Nevěsty Jihlava, Havlíčkův Brod a okolí 2011. Jste tu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Která z Vás hledá "kolegyně" z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a okolí, které budou mít svatbu v roce 2011?
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasim - Tomáš je skvělý fotograf, jenom na září má bohužel zablokované 2 týdny dovolené :-( prý jí po několika letech už bude potřebovat :-) Pak je skvělá i Kačka Lásková (fotolaska.cz) - na náš termín 10.9. je už ale bohužel zadaná ...
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem objevila fotografku přímo z Humpolce - jmenuje se Michala Pavlíková a má fotky přesně podle mých představ :-D tak jsme si jí hned rezervovala na 10. září a zaplatila zálohu 1000,- ;-)
Odpovědět
@clara.7 to vypada fakt dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Tomáše Dolejšího máme zamluveného - koukala jsem na jeho stránky a je to nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaka souhlas,já tam byla na opaku svatební hostiny na hostině popohřební a Máti tam tehdy za naše příbuzné a náš oběd vysolila hodně tisíc :-| a také žááádná sláva to jídlo!!
Odpovědět
Ahojky, Michaela Pavlíková je opravdu třída. Také jsem od ní viděla pár fotografií a jsou super. My měli fotografa Jana Veletu (janveleta.com) a fotky jsou nádherné. I z jiných svateb mi od něj přijdou dokonalé :-)
Odpovědět
Koukám,že Šejdorf hodně lidí ruší.... Mě pan Křižanovský v létě řekl,že se v lednu ozve, volal 31.12 a byl pěkně nerudný,že tam chceme jen obřad a hostinu, oslava bude jinde. Co mi pak řekne na to, že hudbu a fotografa mám taky jiného? Pěkně mě naštval,tak počkám do konce ledna,jestli se znova ozve, jelikož mi skoro práskl s telefonem, aniž by jsme se domluvili na dalším. A pak to budu řešit.... Nějak plno lidí tam svatby ruší, proč asi? A co to bylo s tím jídlem tam? :-| začínám pociťovat pěknou nedůvěru!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera jsem se byli podívat v Klokočově. To místo je romantický ještě víc než vypadá no fotách, ale žádnej kýč. Prostě nádhera. Byla jsem z toho naprosto unešená. Přítelovi se to také moc líbilo a jeho mamce taky. Byla tam s námi se podívat ;-) Když tam člověk přijíždí tj. do Železných hor tak ty kpopce kolem to je paráda. Klokočov sám o sobě je jak na konci světa, ale o to větší klid tam je. Bez ohlášení jsme si tam dali jídlo, abychom zkusila jak vaří když se "jakoby nemusí snažit". A ač ten hostinec je v zimě využíván skoro jen místními, to jídlo bylo skvělé. A to mám já i přítel pěkně zmlsané jazýčky. Klasickou hospodskou stravu byhom už ani nejedli. myslím tím kaťák a apod. Takže už první dojmy skvělé. Pak jsme zavolala paní co to tam zařizuje a za chvilku byla u nás. Moc příjemná mladá pani. Není problém se na čemkoliv domluvit, jsou přístupní takřka všemu řekla bych. Domluvili jsem rámcově představy a detaily budeme ladit emailem a telefon. Ještě se tam chystáme až sleze sníh a příroda se začne zelenat. Jsou v provozu od loňského roku a mají za sebou 11 svateb. Zámeček uvnitř to je pohádka č.2 :-) Ukázali nám všechny pokoje ať si vybereme, který chceme na svatební noc. A ceny podle prvních čísel jsou naprosto v pohodě. Ještě mi pošlou předběžnou kalkulaci. Tak to sem pak dám. Kdo se rozmýšlí kde udělat svatbu, toto místo z prozstímních zkušeností doporučuji. Mně to tam učarovalo. Jak místo tak jednání i jídlo.
Odpovědět
@kucirlib tak to zni dobre, drzim palce ;-)
Odpovědět
Míša Pavlíková je super, znám její práce a mohu jen doporučit.
