Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Ikea family a pokud se nepletu je mozna jeste akce kdo ma ikea family kartu tak jsou jeste o 20 korun levnejsi Jinak muj drahy s oblekem nespecha, az tak v srpnu, preci co kdyby pribral :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Chi, sme na tom stejně oblek se bude taky řešit nejdřív za měsíc ze stejného důvodu :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Chlapy z nera jak jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d hele já sem si na to cvičení opět ani nevzpomněla,já sem taková lemra líná až to hezký neni :)) kdyby bylo v pátek pěkně tak bysme se mohli sejít na ty vývazky :)?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Ja tenhle tyden nedavam, spis pristi to bude volneji
Odpovědět
Tak to já mám naštěstí chlapa tři roky postavově naprosto stejného, takže se teď snad nazvlčí a nespraví se :D Jinak se mu na vestičce ty knoflíky rozjedou, což by byl masakr.:D My chtěli (já chtěla) světlý oblek,takže ten jsme museli koupit teď , na konci léta jsou potom jen tmavé, protože už najíždí podzimní kolekce :) Už třetí den přemýšlím nad tím jakou kytku,abych mohla konečně začít ladit dekoraci na hostinu,ale vůbec se mi nějak nedaří. Chtěla jsem bordó kaly,ale ten můj mi včera řekl, že se mu nelíbí, takže zase znova, nakonec to asi vyhrajou oranžové nebo fialové, Holky co to, že jste se daly do výroby vývazků? Přidala bych se k vám,ale bohužel ještě nevím pořád tu barvu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Neni dulezita kytka, ale hlavne ta barva. My mame olsovy ruce tak abysme to stihli
Odpovědět
@cacenka_d no právě, ta barva je ten problém, proto mi to musí rozseknout kytka :-D nevím, zda chci oranž nebo lila :-S a s těma ručkama to nebude určo tak hrozný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa •oranžová: teplo, přátelství, identita je slavnostní, vyvolává pocit radosti, je spojena s představou slunce, tepla, bohatství, zlata, úrody, slavnostního vzrušeného očekávání, ale i s bezcílným hektickým rozčilením. •fialová: mystika, statečnost, dramatičnost Světlefialová působí začarovaně, rozpolceně, slabošsky, je to barva magie, melancholie, opojení Fialová melancholická, osobitá, náročná, značí zastřené vzrušení, skryté tajemství vyvolávající znepokojení, zdrženlivou střízlivost, pokoru, skromnost
Odpovědět
Profilova fotka
vyber si jednoduše barvu, kterou máš nejraději.Já si vybrala žlutou,protože ji zbožňuju. A Michal? Tomu je to úplně jedno jaká bude barva natož kytka,chlap takové věci podle až tolik neřeší, hlavně, že se to líbí tobě ne :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Presne, kdyt zelena byla jasna, fialovou nechtel a nakonec mame alespon "malinko" tmave fialove :)
Odpovědět
Ahojky, děkuju :-) chtěla jsem zelenou,ale doma mi bylo řečeno, že zelenou, modrou a tmovou nee. Je to divný,ale občas se mi ten chlap i k něčemu ohledně svatby vyjádří, ikdyž né vždy je to zrovna podle mých představ :D Takže barva je ještě otázkou,ale tento týden ji rozseknu a pak se vrhnu na přípravy :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ppampeliskaa Tak at navrhne :)
Odpovědět
@cacenka_d znáš jak je to s chlapama :-) ale nakonec navrhl oranžovou, tak to asi vyhraje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Me to zabira :) Nelibi? Tak si to vymysli sam... No tak to udelej jak chces ty :)
Odpovědět
Tak konečně definitivně rozhodnuto... Svatba bude smetanovooranžová, takže konečně můžu začít shánět dekoraci a stuhy na vývazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa To bude peněz :) Já sem toho nakoupila mraky a pomalu ani nevím jestli se mi to k sobě vůbec bude hodit :) no uvidíme co to bude za splácaninu:))
Odpovědět
@kikika87 Tak to si dokážu představit, jsem to samé...vždy se mi něco líbí, tak too koupím a použiju jen půlku :D Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Včera jsem se byla předběžně domluvit na kytce, zda nebudou mít dovolenou a je to ok, mají jí o týden později :-) takže potěšující zpráva, dokonce mi i odepsala paní na dort co od ní chci, že na ten termín je to možné, tak teď už jen nějaký vymyslet a je to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Já budu mít květiny přes známou, která vlastní květinářství tak jsem zatím v klidu, zajdu tam až měsíc předem a dort mi bude péct babička, už mam pro ní vytištěnou předlohu a zítra se jí chystam ukázat tak jsem zvědavá co mi na to řekne :)) Kde sis objednávala dort ? A co šaty, už máš vybrané ?
Odpovědět
@kikika87 Šaty už mám, jen jsem sem ještě nedala fotku :-/ Dort budu mít od paní z Cítova, zatím ještě nevím jaký,musíme ho teprve vybrat,ale na to je čas. Koláčky mi bude dělat maminky známá, má výborné :-) a minizákusky ještě nevím, to nechám buď také paní z Cítova nebo ta co nám bude dělat koláčky.
Odpovědět
Holky a co ty vaše Vývazky, už jste na nich mákly?
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa Zatím nee, ale příští týden mám celý volný tak by jsme se do toho mohli konečně pustit :)) ?? Přidáš se :D?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě se dělají svatby v Liběchově v Rezidenci, je to i s ubytování a je to tam nádhera ale prý tam svatba snad pod 100.000,- ani nebyla ale to je jen z doslechu. A pak je ještě možné na hostinu si pronajmout sál zahradnické školy, je velký a propůjčí i kuchyň pokud by někdo dělal vše sám. Ale myslím si že tam nedělají obřady to si nejsem až tak moc jistá.
Odpovědět
@kikika87 Bohužel :-( Zrovna celý příští víkend jsem v práci, takže to nedávám.
Odpovědět
@kikika87 chtěla jsem napsat celý týden, promiň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 Rezidence ja drahá jako prase o tom žádná :))) To už pouhým okem vidím,tam bych ani nelezla,to se nepohybuje vůbec v našich možnostech :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ppampeliskaa škoda, třeba se taky nedohodnem a ještě to přesuneme,zatím si to časově můžeme dovolit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Ja jsem ted 14 dni vyblokovana praci :( Vikend jedeme na adrenalinovy vikend ss kamarady tak az pak jo a BTW mam oznameni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d No tak se pochlub :))
Odpovědět
Profilova fotka
Nene jeste ne :) vyckavam :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?