad ani psat nebudu. To byly jen nervy :-( ....Spis to beru tak, ze to byla "nutna" oslava, aby se miminko narodilo do manzelsky rodiny. Nakonec vylezlo i z manzela, ze si to neuzil a ted planujeme oba dva a tesi se moc :-D . Lennnia, my nebudeme mit nikoho z rodiny od manzela. Bude to ciste jen ma rodina a par pratel. Jim to ani rikat nebudeme. Akorat by rekli, ze to jsou zbytecne vyhozeny penize, kdyz uz jsme manzele (jasne, kdyz oni na svatbe byli, tak by to bylo zbytecny).
Odpovědět
Profilova fotka
marakann: nedej na řeči.. pro ně by to bylo zbytečné a vy jim můžete říct, že to můžou brát jako obnovení slibu a vy dva si to užijete se vším všudy!! Myslím, že touto odpovědí, že to můžou brát jako obnovení slibu, jim zalepíte pusy :-x každopádně nedejte na řeči, atd. a užijte si to!!!!!! Užívej si takové ty přípravy - vývazky, jmenovky, atd. - uvidíš, to tě naplní a budeš z toho mít takovou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haloo kde jsou všichni???
Odpovědět
Ahojky, můžu se k vám přidat? Svatbu plánujeme na 11.9.2010 8-) Snad nám ten termín vyjde, no kdyby ne, tak to uděláme jindy... třeba i později... podzim je nádherné období
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky....tak co u Vas noveho? My jsme konecne doresili veskere dokumenty, tak snad vsechno klapne jak ma. Uz jsme se bali, ze se to ztratilo nekde postou z cech....slo to vic jak tyden. Jinak nervy jak hrom, za dva tydny se stehujem a ted nam tu denne chodi pani z realitky s novyma eventualnima najemnikama a uz mi to leze krkem ]-( lidicka14....dobry datum....myslim, ze je i primo mistnost s timhle datem....kdo ho vybiral? Jak jsem tak cetla....vetsinou si ho vybirali chlapi....ze se aspon dobre zapamatuje :-)
Odpovědět
ahojky, tak hlavně že dokumenty došly ;-) Ani nevím, jak jsme k tomu datu došli... já v červnu 2010 končím školu... takže jsem chtěla nějaký termín na podzim.... no a září je můj oblíbený měsíc :-) původně jsem chtěla 10.9.2010, ale je to pátek - když jsem nad tím přemýšlela... jestli spolužačky najdou práci po škole a brácha taky... tak by asi na svatbu nedorazili - asi ještě nebudou mít nárok na žádnou dovolenou... tak jsme si řekli že to uděláme v sobotu... ať si lidi kvůli nám nemusí brát dovču... ale termín budeme zařizovat až v prosinci.. tak uvidíme, jestli to vůbec projde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?