Nevěsty 11.8.2012. Máte stejný termín?

Ahoj holky, kdo se bude vdávat ve stejném terminu??? Podělme se o plány, přípravy a tak dál :-)
Odpovědět
1
2
6
Vazne zatim nikdo ve stejnem terminu??? :-|
Odpovědět
@tarikaa já myslim, že se někdo určitě najde. V diskuzi o srpnu 2012 se tohle datum zmiňovalo několikrát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se hlásím do klubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím :-) Co už máte zařízené? :)
Odpovědět
To jsem rada holky,vitam Vas :-) tak my uz mame hudbu,saty,foto i video a ted 25.10 pojedeme probrat podrobnosti do restaurace kde budeme mit hostinu.Budeme resit rozpocet,co na rautik a tak jsem zvedava na rozpocet.Jeste musime zaridim matriku a pak uz jen promyslet ty drobnejsi veci a udelat to tak aby nam vse do sebe krasne zapadlo a byl to pro nas a nase svatebcany krasny den :-) A co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu to už toho máte hodně :) My zatím máme matriku a zamluvenou restauraci...Na šaty se chystám tak v listopadu a pak po Novém roku...Fotografy mám zatím 2 a řešíme termín, kterému se to hodí víc...Jinak spoustu plánů už mám v hlavě...jen je realizovat :-D
Odpovědět
No to mi ani nemluv ..ja toho v hlave mam tolik,ze ani nevim jak tomu vsemu dam hlavu a patu ;-) ae nejak se urcite zadari... a jake saticky si asi predstavujes???A co barva svatby,pocet lidi,zamek nebo pod sirym nebem??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoja, tak se taky přidávám do klubu........ a co je nejhorší? NEMÁM NIC :-D
Odpovědět
Ahoj taky se přidávám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, přidávám se také a 86radka86 neboj, já taky ještě nemám nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak nám včera přišlo oznámení :-) netradičně trochu brzy, ale přítel je cizinec a jedeme tam na Vánoce, tak jim je chceme osobně předat. Jinak máme domluvený kostel, zaplacenou zálohu pro DJ a rezervované místo na hostinu. Zbytek počká :-)
Odpovědět
já po dnešku asi také 11.8.2012 :-) a kromě tohoto termínu který mám zatím nezávazně rezervovaný nemám vůbec nic..zrovna se koukám po nějakém místě na hostinu
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, taky se hlásím. Zatím jsme rezervovali jen obřad, jinak nic. Ale myslím, že času je pořád dost :)
Odpovědět
Ahoj holky,omlouvam se,s tema vanocena jsem na svatbu uplne zapomela,ale jak jsem se v Novem roce probudila a zjistila ze uz tam mame 12 a ne 11 trochu me zachvatila panika :-D K dnesnimu dni to mame jen 214 dni.Kdyz jsem koukala naposledy bylo to 320dni....ufff,toto leti My pokrocili jen s tim,ze nam prisli prstynky,ktere jsme rozbalovali pod stromecek.Povedli se ;-) tady na bazaru jsme si objednali male miminka asi na dort nebo jen tak.Pro me jsem si koupila prices do vlasku a zavoj,jeste jsou na ceste tak jsme zvedava.No a ted momentalne hledame salony kde pujcit frak nebo zaket.Jeste nevime co bude muzovi vic sluset :-) Jinak uz tvorim dekovne karticky a taky oznamka.Jezisek nam prinesl kvuli tomu i tiskarnu a tak muzu tvorit,zkouset a vysledek se snad bude libit :-)
Odpovědět
Ahoj všem, i já se přidávám k termínu 11.8. :) požádaná jsem už od září 11, ale ještě jsem nějak nic moc nestihla.. :) Zatím je zamluvená matrika a hostina a samozřejmě nesmím zapomenout na 3 prasata v mrazáku na štando, který by dle slov "snoubence" jindy nebyly :)
Odpovědět
@kkalinka Ahojky a vitej,omlouvam se za prodlevu,ale mela jsem tohho ted moooc :-) Jak jsi pokrocila s pripravama :-) My byli nakoupit veskerou vyzdobu,ale rozhodla jsem se,ze jeste pojedu tam kde budeme mit hostinu a vyzkousim si to a pak jeste pripadne neco dokoupim.Umozni mi to coz je super. No a taky jsme zaplatili matriku a zmeniili misto a budeme to mit v kostele...Uz se nam to krati vid :-) Moc se tesim,ale jelikoz zarizuji z ciziny tak se bojim abych to stihla,ale snad to bude v pohode :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také se hlásím, obřad máme ve 13:30 v Liblících. Je tu někdo, kdo ho má na Mělníku na zámku?