Odpovědět
@hvezdicka2010 Nám také Křižanovský 31.12. volal, ale to byl docela ještě dobře naladěný, nabídl nám jiný volný termín. Nakonec jsme se rozhodli stejně pro Pelestrov, kamarádka tam měla svatbu loni a bylo to tam super, stylem jako na Šejdorfu akorát je to tam menší, ale podstatné pro nás bylo zjištění, že nás to tam vyjde mnohem levněji. To že máte vlastního fotografa a hudbu, mu určitě nebude vadit tolik, jako že si na vás nevydělá za hostinu :-)
Odpovědět
@ponni hostinu budeme dělat pouze pro rodinu a byl fakt protivný,když jsem mu řekla,že odpolední oslava bude jinde. Mám odtamtud 11km chalupu,kde je docela hezký kůlturák,ve kterém pořádáme plno akcí,tak proč neušetřit aspoň takhle. Hodně u nás hrají role peníze,což vesměs asi u všech, jen to nechceme přiznat... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak to tak pročítám, tak si pan Křižanovský asi moc nevydělá 8-) @hvezdicka2010 u nás samozřejmě taky hrají roli peníze ... radši je vrazíme do svatební cesty než panu Křižanovskému do kapsy :-D @kucirlib Klokočov je vážně dobrá volba, taky jsme se pro jeden zámek rozhodli ;-) @aktata jsem ráda, že na ní slyším chválu, její fotky se mi právě moc líbili :-)
Odpovědět
@clara.7 Ale ještě sranda je, že máme společné známé. Celou noc jsem nad tím dumala. ;-(
Odpovědět
Ahoj, My budeme mít svatbu 3.9.a bude to v Polný. Obřad na zámku, hostina a ubytování v zámecké restauraci. Jinak máme zamluvenou akorát fotografku, Míšu Pavlíkovou z Humpolce. Zbytek nechávám podle šatů a na ty si říkám, že je pořád ještě čas :)
Odpovědět
@clara.7 Já myslím, že si vydělá dost krom hvězdičky :-D Teda pokud mu to všichni teď neodřeknou...
Odpovědět
@hvezdicka2010 Kvůli známým si hlavu nedělej, ty tě určo pochopí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@marketnieuw Já budu mít Tomáše 18.6.2011...ze známosti...profík
Odpovědět
@ponni Tak to mi je upřímně jedno. Pokud je takový,jak se tu píše a budu s ním mít ještě jedno nepříjemné nedorozumnění,tak to u něj odřeknu. Pro jistotu jsem zamluvila termín na Lipnici o týden dřív. zrušit oboje můžu vždycky,času je dost,ale nechci se naštvat,šejdorf odříct v záchvatu...a nemít se kde vdát. :-D :-D :-D
Odpovědět
@kucirlib Taky uvažujeme o obřadu v Klokočově. Zatím jsem to viděla jen na fotkách na webu, ale líbí se mi rodinná a venkovská atmosféra. Můj snoubenec má totiž z obřadu trochu trauma :-D , tak chci něco klidného ;-) . Jen mám obavy z počasí - předpokládám, že obřad je tam možný jen venku. Co když bude pršet ? A nevíš kucirlib, kde bude hostina ? V tom hostinci nebo přímo v zámečku ? Děkuji moc ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@beatte Obřad a hostina v zámečku možné jsou, ale jen pro malý počet lidí tipuju podle toho jak to vypadalo tak cca 12 lidí. Jinak obřad je venku a je možnost vybrat si ze dvou velikých stromů, velký kaštan před zámečkem a nebo veliký dub na louce pod zámečkem. Prý za obřad venku nic nechtějí, což semi ani nechce věřit. Ještě váháme pod kterým nakonec to budeme mít. Pro případ deště prý postaví přístřešky. Jinak je hostina v tom hostinci viz. fotky na webu. Je to tam opravdu útulné. A ze zámečku do hostince je to co by kamenem dohodil. Pujdeme to pěšky je to cca 200-300m, odhaduju po asfaltce, kde málokdy něco projede. Kdybys chtěla telefon na tu paní co to tam zařizuje napiš mi do IP. Doporučuju si tam udělat výlet a zaručeně ochutnat jejich kuchyň i když to na první pohled při vstupu do hostince nevypadá byla jsem moc mile překvapená. ;-)
