Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: já jsem s ní teda naprosto spokojená, byla strašně milá, a hned mi se vším poradila, a vytáhla mně na zkoušku snad všechny šaty... :-) Hned když sem přišla tak mi řekla že sem sportovní typ a co mii bude slušet, taky mám hodně krátké vlasy, tak mi poradila co do nich dáme i co dáme na krk a uši, jsem s ní naprosto spokojená... :-) A i ségra před rokem když se vdávala, tak s ní žádný problém neměla... Ještě si tam půjde i přítel zkusit oblek...
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: to už je 5let co jsme tam byli :-) jen to ve mě zůstalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,holky.všem gratuluji k zasnoubení a přeji spoustu pevných nervů při zařizování svatby,hlavně se nenechte ničím rozházet a užívejte si to,strašně rychle to potom uteče:-) Amalia-taky jsme měli svatbu ve Sloupě a bylo to nádherný.Holky,jak jste se ptaly na kameramana,tak my jsme měli pana Dvořáčka,je od Lysic a naprostá spokojenost,po nás točil i svatbu mojí sestřenky a opravdu si nemůžeme stěžovat,kdybyste chtěli kontakt,písněte do IP,papa
Odpovědět
Profilova fotka
maginka - ahojky, můžeš mi písnout ten kontakt na kameramana? a jak dloho vás točil a kolik si za to vzal? a jak to bylo zpracované? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
holky...už jsme se tu bavili o barvě svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, myslím,že ne,,, ale my jdeme do zeleno-bílé:) přítel odmítl nějakou fialkovou, růžovou atd,,, noa my jsem na zelenou ulítlí, takže nebylo ani co řešit
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak je super, že už všechny máme zamluvený šatky ;-) jsem zvědavá jestli nám vydrží bo nám okouzlí nějaké další :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelená je fajn....já jdu do tyrkysovo-čokoládové...bude mazec všechno sehnat....
Odpovědět
Profilova fotka
no já je ještě rezervované nemám,,, chci se jít podívt tento týden do Evaie,, vyhlídla jsem si na netu asi 8 modelů, které bych chtěla zkusit,,, tak uvidím, co mi padne:) pořád nevím, jaký typ šatů, co mi sluší :(
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no zatím co jsem viděla....tak ti sluší všechny ;-) o to to budeš mít horší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já v Evanii měla favoritky :-) a zkoušela jsem si tam asi patery :-) s kým chodíš koukat na šaty? Si tu psala, že v tom Krissbey si byla sama....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a ještě bych se chtěla jít kouknout do salonu Paulina :-) i když už mám zamluvené šatky, tak tam podobné vyprodávají, tak jsem se chtěla kouknout...no uvidíme...asi bych se nelměla pokoušet
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa- no předtím jsem byla s mamkou, ale jelikož ona není z Brna tak v tom Krissbey jsem byla sama,,, holky z práce chodí tak různě na směny, no hlavně každá má jiný názor, tak nevím,,, no teď sháním někoho kdo se mnou půjde do té Evanie :)
Odpovědět
Profilova fotka
hihi..já taky byla prvně s mamkou a pak jsem měla jednu obchúzku s kamoškama. Ale ještě jsem měla v plánu tu projít 3salony v Brně...a nevím právě jestli to mám pokoušet. A navíc jsme s přítelem nějak tak projížděli internet a spíš se mu líbí jinej styl šatů než mám vybraný :-( tak nevím. Kdyby si šla do jinýho salonu kde jsem ještě nebyla...šla bych se mrknout klidně s tebou...ale v Evanii už jsem byla dvakrát :-D a to jsem tam vlastně na netu měla najitý favoritky..ještě jedny...ale ty maj jen v Praze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hm, no chtěla bych jít ještě do Palomy,,, tak se můžeme domluvit,co??? je to na Masaryčce.....
Odpovědět
Profilova fotka
a kam jsi ještě v Brně chtěla jít???
