Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
@skorepka tak gratuluju,že jste vyhrály ten termín.Jsem sice nevěsta z Teplic,ale vdávat se budu jinde.V Olympii v Teplicích?
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik DIky, mam radost, uz jsem mela naslapnuto ke Kuberovi se stiznosti, asi ji to doslo nebo co :D JJ V Teplicich.. tam u pokladen jak je to zlatnictvi, vsude rikaj jak je to tam drahy, ale co sme prosli Teplice tak je to nastejno a navic ted davaj ty slevy :-)
Odpovědět
@skorepka je pravda,že je to nelogický,že ti nechtěla vyjít vstříc.Se nedivím,že sis to nenechala líbit.Hlavní je,že už to máte jistý tak si můžeš oddechnout.Vím který zlatnictví myslíš,půjdem tam mrknout-díky za tip.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik no nejni vubec zac, nevesty si museji pomahat. Ale bacha jen do konce unora! :-) musite udelat objednavku a chtej cca 2 - 3 tisice zalohu - nebo aspon po nas
Odpovědět
@skorepka tak tam o víkendu skočíme a třeba najdeme ty pravý.A co ty už máš zařízeno?nakoupeno?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo maj tam peknej vyber a myslim ze si vybere kazdej, mi chcem bile zlato.. maj hledke, ryte, ,matovane (piskovane - tak to mu rikaj) ale to nevydrzi, pak piskovane (ale jsou to brousene dulecky) to vydrzi vic - ale verim jen malym plocham (vyrabela jsem zuby a to je behem vyroby stejnej princip) maj toho hodne od Primossy ale fakt velkej vyber. Tak se juknete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Letosni teplicke nevesty, kde jste? :(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty a přidávám se k Vám do klubu ;-) Naše svatba bude 27.8.2011.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, gratuluji ti ;) to mas jeste casu, uz zacinas zarizovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka Děkuji Ti :-) Máme zamluvené místo na obřad v botanické a hostinu v Mikulově, takže zatím vše podle plánu. A pomalu až tady na BRMS začínám zjišťovat, kolik toho bude ještě potřeba zařídit. Ani mě tak netrápí výběr šatů, květin nebo prstýnků, jako to, jestli pozvat nějakou kapelu nebo DJe, protože jsem zažila svatbu, kde jim v tom podniku nehrálo ani rádio, protože se jim zrovna rozbilo a ani nedali svatebčanům vědět, aby si zajistili něco sami :-| Takže tímto Vás milé nevěsty prosím o jakýkoliv tip či doporučení a předem děkuji ;-)
Odpovědět
Ahoj, podle mě je lepší asi kapela, jelikoš vymýšlí i zábavu prohosty. Ikdyž kamarádka měla dj a bylo to taky super. Pak si za pult sedla i ona se ženichem a vzali to do vlastních rukou :) takže zábava byla taky. Rozhodně bych se nespoléhala jenom na nějaké rádio v restauraci. Mohu doporučit DUO MANE z Teplic, ale jsou opravdu hodně, hodně zamluvený dopředu, tak byses musela juknout na jejich stránky, mají tam kalendář, jak jsou zamluvený, ale jsou PERFEKTNÍ !! http://www.skupinamane.cz/sestava/
Odpovědět
bez kapely nebo DJe ani náhodou. To je úplný základ zábavy na svatbě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj Mane jsou dobry, my je taky chcem.. jen uvidime financne. ale pry jsou super. Fotografku budem mit Borlovou, dnes sme s ni meli spicha a jsme oba nadseny.. super pristup, ma predstavivost a napady, takze jo, to se vyplati. Jen furt nevime kde to udelame vecer - odpoledne.. :( nebudu nikomu davat 5000 za najem hospody kdyz i tak tam padne slusna casta za utratu - jsou to smejdi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba : ahoj, tak dnes jsme se byli na Hrádku domluvit kvůli jídle a dalších potřebných věcech.Jednali jsme s manželkou provozního,protože on musel být v kuchyni.Ale byla příjemná a on se tam na nás vždycky přišel podívat :-) Takže jídlo máme domluvené,přibližně víme jaká bude cena.Na výzdobě jseme se domluvili tak,že si přivezeme dekorace a oni nám to připraví.Můžu u toho i asistovat tak jsem ráda :-) Takže můžu začít nakupovat svíčky a podobný blbůstky :-D. Rovnou jsme si tam dali oběd já teda minutku,protože moc na hotovky nejsem,ale přítel měl hotovku a chutnalo mu takže svíčková snad bude taky dobrá.Jinak už máme kapelu a předběžně fotografku.A co ty jak pokračujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Ahoj, no my zatím máme vše co jsem minule psala zařízené, včera jsem volala na matriku, kdy se můžeme stavit pro tu finální smlouvu, tak už to mají připravené. Stavíme se tam asi během příštího týdne a i rovnou zaplatíme ten poplatek. V březnu se chystáme do Drážďan aby si tam můj nastávající vybral oblek. Taky už zajdeme na prstýnky, koukali jsme už minule v Krupský ve Zlatnictví Provazník a pár se nám jich tam líbilo a mám tam odtud zásnubní, tak uvidíme. No jinak se ještě musíme znovu sejít s DJ abychom doladili nějaké další podrobnosti. S tou výzdobou stolů na Hrádku to mám taky domluvený ( jedná se o kytky ), tak uvidím co by bylo ještě třeba dát na stůl. Koukala jsem na jejich stránky na fotky a maj tam ty vyzdobené stoly vyfocené. My jsme si dávali taky jídlo na Hrádku a chutnalo nám :-)