Odpovědět
@kucirlib Děkuju moc za info. Dost mi pomohlo. Výlet tam rozhodně plánujeme. Já jsem z Hradce Králové, což není úplně blízko, ale my netrváme na svatbě v místě bydliště. Raději budeme mít soukromí :-). Jak velkou svatbu budete mít vy ? Kolik lidí ? Jinak jsem taky překvapená, že se za obřad venku nic neplatí. Jinde si to normálně účtují. Jediné, co se mi na fotkách nelíbilo, byly židle a výzdoba hostince při obřadu - viz fotky, které mají na webu. Ale to je asi možné se s nimi domluvit na vlastní výzdobě, ne ? Telefon na tu paní bych moc ráda, ale nevím jak se píše do IP :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beatte Vedle toho příspěvku je taková ikonka obálky když tam najedeš kurzorem tak tam se píše IP. My plánujeme max. 30 lidí. Hostinec je udělaný takový rustikální. MNě se to líbí. Ve všední den bez ozdob tam mají jen čisté dřevěné stoly a židle a to je pěkné. Výzdobu pokud budete chtít si mužete udělat sami. Já jí také budu dělat sama. Den před svatbou v pět odpoledne to pro nás celé zamknou a mužeme prý zdobit až do rána. ;-)
Odpovědět
Pokud by jste někdo hledal restauraci se salonkem u Jihlavy, tak jsem včera byla na popohřební hostině ;-( v Jihlavě "U Lyžaře". Krásně předělanej penzion s kapacitou 70+50. Opravdu moc vkusně udělaný a obsluha byla milá. Maji tam pokoje s kapacitou pro 40 osob. Pokud by jste někdo scháněl venue ..... Informovala jsem se ohledně všeho protože zajišťuju školení v práci a líbilo se mi tam.
Odpovědět
Ahoj holky, jsme z Jihlavy a svatbu budeme mít 13. 8. Obřad bude (kvůli velkému počtu známých a kamarádů) na radnici v Jihlavě v gotickém sále. S jeho zamluvením jsme měli trošku problémy, ale nakonec to paní na matrice zvládla :-D Hostina bude kousek od Jihlavy v Penzionu Rytířsko.Byli moc ochotní, ve všem vyjdou vstříc a podle toho vypadá i obsazenost penzionu. Na červen, červenec a asi už i srpen, mají všechny soboty obsazené svatbami. Kolem je klid a krásné prostředí, mají tam koně. Myslím, že tam budou krásné fotky. Postupně začínáme zařizovat i jiné věci, ale problém máme s hudbou. Chtěli bychom zpěvačku a třeba klávesáka nebo kytaristu (prostě duo max. trio). Nemáte někdo nějaký tip z okolí?
Odpovědět
Ahoj holky, pokud některá chcete, můžete mít svatbu 25.6.2011 v Šejdorfském mlýně. Byli jsme minulý týden v Okrouhličce a to co nám pan Křižanovský nabídl nechceme akceptovat. Takže ikdyž jsme měli termín zamluvený od července, tak ho budeme rušit, stejně jako na matrice. Čas obřadu měl být v 11:30 hodin.
Odpovědět
ahoj holky, prosím, nemáte některá zkušenost se svatbou v Třešti? Sice z Prahy, ale rádi bysme se brali v Třešti, resp. na Roštejně... Děkuji předem za veškeré nápady, zkušenosti a doporučení:-) Krásný den všem:-)
Odpovědět
Martinka139: Na nasi svatbe jsme meli skupinu Tomase Peroutka, je z Jihlavy a hrali super. Nehrajou dechovky ....
Odpovědět
Profilova fotka
@michelle.ts nemůžu si pomoct, ale ten Křižanovský má ale pech :-D :-D :-D to už jsi asi pátá, která to tam ruší, včetně nás, taky se nám jeho podmínky nelíbili :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?