Nevěsty Jihlava, Havlíčkův Brod a okolí 2011. Jste tu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Která z Vás hledá "kolegyně" z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a okolí, které budou mít svatbu v roce 2011?
Odpovědět
1
5
6
Profilova fotka
@kucirlib pozdě, ale přece :-D
Odpovědět
@kucirlib :-D taky jsem si pak už všimla, ale už bylo odepsáno ... ;-)
Odpovědět
@symcca ahoj, už mám tři tipy, které jsou v okolí Jihlavy, což je pro mě blíže...ale děkuji :)
Odpovědět
@coufinecka fajn :-)
Odpovědět
Tak Vám musím říct - týdenní dovolená na Vysočině a podařilo se mi zařídit všechno, co jsem potřebovala. Setkala jsem se v podstatě jen se samými vstřícnými a ochotnými lidmi, radost zařizovat! Jen Cukrárna u Brány v Jihlavě - to byla tragédie: u objednávky za 3 tisíce bych čekala trochu lepší přístup. V nějaké haluzi jsem tem peníze nechala (více jak 100 % zálohu), ale v pondělí to jedou rodiče zrušit, i kdyby měla být svatba bez dortu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka Co se týká cukrárny tak doporujuču Cukrárna Fontána z Přibyslavi - majitelka pí. Jouklová je velice milá a ochotná a dorty i zákusky jsou super :-)
Odpovědět
@aatevi je to určitě jedna z alterntiv. Viděla jsem je na svatebním veletrhu v Jihlavě a byla nadšená, určitě děkuji za tip! :-) Ještě přeci jen zkusím něco blíže - nejspíše Telč....
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka Ahoj mně pekla sestra dort na svatbu, jukni ke mně do alba, je opravdu šikovná. Kdybys chtěla kontakt nebo vidět co ještě dělala jiného napiš mi do IP. Bydlí nedaleko HB.
Odpovědět
Profilova fotka
@aktata Tam je to takový kapku kýč, ale kousek odsud, Penzion Rytířsko www.penzionrytirsko.cz je to krásné. tam to máme 16.9 my :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte nějaké tipy na místa, kde se dají udělat pěkné fotky - někde u náměstí v Jihlavě, abychom mohli hned po obřadu. Díky moc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciasek1111 já mám svatbu zítra v Jihlavě.A budu se fotit v prostoru okolo celého sv.Jakuba, jsou tam hradby, kamenné zdi chrámu, památný strom. Pak jsou krásné hradby od chr.Matky Boží po ul.Znojemská. Užasný je park kolem kostela sv.Ducha. Potom je také krásné místo u kostela sv.Jana Křtitele. Záleží kde máte obřad a kam pak jedete na hostinu.
Odpovědět
@melinea jj díky za info, tyhle místa mě taky napadli, myslela jsem, jestli mi něco neuniklo :-) Máme obřad na radnici a pak jedeme na Bedřichov. :-) Tak ať Vám to zítra dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@luciasek1111děkuji za přání! je a kde na Bedřichově? tady bydlím ;-) Pak mne napadá ještě louky a pole směrem k Borovince, případně Šacberk, ale to už je hodně zruky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Obnovuji diskuzi v roce 2012 ;-) Je tu nektera, ktera se tento rok v tomhle okoli vdava a chce si pokecat? Muze nekdo doporucit cukrarku na svatebni cukrovi z okoli Havl.Brodu/Pelhrimova/popr.Jihlavy?
Odpovědět
Profilova fotka
@adma za mě doporučuji cukrárnu Fontána z Přibyslavi ;-)
Odpovědět
Já doporučuji též Fontánu z Přibyslavi. My alespoň odtama budeme brát dorty a cukroví, jelikož je lahodné. Několik let již k narozeninám objednáváme z Fontány dorty a lepší jsme nejedli. Kvalita je velmi podobná cukrárně Kamel (Praha-Náměstí Míru)
Odpovědět
Plánuje nebo měl někdo svatbu - hostinu na Hanesově mlýně?
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?