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem taky nejdřív vybrala na netu nějaký šaty, co se mi líbí, ukázala je příteli, co on na ně,,, no a pak jsem šla vybírat,,, ale stejně mám strach, protože on je nevyzpytatelnej, např šaty se mu moc líbí, a když je tam nějaká ozdůbka navíc, tak už se mu nelíbí,,, ale nakonec říkal, žemu bude úplně jedno , co budu mít na sobě :),,, takže mě tak trochu uklidnil,,,
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem mrknout do tý Pauliny, Oriela, do Orfee....jsem chtěla zajet do toho Rousínova, protože Sotterky mě uchvátili :-) http://www.maggiesottero.com/dress.as... tyhle se mi líbí...a i příteli...jenže tady u nás nevím kde je sehnat :-( je nikde namaj, ale četla jsem, že je objednávají na přání....no jenže to nevím zda risknout :-D no a v Palomě mi řekly, že mám přijít až začátkem prosince až tam budou mít celou novou kolekci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty jsou nádherný, ta sukně je moc krásná,,,,, a není hlavně tak široká,,, tak do té Orfey jsem se taky chtěla podívat, když to bylo na cejlu, tak jsem kolem toho jezdila každý den dopráce, tak jsem tam na ně koukala, ale teď na netu mě nějak nic moc nezaujalo, no a do té Pauliny - taky jsem koukala na stránky, ale myslím, že většinu tam mají na prodej, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já se tam asi pojedu mrknout :-) za podívání nic nedám....určo tam přece musím ít víc šatů než na netu ;-) přijde mi, že toho tammoc nemaj,ale zas píšou, že toho maj víc a každej měsíc přidávají šatky. V Paulině píše, že má výprodej...na jejich stránkách toho moc nemá...spíš víc na Rajčeti. Já si tam jen chtěla zkusit Berberys. Jo a prosímtě, je nějakej salon ještě na Cejlu...nevíš o něm? Já někde zašantročila ty jejich stránky :-d a už si nepamatuju, co tam měli
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebnisaty.net/... to je ono, je to jak se odbočuje k vojenské nemocnici
Odpovědět
Profilova fotka
a co teda ta Paloma? chceš se tam jít mrknout? koukala jsem na netu a už tam něco z tý nový kolekce maj. Klidně bych to šla s tebou očíhnout :-) Já pracuju v brně, takže já můžu vlastně každej den.
Odpovědět
Profilova fotka
ahá....už vím proč jsem tam chtěla....původně jsem chtěla s červeným šaty....jj dík za odkaz...teď už mi tam ale ase žádný neuchvátili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a mají tam takový ty podobný, jak máš v albu s tím červením pod prsama
Odpovědět
Profilova fotka
teď už je červená passe....je rozhodnuto pro tyrkysovou...takže mám jasno...ale určo jsem si to pamatovala kvůli nim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je jich tam hodně s tím červeným,
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych do té Palomy zašla, jedna kočka tady měla fotku ze zkoušení a mě se líbily šaty co byly za ní na figuríně :),, a v kolik tak končíš??? já mám tento týden takový blbý směny,, dnes končím v 16.45, ve středu ještě později a ve čtvrtek sice dřív,ale asi se půjdmeme mrknout ještě k jedné fotografce, ajký dělá fotky do Bystrce,, no a pátek --- to bych mohla dřív, tak v půl čtvrté,,, musí se tam nějak objednávat???
Odpovědět
Profilova fotka
já končím vesměs v 15.30, ale někdy odcházím už ve tři :-) Takže můžu každej den po týhle hodině ...No říkala paní, že je lepší se objednat
Odpovědět
Profilova fotka
nika, tak právě jsem viděla inzerát na ten salon paulina na hlavní straně tady,,, a jak píšeš ty šaty a uviděla tam ty šaty berberys--- jsou naprosto úžasný,,, a pka mrkla , jak jsi sem psala a ty jsi myslela taky tady ty... to je haluz,,, no jsou nádherný,,, ta sukně je luxusní,,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?