Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, Markétko, ale mě na to nic jiného nepomáhá :-( Ach jo, te´d jsme fakt smutná! Holky, já se loučím, papa zítra. Dneska je nádherně. Já jsem sice v práci úplně uvařená, ale venku je krásně...Jen teda dost fouká, tak snad se mi pojede dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, ty jsi tedy "lekačka"... uf... :-N Já jsem už po O a dala bych si šlofíka... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
marketas-Markétko, já jednou nešla ke své kožní a šla k druhé, ta mne napsala kortikoidy na pusu (jsem si říkala, to je výborné, když ta moje mne to nechce napsat)... no měla jsem olezenou celou pusu, hlavně pod nosem, tak jsem se tím mazala, výrazně se to zlepšilo, tak jsem pak přestala, ale do 14 dnů jsem to měla znovu a ještě v horším stádiu. Když jsem pak mojí kožní řekla, že jsem byla u druhé, která mne napsala kortikoidy, tak se úplně zděsila, vynadala mi a řekla, že kdyby mi mohla napsat kortikoidy na pusu, tak to udělá, ale že je to svinstvo, které na tu pusu dát nemůžu, jedině slupovací pasty (vypadá to jak make-up, a strašně to smrdí) a ještě mi napsala mastičku, která ale není hrazená pojištovnou a v lékárně jsem si ji musela zaplatit. Stála kolem 500 Kč. ta mi pomohla ze všeho nejvíc !!! A to jsem ten ekzém měla 2 roky a mastila si to různýma "sračkama" a pořád dokola se mi to vracelo. Každá kožní asi píše něco jiného, ale tehdy, když jsem s ekzémem ležela v nemocnici, tak mi na pusu nepaplali žádné kortikoidy, žádné mastičky, jen ty pasty. Měj se papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já chci taky odkaz na album s fotkama z toho vašeho srazíku :-)
Odpovědět
market takže střídání stráží :-D venku je fakt nádherně, asi nám chtějí vynahradit babí léto majky jj to bylo na probuzení, když všechny usínáte po obídku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-ty jsi nechtěla, abychom zaspaly, že, aby si s tebou měl kdo psát... :-D
Odpovědět
majky jj přesně tak , ale jinak nejsem vůbec sobecká a sebestředná :-D dneska jdeme zase slavit a pak si dam asi dietku :-D to je dortík sem,jednohubečky, plácám páte přes deváte majky jak si fandila Lukymu ? a fandí se vůbec na PING PONGU ?
Odpovědět
tak vidím že jsem vás neprobrala, tak jdu pracovat :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, nejsi.. jsi moc milá holka !!! :-) ;-) A jen si dej, ty žádné diety nepotřebuješ. ;-) Na ping-pongu se fandit nesmí, to je pravda, je to spíš "tichý" sport, ale už se to celkem rozjíždí. Tleská se za každý "dobrý" míček. Když se hrálo mistovství republiky ve stolním tenise a "naše" hráčky z Lukova oddílu získaly titul mistriň, tak jsme je v hale povzbuzovli, řehtačkama, bubnama, klaksonama, složilo se na ně 3 písničky a v mezipřestávkách jsme zpívali... v místních novinách o tom vyšel článek, že obecenstvo bylo lepší, než na utkání Hodonínských Drtičů (hokejistů)... :-D Pokud Luky na konci sezony postoupí do playoff, tak se můžeme těšit na stejné obecenstvo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na fotečky ze srazu, moc pěkné, hlavně ten super nápad s focením snubních prstýnků všech přítomných.
Odpovědět
Profilova fotka
beru-akorát moje ruka neměla snubní prstýnek, mám ho na zvětšení a budou mi dělat celý nový... tak jsem si na něho navlíkla zásnubní a na palci jsem měla půjčený Zuzančin /no on to byl přesněji jejího manžílka/ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Zase jenom na skok, já na vás snad nikdy nebudu mít pořádně čas :-( jdeme konečně obejít ty hroby, včera jsem měla tu oslavu, tak jsme to nestihli. A dnes měla přijít tchýně se švagrem a švagrovou a měsíčním Honzíčkem, tak jsem už od rána zase pekla a vařila, ale chudáček malej dostal horečku, tak s ním jeli k doktorce. A to už byl 10 dní v nemocnici a vrátil se před týdnem, chudáček malej, je mi ho fakt líto Ale teď teda nevím, kdo sní ten dort, věnečky, chlebíčky... Nechcete holky brňačky a hodoňačko sednou na bus a přijet se k nám naládovat, to sami nesníme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zaby-vyjíždím !!! :-D A jak jsi dooslavovala??? Boženko, až na mne budeš mít čas, písnu ti do IP, potřebuji s něčím poradit !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
navečer čas určitě mít budu, až sednu k počítači, napíšu ti IP markétko, ale já to myslím vážně. Nabal i Luka a dojeďte, už refíš, sraz v 17:30 u našeho
Odpovědět
Profilova fotka
zaby- :-D jj, kdyby to bylo tak jednoduché, jsem do 17:00 v práci a Luk opět na tréninku. Pošli mi to do IP !!!! :-N Jsi hodná !!! Díky, večer se ozvi, pokud už nebudu mít půlnoc...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, to jsem moc ráda, že ses pobavila...... já myslela, že se posr...... :-D :-D :-D :-D :-D je to fakt blbka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo dámy, kde máme Murynku? Ještě se tu neukázala....... snad je vše v poho.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len- :-D :-D :-D :-D :-D no to je opravdu bez komentáře !!!! :-N Bože !!!! Taky nevím, kde vězí, už se po ní sháněly holčiny z osmadvacítky... snad je vše v poho?! =-) Určitě, musí !! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem zpět kočárkování bylo prima :-) jen mě dneska podezřele pobolívá břicho a neustále jsem na záchodě na velký no nevím že by?málá se nějak vrtí :-) je mi tak nějak jinak -divně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šáry žeby, už??? No já ti holka neporadím, neznám ty příznaky, ale přála bych ti, aby se malá už narodila a ty to tak měla za sebou. Jinak to bude první "červnový" potomek v naší diskusi, ne? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, já když to na mě začlo jít, tak jsem taky furt seděla na záchodě a měla jsem pocit, jako když máš zácpu, nebo na tebe jde menses....... :-) Hlavně se ničeho neboj......když jsem já při svý výšce porodila 4 kilový dítě, tak to bude v pohodě......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len tak uvidíme naštěstí ráno jdu zrovna na kontrolu do porodky tak mi snad řeknou ;-) co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo aby ses toho rána dožila v celku..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni nestraš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš jednou to přijít musí... to ti dr. neřekl? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se loučím. Jdeme s malým do bazénu na plavčo.......tak jsem zvědavá... a tatínek jde pro změnu na squash :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsou ty kontrakce jako píchání?mě začíná píchat podbříško anevím co to je muže to byt od stolice???jsem mimo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nechci strašit, ale je to takové píchání a je čim dál silnější........... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk :-) barca: Šáry že by se Terezce už chtělo na svět? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš nezapomeň, pak dát vědět..... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?