Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ted vlezla do 28 června a celá se klepu ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím jít manžel hudruje že se mu nevěnuju jdu povlíkat a zdobit postýlku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myry jsem tam koukala ale neboj nestavá se to tak často bude to ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a v kolikátém Rybka byla? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
feri já nevím,ale asi už tak ve 13 =-) byla déle než já!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Která pravidla porušuje: | Zruš holky tak postýlka pro Terinku připravená ted už jen se narodit a být v pořádku zpět doma kuk- http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem si albíčka s ostýlkou na MK všimla,je moooooc krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ted je už komplet povlečená atd jinak děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je od stejne značky jako máš tu hrazdičku kolorino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásnááá já chci nebesa :-D :-D ale je také moc hezoučká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já je puvodně chtela taky ale jsou docela nepraktický pozoruju u kámošky jsou docela vratky a hrozně se na ně práší ;-) tak jsem je nakonec nekoupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevadí budu to vyprašovat a prát klidně denně ale jak je to hezké x-) x-) mě se to moc líbí vy budete mít terezku v ložnici? my jo a už jsem uvažovala jak tu jednu stěnu vymaluji podle toho co to bude a rozestavím ty věci už to mám tak vymyšlené :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v obyvaku mame malej byt bydlíme s tchýní a mame jen 2+0 :-p ale po novem roce chceme kupovat vlastní
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo....no já jen jestli to nebude hloupé celá ložnice je žlutá a jen ta jedna stěna třeba modrá či růžová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, koukám, že srazík jste si pěkně užily, doufám, že na příštím už nebudu chybět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčičky, tak ráno sem vlezu a jsme na straně 2 a teď najednou strana 4. Davča už se mi směje, že nejsme prej normální :-D. Stepuje tady vedle mě, že nám uvařil kafe a ať už jdu.... Holky, doufám, že srazy opravdu budeme dělat nějak pravidelně, už teď se mi po Vás moc stýská, jste super!!!!!!!!!!!!! Feri, Kačí, napiš mi taky do IP pohlaví, prosím prosím!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Já myslím, že pohlaví holek je docela jasné :-D :-D Holky, mě asi klepne, já si vysnila černé album a konečně našla, a teď si na PC dělám rozvržení všech fotek na těch 80 stranách, abych vyvolávala fotky už najistotu, že využiju všechny a zjistila jsem, že na některé fotky je lepší bílé, tak zas nevím.... Asi ty fotky nechám v obálce a bude po prd... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já za chvíli budu vypadat :-D :-D ted jsem snědla plný hluboký talíř krupicové kaše :-D ale co-jím za dva ne?? x-) holky držte nám zítra v půl 11 palečky :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak tomu Petrovi kvůli albu už psát nemám? JO a jinak, až budeš mít čas, pisni mi majlík, ju? Mury, krupičku bych si dala, mňam! Zítra na Tebe budu myslet a pak určitě dej hned vědět!
Odpovědět
Profilova fotka
pa zítra, holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hned jak se napojím písnu ;-) snad to budou dobré zprávy |-| tak si tu krupičku udělej :-D to mě se také nechtělo ale chut byla silnější!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, co se chystá zítra v půl 11? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na kontrolu poté co mě vyděsil tím že jsme maličký :-( tak se trochu bojím a co se stalo té rybce ;-( tak to na mě zase dolehlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury.....klííííííd...to , že se to stalo někomu jinému neznamená, že to bude i tvůj případ. Je to smutné, ale to se takhle do porodu zblázníš, když si budeš řikat, že tvému dítěti se stane to samé co jiným......... :-) A už mě s tim nezlob, nebo tě přijdu proplesknout§!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikátý jsi týden? ;-)
Odpovědět
Marketas - máš to v IP Mury - držím palečky, neboj, bude to v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jsem začala 11 týden podle poslední MS :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, asi už všicnhi spinkáte že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barca: Šári postýlka je úžasná. Už aby Terezka přišla na svět ;-) ta se bude mít pohádkovsky :-) každý den na tebe budeme myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu do hajan. poslala jsem Blani všechny fotky ;-) tak zítra se uviídme papa Martkéta ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?