Nevěsty z Liberce. Podělte se o zážitky, názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Halooo...nevěsty i paní z Liberce jste tu?Nechcete se podělit o své zážitky,názory, postřehy,nebo si jen tak popovídat o svatbě v našem rozkošném Liberci? Tak kdy vás to čeká?Jak se těšíte?Nebo jaké to bylo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - mrknu se určitě a zavolám Ti (písni mi mobil do IP, please). Buď Ti je rovnou koupím nebo dle Tvých příkazů.... Chystám se totiž na víkend (nebo aspoň v pátek) do LBC, takže by to dokonale vyšlo :-D Klucka - Hrubá Skála by mě zajímala .... Máš to venku nebo v zámku?
Odpovědět
Silente: No my jsme to původně chtěli na zámku, ale za obřad si řekli 5000Kč což mi příjde docela dost a bylo to tam takové studené, spíš kostelní. Budeme to mít venku v parku před obecním úřadem. Jestli víš jak to tam vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veren uvidíme, jak to dneska dopadne se Sil... Když tak máš možnost jít na net o víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
klucka tam je to hezký, lepší než na tom úřadě. Vdávala se tam kamarádka
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka - vím zcela přesně, páč jsem ten zámek celý prolezla a z netu stáhla všechny fotky, co jdou. Obřad by se mi tam mooooc líbil. Venek se ale bojím risknout kvůli dešti :-S Sid - jéééé, miláček tedy maturu zvládl????
Odpovědět
veren: No já jsem to stejně chtěla venku, tak snad bude hezky :-) Na tom úřadě je to hlavně dost malý, takže když bude pršet a budeme vevnitř, tak si tam budou lidi skákat po hlavě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: vo prsa, ale má ji :-D
Odpovědět
sid: hlavní že má, stejně mu známky nikdo kontrolovat nebude. A na vysokou nejde? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sid - o Tvoje? :-D Klucka - no o úřadě jsem tam ani neuvažovala, mini mini a pro naši bandu prostě mooooc malé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kluc: včera jsem si dělala srandu, že by mohl, mělas vidět ten výraz ]-( sil: no, o moje :-D bylo to těsný, takže asi o nulky :-D
Odpovědět
Sil: proto se modlím ať je hezky protože jinak to bude svatba plná sardinek :-D Jenže já si nemohla moc vyskakovat skoro to tady kolem neznám a tak jsem nemohla dávat návrhy na jiné místo :-|
Odpovědět
Sid: Ale jako máš můj obdiv. Doma jsem to taky nadhazovala že by mohl jít do maturity, že mu se vším pomůžu a ani si nepřej slyšet co mi bylo odpovězeno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já miláčkovi taky pořád nadhazuju vejšku, že by si jednou mohl číst skripta a přitom vozit kočár :-D
Odpovědět
Sil: Tak to já si něco takového plánuju pro sebe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klucko - tak to Tě obdivuji! Když já prostě matiku neumím :-(
Odpovědět
Sil: já bohužel taky ne, vždycky jsem s bojovala. :-( Ale jdu na to oklikou. :-D Vyberu si obor kde matika není. I když na druhou stranu je mi to líto, protože ekonomie mi docela šla a zajímala.
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka - tak to mi dej tip! ;-)
Odpovědět
Sil: No vzhledem k tomu že teď dělám sekretářku náměstkyni, která má na starosti sociální a zdravotní služby, tak půjdu na sociálního pracovníka. Ono je pak stejně jedno z čeho ten titul máš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejbe, o víkendu na netu asi budu, ale vůbec netuším kdy, mám toho moc. Ale do Bolky jedu určitě v sobotu můžná po trhách nebo v neděli. Písnu ti do IP můj mobil, tak mi prosím třeba v pátek večer písni, jak dopadla Silente a domluvíme se spíš takhle ju?
Odpovědět
Profilova fotka
sid - taky gratuluju k maturitě, vidíš, je to kluk šikovná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to v Olympii ošéfuju už dneska, takže zítra se můžete v klidu domluvit ;-) Klucko - a to lze studovat na technické v LBC? Máš odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
já teď dělám vyšší odbornou - obor daně a účetnictví - doporučuju - matika tam moc není :-D Ale mě dělaj problém jazyky a ty tam máme hned dva. Jo a vymazala jsem fotky z alba - asi si je prohlížel celej Liberec.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejbe - jak to víš, že celý LBC? A jakou školu přesně? Počkej, daně a účetnictví bez matiky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu za 14 dní na přijímačky na VŠ - pedagogická fakulta, sociální pracovník 8-) jdu to zkoušet potřetí, ale už naposled, stejně se nedostanu. upřednostňujou se lidi z nuláku, jenže nulák stojí 16tis. to teď, když sháníme byt, je opravdu výdaj navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
nej: kdy dáme doúčko na jazyky? co někde na terásce? :-D :-p
Odpovědět
Sil: http://www.kss.vslib.cz/cgi-bin/main.... uvažuju že půjdu od září do nultého ročníku a pak budu pokračovat klasicky 3 roky na bakaláře Nejbe: stejný obor jsem měla na výšce v Ostravě, účetnictví super, ale ty daně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem studovala VOŠ v Plzni. Management dopravy. Matika jen v prváku a primitivní. Můžu vřele doporučit, jsou tam úžasný lidičky sid, závidím, že umíš francouzsky, hrozně se mi ten jazyk líbí. nevím proč, ale příjde mi takovej romantickej a sexy, potkat tak nějakého francouze hmmmmm x-) x-) x-)
Odpovědět
Sid: tam je tak těžké se dostat normálně? :-. Já jsem chtěla jít nejdříve tak hned do prváku, ale jaksi jsem prošvihla termín přihlášek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klucka - díky, mrknu na to.....
Odpovědět
Profilova fotka
ver: je to romantika, francouzština mě strašně baví, a nejlepší je, že se fakt super dorozumím. měla jsem z ní strach, ale je super. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?