Odpovědět
Holky vitejte :-) uz mate šatky? a co papani,rauty,obedy,hostiny,zarizene?
Odpovědět
Mám taky 11.8., máme pouze zamluvené místo :o)
Odpovědět
Zdravím vespolek a přidávám se k termínu ;) .. akorát z Vás mám nějakou depku.... i když zasnouibení jsme už rok tak pořád mám zamluvené jen místo :)
Odpovědět
Ahoj holky ;-) no tak pokud to zarizujete z domova a budete na to mit cas prubezne tak proc ne.Jen vam radim zamluvte si foto,kameru a hudbu pokud s necim z toho pocitate.Ja zamlouvala minuly rok v září a fotografka uz nabidla jen dva dny v srpnu.Takze temer rok dopredu temer vse plne.Diky ni mame tohle datum ikdyz jsme se rozhodovali mezi dvema,ale ten druhy uz mela plny. :-) Vsak nase datum je stejne nej :-D No pokud chcete mit pripravy co nejklidnejsi mely by jste zacit obihat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám, potřebuju načerpat nějakou inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Taky se přidávám. Zařízenej mám jenom termín a fotografa :-) Máme teda ještě zamluvenou restauraci, ale zřejmě jí budeme muset změnit, protože jsme se dozvěděli, že se tam asi nevejdeme... :( Koukám po prstýnkách a v sobotu jdu na šaty a začínam mít pocit, že nic nestihnu :D
Odpovědět
Ahojky holky, taky se přidávám ;-). Svatbu vůbec nehrotím, a přesto už mám domluvený obřat a místo hostiny, šaty pro mě, pro družičku a pro mládenečka, ozdoby na auto, fotografa, kadeřnici a líčení. Prostě to tak nějak vyplynulo :-D.
Odpovědět
@zuz4a Vitej to mas jako ja,taky nejak nic nehrotim :-) snazim se si to uzivat kdyz je to jednou za zivot.Ted jsem nejak vypadla z priprav,ale od dubnu zase zacnu. Jak se venku udelalo hezky tak to na cloveka uplne padne.My stale nevima jaky oznamka,to me desi nejvic.Uz to musime nejak dodelat :-| Kdy budete oznamka rozesilat?
Odpovědět
@tarikaa Někde jsem četla, že oznámení se posílají měsíc, dva před svatbou. Já bych ho chtěla během dubna/kvěna vytvořit a před prázdninama rozeslat.
Odpovědět
Profilova fotka
@tarikaa Mě moje máme furt cpe do hlavy, že se oznamka roznášej 14dní před svatbou společně s koláčkama....ale to už vidim, že roznesu oznámení a polovina lidí bude mít v tom termínu dovolenou nebo něco. Takže je budu rozesílat taky nejpozdějc v červnu... Jestli je teda do tý doby vymyslim :-))))
Odpovědět
Já ,mám taky tento termín. Už se to začíná krátit. ....
Odpovědět
Přidávám se, taky jsme vybrali tento termín :) respektive na nás zbyl, jelikož jsme nečekali, že na výběr místa je v lednu pozdě :) ale jsme rádi, že máme nějaký :) Oznámení plánujeme na červen :)
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?