Odpovědět
Ahojky, zdravím vás :) Koukám, že už máte něco zařízeného :-) @skorepka Gratuluji k termínku!!! x-) Kapelu Mane taky můžeme doporučit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, furt nevime kde se to vecer udela.. + obed.. nevite kde klidne i obce na teplicku nechtej najem? @veronika.deskova Dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulef ty jeste nemas zadne obrazky v albu? :-. jsem se chtela pokochat
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, já se zatím probírám albama ostatních nevěst a sbírám inspiraci ;-) ale určitě brzy něco vložím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skorepka:Mohu doporučit městské sály.Nahoře v sále.www.mestskesaly.cz.Měl to tam přítelův bratr a bylo to tam fajn. My to tam máme taky:-).Je to velký,pěkný,se samostatnym barem,wc,šatnou
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska trochu pracovala na Svatebních novinách. Mám nějakou předlohu, tak by to mělo jít rychle. :-) Asi si i vytvořím jmenovky na stůl, myslím si že to nebude nějak složité. A jak holky pokračujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zítra jdu na zkoušku účesů, tak jsem zvědavá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba :já jsem opět nemocná takže jsem ráda,že přijdu z práce a lehnu si takže teď trochu přípravy zanedbávám,ale ještě je celkem čas :-) Příští víkend se chceme jet podívat na prstýnky a snad i vybrat,když se na něčem shodnem :-D Svatební noviny se taky chystám,ale ještě sem se k tomu nerozhoupala. A jak dopadla zkouška účesu?
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Zkouška účesu proběhla v rychlosti. Byla jsem u kamarádky kadeřnice a udělala mi drdol, zatím bez ozdob. Příště k ná jdu na účes, kdy mi dá nátáčky a pak zase proběhnou zkoušky na pevno i s ozdobami. Svatební noviny dělám každý den něco. Díky tý předlože je to v pohodě, jen se občas piplám s tím psaním ve wordu a tak... :-D Ale to nejhorší už mám a myslím že to půjde rychle. Dnes jdeme na ty prstýnky tak pak podám info.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.m my tam obcas zajdem na jidlo - to maj dobre, ale nijak zvlast jsem teda za ty roky co tam chodim, s obsluhou nebyla spokojena :(
Odpovědět
Profilova fotka
ja UZ MAM doma korunku a nahrdelnik.. ale nevim jestli to nejni takhle spolu moc preplacane.. :( furt nevime kde to udelame. CHteli jsme oblitat nejake hospody tento tyden, ale byla jsem v nemocnici a ted doma v klidovem rezimu.. :( No snad uz to bude dobre a svatbu si uziju
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka :Dole je fakt,že jim to tam trvá.To máš pravdu,ale v tom sále nahoře budeš mít zvlášt obsluhu jen pro tebe,takže tam je to pak jiný.Nebo pak je tu ještě hezká restaurace Kříž,ale jinak už tu nic neni,samý malý hospůdky
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.m fakt ? tak to jsem nevedela. A kolik chtej prosim te za pronajem?
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka :to je na tom to nejlepší NIC:-).Ještě loni to měli podle toho kolik utratíš a letos to pronajímají zdarma
Odpovědět
@skorepka ahojky, výborné zkušenosti máme se Zlatým křížem, Veronika Dešková může potvrdit, je tam výborná obsluha, krásné prostředí, kapacita cca 40 lidí na hostinu (svatební tabule) a pak tam jsou tak pro dvacet lidí boxy. A když je krásné počasí, tak je tam i terasa, myslím, že nájemné nechtěj. Městské sály nahoře jsou útulné v případě, že je na sále min.kolem 150 lidí, jinak je to tam veliké, neútulné a lidi se tam v tom prostoru ztrácej... Rozhodně nedoporučuji Růžový hrádek v Krupce, mám spoustu špatných zkušeností, počínaje vlasama v jídle, neochotnou obsluhou a to, co vám na koordinační schůzce slíbí, vě většině případů nedodrží. Nejsou to zkušenosti jen z jedné svatby....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?