Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky přidávám se k vám s těma podzimními,zimními ]-( ,chmurami. Si taky myslim,že to dělá dost to blbí pošahaný počasí. Za chvíli se vrátí mužíček z práce,tyjo já mám pořád problémy se v telefonu představovat novym příjmením,nebo říkat manžel to... manžel ono...Raději furt řikám prosim ... a nebo prostě o něm mluvil rodnym jménem.je to i hezčí x-) .Akorát nevim až k nám přijede ten fanfrňoch s kravatou a sakem.Je to náš poradce ohledně financí a strášně si potrpí na etiku a obřadnost.Jinak docela fajn člověk,ale tyhle kravaťáci... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:Jo muže nechám doma,říkal mi,že Mauricius byla první azároven jeho poslední tak daleká cesta.Pojedeme spolu v únoru do Egypta.Ase sxegrou je to takový jiný ;-) krtek:Zas je škodakazit si předvánoční období nějakou prací,ono to nějak dopadne,to určitě zvládnete. Já nějaknemám podzimní chmury,už jsem objevila v Obi Vánoční věci,takje to fajn já mám strašně ráda advent,vloni jsem byla na vánoce v práci,tak letos budu s mužem doma,tak se těšíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klara:Asijsem prošvihla tvoje album :-(
Odpovědět
sidi - neprošvihla, já ho nemám, jak jsem s těma fotkama na štíru, tak jsem ho sice založila ale :-D nic do něho nedala a svatební fotky ještě nemám, jak nějaké dostanu a dostanu se k tomu, že to vytřídím, tak vám sem nějakou pošlu, musím je předat více lidem, tak i tady, ale bude spíš takový vánoční dárek :-| sna mi to odpustíte jinak já se cítím šťastná, i přes všechny věci které se dějí a musíme řešit a už jsme se i pohádali, ale přesto se cítím š´tastná. Jsem vdaná za člověka kterého jsem si sama vybrala, stavíme dům, snažíme se o dítě, co víc bych si mohla přát, jen aby to všechno dobře dopadlo :-) doufám a věřím s těma fotkama jsme na tom tak, že ještě nemám hotový fotky ani z dovolené roku 2007 a všechny od té doby, ale teď už mě to dost děsí tak se chystám s tím něco udělat, ještě navíc máme ten digi rámeček, který se mi líbí, a trochu mě to nabudilo k tomu s tím něco udělat
Odpovědět
U nás strašně chumelí...... Koukám, že svatba v září byla stihnutá na poslední termín. :-D
Odpovědět
Holky, tak se mě dneska kolegoé v práci ptají, jak jsme oslavili naše měsíční výročí :-N :-N . A mně to včera ani nedošlo :-D :-D
Odpovědět
no jo vlastně už začínají výročí. :-D :-D
Odpovědět
To je stejně dobrej oxymoron (neboli blbost) - "měsíční výročí" - to by mělo bejt něco jako "výměsíčí" ne? :-D :-D
Odpovědět
tak nějak :-D :-D :-D . Ale fakt se mě zeptalo asi 5 chlapů, ženská žádná :-D :-D :-D
Odpovědět
sarkajak: A byli všichni ženatý ne? Pěkně vycvičený z domova :-D
Odpovědět
krtek: tak na střídačku... ;-) ;-) . Nemyslím, že by se tohle dalo nacvičit :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D to je dobré. Ted jsem koukala do skříně na šaty a uvažuju co s nima. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
sarka: No, v mým případě, resp. v případě mého muže rozhodně ne :-N Ale někteří chlapi si asi daj říct, já jsem na něj moc měkká - i když na výročí kašle, pořád mu vařim, žehlim... :-D edvi: Vida, šaty mi naši měli dneska vzít s sebou, až sem pojdeou - a nějak se na to zapomnělo. Stejně je nějak nemám kam dát :-| Ale ty ty svoje červený určitě užiješ i po svatbě - nějakej ten ples ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím ze zapadaných severních Čech :-) . Místy nám tu už sníh i zůstává ležet. Teda né jakože by to byla radost,já sníh nesnášim...ráno sme s mužem jeli pro dřevo a jaksi na nás zapoměli :-| ,takže zase zítra další pokus a budeme se muset zahřívat při výrobě dvojčat :-D :-D . Jinak výročí po měsící..myslim,že by to u nás asi neobstálo,budu ráda,když si vzpomene jedou za rok. Ale jinak abych pravdu řekla ,tak jednou sem na naše výročí od seznámení zapoměla i já,byl to trapas :-) .
