Nevěsty Jihlava, Havlíčkův Brod a okolí 2011. Jste tu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Která z Vás hledá "kolegyně" z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a okolí, které budou mít svatbu v roce 2011?
Odpovědět
@koulucik do svatebních novin jsem se tedy taky pustila, to je dobrý nápad - jen to asi pořeším tak, že si vytisknu v práci hromady inspirací a pak s tím budu pracovat:-) @lukianna má dokonalé a super nápady, nad jejím albem se dokážu kochat hodiny! a Tobě držím každopádně palce s portrétem, máš můj obdiv:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka už mi dala aj odkaz na Fler kde své nápady zhodnocuje :-) je fakt dobrá, obdivuji, já bych na to asi neměla hlavně ty nervy :-D no, portrét dobrý nápad,ale možná z toho na konec vznikne abstrakce :-D ale bude to od nás...co vy dáváte jako poděkování??
Odpovědět
@koulucik no, řekla bych, že rodiče o poděkování nevědí - resp. nevědí, že se něco takového nosí. takže asi nic takového nebudeme dělat. jestli přítel nevím, ale já asi nejspíše rodičům dám přání, kde jim řeknu to, co by měli vědět. já jsem hrozná plačka a mamka taky, takže by to asi stejně nedopadlo dobře :-))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D chápu, právě že přítelova sestra na svatbě dávala dorty, asi by jim bylo líto, že od nás nic nedostali, jen dort mi přijde divný, když tam bude hafo sladkého a nemůžou si to schovat :-| taky bych to zrušila, ale my ještě domysleli, že uděláme proslov a pak jim pustíme Mámu od Holek a dáme jim to, bude to fakt doják,ale ať si to taky užijí :-D
Odpovědět
@koulucik no u nás bych to ořvala asi nejvíc já s matkou:-D zase, nemůžu říct, že by se mi ten zvyk nelíbil - poděkovat rodičům se dá stále a žádná příležitost není špatná... a zase - co dělali rodiče s těma dortama??? já dát našim dort, tak budou mít sice hroznou radost, ale nakonec ho budou muset někomu dát :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka no tak budoucí tchýně má ten dort v mrazáku, nechci vidět v jakém je stavu teď :o) naši by to právě asi taky rozdali, proto volíme něco jiného :-) taky jsme to chtěli mít v Třešti,je to tam moc pěkné,ale abychom nemuseli jezdit máme to u našich v Telči, budete to mít venku??
Odpovědět
@koulucik fakt v Třešti?? Mě to vždycky překvapí, protože my jsme oba pražáci:-)) prosím Tě, doufám, že obřad a focení bude venku, na hostinu ale budeme v tom velkém sálu na zámku - obřad a hostinu na jednom místě, prostě skvělé! :-) ale Telč je taky krásná, nádherné místo pro hromadu úžasných fotek, místo s historií a příběhem. to Třešti malinko chybí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka z Prahy? Tak to je ctí, že jste si vybrali Vysočinu :-D je to tam fakt super...nám nabízeli raut a opékaní čuníka venku...což v létě by taky nebylo špatné...my máme obřad v Dačicích, ale hostinu v Telči,jinak zámek je tam super, jen dost drahé a svatba za svatbou, což v Dačicích budem jen MY, to vy taky, že?
Odpovědět
no, tatínek se v Třešti narodil a teď 1.1. šel do důchodu a pomalu se stěhují z Prahy právě do Třeště, takže volba byla téměř jasná:-) Vysočina je krásná - plná historie, s krásnou přírodou, nezkažená průmyslem a intenzivní turistikou, prostě kouzelná. takže jsme moc neváhali. přesně kvůli tomu co píšeš, jsme zavrhli Roštejn, o který stál ženich - hezké místo, ale abysme měli na všechno 20 minut, tak to mě nebaví. takže to bude stejně jako v Dačicích, nádherných Dačicích - mám je moc ráda, krásné místo vzniku první kostky cukru :-D jinak, vzhledem k našemu termínu - 1.10.2011 jsme o opékání čuníka venku moc nemluvili, bohužel:-( chtěla jsme se zeptat - kde v Brtnici ten salon? mají nějaké webovky?
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka tak to chápu, na Roštejně měl svatbu brácha a jak říkáš, než jsme si stačili užít kouzlo svatby, byla tam další, jako na prohlídku, zákaz házení rýže, což by nebyl takový problém, ale vše tak nalajnované a neosobní :-( zvláštní.V Brtnici trhové...wewewe angelico-salon...maj tam menší výběr než třeba v Brně, ale je tam osobní přístup a pohoda, vyzkoušela jsem si asi tak 15 šatů...ty máš šaty odkud?
Odpovědět
@koulucik já a šaty? zatím jsem ani žádné nezkoušela:-D na svojí korpulentní postavičku nebudu shánět jednoduše, zatím mám v záloze šití v Madoře, tak uvidíme. Tu Brtnici možná zkusím - přeci jen, je to kousíček, díky moc za typ! a co kadeřnice, kosmetika, máš už?
