Plánujete svatbu v areálu Botanika v létě 2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj všem, plánujete někdo svatbu v Botanice v Horním Bezděkově na léto 2011?
Odpovědět
@kapicka máš pravdu, uteklo to na můj vkus až moc rychle a chtěla bych to zopakovat :) Fotky budou brzy, už jsem dostala některé k náhledu pro představu a další budou následovat. Jsou krásné :) Lidí jsem měli 53 na oběd a 65 na obřad. Skončili jsme asi v půl třetí. V kolik jste skončili vy?
Odpovědět
@marcipanka.k vybrali jsme zatím nejkrásnější den z celého července, fakt úžasný! Ale určitě bychom si to užili i pokud by byla zima :) Jinak děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Tak to jste koncili tak stejne jako my, cca ve 2 dohrala kapela a lidi zacali odjizdet...nutno rict, ze ja jsem v tu dobu byla tak vyrizena, ze jsem byla rada, ze se blizi konec :-D Noc predtim jsem nezamhourila oka, takze unava byla obrovska.
Odpovědět
Ahoj holky, taky zvazujeme Botaniku. Kamaradka tam byla na svatbe a moc se ji tam libilo, pry je tam vladla prijemna atmosfera. Z Vasich komentaru to taky tak vypada. Chtela bych se zeptat, orientacne, na kolik tam asi prijde svatba se vsim vsudy pro cca 70 lidi na obrad a 50 na obed a veceri? Samozrejme bez vecerni kapely. A maji tam k dispozici nejakou hudbu k obradu? Dekuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska Ahojky, Botanika je fakt úžasná. Jak už jsem tu psala, lidi si naši svatbu moc pochvalovali. Personál byl úžasný, jídlo výborné a areál je super celkově. My měli podobně velkou svatbu, jako plánuješ Ty. Měli jsme objednáno 70 welcome drinků, hostina: 57 dospělých, 4 děti, raut: 60 porcí. Z menu jsme vypustili předkrm a dezert a z rautu večerní guláš. V tomhle množství nám to stačilo bohatě. Za toto jsme dali asi 80000,- a za pití 25000,-. Neplatili jsme tvrdý alkohol (jen když jsme někoho na něj pozvali). Ubytování jsme hostům neplatili. Ale jinak svatba se vším všudy vyjde ještě o něco víc... Musíš započítat poplatky na matrice, šaty pro nevěstu a ženicha, boty, bižuterii, prstýnky, květiny + výzdobu restaurace a obřadního místa, výzdobu aut (my ji neměli), fotografa (popř. kameramana), hudbu, kadeřnici, vizážistku, manikérku, oznámení, jmenovky na stůl, dort, koláčky, minizákusky, výslužky, ubytování hostům... Celkově to nebyla levná záležitost, ale vůbec těch peněz nelituju. ;-) Hudbu tam nezařizují. Na obřad můžeš mít reprodukovanou (ale nevím, jak je to s ozvučením) nebo si zařídit živou. Nám hrála na obřad i večer kapelka, tak jsme ozvučení neřešili.
Odpovědět
Kapicka, moc diky! Presne tohle jsem potrebovala. No levna zalezitost to neni, ale jinde to zas az o tolik levneji nevychazi a Botanika vypada opravdu jako spravna volba. Jinak, vyzdobu restaurace a obradniho mista tedy Botanika nezarizuje? Diky :)!
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska Ahoj, musim souhlasit, Botanika je super misto a hlavne maji s poradanim podobnych akci zkusenost. My meli uvitaci pohosteni pro 60 lidi, obed 40, vecerni raut 60 a platili jsme 90000,- i s pitim...neplatili jsme tvrdy aklohol, jen nealko, kavu, caj, pivo, vino a pozdeji vecer jsme meli koktejlovy bar. Koktejlu se vypilo prekvapive malo, asi ze byla takova zima :-( Vyzdobu restaurace Botanika zajistuje, i obradniho mista..ale krome zivych kvetin. Zaridi Ti tedy, ubrusy, obleceni zidli, ubrousky, svicky, svicny, ja mela floristku na vyzdobu kvetinami a taky nam trosku prismrncla obradni misto.
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska plánuješ svatbu na Botanice na příští rok ? já tady celé léto pozorovala letošní nevěsty a čekám až se objeví někdo, kdo to bude sdílet se mnou příští rok..
Odpovědět
@marcipanka.k moc dekuju :)! To me tesi s tou vyzdobou. Floristka je asi dobry napad i kdyz segra je takova nadsenkyne do aranzovani, mozna bych zaukolovala ji. A jeste dotaz, mela nektera z vas svatbu v tom altanku, kdyz prsi? Je to dobre i tak? @jaja_kubin planujeme na zari 2012, takze casu je jeste dost, jenom se bojim, aby vsechno nebylo uz obsazeny, plus ja mam rada vsechno dopredu hezky pripravene :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska My nastesti altanek nemuseli vyuzit, ale videla jsem fotky a i tam to vypada pekne. Ja jsem vyuzila floristku, protoze jsem kytky chtela stejne objednavat a Katka Nelibova z Bellisu v Kladne se sama v Botanice vdavala a vi presne, kam se jak velka kytice vejde, kolik je ceho potreba atd.. ale urcite se to da zvladnout i bez ni. Jen se budete muset na vsechny podrobnosti vyptat sami ;-) Uz mate Botaniku zamluvenou, nebo se jeste rozhodujete?
