Máte doporučení k obřadu a venkovní hostině u Mělníka?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, poradil byste mi prosim nekdo, vdavat bych se chtela nekde kolem Melnika,ale nejak se mi nedari vyhledat zajimava mista pro obrad. Hostinu bych si pak predstavovala spise venkovni (klasicky obed + grilovani a zabava na zahrade.) Nemate nejaka doporuceni? Diky moc. Leka
Odpovědět
Profilova fotka
holky nejak se nam pred svatbou nedari, zrusili nam 2 hoste kvuli nemoci..bratranek je tezce nemocny tak to chapeme. jen jsme vcera nahodou prisli na to ze je v sobotu na melniku pred zamkem nejaky košt!! tak jsem volala na zamek tam rekli ze vse bude v pohode, ze nevesta bude moct projet. jenze co svatebcani?Parkoviste na namesti je vzdy narvane i bez kostu..ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
blue: vůbec se neboj, kolik budete mít aut? my zaparkovali zcela bez problémů a bylo náš 13 aut.
Odpovědět
katty: a kde přesně jste zaparkovali?
Odpovědět
Profilova fotka
před radnicí
Odpovědět
Profilova fotka
katty: jenze my to mame na zamku, tak nevim,jestli by nas nechali pred radnici. chci se zeptat, jak je to s parkovanim na prasecaku?je to tam na parkovaci listek? neni to nahodou na povoleni pro rezidenty?
Odpovědět
Profilova fotka
Blujay: at vam to vsechno dopadne! Prosim pak o referenci k dortum od pani Krupickove, budeme od ni mit zakusky. A taky z Jasmine, jestli byly saty v pohode. Dik.
Odpovědět
kramelka, ať vám zítra vyjde váš velký den a těším se na fotky... ;-) blue: už jste nějak vyřešili parkování? :-| Ale neboooj se, všechno dobře dopadne a v sobotu si to náležitě užij, držím palce a taktéž se těším na vyprávění a fotky... x-) A už jste se dohodli kvůli OL? Co nehty, vydržely ty Tvoje? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kramelka: taky zitra drzim palce!! :-N denda: tak nakonec jsem volala na mestky urad, pan Hukes byl super, pomohl a domluvil to pro nas s mestskou policii ohledne parkovani v Husove a i na namesti miru u radnice.. :-) jsem strasne unavena, dnes jsme uklizeli, ted jdu jeste delat peeling a fake bake samoopalovaci.. nehty mam porad jeste vsechny! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blue a kramelko: at zazijete ten nejkrasnejsi den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ať se Vám to vydaří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si rano pekne zabulela, dneska je hnusne a zitra ma byt taky tak ;-( ;-(
Odpovědět
jé kramelka už je asi vyšňořená...nějak se sem pořádně nemůžu dostat...poslední dobou toho mám nějak moc :-( ale ať to dneska vyjde ;-) a blue: Tobě zítra taky ať všechno vyjde na 1 s * ;-) Bohužel jsem zjistila, že manžel domluvil na zítra návštěvu, tak se k zámku na to, jak Ti to sekne, nepřijdu podívat :-S Ale budu se těšit na fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
kramelka, blue: holky i když vám nevyjde počasí nenechte se otrávit i tak to udete mít jistě moooc krásné držím pěstičky a tfuj tfuj... ;-) já jsem včera byla na zkoušce líčení a dopadlo to super až na pusu kterou jsem měla moc výraznou na to nejsem zvyklá to bylo dobré, vydrželo to netknuté od 13:00 do cca 22:00 než jsem to odlíčila...a to mi ještě říkala že na svatbu mi tam přidá ještě nějakej gel proti lesknutí...pokaždém nanesení čehokoliv mi to fixovala nějakým sprejem a fakt to vydrželo...sem moc spokojená foto mám jediné a to v mobiul až bude chvilka dodám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky dnes byla na svatbě kamarádů v liblicích.-) pamatuju si dobře, že to má Kramelka tam? blue, kramelka: držím palečky ať vám ten váš den vyjde ;-)
Odpovědět
jj katty myslím že to kramelka má v Liblicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cekam na Havlickovou,mela tu byt v osm rano,ma hodinu zpozdeni !!! Venku leje jak blazen,je to vsechno na houby
Odpovědět
Profilova fotka
Blue a volala jsi jí? co jí drželo? prší vám štěstí ;-)