Odpovědět
Ahojky paníííííí :-))))))) :-D Tak jdu na mrk, koukám, že řešíte výročí po měsíci :-D Tak u nás teda žádná oslava ani dárečky neproběhly :-) ale byla jsem moc ráda, že manžílek přišel zamnou a řekl mi, víš, že už jsme dneska měsíc svoji :-) x-) to byl pro mě dáreček, že si vzpomněl, že ví :-)
Odpovědět
tady je normálně sníh :-) na výročí měsíc jsem si vzpomněli oba, já v práci a manžel pak večer doma :-) ale nic jsem neslavili....
Odpovědět
Profilova fotka
To by jsme slavili pak skoro pořád :-) Kdepak manželství by jsme si měli užívat každým dnem a každý den toho druhého hýčkat. Jsem zvědavá zda bych toto řekla třeba po pěti,deseti letech :-D
Odpovědět
O sněhu ani nemluvte, vypadá to, že už nevyjedem autem. :-( Ježiši fakt šílené a sypa a sype a sype. Jinak jsme byli dnes u doktora na ultrazvuku jak se mi vyvíjejí vajíčka a je to paráda , mám jich aspoň 10, :-D Jsem jak chovná slípka. :-D :-D :-D V pondělí bude narkoza a odběr.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - to je krásná pozitivní zpráva. U nás sníh teda jako přestal,ale předpověď moc optimistická néni.
Odpovědět
edvi: Koukám, že humor tě nepřešel :-D To je super, ať se to podaří!
Odpovědět
Profilova fotka
No holky,našla sem tu téma první vánoce jako manželé. Jak jste na tom vy? Bude to pro vás změna nebo to zůstane při starém jako u nás.Možná trochu předbíhám,ale jaksi ten sníh ve mě evokuje ten vánoční čas :-D :-D .Možná je to blbost,na vánoce moc sněhu nebejvá
Odpovědět
edvi: super:-) A Vánoce u nás budou jiné, protože budeme v na dovolené a ne v Čechách... A jinak by byly jiné, protože bychom je strávili v našem novém bytě (i když tchánovce bychom asi pozvali k nám)... Ale s manželstvím to nějak nesouvisí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka- u nás podstatě taky ne.Budeme to mít stejný jako roky před tím,žijeme spolu skoro od začátku co jsme spolu začali chodit. Štedrej den sami a pak ježdění po rodinách.Vlastně vánoce slavíme na čtyřikrát,ale přiznám se,že bych nebyla ráda být na vánoce třeba s tchánovcema.Mám vánoce ráda,el nějak si ten štedrej den neumím předstait dohromady s někým,tzv. navíc :-)
Odpovědět
petrajda - my jsme naše společné vánoce buď byli v Tp u táty nebo s tchánovcema... Letos by na ně zas přišla řada... Ale kvůli tomu bytu bychom ale asi večeři dělali u nás, prostě bych chtěla být v našem bytě:-):-). A má to taky tu výhodu, že by odcházeli oni :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak na vánoce na dovolené to je krása. Kam jedete? Možná jsi to už tady prezentovala ,ale asi sem chyběla :-) .
Odpovědět
Thajsko/Vietnam/Kambodža... Prezentuju už od června :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No dyť říkám,že pořád chybím :-D :-D Včera jsme byli na cestopise o \Peru,Bolívii,mi zas cestujem takovýmto způsbem...aspoň něco.Vietnam,Thajsko,Laos nás čeká až bohužel za rok :-D
Odpovědět
Tak to máš za chvilku :-D ;-)
Odpovědět
My jsme na vánoce spolu co spolu bydlíme.....většinou na oběd jdeme ke tchánovcům a pak na jeden svátek k našim....
Odpovědět
Profilova fotka
aci - já bych to taky neměnila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?