Plánování svatby, Liberec a Jablonec 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se přiznat že plánování svatby a okoukávání různých možností se mi stalo každodení zábavou. Přidejte se pokud jste na tom stejně :o)
Odpovědět
@luca_lucky jo na obřadě :-D vybral jí Kuba, on miluje dreamy....
Odpovědět
Profilova fotka
Zase jsem se tu zasekla :D Jdu se učit, vzala jsem si volno z práce a místo abych ho strávila tak jak mám, flákám se!!! To je děs se mnou... Jo a jen jsem ještě chtěla k svatbě - na jakou hudbu a jak nastupujete při obřadu? My budeme mít na střídačku živou hudbu hranou na el. klávesy a hudbu z CD. Myslím, že by to mohlo být fajn. Jen mě překvapilo, že nám paní chce na nástup ženicha a svatebčanů a i na nástup nevěsty hrát stejnou hudbu. Chtěla jsem nastupovat na klasiku na Mendelsona, ale teď když nad tím přemýšlím, tak nevím no..
Odpovědět
Tak už jsem konečně sehnala šaty, hurá :-D Ale mám dalěí problém ... nevíte někdo, kde je v Jablonci nějaká čistírna, která by mi je vyčistila? Nechce se mi až do Liberce do nějakého hypermarketu, tam je to děsně drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
@musica_andy A kde jsi šaty sehnala? Předpokládám, že je máš koupené, když sháníš čistírnu. Bohužel, už v Jbc dlouho nebydlím, tak si nejsem jistá, ale bývala čistírna na rohu dole v podhorské, když se jde na autobusák.
Odpovědět
Profilova fotka
dole v Podhorské už není...Věci do čistírny také brali v dolní švadlence (to je ta pod Dolním náměstím) a pak je někam posílali.K tomu LB-teď nevím který to byl,ale jednou jsme pátrali po cenách čistíren v Globusu a v Nise.A mile mě překvapilo,že jeden z nich měl cenu snad o polovinu menší než druhý :-)...
Odpovědět
Ahojky, šaty jsem sehnala tady přes bazar, na dálku jsme vše proměřily a padnou jak ulité :-) Čistírna na podhorské už bohužel asi rok nefunguje, byla to právě jediná, o které jsem věděla :-( tak mi asi nezbude nic jiného, než ten Liberec.
Odpovědět
@sahar : A nepamatuješ si, kde to měli levnější? Jestli vtom Globuse nebo v Nise? Ať zybtečně netátu, já tyhle obrovský nákupní centra zrovna moc nemusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skleróza je mocná :-D ,takže bohužel ne :-p ... matně vzpomínám,že by to mohl být Globus,ale ruku do ohně bych za to fakt nedala :-D
Odpovědět
@shar: Díky za tip, tak my si uděláme výlet a zjistíme, kde, co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky My máme nástup trochu netradiční... Hymna Ligy mistrů UEFA :-)
Odpovědět
Ahoj holky, sháním šikovnou vizážistku v Jablonci, nevíte o nějaké? A vlastně i kadeřnici nebo kadeřníka..... A ještě dotaz x-) nemáte náhodou některá na svatbu objadnaného DJ z Vekých Hamrů Jana Matějovskýho?
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinafm Mě bude dělat vlasy Lukáš z salonu Chic v Jablonci v tomtéž salonu mají i kosmetičku, teď nevím jméno. Byla jsem u nich jednou na zkoušce a můj dojem dobrý.. tak snad :) Co se týče hudby, tak máme Michala Kindla od Příbramy (hudbamichal.cz)
Odpovědět
Článek se načítá
@luca_lucky moc děkuji :) amůžu se zeptat, kolik v Chicu chtějí za svatební účes? A přijede ve svatební den domů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doporučíte nějakou dobrou kadeřnici z Liberce, která sídlí v centru a má takový ten fukéř na natáčky?
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinafm Bohužel, domu mi nepřijedou, ale je pravda, že jsem se ani neptala. Možná by i přijeli. Zkouška účesu stála kolem 400 Kč a líčení 300 Kč. Je to zhruba polovina, co bude stát pak v den svatby. Nebydlím daleko, tak pojedu do salonu. Dřív sídlili na náměstí v Corsu, ale teď jsou kousek od Bižuterního učiliště ve Smetance.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem se domluvila na kytičce s paní z Květinky v Hodkovicích nad Mohelkou. Je zajímavé, že mi řekla cenu za 1 ks hortenzie 70-80 Kč a v Jablonci mi ve Strelícii řekla paní 180 Kč... Hm... Tak doufám, že kytička bude alespoň trochu dle mých představ a bude pěkná. Už se těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pomooooc prosím. Znáte někdo dobré, ale ne drahé ubytování poblíž - Světlá pod Ještědem, nejlépe na trase kolem Jablonec nad Nisou, Liberec a aby to bylo alespoň pro 30 lidí... Máme malou kapacitu našeho penzionu, kde se bude konat raut. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme zamluvená místa na spaní pro hosty v nějakém Sport hotelu v Českém Dubu,tak snad dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Není to náhodou přímo na hřišti?
Odpovědět
Profilova fotka
Kytky uz mam taky zarizene, pro nevěstu, ženichovi do klopy maminkám a svědkyni plus myrty, celkem 1700 podotýkám že budou růže, slušná cena, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas to jo,to máš pěknou cenu za ty kytky. A to naše ubytko je u hřiště,jak říkáš.Máš nějakou zkušenost?My se tam pojedeme podívat na konci června.
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky ¨Záleží na tom jestli tam budete v te novejsi casti nebo v te starsi... ja to tam znam leta jsem tam jezdila za pritelem na fotbal... Doufam ze vas daji do noveho hotelu ta stara ubytovna hned na tribune je des...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas To já taky doufám. Já tam byla jednou. Můj bývalý přítel tam taky hrál nějaký čas za Dub. Na konci června to okoukneme a domluvíme se doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
Vazne a jak se jmenoval? Treba ho znam.
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Je to možný :) Lukáš Zobal.. ale už je to dávno. Fotbal už myslim nehraje.
Odpovědět
prosím prosím nevíte kdev v JBC nebo LBC mají pěnové růže?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Tak toho neznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Hrál tenkrát ještě za dorost :) Jinak už se vám svatba blíží, co? Nervozní?
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinafm Pěnové růže?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky No šíleně, ani mi nemluv sevře se mi žaludek pokaždé když vidím to počítadlo... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?