Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: no už když jsme si je objednávali, tak neměli mnoho volných trmínů...ale buď tebou ,těch Amethystu bych se vůbec nebála ;-) A kamoška prej už si taky nepamatuje jak se jmenovali :-D prostě nějak neutkvěli v paměti....ale už je to tak 5let zpátky, možná i 6.
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: Velveti toho mají asi hodně no co se dá dělat, taky je to asi hodně oblíbený datum 5.6.2010, tak snad budou ti Amethysti dobří, když už sem slyšela od dvouch nevěst dobrý hodnocení. nic jinýho nám asi nezbyde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: uvidíš, že budou dobří ;-)....by je jinak nikdo nedoporučil. Velveti maj hodně známejch a hrají všude možně na narozeninách, zábavách a maj tam na příští rok i nějaký slavnosti...np prostě já taky myslela, že si je v srpnu objednávám včas a ukázalo se, že toho moc volného nemaj. Pokud maj Amethysti volno...ber je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jj asi máš pravdu vezmem je a hotovo, uvidíme , zase bude aspoň něco jinýho... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si do alba hodilafotky ze zkoušky šatů,,, líbí se mi hned ty první, v těch jsem se cítila hodně dobře,,, no jinak nic moc,ale ještě určitě vyrazím :) ty červené to byla zkouška jen tak, líbil se mi střih, prý by mi je spichly v bílém,ale mám strach,abych nebyla zklamaná, tak do toho raději nepůjdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca13:tak jsem koukala na tvoje fotečky, všechny šaty ti sluší a vypadáš v nich krásně.... Nejvíc se mě asi líbí ty druhé a předposlední. to jsem zvědavá na pátek co si vyberu já... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
romca: mě se líbí ty první :-) a to jak se v nich cítíš je hrozně důležitý, protože jakmile si vezmeš nějaký jiný, bude to vidět na pohybech a na chůzi.....nebute to potom tak přirozené (mi říkala paní v salonu) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty druhé byly moc hezké, ale nechci s vlečkou a ony ji měly,,,byly taky strašně dlouhé a nedalo se vnich hýbat, takže ty jsem hned zavrhla a ty předposlední byly krásné,ale mám pocit že mi dělají moc široký ramena a velký prsa,,,
Odpovědět
Profilova fotka
jj, určitě to záleží na tobě v jakých se cítíš dobře a jaké ti vyhovují... :-) Jinak ty první jsou taky pěkné, líbí se mi že to mají za krk, ale sluší ti všechny..
Odpovědět
Profilova fotka
ty předposlední jsou spíš pro mě....která nemá prsa :-D ....pokud máš trošku prsa k světu, tak ti je ještě zvětší a udělají ti nepřirozeně uzounký pas....taky jsem si takové zkoušela.... Ale jinak ti opravdu sluší všechny ;-) máš pěknou postavu, takže nebudeš mít určo problémy s žádným střihem.
Odpovědět
Profilova fotka
holky...chystáte se na veletrh po novým roce? Já mám sice šaty už zamluvené, ale mám stejně strach že se mi ještě nějaký zalíbí a budu měnit :-D a pořád mám tendenci se koukat po nových modelech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, já te´d vůbec nevím,,, hodně se mi líbí ty šaty za krk, byly úplně nové, ještě je na sobě žáná nevěsta neměla,,, a půjčen ístojí jen 5400,- což je nádhera,,, tak nevím ... mám strach si je ale zamluvit, protože se bojím, že bych narazila ještě na lepší,,, ale když mě v nic h bylo tak dobře :) ale zase se bojím, že mi už v žáných nebude tak dobře, a že zaváhám... a ten veletrh je kde?? myslíš ve voroněži,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romca: veletrhy bývají v Kongresovém centru na výstavišti, tak snad budou i příští rok...zatím jsem přesnej termín nenašla :-( Jinak bych možná jela kouknout i do Pardubek :-) U těch šatů záleží na záloze....já mám zálohu 500, tak to bych asi oželela, kdyby přišli nějaké lepší ( stát se může, je to ještě dlouhá doba, šak víme ;-) ) ale zase si říkám, že z toho co jsem si zkoušela byly bezkonkurenční, lehký a levný :-)...uvidíme uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik by tě stály??? jsou to ty, které jsou v albu??, ty jsou krásné? odkud je máš?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou to ty poslední co mám v albu a vyjdou na 5500,- Mám je z Krissbey tady v Brně na Úvoze.