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka tak úplně náhodou mám kadeřnici z Třeště, je to mladá holka, pracuje v Jihlavě a v Praze, je šikovná, a vizáž mi bude dělat nějaká její kamarádka, má salón v Jihlavě, prý dělají spolu svatby, viděla jsem nevěstu z jejich rukou a pěkné...
Odpovědět
Článek se načítá
@koulucik noooo a myslíš, že bys mi mohla dát kontakt? :-)) jestli by jim to tedy nevadilo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka já myslím, že budou jedině rádi :-D
Odpovědět
@koulucik Můžu taky poprosit o kontakt. Díky. :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo nějaký tip nebo zkušenosti s nějakou cukrárnou v Jihlavě nebo okolí? Hledám a pátrám, kde bych si nechala udělat svatební dort a výslužku, ale nijak nic moc tu není a U Brány mě to nijak zvlášť nenadchlo. Taky určitě záleží na ceně, nechceme mega velký dorty, člověk si dá ke kafíčku a to je tak všechno :) Díky za tipy
Odpovědět
@coufinecka Ahojky, taky jsem byla U Brány, ale je to tam hooodně drahé. Hlavně vůbec nevíš kolik toho je za tu cenu, kterou nabízí. No já jsem objednala cukroví u paní Markové z Hrbova. Zadej si do vyhledávače Penzion Marek. Je to u Polné. Mají cukroví za 280 kč/kg. Dělají i masové, zeleninové a sýrové mísy. Dort jsem si objednala ten co mám ve fotoblogu (s kolečkama :-) ). Jinak cukroví jsem s mamkou chutnala a bylo výborné.
Odpovědět
@michelle.ts Ahoj, díky za tip, taky sem na tyto stránky koukala...jen nemám představu, jaká cena je za kg cukroví tak přiměřená :) a ten váš dortík je super a originální!
Odpovědět
Profilova fotka
@coufinecka Ahojky, taky přidávám,ale opačným směrem, my máme p. z Řásné, je to důchodkyně, ale udělá podle obrázku cokoli, jinak cukroví dělá stylem, že po schůzce a sepsání co chceme, sama sepíše seznam potravin, my si je v průběhu nakoupíme...je výhoda, že můžem po různých akcích postupně nakupovat, a pak jí platíme za práci...je osvědčená a chutná :o))) jo a udělá nám i rolády, ovocné dorty, dia...zkrátka co chceme.
Odpovědět
@coufinecka Tak to nevím kolik je přiměřená cena :-| Ale byli jsme na svatebním veletrhu tady v Jihlavě a cukroví v jiných cukrárnách bylo kolem 300 a výš. No a U Brány ti řeknou 350 kč, 400 kč a seznam laskomin, které v tom budeš mít. Myslím na kusy. No ale ty pak vůbec nevíš kolik toho budeš mít na kila. Každopádně co mi paní nabízela tak všechno bylo mini zákusky do výslužek. Větrníky, špičky, ne cukroví. No ale my jsme se rozhodli trošku ušetřit a dáme cukroví napůl s koláčkama. Na náměstí v Jihlavě, naproti Prioru, je malá pekárna a mají tam vynikající koláčky. Buď listové nebo kynuté. 300 g za tuším 33 kč. Což se vyplatí. Je to mnohem levnější než cukroví, takže když se to namíchá. Mají to na tácku a jsou tam makové, tvarohové, ořechové, jablečné. Fakt mňamka.
Odpovědět
Profilova fotka
@coufinecka doporučuju cukrárnu Fontána z Přibyslavi - paní majitelka je nejenom ochotná, ale i poradí, co za náplně a jaké asi množství :-) Ceny jsou také rozumné. Byli jsme u ní v cukrárně v neděli v poledne, kdy tam měli největší nával a stejně se nám věnovala a dala nám na ochutnání dortíky, které teda byli skvělé :-) Dokonce mi svatební dort udělá podle nakreslených návrhů a výslužkové dortíky taky x-) Potkali jsme jí na svatebním veletrhu v Jihlavě, tam nás právě "chuťově" zaujala ... naopak cukrárna U brány mě zklamala a to jsem byla původně rozhodnuta pro ní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme měli cukroví ze světlé nad sázavou. Koláčky byly o dost levnější než všude jinde a mooc dobrý. I ostatní cukroví bylo bylo chutné i levné.
Odpovědět
Díky za tipy, určitě to zkouknu :)
Odpovědět
@clara.7 Můžete mi poslat do IP cenu cukroví a zákusků v cukrárně Fontána? Cena za kg? Děkuju.
Odpovědět
Ahoj holky, nenapadne některou z Vás nějaké pěkné místo na svatební hostinu v Jihlavě, aby to nebylo v centru, a kde se dá s majiteli na něčem domluvit, např. donést si své víno nebo něco podobného? Děkuji za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte jestli na vysočině funguje služba "Drink and drive" ?
Odpovědět
@coufinecka Ahojky, jestli chceš, dám ti kontakt na paní, co dělá dorty, bydlí v Pelhřimově ;-)
Odpovědět
@luciasek1111 ahojky, zkus kontaktovat Business Hotel Jihlava, ředitelka je tam moc příjemná ... :-)
Odpovědět
@kucirlib ahojky, Jan Truksa... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@symcca Díky za info, ale já už mám svatbu za sebou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?