Odpovědět
Blue... :-( moc držím pěsti... všechno dobře dopadne, Havlíčková určitě dorazila a počasí neovlivníš... ale jak říká lucija PRŠÍ VÁM ŠTĚSTÍ... ;-) Viděla jsem fotky když pršelo a měli své kouzlo, tak si to hlavně užívej a budeme čekat na podrobné vyprávění... jj, holky...kramelka to měla v Liblicích a fotila jí pí Borlová, také se těším na fotky a vyprávění. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
blue: už jsi určitě nalíčená a natěšená, přesně jak píše denda fotky z deště jsou úžasný a co se týká počasí na svatbu, tak budete mít aspoň příjemnou teplotu a ten déšť taky nakonec ničemu nevadí, známým včera lilo celý den a byla to krásná svatbička.-)držím palečky a hlavně si ten svůj den krásně užij, je jen váš a nenech si ho ničím zkazit, vždyť vám od rána napršelo moře štěstíčka.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blue - vzpominam na vas, na dest kasli a uzij si ten tvuj den
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem čekala na blue u zámku, ale zima mi vlezla za nehty a vzdala jsem to... navíc nevím, jestli nakonec neměla ten utajený příchod.. svatebčani chodili, ale blue ne a ne přijít... tak aspoň ty fotky... a byla jsem se podívat na špičku, kde máme mít svatbu a ještě metr a je zatopeno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zpět - a jsem trochu v šoku, co to počasí zase vyvádí. V Chorvatsku bylo luxusně, celý týden sluníčko a teplota moře kolem 26 :-) Klídek, pohodička, relax - klidně bych tam vydržela dalších 14 dní. Luci: neboj, teď zase snad bude chvilku slunečno a vaše svatební místečko bude uchráněno! Blue, kram: věřím, že i přes ten déšť jste si svatební den náležitě užily, pršelo vám štěstí! Už se těším na fotky a reportáže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrsblack, ono to nějak dopadne, už jsem koukala na bílý holinky :-D jo a včera jsem si našla, že Y je taky samohláska, takže se zítra jdu hádat s matrikářkou o jménu :-D
Odpovědět
já sem napnutá jako trenky jak to holkám v pátek a vsobotu slušelo... :-D
Odpovědět
Ahoj holky..Tak už jsem VDANÁ!! :-) Svatba byla super, obřad krásný, celý den pršelo,ale i tak to bylo supeeer!!! Vkládám foto..
Odpovědět
Profilova fotka
Kramelko, gratulace!!! ale fotky nikde nevidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! tak jsem taky uz vdana pani! To je krasny pocit x-) x-) jsem stastna jak blecha! Sice nam cely den prselo a temer nic nebylo tak jak jsme planovali :-( ,ale i tak to vyslo paradne :-N Kvuli desti a vysoke vode jsme nemeli projizdku lodi po obede, zadne posedavani v altanku v Marine.. Ale obrad na zamku byl uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzasny!!!!! Byla to fakt nadhera, skoro vsichni slzeli.. Hlavne teda zenich, ted bulel, kdyz me ten den videl poprve prichazet k oltari x-) x-) Na zamku se o vsechno suprove postarali, fakt jsme byli vsichni nadseni :-) Se Zuzkou jsme se tam po obrade fotili asi 45minut..kvuli hnusnemu pocasi mame holt jen fotky zevnitr na zamku..
Odpovědět
Profilova fotka
Bluejay: Tak to je skvělý, že to nakonec všechno vyšlo a že jste byli spokojení. Těším se na foto ;-)
Odpovědět
Holky já sem tak ráda , že vám to vyšlo ;-) Celý dva dny jsem na vás myslela... Už se těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budu bez -ová!!! sice teda mě přítel překvapil,, když jsme stáli před okénkem čekala jsem na formulář a on mi říká, buď jako máma s -ová... tak jsem otevřela pusu, vůbec jsem nevěděla, co mám dělat, měsíc tady řeším, jestli to půjde nebo ne a on mi na poslední chvíli tohle... ale napsala jsem to bez -ová... prostě nechci být Yová.... fakt mě tím rozhodil... no taky jsme řešili tu špičku, je to dokonale zatopený, takže fakt nevím, co budeme dělat. Snad ta voda opadne a bude to dobrý.... jinak holky jsem ráda, že Vám to vyšlo a těším se na fotky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?