Odpovědět
Profilova fotka
jo??? já se tam chystám tento nebo přístí týden mrknout se:) pěkný, ty ti budou slušet .)
Odpovědět
Profilova fotka
moc velkej výběr tam nemaj...ale když jsem tama kdysi jezdívala denně do práce...tak mě za výlohou zaujali jedny plesovky a chtěla jsem je mít...bohužel je pouze pujčujou :-(....nicméně jsem si řekla, že se tam mrknu i když mě na netu nic moc nezaujalo. Zkoušela jsem si tam myslím troje a byla jsem mile překvapená....hlavně těmahle...takový styl jsem totiž vůbec nechtěla,ale prostš když jsem je oblékla, byli uplně úchvatné a kamarádky co tam byly semnou, tak jediný slova co jsem od nich slyšela byly...."ty vole" :-D a potom co jsem slyšela cenu, tak spadla brada i mě :-) Paní (slečna) která tam prodává je moc příjemná a připomíná mi jednu moji dobrou kamarádku :-) Přišla jsem tam jen se mrknout a odešla jsem s šatičkama :-) Chtěla jsem něco jiného než všechny ostatní šaty a nalkonec se snad podařilo. Jsou to originály, které si tam šili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dík za pochvalu ;-) jak jsem se rozepsala...uplně jsem zapomněla :-D to jsem celá já 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a ty sis je přímo i koupila nebo jen půjčila ?
Odpovědět
Profilova fotka
pujčila...co s nima pak :-) a oni myslím ani neprodávají
Odpovědět
Ahoj,my máme termín 24.4.2010. Nemáte někdo reference na fotografky z Blanska? Vím,že jsou na Dolní Palavě,ale nevím jak fotí? :-) Podle čeho si je vybíráte,podle doporučení někoho nebo se podíváte jaký mají fotky....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky amalia :) no já jsem neměla žádné reference,ale podívala jsem se na fotky na netu a moc se mi líbily, tak jsem si ji objedala,,,jinak máme fotografku z Boskovic a bude nás fotit v Lysicích,,, kde máte svatbu ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojek amalia...já to měla stejně jako romca. Původně jsem chtěla Vokurky ( fotila jsem se u něj na začátku roku ) ale nakonec jsem si řekla, že zkusím něco jiného a takjsem sedla na net a s kamarádkou jsme vybrali podle fotek fotografkuz Boskovic. Donesli se mi i nějaké reference tak je to v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a když už jsme holky u těch fotek...budete mít video? A už víte od koho?
Odpovědět
Profilova fotka
nika --- ale ty máš myslím jinou,,, tu annu Tichou, že?? my máme někoho jiného, je to Fotoatelier Anna, Obchodní ulička, 680 01 Boskovice a na netu má nádherný fotky,,,
Odpovědět
Profilova fotka
n os tím videem nevím, nám se do toho moc nechce, ale mamka by chtěla, ale vůbce nevím, kde nějakýho kameramana sehnat,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jj vím že nemáme stejnou....jen jsem psala že jsem to s tím výběrem po netu měla stejné ;-) Z těch kameramanů je tu myslím nejznámější Májek. Viděla jsem video z loňska, kdy točil svatbu kamarádce a měl to opravdu moc hezký a ani ne drahý. A jinak ani nevim kdo tu v okolí je. My jsme se rozhodli, že mít profi video nemusíme....nám stačí fotky. Bude nám fotit Tichá a ještě kamarádka která to má jako koníček.....video bude neprofi :-D jen pro zachycení atmosféry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jeden náš známý měl před několika lety nějakého kameramana z jevíčka,,, a měli to moc hezky začalo to fotkama z dětsvtí, pak jak rostli, pak jak se seznámili, společný fotky z dovolené a pak teprve zašalo video ze svatby,,,
Odpovědět
Profilova fotka
nevíš okdud ten májek je???
Odpovědět
Profilova fotka
z Němčan u Slavkova.... mrkni na jeho stránky www.majek.cz Já sice jak jsem ho viděla, je takový obtloustlý upocený, tak jsem si říkala co je to zač...a pak jsem byla uvedena do reality.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?