Plánování svatby, Liberec a Jablonec 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se přiznat že plánování svatby a okoukávání různých možností se mi stalo každodení zábavou. Přidejte se pokud jste na tom stejně :o)
Odpovědět
@marlensal jo, to sedí, nemohla jsem se od tamtud utrhnout :-) ta mystika mě dost láká, temné to není a sedí k místu, co plánujeme. Kámen, skála a spousta svíček a pochodní - úplně to vidím. Víš, já jsem trochu ujetá do nightwish a pod. :-)
Odpovědět
@luca_lucky Zkus tu květinku v Hodkovicích je sice malinká, ale ceny jsou bezkonkurenční, kamarádka mi jí doporučila, prý je moc šikovná!
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Jojo, plánuji jí zavolat,ale nějak přes den není čas. Zkusim to teď a požádám ji o mail :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Paní mi nezvedá telefon. Kdybys náhodou na ni měla i email, bylo by to uplně nej :)
Odpovědět
@luca_lucky má od 12-13 pauzu a pracuje asi od 9 do 17ti? Lepší je tam zajet, ale tohle číslo mi dala ona sama...tak snad se dovoláš, nebo jestli nemá třeba dovolenou? Ale určitě to zkus, myslím, že budeš mile překvapená na kolik ti to spočítá, já bych dala jen za svojí kytku v Turnově cca 900kč a tady mě vyjde vše levněji....jen nevím, jestli mám dávat kytičku i svědkyni, spíš jsem přemýšlela, že bych ostatním holkám (jsou 3 i se svědkyní) nechala udělat takový ten květinový náramek...co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Zkusím jí zavolat zítra dopoledne z práce. Zajet tam bohužel teď nemůžu. Já svědkyni dávám normálně kytičku, bude mít stejnou jako já, jen menší. Náramek z květin nechtěla. Asi bych se děvčat zeptala, jestli by to chtěly. Vím, že to je tvá svatba, ale taky záleží na tom, aby se i ostatní cítili dobře a já nechtěla svojí svědkyni něco vnutit, i když jí se to nelíbí nebo by se v tom třeba necítila. Ta paní asi nemá ani internetové stránky, viď?
Odpovědět
@luca_lucky mám za svědkyni svojí sestru, tak se jí taky zeptám, původně jsem si myslela, že kytku mí nebude, ale nevim no...a svědek má taky něco mít? Internetové stránky nemá je to malinkatý květinářství...proto je i tak levná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Jsem na tu paní zvědavá :) No, pro svědka budeme mít korsáž do klopy u obleku. Viděla jsem to na několika svatbách, že i svědek měl, jen trochu jinou než ženich a bylo to moc pěkné. Já mam za svědkyni svou o 6 let mladší neteř :D Jinak ještě pro svědka jsme nechali dělat manžetové knoflíčky, jako takové dík za to, že nám to odsvědčí a neteř dostane otvírací zrcátko do kabelky s naší společnou fotkou. Až to zrcátko budu mít doma, tak ho vyfotím :)
Odpovědět
@luca_lucky no tak s těma květinama si to ještě rozmyslím....pro svědka máme kravatu dostane jí společně s oznámením, jako takovou oficiální prosbu :-) a svědkyni dám něco malýho, něco vymyslím :-) ta paní je příjemná, je taková silnější, ale kamarádka jí zná a prý je moc šikovná, doporučila mi jí
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Tak super. To je taky hezký dárek, ta kravata :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Ještě prosím, jak se ta paní jmenuje?
Odpovědět
@luca_lucky jejda, tak to nevim :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenus202 nevadí :D
Odpovědět
tak mám šatičky vyzkoušené - baby, poraďte :-. - všechny úžasnýýýýýýý a paní v salonu byla taky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kulisek1 Jsou nádherné, už jsem ti je komentovala ve fotoalbu :) U mě vítězí ty přes rameno nebo ty první se sponou. Sedí ti oboje, ale možná víc se mi líbí ty přes rameno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Tak jsem se dnes dovolala paní květinářce. Byla opravdu i po telefonu moc příjemná. Řekla mi, že si myslí, že do 2000 Kč je reálné, že se vejdeme, s čímž mě potěšila :) Ale slíbila, že ověří, zda bude v srpnu dostupná hortenzie u dodavatele a za kolik. Nepamatovala si svůj e-mail :), tak jsem jí dala můj, tak prý se ozve...
Odpovědět
souhlasím, taky je mám jako favority - prý se dají vzadu i připnout na "zadek" - mají menší vlečku, takže i praktičtější. Ach jo, to bude těžký :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kulisek1 Taky mam vybrané šaty s dlouhou vlečkou a také se dají připnout, tak doufám, že budou na tancování pohodlné :)
Odpovědět
@kulisek1 ty poslední jsou krásný :-) moc ti sluší
Odpovědět
já budu mít tyhle, koupila jsem je tady a nechala malinko upravit, jsou dokonalý, teda aspoň pro mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 sestřenice měla podobné šaty jako ty a cítila se v nich pohodlně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem je sem dávat nechtěla,ale tak taky se pochlubím..
Odpovědět
Profilova fotka
pardon,přehmátla jsem se ve fotkách :-)
Odpovědět
@luca_lucky ale jo jen nám je ukaž ;-) vypadáš krásně...a jak jsi psala, když se člověk v šatech cítí pohodlně, pak to musí být ty pravé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Moc děkuji :) Doufám, že jsem do nich nepřibrala od té doby, co jsem je zkoušela :) Je to 5 měsíců a teď nedělám nic jiného, než sedím v práci na židli nebo doma na gauči a učím se. Ani čas na cvičení nemám. Ale mám předsevzetí, že od dnešního dne budu alespoň denně půl hodiny cvičit. Už jsem totiž z toho všeho ztuhlá a tak :) Tak jsem zvědavá, jak to dodržím. Jinak já měla představu o úplně jiných šatech - více honosnějších - našité kamínky a tak. Ale v těchto jsem se cítila dobře, tak už jsem po dlooouhém zkoušení nic jiného zkoušet nechtěla. Byla jsem si je vyzkoušet dvakrát, zda to jsou opravdu ony a pak jsem zaplatila zálohu. Tak snad...
Odpovědět
@luca_lucky tak to mi něco připomíná :-D ale...buď takový jaká jsi a hlavně jestli jsi spokojená tak je to to nejlepší ;-) šaty se upraví podle tebe...já dala dolu 3kg, tak to snad udržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Ty jo, tak to mě připadá, že já spíš kynu!!!Přitom jsem ve stresu.. to je tím, že furt něco žeru :D
Odpovědět
@luca_lucky buď v klidu, já jedla fakt pravidelně a málo, proto to šlo dolů ,ale od minulýho týdne to nějak nedávám :-D ale zase musím začít...
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=0LPf7g...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenus202 Hezká písnička.. Budeš jí někde mít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?