Odpovědět
@marcipanka.k zatim jsem tam jenom informacne volala, jestli vubec maji v dany termin volno. Ale chtelo by to se rozhodnout cim driv. Dobre, diky,Katku Nelibovou si budu pamatovat :). A co ta hudba k obradu? Meli jste zivou nebo reprodukovanou? Ja mam hudbu strasne rada a urcite bych nechtela obrad jen s mluvenym slovem, tak nevim. Kapelu na vecer uz bych mela i vybranou, bratranek ma kamarada, co ma kapelu a hraji taky svatby, uz hrali na oslave mamky a moc dobre :), snad budou moct...ale urcite to neni hudba k obradu.
Odpovědět
jinak, to je divny, ja jsem to doted brala tak prakticky, ale cim vic ta svatba nabyva realnych kontur, tak se zacinam strasne tesit :)..uuu...a to mam jeste vic nez rok pred sebou :), asi nejsem uplne normalni :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@teressska Urcite cim driv tim lip..zajedte se tam podivat, v lete je areal nejkrasnejsi. My jsme termin zamlouvali ke konci srpna 2010 a chteli jsme puvodne cerven 2011, ale uz byl volny jen prvni vikend, ktery jsme nechteli, tak z toho byl nakonec cervenec :-) K obradu jsme meli zivou hudbu, duo kytara a housle a znelo to krasne a urcite to udela mnohem lepsi atmosferu nez reprodukovana hudba. Ale Botanika nabizi automaticky moznost reprodukovane hudby, doneses si CD a oni Ti ho pusti, ozvuceni zaridi.
Odpovědět
@marcipanka.k Moc dekuju, marcipanko! Housle a kytara zni zajimave, ja jsem zatim uvazovala nejake smyccove kvarteto nebo treba housle a celo, ale housle a kytara muze byt velice prijemne :) Zkusim tam o vikendu zajet, pocasi se nam, zda se, konecneee zletnilo :) a snad se uz konecne rozhodnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska Kvarteto zni urcite nejlip...puvodne jsem ho chtela taky, nakonec jednak z financnich duvodu (nechtelo se nam za pulohodinovy hudebni doprovod k obradu davat pomalu stejne jako za hudbu na cely vecer) a kvuli ozvuceni jsme vybrali duo housle a kytara. Tam nebylo treba zvucit temer vubec a znelo to super. Do Botaniky doporucuju jet nejlip v nedeli, patek a sobota byvaji temer vzdy svatby, tzn ze bude pulka arealu uzavrena pro verejnost a nemohli byste se tam dostatecne porozhlednout. Nebo nekdy ve vsedni den vecer, to tam budou jen golfisti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska tak to jsme dvě, doufám, že na nás budou v Botanice připravený, mám strach, že takovýho puntičkáře tam ještě nezažili :) byli jste se tam už podívat ?
Odpovědět
@jaja_kubin No na mě určitě nemáš :))))) Myslím, že tam na mě budou ještě dlouho vzpomínat.... :) Ale stálo to za to a vše bylo naprosto úžasný! :)
Odpovědět
Profilova fotka
a máte už tedy rezervovaný termín ?
Odpovědět
Ahoj holky, tak na marcipancinu radu jsem se tam byla predevcirem podivat, pritel bohuzel nemohl. Je to tam opravdu krasne, jeste bych chtela aby se tam pritel v tydnu stavil a bookujeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@teressska To je super, konečně se nám tady začíná vytvářet skupina Botanika 2012 :)
Odpovědět
Ahoj my máme termín v Botanice na pátek 8.6.2012 a vše proběhlo super...jednání s nimi je naprosto bez problému...Jen je o to velký zájem a tak pokud chcete konkrétní datum musíte opravu zamluvit rok předem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 Ahoj Leni, takže týden a den před námi :) to je super.. kdy plánuješ s nimi začít řešit nějaké podrobnosti ?
Odpovědět
@jaja_kubin Ahoj, já to začnu řešit tak v lednu postupně...uvidíme, ale jsou tam ochotní říkali, že když něco tak mám kdykoli dorazit...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 a jednáš s panem Trepešem nebo Vytáčkem ? já už mám připravených pár otázek, ale nechce se mi je prudit ještě behěm letošní svatbení sezóny :)
Odpovědět
Zatím jsme jednali jen s panem Piedermanem. Zaplatili zálohu a zatim to neřešim, ale mám taky spoustu otázek i když při první návštěvě jsme toho docela dost probrali:-) ale jak říkáš nechci je taky moc prudit, přeci jen je ještě brzo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 Aha, tak na toho jsem tam ještě nenarazila.. pro kolik to plánujete lidí, jestli se můžu zeptat ?
Odpovědět
@jaja_kubin plánujeme cca 50 lidí z toho je 12 dětí..... Přemýšlím o svatebním oznámení. Jak napíšeš místo konání areál Vila Botanika nebo jenom areál botanika já nějak vůbec nevim co na to oznámení napsat, poraď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenca26 píšu jenom areál Botanika, Horní Bezděkov - Unhošť, idkyž mám strach že i to bude málo a moravská část rodiny stejně bude mít co dělat aby to našla :)
Odpovědět
@jaja_kubin budu muset vymyslet asi nějakou mapku jako přílož :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja_kubin Ahoj, my jsme psali "svatba se kona v Arealu Botanika, Horni Bezdekov 154, Unhost" a vsichni to nasli v pohode....podivali se na internet nebo se nas zeptali :-) A stejne vetsina rodiny prijizdela hromadne, takze nebyl problem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?