Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko, no to máš štěstí. :-) Mě jednou kosmetička řekla, že jsem ve středním věku. To jsem se ale nas****. Už mě tam nikdo nikdy neuvidí.
Odpovědět
pavlysek: Tak to řekla proto abys měla pocit že musíš vrátit čas a koupila si u ní nějaký nechutně drahý krém. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak nějak ;-) ale dotklo se mě to. A to mi bylo v té době 25 :-)
Odpovědět
Pavlysek: odkdy je 25 střední věk? :-. To bys pak podle kosmetičky byla ve třiceti v důchodovém věku ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil sem tadýýý - co to čtu. odpolko jdu žádat na kremák o nějaký slušný flek
Odpovědět
Profilova fotka
nej: nikam nechoď, v chánově nás pohřběj zadarmo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to už tam teda jsem 8-) teda jako v důchodu. Nejbe- až tam půjdeš, blokni mi taky místo, ať si nemusím ošoupávat své staré nohy....... Hm černý humor, ten mě dneska ale bere, fuj...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale aby tam byl dobrej výhled :-D
Odpovědět
sid: co měli dobrýho v Anandě? Nebo jsi byla v Jasu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem byla menší, myšlenka na sex rodičů mi přišla hrozná. tak jsem říkala, že provozujou "stařeckej sex". od tý doby se to chytlo. jenže to nebude tak dlouho trvat a budu v těch letech taky, co budu říkat potom? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem v jasu, dala jsem si celozrnný těstoviny s kukuřicí a sýrem. jinak měli i jiný dobroty :-p
Odpovědět
sid: To zní dobře, no možná se tam cestou stavím, musím na Uran, ale nějak se odsud nemůžu vykopat. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, já si teda nemyslim, že jste starý. Chodím do nulťáku na soc. prace a v létě mi bude 27..takže starý nejste :-) . V sobotu dělám závěrečný zkoušky a 8. 6. přijímačky do prváku. Je to docela mazec. Nulťák určitě doporučuju. Mluvila jsem s několika "spolužáky" , kteří ýzkoušeli hned prvák. Bez nulťáku se tam nedostanete. Jinak nulťak stojí 8 211 s DPH jeden semestr. Skritpa dostanete po zaplacení. Tak že já se jdu učit na ty závěrečky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je síla, my si s kluckou píšeme a přitom sedíme téměř vedle sebe v kanceláři, dobrý ne? :-D
Odpovědět
sid: tak ty tam pořád máš nějaké důůůůůůůůůůležité návštěvy, takže se za tebou ani nedá jít pokecat. :-D
Odpovědět
CHYBA: Myslela jsem, jako že vyzkoušeli přijímačky do prváku a nedostali se.... trochu jsem se tam do toho zamotala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sid- to jako fakt?????fakt sedíte naproti sobě??
Odpovědět
pavlysek: to ne, ale máme kanceláře hned vedle sebe. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mirka: moje vedoucí se tam dostala i bez nuláku a příští měsíc dělá státnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, vy jste teda dobrý... A dneska jsem si udělala brokolici se sýrem a šunkou a dojedla jsem se banánem.
Odpovědět
Profilova fotka
klucka: kecko, dneska i zítra jsem tu úúúúplně sama :-D
Odpovědět
pavlysek: tak brokolici se sýrem taky můžu :-)
Odpovědět
sid: beru tě za slovo, dneska už to teda balím a běžím na Uran. Slečna Václavíková totiž opět nechápe spisovku :-D Mějte se hezky děvčata. pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky mizím, synátor se budí. Pá pa
Odpovědět
Profilova fotka
Taky prosím jedno místo na hřbitově .... Klucko - právě jsi nás odsunula do důchodu, uvědomuješ si to? :-( :-D Mirko - díky za info. Jo a v 27 mi bylo taky fajn :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek - radím rohypnol a spí dál =-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby ukecaný. Jedno dopoledne tady nejsem a vy se takhle rozjedete. No jo, my pracanti. co jsem to tu četla o spisovce??? =-) Jo jinak klucko já budu bydlet ve Mšeně, tak do měsíce. Doufám. :-N Ale dělám ve městě na městě, se někdy stav :-) Tak holky konečně jsem domluvená na zkoušku účesu a líčení. Spácháme to 16.6. jenom týden před svatbou, tak doufám, že to dopadne dobře. nejbe budeš dobrá matka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus a budu mít mooc hodný dítě :-) Kde ve mšeně? tam mám tetu a strejdu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Raduš! Nejsi uvařená? Pa Klucko!
Odpovědět
Profilova fotka
nej božky němky Jo nej jinak ráno jsem myslela, že jen já a tech i klucka bydlime v Jbc, ty seš odtud, ale už tu nebydlíš, na kafe nezajdem :-| no sil uvařená jsem, a nejen z práce, mám v knaclu děsný vedro, otevřený dveře a ještě dělám na chodbě průvan. Asi umřu, zamluvte mi taky jedno místečko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?